کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-08 ساعت 19:08)LORDAmiroo نوشته:  بچه ها بهتون پیشنهاد میکنم حتما آهنگ
Those were the days - mary hopkin
رو دان کنید گوش بدید خیلی قشنگه به من که حس خیلی خوبی میده Big Grin

Wink عالی بود

انسان با ‎HOPE‎ زندس
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، alirezanz ، jsmlz ، msr839
با توجه به روزای آخر شمارش معکوس یه حرکتی بزنیم که به نفع همه باشه

1_ هر کسی بیاد و در حد چند جمله نه خیلی طولانی شهر و ایالتی که میخواد بره رو معرفی کنه و توی 2 جمله هم دلیل اصلیش رو برای رفتن به اون شهر بگه

2_ شهری که برای ورود انتخاب کردین رو برای همیشه در نظر دارین یا صرفا برای شروع و ورود به آمریکا انتخاب کردین؟
____

جواب ها رو هم ضمیمه میکنم به همین پست:

خودم: من شهر شارلوت از کارولینای شمالی رو انتخاب کردم. شارلوت شهر آرومی هست و رو به رشد به طوری که طبق تحقیقایی که کردم چند تا شرکت چند ملیتی و جهانی در حال احداث شعبه توی این شهر هستن. آب و هوای خیلی خوب و مساعدی داره به طوری که توی زمستون خیلی سرد نیست و توی تابستون هم خیلی گرم

دلایل اصلیم: 1. هزینه پایین برای زندگی 2.آرامشی که داره و این که چون ورزش رو دوست دارم شهر خوبیه ( کوهستان برای کوه نوردی، پیست ماشین سواری، قایق سواری، جنگل برای رفتن و ...)

سوال دوم: منم مثل خیلی های دیگه طبیعتا دوست دارم توی شهر های بزرگ باشم چون همیشه امکاناتشون بیشتره ولی تا زمانی که مجبور نباشم از شارلوت نقل مکان نمیکنم
منتظر جواب های شما هستیم

جواب دوستان:

(2016-04-08 ساعت 23:25)abas_kashan نوشته:  دیتون بدلیل وجود دختر خالم و هم زبانان زبان دومم عربی
دیتون شهری نظامیه که ارومه و کار کامپیوتری که شغلمه کمه ولی اجاره کمه

شاید بعد دوران سکون و گذراندن کاراموزی به شیکاگو برم

(2016-04-08 ساعت 23:25)behbod نوشته:  من سانفرانسیسکو رو دوست دارم مخصوصا اطراف پل گلدن گیت (کلا با این پل حال میکنم)
دلیل انتخابم اینه که کلا از شهرای ساحلی خوشم میاد تو ایران دریا که هیچی حسرت یه رودخونه هم به دلمون مونده
شنیدم هواش هم خوبه و زیاد گرم نیست چون من کلا آدم سرمایی هستم و از گرما فراری
در واقع وبلاگ ناتاشا گادوین رو که خوندم عاشق سنفرانسیسکو شدم، به نظر میرسه که مردم با کلاس و خوبی هم داره و از نظر امنیت هم در سطح خوبی قرار داره البته قیمت ها یکم بالاست ولی میشه باهاش کنار اومد
البته وقتی لاتاری قبول بشم تحقیقات گسترده تری در مورد ایالت ها انجام میدم و از تجربیات دوستان هم استفاده میکنم پس نمیشه گفت 100% انتخابم همینه ممکنه بنا به شرایطی که الان ازشون اطلاع ندارم انتخابم عوض بشه.

(2016-04-09 ساعت 00:32)DV 17 نوشته:  من که سال اولمه و تا حالا نشده به این موضوع فکر کنم (انتخاب شهر) اما خب طبیعی هست که بطور ناخودآگاه علاقه به سمت جایی مثل NY باشه که بعید هست در بدو ورود بشه اونجا زندگی تشکیل داد
ولی از نظر آب و هوا با توجه به اطلاعات کمی که فعلاً دارم بوستون رو بیشتر می پسندم

(2016-04-09 ساعت 01:54)meraj-fallahi نوشته:  من احتمالا بخاطر یکی از فامیلامون اول کار برم واشنگتن دی سی ....
ولی خوب اولویت من لوس انجلس ! اب و هوا و بافت شهریشو خعلی دوص میدارم ....کلا از سرما بیزارم !
یا واشنگتن ! یا لوس انجلس....

پ.ن: میدونم واشنگتن هم زمستون های سختی داره !

(2016-04-09 ساعت 17:35)dv2017 نوشته:  با تشكر از حركت قشنگي كه زديد اميدوارم استقبال ادامه داشته باشه Smile 
من تا اين لحظه شهر رالي در كاروليناي شمالي رو انتخاب كردم ، چرا ؟ چون :
1- مركز ايالته
2- هزينه هاي مناسب براي زندگي
3- داشتن آب و هواي مناسب با توجه به سليقه خودم و خانواده
4- وجود Triangle  كه با توجه به مدرك تحصيلي خودم و همسرم كه احتمال  اقامت هميشگي مارو تو اين ايالت بيشتر ميكنه
5- يكي از بهترين شهرهاي اون بلاده براي فرزندان و خانواده
6- جمعيت كم هيسپانيك ( حدود 11 درصد ) كه نتيجه اون در دسترس بودن بيشتر كارهاي جنرال براي ماههاي اول هست
7- ميزان جرم و جنايت پايين
8- نرخ بيكاري خوبي داره ( 4.3 درصد در مقاسيه با كل بلاد كفر كه برابر 6.3 درصد ميباشد ) - رشد فعلي مشاغل برابر 3.71 درصد ميباشد ( در برابر 1.18 درصد براي بلاد كفر ) همچنين پيش بيني رشد مشاغل براي ده سال آينده برابر 43.1 ( اين عدد براي كل اون بلاد برابر 36.1 است )
9- با مراجعه به سايتهاي كاريابي براي تخصص بنده تعداد كار زياده(حالا گرفتنش يه امر ديگست )

واما مشكل اصلي كه اين شهر در مقايسه با شهرهاي بزرگ داره سيستم حمل و نقل عمومي خيلي ضعيفشه (درمقايسه با شهرهايي مثل نيويورك ، شيكاگو و تا حدودي پيتسبروگ) كه  آدم مجبور به تهيه وسيله نقليه در همون روزهاي اول ميشه .
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
(2016-04-08 ساعت 17:22)sheinos نوشته:  دوستان عزیزم من از برندگان 2016 هستم و الان منتظر کلیرنس هستم. دیدم شما سخت مشغول شمارش معکوسید گفتم چند تا مطلب بهتونبگم بعنوان داداش کوچکتون:
شانس لاتاری برای همه هست و برای همه یک اندازست. ولی شما این رو به چشم یک فرصت تلقی نکنید.منظورم اینه که شور و اشتیاق خوبه ها ولی واستون مهم نباشه. باور کنید وقتی که رها کنید مسائل رو، و توکل کنید به خدا و وظیفتون رو انجام بدید خودش میاد. من همیشه میگم خدا خوب میدونه داره چی کار میکنه. مهم اینه که شما یا هرچی که پیش میاد شاد باشید و شاکر. من 10 سال لاتاری نوشتم و به جرعت میتونم بگم که شاید تو 9 سال گذشته اگه پیش میومد برام یا شرایطشو نداشتم یا پیشرفتی که میبایست رو نمیکردم. بهترین سال برای مهاجرت در زندگی من، اسمم در اومد. خیلی ها بار اول برنده میشن و همون سال بهترین سالشون برای مهاجرت بوده. چون خدا میدونه چیکار میکنه. ولی وقتی برای شما خیلی مهم باشه و اصرار کنید چند تا حالت پیش میاد:
1. به زور بهش می رسین و چیزای زوری عواقب خوبی نداره
2. بهش نمیرسین و دلسرد میشین و از بقیه ی لذت و پیشرفت مقدر شده براتون باز میمونین.

در آخر ذکر کنم که اینا که من گفتم هم ریشه دینی داره هم ریشه غیر دینی و هم ریشه علمی و ماورائی.

ولی شما let it go . بعد ببینین که اون سال چقدر پیشرفت میکنین. چه اسمتون در بیاد چه نیاد . امیدوارم که هرچی خیره واستون اتفاق بیفته

دوست عزیز بابت قبولیتون تبریک میگم و ارزو دارم هرچه زودتر ویزاتون رو هم بگیرید.ماامسال اولین بار که شرکت می کنیم چون تا حالا برای رفتن چه از لحاظ اقتصادی وخانوادگی وروانی این امادگی رو در خودمون نمی دیدم که شرکت کنیم وفکر میکردیم که اگه شرکت کنیم وبرنده بشیم حق کسی که واقعا امادگی رفتن داره رو ضایع کردیم،امسال خدارو شکر کاملا از هر لحاظ اماده ایم ودوست داریم پسرمون رو اونجا بزرگ کنیم اگه خدا بخواد وقبول بشیم که بسیار عالی اگرم که نشد به قسمت خودمون راضی هستیم
[از هیچ چیز نمی ترسم.فرشته نگهبانم پیشاپیش من گام بر می دارد وراهم را همواروکامیاب می گرداند.Wink
تشکر کنندگان: dv2017 ، Caspian_Wave ، aram_hpanahi ، amin_j ، alirezanz ، msr839 ، jsmlz
دیتون بدلیل وجود دختر خالم و هم زبانان زبان دومم عربی

تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839 ، jsmlz
من سانفرانسیسکو رو دوست دارم مخصوصا اطراف پل گلدن گیت (کلا با این پل حال میکنم)
دلیل انتخابم اینه که کلا از شهرای ساحلی خوشم میاد تو ایران دریا که هیچی حسرت یه رودخونه هم به دلمون مونده
شنیدم هواش هم خوبه و زیاد گرم نیست چون من کلا آدم سرمایی هستم و از گرما فراری
در واقع وبلاگ ناتاشا گادوین رو که خوندم عاشق سنفرانسیسکو شدم، به نظر میرسه که مردم با کلاس و خوبی هم داره و از نظر امنیت هم در سطح خوبی قرار داره البته قیمت ها یکم بالاست ولی میشه باهاش کنار اومد
البته وقتی لاتاری قبول بشم تحقیقات گسترده تری در مورد ایالت ها انجام میدم و از تجربیات دوستان هم استفاده میکنم پس نمیشه گفت 100% انتخابم همینه ممکنه بنا به شرایطی که الان ازشون اطلاع ندارم انتخابم عوض بشه.
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، dv2017 ، msr839 ، jsmlz
(2016-04-08 ساعت 23:25)abas_kashan نوشته:  دیتون بدلیل وجود دختر خالم و هم زبانان زبان دومم عربی

اهل کدوم شهری مگه؟ Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839 ، jsmlz
من که سال اولمه و تا حالا نشده به این موضوع فکر کنم (انتخاب شهر) اما خب طبیعی هست که بطور ناخودآگاه علاقه به سمت جایی مثل NY باشه که بعید هست در بدو ورود بشه اونجا زندگی تشکیل داد
ولی از نظر آب و هوا با توجه به اطلاعات کمی که فعلاً دارم بوستون رو بیشتر می پسندم

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، dv2017 ، msr839 ، jsmlz
من احتمالا بخاطر یکی از فامیلامون اول کار برم واشنگتن دی سی ....
ولی خوب اولویت من لوس انجلس ! اب و هوا و بافت شهریشو خعلی دوص میدارم ....کلا از سرما بیزارم !
یا واشنگتن ! یا لوس انجلس....

پ.ن: میدونم واشنگتن هم زمستون های سختی داره !
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، alirezanz ، dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
خ.ف.ه .ب.ا

این فحش نیست، مخفف شده: خط فرضی همراه با انعتافپذیری هست

منظور چیه؟

ما همه اهدافی داریم، کوتاه مدت و بلند مدت
هدف هایی برای فردا و هدف هایی برای 20 سال بعد
این هدف ها همون خط های فرضی زندگیمونن که ما تشکیلشون میدیم و همه با کمی چپ و راست شدن در یک راستا هستن

چیزی که این وسط همه میدونیم اینه که گاهی اوقات دنیا با سازِ ما نمیرقصه مجبوریم برنامه هامون رو به هم بزنیم، همون پلن بی هایی که تو فیلما هستن
باید انعتاف داشته باشیم، باید بتونیم با شرایط جدید زندگی کنیم...

ماها همین الانش هم پلن بی رو داریم: 1_ لاتاری برنده میشیم 2_ برنده نمیشیم

درسته که نتیجه ها خیلی با هم تفاوت داره ولی خوبه که به هر دو مسیر فکر کنیم، هر دو مسیر رو سبک سنگین کنیم و بهترین خطی که میتونیم درصد بالاتری از موفقیت رو باهاش به دست بیاریم رو طرح ریزی کنیم...

همه ما مهاجرسرایی ها آرزوی رفتن رو داریم، برنده شدن شروعِ یه راه هست که طبیعتا آسون نیست پس چه بهتر از قبل از ورود به اون مسیر یه نقشه رو بالا و پایین رده باشیم

به قولِ یکی از دوستام: آمریکا یه چیزه، زندگی تو آمریکا یه چیزه دیگه... که کار آسونی نیست

در آخر هم برای خودم و هم همه مهاجر سرایی ها آرزوی یه سال پر از اتفاقای خوب رو دارم و بهترین اتفاقی که همه منتظرشیم، برنده شدن لاتاری
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، alirezanz ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-04-08 ساعت 22:03)arman2010 نوشته:  سلام به همه عزیزان.
کسی که گرین کارت داشته باشه بخواد بره دانشگاه ،همشون شهریه دارن؟و اینکه هزینه دانشگاه گرین کارتی با غیر گرین کارتی تفاوت داره؟و اینکه من اگه فوق داشته باشم تو ایران، بعد اونجا بخوام دوباره همون فوق رشته خودمو بخونم میشه؟که مدرک اونجا رو بگیرم. و آیا میشه هم کار کنیم هم دانشگاه بریم یعنی وقت میشه یا سخته؟
دوست عزیز
سیستم آموزشی اونجا با ایران فرق هایی دارهاینطور نیست که شما چون اینجا فوق دارید میتونید اونجا ادامشو برید!
حتی اگر دکتر هم باشید و بر فرض مثال زبانتون تکمیل باشه باز باید دوره های اون هارو بگذرونید.
-با داشتن گرین کارت میتونید به صورت قانونی هم کار کنید هم در بخونید
-پرداخت شهریه انواع مختلفی داره که اونجا برید متوجه خواهید شد.نگران شهریه نباشید. زبانتونوتکمیل باشه خیلی جلو هستید.
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، copol ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، arman2010
(2016-04-08 ساعت 22:03)arman2010 نوشته:  سلام به همه عزیزان.
کسی که گرین کارت داشته باشه بخواد بره دانشگاه ،همشون شهریه دارن؟و اینکه هزینه دانشگاه گرین کارتی با غیر گرین کارتی تفاوت داره؟و اینکه من اگه فوق داشته باشم تو ایران، بعد اونجا بخوام دوباره همون فوق رشته خودمو بخونم میشه؟که مدرک اونجا رو بگیرم. و آیا میشه هم کار کنیم هم دانشگاه بریم یعنی وقت میشه یا سخته؟

درود
همه دانشگاها شهريه دارن اما واسه كسي كه گرين كارد داره شهريه بصورت in-state پرداخت ميشه كه خيلي كمتر از شهريه بين المللي هست البته بعد از يك سال ساكن شدن در يك شهر.
بله ميشه از اول فوق بخونيد، بشرط داشتن معدل ليسانس خوب، اينكه وقت شه درس و كار رو همزمان انجام داد بستگي به شما و روحيه شما داره.
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، alireza_guitar ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، arman2010
(2016-04-08 ساعت 17:49)Pakpourasghar نوشته:  سلام و خسته نباشید به همه دوستان
در سلسه گزارش های معرفی ایالت و شهرهای آمریکا:
در گزارش هفتم یا هشتم این سری:
ایالت نیوجرسی:

[عکس: xh2w_mnewjersey.gif]

پایتخت آن ترنتون و شهرهای مهم آن نیوآرک و جرزی سیتی هستند.

متوسط درامد خانوار در این ایالت 65.243 $است.

[عکس: 2rgp_beacon_aerial_skyline.jpg]

امروزه نیوجرسی منطقه ای  با تنوع صنعتی گسترده، به عنوان تقاطع شرق شناخته می شود. این ایالت بیشترین صنعت مواد شیمیایی را دارد. نیوجرسی، یکی از مراکز تحقیقاتی درجه نخست در جهان است. بسیاری از پالایشگاه های بزرگ نفت  در شمال نیوجرسی واقع شده است.از دیگر موارد مهم تولید دارو، ابزار، ماشین آلات، محصولات الکتریکی، و پوشاک می باشد.

[عکس: l88t_l_20140122-jersey-city-skyline-1200.jpg]

ای وای من از پل رد میشدین میرفتین سراغ عشقم نیویورک دیگه Tongue
از نیویورک پست بزارین هرچند که همه چیزشو خودم در اوردم ولی دوباره دیدنشم لذت بخشه Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
دیگه داریم واقعا به اعلام نتایج نزدیک میشیم و من برعکس دو سال قبل که قبل از برنده شدن اصلا تو حال و هوای لاتاری نبودم الان این صفحه رو چک میکنم که از خبر برنده شدن شما لذت ببرم؛ با اینکه ما یا بهتره بگم همسر محترم در بار اول ثبت نام برنده شدیم ولی واقعا دوست دارم بچه‌هایی که الان چند ساله با پشتکار و امید دارن ثبت نام میکنن برنده شن
اگه بخوام تجربه این چند ماه حضور در اینجا رو تو یه جمله بهتون بگم میشه:
هیچ جای دنیا بهشتی که دنبالش هستید نیست ولی واقعا آسمون همه جا هم یکرنگ نیست!
اگه اهل کار و تلاش هستید و از تغییر نمیترسید، اگه میخواین بجنگید و همه چی رو از نو شروع کنید و خلاصه اگه به لحاظ روحی و روانی و البته مالی آمادگی دارید، مهاجرت کنید وگرنه همون ایران بمونید که از همه جای دیگه دنیا براتون بهتره!
مهاجرت سخت‌ترین تصمیم و اقدام سی و اندی سال زندگی من بود ولی به شخصه اگه باز برگردم به دو‌سال پیش و همین موقع باز هم تصمیم به تغییر می‌گیرم هرچند اینبار با آمادگی بیشتر
خیلی‌ها اومدن و نتونستن بمونن و خیلی‌ها رو هم میشناسم که زودتر از من جا افتادن و پیشرفت کردن یعنی هیچ نسخه واحدی برای همه نیست جز دو اصل کلی:
۱- هرچی زبان انگلیسیتون خوب باشه بازم کمه پس نصف زمان و هزینه‌تون رو بذارید برای بهتر کردن زبان
۲- از همین الان بگردید دنبال راه‌های موفقیت توی کاری که میخواین اینجا انجام بدید، اون نصفه دیگه وقتتون رو بذارید برای سرچ درباره گواهی‌نامه‌های مرتبط، دوره‌ای آموزشی به درد بخور، ایالت‌های مناسب برای رشتتون و ...
برای همه‌تون بهترین‌ها رو آرزو میکنم
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: alirezanz ، rezasadeghi ، Elham usa ، ILOVEYOU ، jalayevatan ، hamedDV ، dv2017 ، copol ، behbod ، Caspian_Wave ، msr839 ، jsmlz ، aaraam ، amin_j ، aram_hpanahi ، syrene1685
(2016-04-08 ساعت 18:06)khatarnak نوشته:  آمریکا   50 تا  ایالت  داره  فکرشو بکن  که  بخواهی  50 تا ایالت  رو بگردی  هر ایالت هم کلی  شهر و  شهرستان .... داره  

اصلا عمر ادم  وفا  نمی کنه   Sad

ای گفتی Rolleyes
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: keivin ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، khatarnak
سلام به همه رفقای گل
امیدوارم که سال خوبی پیش روی همه باشه .....
ما دوباره اومدیم

نزدیک اعلام نتایج داره میشه !
بیاید این تاپیک رو اب و جاروش کنیم که گرم بشه و ایشالا چندتا برنده از توش در بیاد !!
اخ که چه حس خوبی بود برنده شدن ...

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: alirezanz ، jalayevatan ، dv2017 ، keivin ، حامد ، نسل سوخته ، msr839 ، jsmlz ، aaraam ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان