کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-08 ساعت 18:57)dv2017 نوشته:  
(2016-04-08 ساعت 18:25)copol نوشته:  سلام.ممنون میشم جواب این دوستمون روهم بدید.به درد دیگران هم قطعا میخوره.سپاس
(2016-04-08 ساعت 02:15)alinozad نوشته:  دوستان عزیز چون اینجا زیاد فعال شده میپرسم،من اکثر تاپیکهارو دارم میخونم ولی سه تا سوال دارم که جواب پیدا نکردم
1-اینی که موقع مصاحبه توی سفارت ازتون آدرس آمریکا میخان چیه؟وقتی هنوز مهاجرتی نشده آدرس کجا باید داده بشه؟منظور ایالت و شهر مورد نظره؟
2-تاحالا شده کسی رو تو تست مدیکال رد کنن؟علت رد شدن چی بوده؟
3-رد شدن توی مصاحبه چطور؟کسی 30 یا صی نباشه سابقه داشته ردش کنن؟
سلام ، من فقط جواب اولی رو میدونم :
ج 1 : قبل مصاحبه توی فرم 260 باید آدرس بدید ، شما میتوانید آدرس یه هتل رو بدید و اونو بعدا عوض کنید اما مادامیکه آدرس محل سکونت ندید گرین کارت و کارت سوشال براتون نمیاد .

به هیچ وجه نمیشه و نمیتونین و نخواهید توانست و مقدور نخواهد بود و ممکن نیست Big Grin که آدرس هتل، متل و... بدین حتما باس آدرس کسیو بدین..
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، keivin ، alinzd ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-04-08 ساعت 21:11)someonelikeyou نوشته:  قدیما یعنی زمان جوونی ما و قبل از ما دوران دانشجویی رو میگفتن بهترین و شیرین ترین دوره جونیه
برای من که کل لیسانس و فوقم توی دوره هشت ساله ا.ن  بود

آمریکا رفتنم میگن خیلی خوب و شیرینه احتمالن ما قبول بشیم هشت سال اولش با ترامپ بگذره

البته قبول بشم برم، ترامپ مرامپ حالیم نیس

ای گفتی دقیقا با این که شمارو به یاد نمیارم Cool ولی پستتونو بسی میپسندم Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، someonelikeyou ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-04-08 ساعت 12:59)kkr200 نوشته:  این روزای آخر خیلی تند تند پست میذارینا Smile)

ا شما کجا اینجا کجا دو سه هفتست میگم این دوستمون چی شد؟؟ چرا پیدا نیست؟؟

someonelikeyou حسودی نکنیا Big Grin Big Grin Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، kkr200 ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-04-08 ساعت 13:17)LORDAmiroo نوشته:  بابا من شوخی کردم بعضیا جدی گرفتن اومدن رتبه دادن Big Grin وقتی تو این جمع بزرگان دیگه ای هستن چرا من باید اول بشم؟؟ در هر صورت لطف کردید Big Grin

الان میایم منفی میدیم پس میگیریم Cool Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، نسل سوخته ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-04-08 ساعت 15:54)karaoke نوشته:  
(2016-04-08 ساعت 15:14)keivin نوشته:  یه خواهشی از همه دوستان دارم :

وقتی ثبت نام لاتری آمریکا شروع میشه به هر دلیلی، اطلاع رسانی نکنین، حتی برای نزدیک ترین کستون، چون اگر کسی براش اهمیت داشته باشه خودش پیگیر میشه و اقدام میکنه ، این قرعه کشی از اونجایی که مجانی هست ( مثل ن-ذری و ...) و هزینه ای نمیگیرن ( متاسفانه ) خیلی دلشون میخواد فقط و فقط شانسشون رو امتحان کنن . همین
لزوماً برنامه ای برای رفتن ندارن و در کشور خودمون خیلی راحتن یا اگر هم راحت نیستن باهاش کنار میان و مثل اعضای گروه ضرورت زندگیشون نیست.
میشناسم کسی رو که براش فرم پر کردن برنده شده و نهایتا گفته دلم برای مامانم تنگ میشه یا خواهرم تنهاست یا بابام پیره یا مامانم قلبش ناراحته بیخیال شدم. به همین راحتی یک شانس ایران از بین میره .
مرسی، آرزوی سلامتی دارم ، ایشالا هر کی که برای زندگیش ضروریتره برنده بشه.

کجای کاری برادر؟! اطلاع رسانی که هیچ ، همچین برای 50 نفر ثبت نام فله ای می کنند که بیا و ببین! شده تفریح!
الان بعضیا پیداشون میشه و میان به شما میگن که برنده شدن در لاتری به این چیزا ربطی نداره و باید خدا برات خواسته باشه و باید دست این و اون رو بگیری و باید به همه کمک کنی و ... !!! خلاصه خودت رو برای نصایح اینچنینی آماده کن Big Grin

خلی خوب گفتی و ی عده میگن که شانس همه هستو هرکی میتونه شانسشو امتحان کنه :/

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: karaoke ، dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
من الان بیشتر از اینکه مشتاق دیدن نتیجه لاتری برای خودم باشم ، منتظرم ببینم کدومیک از بچه های فعلی مهاجرسرا اسمشون در میاد. نامردی نکنید و حداقل یکی از شما امسال برنده باشید Big Grin دم همتون گرم! Rolleyes
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: jalayevatan ، dv2017 ، alirezanz ، behbod ، elahe mousavi ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
من بي صبرانه منتظر اعلام نتايج هستم
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jsmlz
پیرو تکذیب شایعه اخیر در رابطه با گرفتن تابعیت روسیه به واسطه ازدواج با دختران روس ، سفارت روسیه در تهران این اطلاعیه رو صادر کرد!

[عکس: 583794_247.jpg]
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، alirezanz ، abas_kashan ، sheghi ، redbull ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، Mahboy
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست

هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
تشکر کنندگان: jsmlz
(2016-04-09 ساعت 10:58)karaoke نوشته:  من الان بیشتر از اینکه مشتاق دیدن نتیجه لاتری برای خودم باشم ، منتظرم ببینم کدومیک از بچه های فعلی مهاجرسرا اسمشون در میاد. نامردی نکنید و حداقل یکی از شما امسال برنده باشید Big Grin  دم همتون گرم!  Rolleyes

سلام . امیدوارم امسال اول خودت قبول شی بعد خبر قبولی تک تک دوستان و ببینیم .
راستی ، آخر مصراع اول امضاتو دوست میدارم Wink
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: karaoke ، dv2017 ، LORDAmiroo ، alirezanz ، حامد ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
با آرزوی برنده شدن همه ما مخصوصا اون دوستانی که واقعا تصمیم به رفتن دارن و واقعا برای رفتن برنامه ریزی کردن نه اونایی که از روی تفریح ثبت نام کردن
شماره کیس: 2013AS00015XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 1 می .........
1 می همه با هم  یکصدا ( آمریکا ما داریم میایم )

U S A
هرگز به شکست فکر نکنید چون پیروزی همیشه در یک قدمی شماست
تشکر کنندگان: asrainman ، karaoke ، dv2017 ، alirezanz ، keivin ، Caspian_Wave ، sheghi ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
هر بار با دیدن جمله شما انتخاب نشدید یک حسرت بزرگ در دلم بوجود میاد اما ایرادی نداره زندگی ادامه داره و سال دیگه مجددا ثبت نام میکنم.
امیدوارم همه شما به اهدافتون برسید.
تشکر کنندگان: jsmlz
تا حالا تو هیچ قرعه کشی تو زندگیم برنده نشدم Rolleyes لاتاری هم روش ولی من بیخیال نمیشم انقدر ثبت نام میکنم تا اگه قراره تو یه قرعه کشی تو عمرم برنده بشم اون گرین کارت باشه Big Grin
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-04-09 ساعت 11:46)jalayevatan نوشته:  سلام . امیدوارم امسال اول خودت قبول شی بعد خبر قبولی تک تک دوستان و ببینیم .
راستی ، آخر مصراع اول امضاتو دوست میدارم  Wink

ما هم شما رو دوست داریم Wink

برای شما همین آرزو رو دارم. واقعاً خوشحال میشم ببینم خود شما یا یکی دیگه از کاربران فعلی سایت که در انتظار به سر می برند ، هرچه زودتر به مراد دلشون برسند.
روز اعلام نتایج با اشتیاق میام این تاپیک ببینم کیا برنده شدن. امیدوارم ناامیدم نکنید.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: avenger ، dv2017 ، jalayevatan ، alirezanz ، keivin ، حامد ، نسل سوخته ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
حکمت
تنها بازمانده یک کشتی شکسته به جزیره کوچک خالی از سکنه ای افتاد.
او با دلی لرزان دعا کرد که خدا نجاتش دهد و اگر چه روزها افق را به دنبال یاری رسانی از نظر می گذارند، اما کسی نمی آمد.
سرانجام خسته و از پا افتاده موفق شد از تخته پاره ها کلبه ای بسازد تا خود را از عوامل زیان بار محافظت کند و داراییهای اندکش را در آن نگه دارد.
اما روزی که برای جستجوی غذا بیرون رفته بود، به هنگام برگشتن دید که کلبه اش در حال سوختن است و دودی از آن به آسمان می رود. متاسفانه بدترین اتفاق ممکن افتاده و همه چیز از دست رفته بود.
از شدت خشم و اندوه خشکش زد. فریاد زد: ''خدایا چطور راضی شدی با من چنین کاری کنی؟''
صبح روز بعد با صدای بوق کشتی ای که به ساحل نزدیک می شد از خواب پرید. کشتی ای آمده بود تا نجاتش دهد.
مرد خسته، از نجات دهندگانش پرسید: شما از کجا فهمیدید که من اینجا هستم؟
آنها جواب دادند: ما متوجه علائمی که با دود می دادی شدیم.
وقتی که اوضاع خراب می شود، ناامید شدن آسان است. ولی ما نباید خودمان را ببازیم و از رحمت خدا ناامید شویم.
به یاد داشته باش ، در زندگی اگر کلبه ات سوخت و خاکستر شد، ممکن است دودهای برخاسته از آن علائمی باشد که عظمت و بزرگی خداوند را به کمک می خواند...
فقط آن چیزی را در ذهنتان راه بدهید که دوست دارید اتفاق بیافتد
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان