کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-09 ساعت 17:11)نسل سوخته نوشته:  بچه هامن بدجوری بین ویرجینیا وکالیفرنیا گیر کردم ویرجینیا رو چون پدر پسرم اونجاست ومن وهمسرم دلمون می خواد که راحت پدرشو ببینه  وکالیفرنیا رو به خاطر اب وهوای خوبش چون من نه طاقت گرما رو دارم نه طاقت سرما به نظرتون کدوم بهتره  چون حتما برنده میشیم باید از الان ایالتمون رو انتخاب کنیم
پيشاپيش برنده شدنتون رو تبريك ميگم Smile 
به نظرم موارد مهم ديگه مثل شغل ،‌هزينه زندگي ،‌ دوري از جامعه ايراني اونجا كه تمركزشون تو لس آنجلس بيشتره(و براي خيليها مهمه) و ... رو هم درنظر بگيريد . انتخابتون اگه ويرجينيا هم باشه تردد تا لس آنجلس سخت نيست براي ديدار .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، msr839 ، alirezanz ، copol ، aram_hpanahi
(2016-04-08 ساعت 22:44)kkr200 نوشته:  با توجه به روزای آخر شمارش معکوس یه حرکتی بزنیم که به نفع همه باشه...
با تشكر از حركت قشنگي كه زديد اميدوارم استقبال ادامه داشته باشه Smile 
من تا اين لحظه شهر رالي در كاروليناي شمالي رو انتخاب كردم ، چرا ؟ چون :
1- مركز ايالته
2- هزينه هاي مناسب براي زندگي
3- داشتن آب و هواي مناسب با توجه به سليقه خودم و خانواده
4- وجود Triangle  كه با توجه به مدرك تحصيلي خودم و همسرم كه احتمال  اقامت هميشگي مارو تو اين ايالت بيشتر ميكنه
5- يكي از بهترين شهرهاي اون بلاده براي فرزندان و خانواده
6- جمعيت كم هيسپانيك ( حدود 11 درصد ) كه نتيجه اون در دسترس بودن بيشتر كارهاي جنرال براي ماههاي اول هست
7- ميزان جرم و جنايت پايين
8- نرخ بيكاري خوبي داره ( 4.3 درصد در مقاسيه با كل بلاد كفر كه برابر 6.3 درصد ميباشد ) - رشد فعلي مشاغل برابر 3.71 درصد ميباشد ( در برابر 1.18 درصد براي بلاد كفر ) همچنين پيش بيني رشد مشاغل براي ده سال آينده برابر 43.1 ( اين عدد براي كل اون بلاد برابر 36.1 است )
9- با مراجعه به سايتهاي كاريابي براي تخصص بنده تعداد كار زياده(حالا گرفتنش يه امر ديگست )

واما مشكل اصلي كه اين شهر در مقايسه با شهرهاي بزرگ داره سيستم حمل و نقل عمومي خيلي ضعيفشه (درمقايسه با شهرهايي مثل نيويورك ، شيكاگو و تا حدودي پيتسبروگ) كه  آدم مجبور به تهيه وسيله نقليه در همون روزهاي اول ميشه .
تشکر کنندگان: msr839 ، alirezanz ، copol ، kkr200 ، aram_hpanahi ، jsmlz
(2016-04-09 ساعت 16:22)kkr200 نوشته:  من یکی بعد برنده شدن به هیچ کس نمیگم...

مصاحبه میرم، ویزا و گرین کارت رو که گرفتم میام یه مهمونی همه رو دعوت میکنم و میگم اگه بار گران بودیم رفتیم Smile

بعدشم که خداحافظ ایران، قید 15 میلیون وسیقه رو باید بزنم فقط

داداش منم مثه خودت دانشجو ام و باید وثیقه بزارم ولی فکر نمیکنم با ویزای آمریکا بتونی بیای ایران و شاد و خرم بری آمریکا میفهمن میخوای فلنگو ببندی، شنیدم یکی از بچه ها رفته بود برای وثیقه گفته بودن مقصدت کجاست گفته بود آمریکا، بهش پاسپورت هم نداده بودن چه برسه به نامه خروج
به نظر من اگر رفتی مصاحبه و قبول شدی از همونجا برو.
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 17:13)dv2017 نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 16:39)DV 17 نوشته:  واقعاً همین طوره، من خودم اگه امسال برنده نشم (برای اولین بار) به احتمال زیاد سال های دیگه ثبت نام نخواهم کرد و تمام تلاشم رو برای مهاجرت تحصیلی به اروپا میذارم
حالا گفتیم شانس لاتاری رو هم امتحان کنیم شاید قسمت مون اونجا باشه!
یه سؤال:
دوستان خب معلومه که آدرس رسمی یا یه کسی رو آدم بده از هتل خیلی بهتره ولی اونایی که هیچ کس رو ندارن باید چی کار کنن؟ نمیشه که الکی آدرس خونه ی مردم رو داد :|
دوست عزيز در مورد قسمت اول فرمايشات شما ، راستش اين لامصب ( وسوسه رفتن از راه لاتاري ) اونقدر بووووووووق ... داره كه فكر كنم شما براي تحصيل هم بريد اروپا بازم فكر امتحان كردن لاتاري ولتون نميكنه
واما بحث شيرين آدرس
ايشالا بعد از قبولي شما ميتونيد يكي از چهار راه زير رو امتحان كنيد
1- قبول ريسك گنجوندن آدرس هتل و تعويض اون هر موقع كه بهتون گير دادن يا مطمئن شديد كه ديگه ويزا رو گرفتيد كه اونم با يكي از سه راه زير ميسر ميشه
2-مثلا ميتونيد از خدمات پاريز تراول استفاده كنيد ،‌ اگه درست خاطرم باشه يكي از خدماتي كه ارائه مي كنند همينه .
3 - در يكي از تالارها خوندم كه يه نفر همين مشكل آدرس داشت كه با يه وكيل تو آمريكا تماس گرفته بود اونم به ازا دريافت مبلغي قبول كرده بود تا از آدرسش استفاده كنن .
4 - من ديدم دوستاني توي تالارهاي ايالتهايي كه ميخوان برن از هموطناي عزيز درخواست كمك كردن براي اينكه آدرسشونو در اختياز بذارن كه البته نميدونم موفق بودن يا خير .
من خودم شخصا در صورت قبولي گزينه يك رو امتحان مي كنم .
خب بله، این هم حرفیه
در مورد آدرس: بخش اول: آیا خود قانون به صراحت آدرس هتل رو تأیید یا رد کرده؟
بخش دوم : پاریز تراول آدرس هتل یا کسی رو گیر میاره برامون؟
در مورد بخش چهارم که کلاً برای من و خانوادم منتفی هست چون کسی رو نداریم و کسی هم حاضر نمیشه ندیده و نشناخته کاری رو انجام بده
اون وکیل رو هم از قبل کجا میشه گیر آورد وقتی نرفتیم هنوز

تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 17:17)dv2017 نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 17:11)نسل سوخته نوشته:  بچه هامن بدجوری بین ویرجینیا وکالیفرنیا گیر کردم ویرجینیا رو چون پدر پسرم اونجاست ومن وهمسرم دلمون می خواد که راحت پدرشو ببینه  وکالیفرنیا رو به خاطر اب وهوای خوبش چون من نه طاقت گرما رو دارم نه طاقت سرما به نظرتون کدوم بهتره  چون حتما برنده میشیم باید از الان ایالتمون رو انتخاب کنیم
به نظرم موارد مهم ديگه مثل شغل ،‌هزينه زندگي ،‌ دوري از جامعه ايراني اونجا كه تمركزشون تو لس آنجلس بيشتره(و براي خيليها مهمه) و ...  رو هم درنظر بگيريد . انتخابتون اگه ويرجينيا هم باشه تردد تا لس آنجلس سخت نيست براي ديدار .

یعنی به نظر شما شغل در ویرجینیا بیشتر از کالیفرنیاست؟؟؟؟ البته پدر پسرم در شارلوتزویل در ویرجینیاست ولی من اگر برم ویرجینیا ترجیح میدم اونجا نرم Cool چون خیلی کوچیکه وشهر هایه بزرگتر وترجیح میدم .ار لحاظ شغل نظر شما اساتید راجع به ریچموند یا ویرجینیا بچ چیه؟
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 17:54)نسل سوخته نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 17:17)dv2017 نوشته:  
به نظرم موارد مهم ديگه مثل شغل ،‌هزينه زندگي ،‌ دوري از جامعه ايراني اونجا كه تمركزشون تو لس آنجلس بيشتره(و براي خيليها مهمه) و ...  رو هم درنظر بگيريد . انتخابتون اگه ويرجينيا هم باشه تردد تا لس آنجلس سخت نيست براي ديدار .
 یعنی به نظر شما شغل در ویرجینیا بیشتر از کالیفرنیاست؟؟؟؟ البته پدر پسرم در شارلوتزویل در ویرجینیاست ولی من اگر برم ویرجینیا ترجیح میدم اونجا نرم  Cool چون خیلی کوچیکه وشهر هایه بزرگتر وترجیح میدم .ار لحاظ شغل نظر شما اساتید راجع به ریچموند یا ویرجینیا بچ چیه؟
من كه استاد نيستم Cool و هرچي رو هم ميدونم يا استارتش مهاجرسرا بوده يا از طريق دوستان مهاجرسرا متوجه شدم Smile
درمورد شغل ، نوع تخصص و محلي كه قصد اقامت داريد مهمه
كاملا درسته شهر شارلوتزويل خيل كوچيكه و احتمال پيدا كردن كار هم به نسبت ضعيف
ولي در مورد دوتا شهر ديگه
مطابق اطلاعات سايت زير
http://www.bestplaces.net/compare-cities..._va/people
هزينه هاي زندگي در ريچموند كمتر از ويرجينيا بيچه
از نظر شغل ريچموند بهتره
از نظر جرم و جنايت ولي ويرجينيا بيچ امن تره

شما ميتونيد با توجه به شاخصهايي كه در آدرس فوق بهش اشاره شده انتخاب داشته باشيد

موفق باشد
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، msr839 ، alirezanz ، copol ، aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 17:41)DV 17 نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 17:13)dv2017 نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 16:39)DV 17 نوشته:  واقعاً همین طوره، من خودم اگه امسال برنده نشم (برای اولین بار) به احتمال زیاد سال های دیگه ثبت نام نخواهم کرد و تمام تلاشم رو برای مهاجرت تحصیلی به اروپا میذارم
حالا گفتیم شانس لاتاری رو هم امتحان کنیم شاید قسمت مون اونجا باشه!
یه سؤال:
دوستان خب معلومه که آدرس رسمی یا یه کسی رو آدم بده از هتل خیلی بهتره ولی اونایی که هیچ کس رو ندارن باید چی کار کنن؟ نمیشه که الکی آدرس خونه ی مردم رو داد :|
دوست عزيز در مورد قسمت اول فرمايشات شما ، راستش اين لامصب ( وسوسه رفتن از راه لاتاري ) اونقدر بووووووووق ... داره كه فكر كنم شما براي تحصيل هم بريد اروپا بازم فكر امتحان كردن لاتاري ولتون نميكنه
واما بحث شيرين آدرس
ايشالا بعد از قبولي شما ميتونيد يكي از چهار راه زير رو امتحان كنيد
1- قبول ريسك گنجوندن آدرس هتل و تعويض اون هر موقع كه بهتون گير دادن يا مطمئن شديد كه ديگه ويزا رو گرفتيد كه اونم با يكي از سه راه زير ميسر ميشه
2-مثلا ميتونيد از خدمات پاريز تراول استفاده كنيد ،‌ اگه درست خاطرم باشه يكي از خدماتي كه ارائه مي كنند همينه .
3 - در يكي از تالارها خوندم كه يه نفر همين مشكل آدرس داشت كه با يه وكيل تو آمريكا تماس گرفته بود اونم به ازا دريافت مبلغي قبول كرده بود تا از آدرسش استفاده كنن .
4 - من ديدم دوستاني توي تالارهاي ايالتهايي كه ميخوان برن از هموطناي عزيز درخواست كمك كردن براي اينكه آدرسشونو در اختياز بذارن كه البته نميدونم موفق بودن يا خير .
من خودم شخصا در صورت قبولي گزينه يك رو امتحان مي كنم .
خب بله، این هم حرفیه
در مورد بخش چهارم که کلاً برای من و خانوادم منتفی هست چون کسی رو نداریم و کسی هم حاضر نمیشه ندیده و نشناخته کاری رو انجام بده

ج: راستش نميدونم (بايد توي فرم 260 دنبالش بگردم - در صورت رسيدن به پاسخ حتما به اشتراك ميذارم )ولي همونطور كه گفتم انتخاب اين گزينه ريسك داره ولي حسنش به اينه كه هنگام پر كردن فرم 260 ديگه استرس گير آوردن آدرس رو ندارين و ميتونيد بعدا عوضش كنيد (مرجع من گفته دوستانيه كه تو چند تا پست قبلي آوردم و خودشون اين راهو رفتن )
ج : فكر كنم تو بعضي شهرها مثل لس آنجلس نفرهايي دارن كه آدرس اونا رو ميدن - شما ميتونيد براي جواب دقيق با پاريزتراول تماس بگيريد و لطفا جواب رو به اشتراك بذاريد Wink 

ج : نمونه اي رو كه بهش اشاره كردم تو همين مهاجرسرا خوندم ،‌چشم پيداش ميكنم و براتون ميفرسم - البته به نظرم انتخاب پاريز تراول خيلي راحتتر و امن تر از اين روشيه كه گفتم
موفق باشيد
تشکر کنندگان: msr839 ، alinzd ، نسل سوخته ، alirezanz ، aram_hpanahi
سان فرانسیسکو

سان‌فرانسیسکو با جمعیت ۷٬۲۶۴٬۸۸۷ نفر، چهارمین شهر بزرگ ایالت کالیفرنیای ایالات متحده آمریکا است.

شهر سان‌فرانسیسکو در نوک شمالی شبه‌جزیره سان‌فرانسیسکو و در کنار خلیج سان‌فرانسیسکو قرار دارد. چندین جزیره درون خلیج و جزایر فارالون نیز که در ۲۷ مایلی ساحل در اقیانوس آرام قرار دارند بخشی از محدوده شهری سانفرانسیسکو بشمار می‌آیند.

شهر سان‌فرانسیسکو نقطه مرکزی در محدوده کلانشهری منطقه خلیج سانفرانسیسکو بشمار می‌رود. این محدوده کلانشهری در جمع ۷ میلیون جمعیت دارد. شهر سانفرانسیسکو پس از نیویورک متراکم‌ترین شهر آمریکا از نظر جمعیت است.

سان فرانسیسکو شهر مدرنی است که برای فرهنگ، موسیقی، تنوع و مناظر زیبایش کاملا شناخته شده است. این شهر با آنچه که مردم تصور می‌کنند، متفاوت است. مردم آمریکا می‌گویند ”فقط سان‌ فرانسیسکو“ و برای این موضوع هم دلیل دارند.
سبک‌های زندگی مختلفی در سان‌فرانسیسکو وجود دارد، از افراد happies (افرادی که سبک زندگی متفاوت از مردم در غرب را بر می‌گزینند و اغلب موهای بلند دارند و لباس‌های رنگی می‌‌پوشند) گرفته تا دانشجویان کالج در این شهر پیدا می‌شوند. در هرصورت شما با یکی از جالب‌ترین و آزاد‌ترین شهرهای آمریکا روبرو هستید.
[عکس: wpid-san_francisco.jpg]
گرچه این شهر همانند سایر مناطق کالیفرنیا آب و هوای مدیترانه‌ای دارد اما به خاطر جریان‌های هوایی در تابستان هم هوای آن گرم نیست و در زمستان مرطوب و معتدل است.

گلدن گیت را می‌توان نه تنها سمبل سان فرانسیسکو بلکه، پس از مجسمه آزادی، سمبل آمریکا دانست. پل بی بریج که پل ارتباطی بین سان فرانسیسکو و اوکلند می‌باشد نیز از پل‌های بزرگ و معروف این شهر است.

سان فرانسیسکو همچنین به دلیل داشتن تپه‌های بلند شهرت دارد. ارتفاع این تپه‌ها گاهی به ۳۰ متر هم می‌رسد. ناب هیل، راشن هیل و بلندی‌های پاسیفیک ازمعروف‌ترین تپه‌های شهرهستند.

اوشن بیچ و بیکر بیچ از پلاژهای زیبای این شهر بشمار می‌آید اما به دلیل سردی آب اقیانوس و امواج بلند چندان برای شناکردن مناسب نیستند. ضلع شرقی سان فرانسیسکو لنگرگاه کشتی‌های مسافربری و تجاری بوده و اسکله ماهیگیران در این منطقه قرار دارد که از جاهای محبوب گردشگران است.
پل گلدن‌گیت (GoldenGateBridge)
[عکس: wpid-goldengate_bridge5.jpg]
پل گلدن گیت، ابتکار مهندس مشهور جوزف استراس بود که پیش از این طراحی ۴۰۰ پل متحرک را برعهده داشت. ایرونیگ مارو، مهندس معمار و مهندس چارلز آلتون الیس و لئون مویسیف از طراحان پل در اجرای این پروژه بزرگ مشارکت داشتند. ساخت این پل از ۵ ژانویه سال ۱۹۳۳ شروع شد و در آوریل ۱۹۳۷ به پایان رسید و در ۲۷ می همان سال برای تردد عابران پیاده آزاد شد. این پل تنها راه خروجی سانفرانسیسکو به سمت شمال است و از ۶ مسیر مخصوص تردد وسایل نقلیه و دو مسیر محل عبور عابران پیاده در هر دو طرف تشکیل شده است در اول سپتامبر سال ۲۰۰۲ عوارض تردد از روی این پل برای وسایل نقلیه موتوری از ۳ دلار به ۵ دلار افزایش یافت. دوچرخه، موتور و عابر پیاده از پرداخت عوارض معاف هستند.
این پل از نظر زیبایی‌شناسی و معماری در نوع خود منحصربه‌فرد است. در ماه ژوئن سال ۲۰۰۱ انجمن مهندسان عمران آمریکا چند بنا را با نام «بناهای هزاره» معرفی کردند؛ این بناها عبارت بودند از کانال پاناما، ساختمان امپایر استیت و پل گلدن گیت.
هزینه‌ها در سان‌فرانسیسکو
هزینه‌ی خوابگاه
هر اتاق خوابگاه، قیمتی بین ۲۵ تا ۴۰ دلار آمریکا و اتاق‌های خصوصی دو نفره هزینه‌‌ای معادل ۱۰۰ دلاری برای هر شب دارند.
هزینه‌ی هتل
قیمت یک اتاق دونفره به ازای هر شب در هتل‌های این شهر بین ۶۰ تا ۱۰۰ دلار آمریکا است. از اینجا می‌توانید ارزان‌ترین هتل‌ها در سان‌فرانسیسکو را پیدا کنید.
هزینه‌ی متوسط مواد غذایی
رستوران‌های مختلفی در شهر سان‌فرانسیسکو وجود دارند که قیمت‌های متوسط و متنوعی دارند. غذاهای چینی در اینجا بسیار عالی است و نسبت به انتخاب‌های دیگر قیمت مناسب‌تری دارند.
هزینه‌ی حمل و نقل عمومی
قیمت‌های آژانس حمل و نقل عمومی سان‌فرانسیسکو به اختصار SFMTA برای اتوبوس‌ها، مترو و تراموای شهری اعمال می‌شوند. شما می‌توانید یک کارت عبور مخصوص بزرگسال به قیمت ۲.۲۵ دلار آمریکا، یا کارت عبور یک روزه به قیمت ۱۷ دلار، ۳ روزه ۲۶ دلار و ۷ روزه به قیمت ۳۵ دلار آمریکا تهیه کنید.
***هزینه‌ی پارک کردن ماشین شخصی در سان‌فرانسیکو فوق‌العاده گران است و با توجه به اینکه این شهر یکی از بهترین سیستم‌های حمل و نقل عمومی را در سرتاسر ایالات متحده دارد بهتر است برای جابجا شدن از این طریق اقدام کنید.
[عکس: Sfpano03172006.jpg]
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، dv2017 ، M.Ho ، YOUNES ، نسل سوخته
برای ادرس میتوانید با پاریز تروال تماس داشته باشد لوگوش اول سایته برای اقای سپهر هست
علاوه بر ان پیکاپ ویزا و پرکردن فرم و استقبال در امریکا بازکردن حساب و .... انجام میدم

کارکشته این کارن چون مال مدیر ماجرسراست

پارسال یک برنامه اموزشی برای برندگان داشتن که رایگان بود

امیدوارم امسال بزارن
تشکر کنندگان: msr839 ، alinzd ، tenardie2bai ، alirezanz ، amin_j ، aram_hpanahi ، نسل سوخته
(2016-04-08 ساعت 02:15)alinozad نوشته:  دوستان عزیز چون اینجا زیاد فعال شده میپرسم،من اکثر تاپیکهارو دارم میخونم ولی سه تا سوال دارم که جواب پیدا نکردم
1-اینی که موقع مصاحبه توی سفارت ازتون آدرس آمریکا میخان چیه؟وقتی هنوز مهاجرتی نشده آدرس کجا باید داده بشه؟منظور ایالت و شهر مورد نظره؟
2-تاحالا شده کسی رو تو تست مدیکال رد کنن؟علت رد شدن چی بوده؟
3-رد شدن توی مصاحبه چطور؟کسی 30 یا صی نباشه سابقه داشته ردش کنن؟

ممنون از دوستانی که جواب دادند
ولی کامل پاسخی نگرفتم،
لطفا کسانی کهاطلاع دقیق دارند اعلام کنند،
۱/ادرس رومیشه از اینترنت استخراج کرد وبعدا تصحیحش کرد؟واقعا مسخرست که ازت میپرسن کسی رو داری اونجا؟نه ندارم،پس این ادرس کیه؟جان؟هیچی الکیه....
۲/پس المدلله هیچکس ندیده تاحالا کسیتو مدیکال رد شه؟
۳/و همچنین توی مصاحبه؟چه بهتر که ندید،خیال ادم راحتتره
تشکر کنندگان:
وقتی صدای پای جناب میم.الف رو برا دور بعدی انتخابات میشنوم .... هرچه بیشتر مصمم میشم که از این مملکت بزنم بچاک ...
خدایا من دیگه حوصله دوباره خوندن gre رو ندارم ...
پلیز از اون هَو رَندوملی سلِکتد هااااBig Grin ^_^
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: msr839 ، aaraam ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-09 ساعت 09:26)alirezanz نوشته:  
(2016-04-08 ساعت 17:49)Pakpourasghar نوشته:  سلام و خسته نباشید به همه دوستان
در سلسه گزارش های معرفی ایالت و شهرهای آمریکا:
در گزارش هفتم یا هشتم این سری:
ایالت نیوجرسی:...

[عکس: l88t_l_20140122-jersey-city-skyline-1200.jpg]

ای وای من از پل رد میشدین میرفتین سراغ عشقم نیویورک دیگه Tongue
از نیویورک پست بزارین هرچند که همه چیزشو خودم در اوردم ولی دوباره دیدنشم لذت بخشه Wink

چشم حتما دوست عزيز ،در اولين فرصت ميزارم.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، alirezanz ، aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 15:29)Caspian_Wave نوشته:  سلام
وجود یک آشنا و یا آب و هوا خیلی مهم هست ولی اگر امکانش هست دوستانی که اطلاعات بیشتری دارند در مورد شهر هایی که از نظر امنیت و شغل بهتر هستند رو اعلام کنن ؟

پیرو سوال دوست عزیز راجب امن ترین ایالت و شهر در امریکا:

[عکس: st96_2015-safest-states-to-live-in1.jpg]

اگر به طور کلی بخوایم حساب کنیم از لحاظ:
"ایمنی مالی"
"ایمنی جاده"
"ایمنی محل کار"
"بلایای طبیعی"
"امنیت خانه و جامعه "
ایالت ماساچوست در صدر عنوان های بالا قرار داره.
ولی حتما مطلع هستین کـــــــــــــــــــ این ایالت به خصوص شهر بوستون از گرون ترین ایالت و شهر های آمریکا هستند.

از لحاظ شغل و استخدام:

[عکس: ipne_2015-best-worst-cities-to-find-a-job.jpg]

شهر پلینو،آستین و اروینق(Irving) از ایالت تگزاس در صدر هستند.
آمار مربوط به سال 2016 هستند.
پ.ن:ما همگی میدونیم که نمیشه همه چیزو یه جا داشت... Shy
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، behbod ، keivin ، alirezanz ، Caspian_Wave ، aram_hpanahi ، نسل سوخته
با سلام خدمت همه دوستان .امیدوارم سال خوبی در پیش داشته باشید و صد البته قبول شدن در لاتاری.به قول دوستمون زوری نمیشه باید خدا بخواد و تو سرنوشت و تقدیرتون مهاجرت نوشته شده باشه .من غیر از لاتاری از طریق توریستی در سال 2013 هم اقدام کردم برگه زرد گرفتم ولی بعداز یکسال باطل شد و از طریقهای دیگر هم اقدام کردم حتی برای کشورهای دیگه .کلی هزینه و وقت و غیره... رفت .
تشکر کنندگان: dv2017 ، keivin ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jalayevatan
آقا نگران ادرس نباشید همه آدرس خونه ما رو بزنید

آقا یه سوال ؟ چند پاکت سیگار میشه برد که گیر ندن . من میخام پنج بکس ماربرو یا مالبرو ببرم اونجا جلو دبیرستانا نخی بفروشم
چون فک کنم اونجا زیر هیجده سال سیگار نمیفروشن یا سخت میفروشن خلاصه هر پاکت بیست نخ ،هر باکس دویست نخ ، پنج باکس میشه هزار نخ
حالا نخی یه دلار هم بفروشیم میشه هزار دلار
میشه در کنارشم سی دی مستند فقر و فح.شا یا جنایات داع.ش رو هم فروخت
برای ماه های اول بش فک کنید کمک خرجه.
اگه متاهل هستین خانمتون تو خونه لوشک درست کنه دیگه جنستون جوره
کتاب گام به گام هم با توجه به خنگ بودن ذاتی امریکایی ها میتونه یکی از گزینه ها باشه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: dv2017 ، keivin ، meraj-fallahi ، alirezanz ، karaoke ، amin_j ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، نسل سوخته

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان