کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-08 ساعت 10:53)asrainman نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 23:36)عسل.م نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 22:07)karaoke نوشته:  یه جایی از قول یکی خوندم که گفته بود شانس برنده شدن در لاتاری در حد شانس برنده شدن خودرو (ماشین) در قرعه کشی بانکه. من میخوام بگم که اینطوریا هم نیست و شانس در اون حد هم کم نیست. شانس و درصد برنده شدن پایین هست ، ولی نه دیگه در حد قرعه کشی ماشین در بانک!

شماها چند نفر از اطرافیانتون ، دوستان و آشناها رو میشناسید که تو قرعه کشی بانک ماشین برده باشن؟ شاید هیچی! ولی مطمئن هستم که دور و برتون تعدادی رو دیدید که تو لاتاری اسمشون در اومده. پس به همین سادگی میشه فرضیه برابری شانس در لاتاری با قرعه کشی خودروی بانک رو رد کرد و به این نتیجه رسید که شانس از اون چیزی که بعضی ها تصور می کنند بالاتره.

دقيقا همينطوره، يه دوستي تو همين مهاجرسرا هست كه اسمشونو فراموش كردم كه خيلي هم باتجربه و منبع موثقي هستن، چند روز پيش نوشته بودن تو ده ساله اخير هر سال يكي از اعضاي خانواده يا دوستاشون برنده ميشن، پس ميبينيد كه زياد هم نبايد نااميد باشيم.
بابا يه ذره اميدواري هم بد نيست، بعضي از بچه ها اونقد آيه ياس هستن كه استرسو به بقيه هم منتقل ميكنن.
ايشالا هر كس حقش هست و واسه آينده تو امريكا برنامه داره برنده شه، مخصوصا دوستاني كه ساليان طولانيه دارن ثبت نام ميكنن.

سلام دوستان
منظور عسل جان بنده بودم و كاملا هم درست ميگن، من تو ده سال اخير هر سال يكي دو نفر از اطرافيام قبول شدن ، از خواهر و برادر و اقوام گرفته تا دوستان، اما خودم ١٨ ساله كه شركت ميكنم و برنده نشدم و از طرفي هم تو نوبت ويزاي خانوادگيم كه اونم يه بار باطل شده و از اول تو پروسه قرار گرفتم و هنوز دو سه سال مونده تا پروسه تكميل شه، اما يه چيزو بعنوان داداش كوچكتر از من داشته باشيد كه هر اتفاقي كه براتون ميفته مطمءنا بهترين و شيرين ترين اتفاقي بوده كه اون زمان مصلحت بوده ، به لطف و مهربوني خدا اعتماد داشته باشيد و ايمان داشته باشيد اگر صلاح شما و حق شما باشه ٢٥ روز ديگه حتي با شانس زير ٠/٥ درصد مسلما اسمتون در مياد.
ايشالا با اين ديد مثبت كه داريد حتما امسال اسمتون در مياد.
تشکر کنندگان: asrainman ، msr839 ، redbull ، alireza_guitar ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz ، bardia55
من کیس نامبر و ایمیلم یادم نیست کاری میشه کر
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi
هندی ها و چینی ها چرا انقدر راحت میتونن برن امریکا ؟!
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz
این روزای آخر خیلی تند تند پست میذارینا Smile)
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: msr839 ، keivin ، dv2017 ، Caspian_Wave ، alireza_guitar ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz ، مررداد
بابا من شوخی کردم بعضیا جدی گرفتن اومدن رتبه دادن Big Grin وقتی تو این جمع بزرگان دیگه ای هستن چرا من باید اول بشم؟؟ در هر صورت لطف کردید Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: msr839 ، keivin ، Caspian_Wave ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-08 ساعت 12:55)meraj-fallahi نوشته:  هندی ها و چینی ها چرا انقدر راحت میتونن برن آمریکا ؟!

سهولت در اخذ ويزا و سفر بدون ويزا به كشورها ارتباط به اعتبار كشور ميدا داره و هرچقد ارزش پاسپورت يك كشور بالاتر باشه تعداد كشورهايي كه ميتونن بدون ويزا برن بيشتره ، فكر نكنم ديگه احتياج باشه توضيح بدم كه چرا ما نميتونيم به كشورهاي پدر و مادر دار سفر كنيم
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، meraj-fallahi ، LORDAmiroo ، keivin ، dv2017 ، alireza_guitar ، jsmlz ، aram_hpanahi
با درود فراوان خدمت دوستان
خدا قوت چقدر پست میزارید چند شب پیش آخرین پست صفحه 88 رو خوندم و رفتم ، امروز از صبح ساعت 10 تا الان داشتم میخوندم تا رسیدم به صفحه آخر اونم با مانیتور CRT چشمم درد گرفت
همه پست ها رو تک به تک خوندم و لذت بردم، کلا هرچیزی که مربوط به آمریکاست لذت داره
منم تا حالا فقط نظاره گر بودم ولی تصمیم دارم منم فعال بشم چون امسال یه حسی بهم میگه قبولی
یه خواهشی دارم از دوستانی که قبول شدن و میان تو این تاپیک صحبت میکنن: لطفا مدرک تحصیلیتون رو در زمان ثبت نام بگید
چون یه چیزی که 2 ساله مخمو میخوره اینه که یه عده میگن مدرک هم در گزینش تاثیر گذار بوده ولی یه عده دیگه میگن خیر کاملا رندومه آقا امیر شما هم لطفا مدرکت رو بگو اگر مقدوره
دوستان اگر قبول بشم و برم به مدت چند سال تمام تجربیاتم رو کامل در اختیار دوستان میزارم و حتی دست کسانی رو که میخوان بیان اونور رو هم میگیرم تا جایی که بتونم چون خودم واقعا درک میکنم چقدر سخته شوق پرواز داشتی باشی و در قفس باشی.
با آرزوی موفقیت در لاتاری امسال.
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: dv2017 ، amin_j ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz ، jalayevatan ، نسل سوخته
یه خواهشی از همه دوستان دارم :

وقتی ثبت نام لاتری آمریکا شروع میشه به هر دلیلی، اطلاع رسانی نکنین، حتی برای نزدیک ترین کستون، چون اگر کسی براش اهمیت داشته باشه خودش پیگیر میشه و اقدام میکنه ، این قرعه کشی از اونجایی که مجانی هست ( مثل ن-ذری و ...) و هزینه ای نمیگیرن ( متاسفانه ) خیلی دلشون میخواد فقط و فقط شانسشون رو امتحان کنن . همین
لزوماً برنامه ای برای رفتن ندارن و در کشور خودمون خیلی راحتن یا اگر هم راحت نیستن باهاش کنار میان و مثل اعضای گروه ضرورت زندگیشون نیست.
میشناسم کسی رو که براش فرم پر کردن برنده شده و نهایتا گفته دلم برای مامانم تنگ میشه یا خواهرم تنهاست یا بابام پیره یا مامانم قلبش ناراحته بیخیال شدم. به همین راحتی یک شانس ایران از بین میره .
مرسی، آرزوی سلامتی دارم ، ایشالا هر کی که برای زندگیش ضروریتره برنده بشه.
(2016-04-08 ساعت 15:14)keivin نوشته:  یه خواهشی از همه دوستان دارم :

وقتی ثبت نام لاتری آمریکا شروع میشه به هر دلیلی، اطلاع رسانی نکنین، حتی برای نزدیک ترین کستون، چون اگر کسی براش اهمیت داشته باشه خودش پیگیر میشه و اقدام میکنه ، این قرعه کشی از اونجایی که مجانی هست ( مثل ن-ذری و ...) و هزینه ای نمیگیرن ( متاسفانه ) خیلی دلشون میخواد فقط و فقط شانسشون رو امتحان کنن . همین
لزوماً برنامه ای برای رفتن ندارن و در کشور خودمون خیلی راحتن یا اگر هم راحت نیستن باهاش کنار میان و مثل اعضای گروه ضرورت زندگیشون نیست.
میشناسم کسی رو که براش فرم پر کردن برنده شده و نهایتا گفته دلم برای مامانم تنگ میشه یا خواهرم تنهاست یا بابام پیره یا مامانم قلبش ناراحته بیخیال شدم. به همین راحتی یک شانس ایران از بین میره .

کجای کاری برادر؟! اطلاع رسانی که هیچ ، همچین برای 50 نفر ثبت نام فله ای می کنند که بیا و ببین! شده تفریح!
الان بعضیا پیداشون میشه و میان به شما میگن که برنده شدن در لاتری به این چیزا ربطی نداره و باید خدا برات خواسته باشه و باید دست این و اون رو بگیری و باید به همه کمک کنی و ... !!! خلاصه خودت رو برای نصایح اینچنینی آماده کن Big Grin
Just Let it Go ...
اگر بخوایم منطقی به این موضوع نگاه کنیم ، اینکه بخوایم ثبت نام لاتاری رو برای کسانی امکان رفتنش رو ندارند و فقط برای تست شانسشون انجام بدیم واقعا درست نیست
من امسال فقط برای یک از دوستانم که چندین باز میخواست از طریق ترکیه و ... اقدام کنه و خودش رو داره به آب و آتیش میزنه ثبت نام کردم و بهش گفتم که پس از قبول شدن باید حدود 60 70 میلیون تومان داشته باشی و حتی اگر قبول هم بشه حاظرم کمکش کنم .
و ممنونم از keivin عزیز که این مورد رو مجدد اعلام کردن
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: karaoke ، alireza_guitar ، dv2017 ، msr839 ، amin_j ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz ، ILOVEYOU ، keivin ، نسل سوخته
(2016-04-08 ساعت 15:14)keivin نوشته:  یه خواهشی از همه دوستان دارم :

منم شدیدا با نظر شما موافقم ، متاسفانه امسال منم از دهنم در اومد به یه نفر گفتم که بعدش پشیمون شدم تا گفتم یهو گوشیشو در آورد یاد آور نوشت که حالا یا خودش ثبت نام کنه یا به بقیه هم بگه.
به قول شما اگر کسی براش اهمیت داشته باشه خودش به موقع قبل از اینکه کسی بهش بگه میره و پیگیرش میشه ، من دقیقا از اول مهر ماه که میشه هر روز تو فکر اینم که ثبت نام کی شروع میشه و میام انجمن دنبال تاپیک اطلاع رسانی
من واقعا اگر نتونم تو 2-3 سال آینده قانونی برم مجبور میشم با پناهندگی و اینجور چیزا دست و پنجه نرم کنم
ما از دار دنیا یه خونه داریم که اونم خانوادم حاضرن بخاطر رفتن من بفروشن از الان میگن در اومدی خونه رو میفروشیم میدیم بهت تا بری، اونوقت انصافه منی که شب و روز در به در دنبال یه راهی برای رفتن هستم یه عده از روی خوشی بیان ظرفیتو پر کنن
من تا حالا برای کسی ثبت نام نکردم و بنظرم هرکس باید خودش ثبت نام کنه. 100% معلومه وقتی مثلا 10.000 نفر ثبت نام کنن شانس بیشتره تا 1 میلیون نفر
موقع ثبت نام که میشه کافی نت ها و عکاسی ها پر میشه از ثبت نامی های لاتاری
دوستان لطفا این حرفا رو جدی بگیرید ، بیاید یاد بگیریم به هم دیگه احترام بزاریم و حتی جایی که نیاز ضرروی نداریم از حق خودمون بزنیم بدیم به کسی که نیاز داره.
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: karaoke ، dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz ، jalayevatan ، keivin ، نسل سوخته ، kouroshz0
سلام دوستان همیشه گل❤
??سرشار از Hope باشید??
از زندگی لذت ببرید
مثل من با دوستان گلتون همیشه خوش باشید
سفر برید
بخندید
از لذت های ایران کمال استفاده رو ببرید
رستوران های مختلف برید
اسکی روی آب...روی برف...فراموش نشه
با ورزش خودتون رو جوان نگه دارید که به امید خدا وقتی نوبت به مهاجرتتون شد با روحیه ی بالا و چهره ای جوان قدم به زندگی جدیدتون بزارید.
کمتر بهانه بیارید!
و در آخر یادتون نره که :
انسان با Hope زندس
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: karaoke ، LORDAmiroo ، asrainman ، dv2017 ، msr839 ، copol ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz ، مارال6 ، keivin ، نسل سوخته
دوستان عزیزم من از برندگان 2016 هستم و الان منتظر کلیرنس هستم. دیدم شما سخت مشغول شمارش معکوسید گفتم چند تا مطلب بهتونبگم بعنوان داداش کوچکتون:
شانس لاتاری برای همه هست و برای همه یک اندازست. ولی شما این رو به چشم یک فرصت تلقی نکنید.منظورم اینه که شور و اشتیاق خوبه ها ولی واستون مهم نباشه. باور کنید وقتی که رها کنید مسائل رو، و توکل کنید به خدا و وظیفتون رو انجام بدید خودش میاد. من همیشه میگم خدا خوب میدونه داره چی کار میکنه. مهم اینه که شما یا هرچی که پیش میاد شاد باشید و شاکر. من 10 سال لاتاری نوشتم و به جرعت میتونم بگم که شاید تو 9 سال گذشته اگه پیش میومد برام یا شرایطشو نداشتم یا پیشرفتی که میبایست رو نمیکردم. بهترین سال برای مهاجرت در زندگی من، اسمم در اومد. خیلی ها بار اول برنده میشن و همون سال بهترین سالشون برای مهاجرت بوده. چون خدا میدونه چیکار میکنه. ولی وقتی برای شما خیلی مهم باشه و اصرار کنید چند تا حالت پیش میاد:
1. به زور بهش می رسین و چیزای زوری عواقب خوبی نداره
2. بهش نمیرسین و دلسرد میشین و از بقیه ی لذت و پیشرفت مقدر شده براتون باز میمونین.

در آخر ذکر کنم که اینا که من گفتم هم ریشه دینی داره هم ریشه غیر دینی و هم ریشه علمی و ماورائی.

ولی شما let it go . بعد ببینین که اون سال چقدر پیشرفت میکنین. چه اسمتون در بیاد چه نیاد . امیدوارم که هرچی خیره واستون اتفاق بیفته
كيس نامبر : ***2016AS4 / خبر قبولي: ٤ مي / ارسال فرم ٢٦٠ : ١٤ مي/ كارنتي: نوامبر / مصاحبه: هفته دوم ژانویه/ كنسولگري: آنكارا تغییر به ایروان توسط خودشون/ تعداد نفرات: ٢ / سربازي مثل مرد وزارت دفاع / وضعيت : AP /  آپديت ها :14ژانویه- 20 ژانویه- 21 ژانویه نفر اصلی فقط -28 جولای آپدیت طلایی و دو خطی/ تاريخ كليرنس : 29 جولای / تاريخ گرفتن ويزا : 17 آگوست / تاريخ رسيدن به اونور آبها :2 نوامبر/ مقصد : به محض ورود به خاكشون همون بغل پياده ميشم.
من هم امسال نسبت به سال های پیش که ثبت نام میکردم بهترین شرایط رو برای رفتن دارم به همراه خانواده. البته سال های آینده هم اگه عمری باقی باشه و خداوند به ما عنایت داشته باشه ، باز هم خوبه اگه خدا بخواد.

خیلی خوشحال میشم اگه اسممون در بیاد ولی اگر هم نشد ، چیزی رو از دست ندادم. چیزهایی دارم تو زندگی که از داشتنشون خیلی خوشحالم و تا بتونم خدا رو از بابتشون شکر میکنم.

یک بار دیگه آرزو میکنم افرادی که واقعاً اشتیاق رفتن دارند و شرایطش رو هم دارند و هدف دارند و میدونن که میخوان چی کار کنند ، اسمشون در بیاد و ویزا بگیرند.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: asrainman ، dv2017 ، khatarnak ، mom ، msr839 ، tenardie2bai ، alireza_guitar ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz
سلام و خسته نباشید به همه دوستان
در سلسه گزارش های معرفی ایالت و شهرهای آمریکا:
در گزارش هفتم یا هشتم این سری:
ایالت نیوجرسی:

[عکس: xh2w_mnewjersey.gif]

پایتخت آن ترنتون و شهرهای مهم آن نیوآرک و جرزی سیتی هستند.

متوسط درامد خانوار در این ایالت 65.243 $است.

[عکس: 2rgp_beacon_aerial_skyline.jpg]

امروزه نیوجرسی منطقه ای  با تنوع صنعتی گسترده، به عنوان تقاطع شرق شناخته می شود. این ایالت بیشترین صنعت مواد شیمیایی را دارد. نیوجرسی، یکی از مراکز تحقیقاتی درجه نخست در جهان است. بسیاری از پالایشگاه های بزرگ نفت  در شمال نیوجرسی واقع شده است.از دیگر موارد مهم تولید دارو، ابزار، ماشین آلات، محصولات الکتریکی، و پوشاک می باشد.

[عکس: l88t_l_20140122-jersey-city-skyline-1200.jpg]

جمعیت این ایالت حدود 8.900.000 نفراست.ک از این جمعیت حدود 68% آن سفید،18%اسپانیایی،9%آسیایی،است.متوسط سن در این ایالت 37.70 است.
میانگین دما دراین ایالت بین 6 تا 28 درجه سانتیگراد است.
قیمت متوسط یک خانه در ایالت نیوجرسی حدود 319.900$ می باشد.کـــــ بسیار بالاتر از میانگین ملی 175.700$ می باشد

[عکس: a9tq_pilot_boat_nyc_harbor.jpg]

نرخ بیکاری در این ایالت حدود 4.30% است ک نسبت به سه سال پیش حدود حدود 4% کمتر شده است.

من به شخصه در این ایالت شهر جرزی(جرسی) سیتی رو ترجیح می دهم Shy .
تمامی عکس ها مربوط به همین شهر می باشد. Tongue
در ضمن در صورت دیدن اشتباه در پست های من ممنون میشم ک گوشزد کنین تا در اولین فرصت پست تصحیح شود.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان