کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
به رسم یادبود نزدیک اعلام نتایج ما برگشتیم
سال های قبل اینجور موقع ها چه غلغله ای بود اینجا..............................
یادش گرامی و روحش شاد..................................................
با تشکر از از اقوام و آشنایان آن مرحوم امید و آرزو
تشکر کنندگان: dv2017 ، alireza_guitar ، tenardie2bai ، aram_hpanahi ، alirezanz
نبود دو سه هفته ؟...نبود ددد ؟ لاتاریمو میگم نه خدمتو ....خخخ هار هار هار ..خخخ

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-10 ساعت 11:14)bobs نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 08:49)behbod نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 04:53)kkr200 نوشته:  نه دیگه مقصد رو که میپرسن یه بلیط باید نشون بدی ..
من تا حالا سفر خارجی نرفتم ولی شنیدم حتی موقع ورود به گیت پاسپورت ها رو چک میکنن و اگر ببینن برای آمریکا ویزا داری ...

سلام.
اطلاعات شما من رو متعجب می کنه. احساس میکنم آنچه شنیده اید بیشتر شایعات بوده تا واقعیت....

با سلام
اطلاعاتی که دوست عزیزمون bobs مطرح کردن کاملا درسته ! فقط یک سری نکات ریز رو ایشون جا انداخنه بودند :

1- با فرض که امسال با یه کیس نامبر مطلوب از لاتاری قبول شدیم ، احتمالا بین مهر ماه و تا اخر اسفند سال 95 باید برای مصاحبه اولت به سفارت بری !
*تا اونجایی که من قانون خروج رو خونده بودم ، فرد مشمول دانشجو حق داره سالانه یکبار با قید وثیقه از کشور خارج بشه ....(نیازی به دروغ گفتن که کربلا میرم و اینا نیست ...بدون مشکلات جانبی گذرنامه یکبار خروج شما صادر میشه)
2-حالا فرض میکنیم که مصاحبه اول بخیر و سلامت گذشت و شمارو جهت صدور ویزا به سفارت مذکور دعوت میکنن ... دقت داشته باشین که الان سال 96 و شما میتونین از قانون یکبار خروجتون دوباره استفاده کنین ...
*اما نکته اساسی اینجاس که شما وقتی ویزا رو گرفتی و برگشتی ایران ...دیگه نمیتونی از کشور خارج شی ! و علنا ویزای شما باطل میشه ...
اینجاس که شما بعد صدور ویزا نباید به ایران برگردی و همونجا از کشوری که سفارت مذکور اونجاس بچیچی بری پیش عمه ریکا جون Big Grin
----------------------
پ.ن : البته من تو فروم دو سال پیش بود که یه بنده خدای فک کنم شیرازی که در حین خدمت سربازیش بود ......لاتاری رو برنده شده بود که دوستان داشتن بهش نحوه خروج از کشور رو توضیح میدادن ... من دقیقا نحوه خروج از کشور شخص سرباز رو نمیدونم ! میتونین اون فروم رو مطالعه کنین یا اگه کسی از دوستان اطلاعاتی داره بیاد کمکمون کنه ...
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، aram_hpanahi ، alirezanz ، behbod
(2016-04-10 ساعت 11:02)asrainman نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 10:39)karaoke نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 01:21)LORDAmiroo نوشته:  شما ویزاتون آمادس؟  Big Grin  چون یه جوری دارین تصمیم میگیرید من فک میکنم دارید میرید دیگه؟  Cool  Big Grin

به این دوستانمون خرده نگیر امیر آقا. این مدل رویا پردازی و قدم برداشتن خیالی روی ابرها ، دلیلش فقط بی تجربگی هست و بس. اگه این دوستان هم مثل جنابعالی و بنده ، بالای 12 مرتبه سابقه ثبت نام و عدم قبولی در لاتاری رو میداشتند ، تا ویرجینیا و کالیفرنیا و ... پیش نمیرفتند!!!  Wink

ايشالا كه شانسشون بالاتر از ما باشه و مثل ما 18 بار ثبت نام نكنن، منكه فكر ميكنم اسم منو گذاشتن تو بلك ليست بعنوان پير لاتاري !!

خدا کنه همینطور باشه و همین دوستان 3 می بیان اینجا خبر برنده شدنشون رو بدن.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: asrainman ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، alirezanz ، نسل سوخته
انتخاب مقصد خیلی سخت و سرنوشت ساز هست....
و یک انتخاب ميتونه کل معادله رو عوض کنه....
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: Siamak ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-10 ساعت 13:44)Caspian_Wave نوشته:  انتخاب مقصد خیلی سخت و سرنوشت ساز هست....
و یک انتخاب ميتونه کل معادله رو عوض کنه....

دقیقا .. بنظرم باید پر چالش ترین جا رو که بهترین آینده رو برای شخص میتونه رقم بزنه فارق از گرونی و سختیا و یا بزرگی شهرش انتخاب کرد .. و تاکیید بر حفظ استقلال و وابسته نبودن به هموطنان ایرانی ساکن در امریکا چون اون هم داستانها و حکایت های خودش رو داره... چه بخواییم چه نخواییم اول مهاجرت با سختی و چالش همراهه .. خوب چه کاریه آدم جایی سختی بکشه که آیندش تضمین باشه
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: Caspian_Wave ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-09 ساعت 23:57)keivin نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 23:52)alirezanz نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 23:51)keivin نوشته:  سلام شبتون بخیر ، مشکلی در سیستمهای قرعه کشی رخ داده بود و اعلام کردند که اشتباهی رخ داده در سرور ها و شنیدم از دوستان که الگوریتم های گزینش شماره های هر شرکت کننده در لاتری دچار اختلال شده ، و کلیه کسانی که برنده یا غیر برنده بودند در تاریخی که بعداً اعلام شد بعد از نتایج با خبر شدند.

آنکس که گفت بحر  تو مردم دروغ گفت *** من راست گفتم که برای تو زنده ام

خو این چه ربطی به مهاجرسرا داره؟؟  :/
اطلاعات شیر میشه دوستان محترمی هستند که قبل از اعلان در سایت لاتری با خبر شدند و بعد به اداره مربوطه ایمیل زدند و پیگیر بودند و در اون شرایط خاص و اطلاعات خوبی  در اختیار گذاشتند .

فکر میکنم منظور از زمان اعلام و سایت مهجرسرا این بود که در زمان اعلام نتایج ورود به سایت مهجرسرا به دلیل ترافیک و رفت و آمد زیاد یوزرها لوود نمیشد و جهت ورودش بسیار سختی داشت و امیدواریم امسال با تغییر و تحول در سایت خوب مهاجرسرا این نوع مشکلات مرتفع بشه و با آسودگی و راحتی بشه به سایت وارد شد.
به امید شادی همه شما دوستان گلم
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: Caspian_Wave ، copol ، karaoke ، dv2017 ، aram_hpanahi ، Siamak ، keivin ، jalayevatan ، alirezanz
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر ارشد سایت...
می خواستم بدونم چطور می تونم در قرعه کشی لاتاری شرکت کنم؟ فرم در کجای سایت قابل دریافت می باشد؟و اینکه کی این قرعه کشی انجام میشه؟
با احترام و ادب وافر- پرهیز
1395/1/22
تشکر کنندگان:
(2016-04-10 ساعت 08:24)hamedDV نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 21:52)dv2017 نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 21:25)Pakpourasghar نوشته:  پیرو سوال دوست عزیز راجب امن ترین ایالت و شهر در آمریکا:
...
اگر به طور کلی بخوایم حساب کنیم از لحاظ:
"ایمنی مالی"
"ایمنی جاده"
"ایمنی محل کار"
"بلایای طبیعی"
"امنیت خانه و جامعه "
ایالت ماساچوست در صدر عنوان های بالا قرار داره.
ولی حتما مطلع هستین کـــــــــــــــــــ این ایالت به خصوص شهر بوستون از گرون ترین ایالت و شهر های  آمریکا هستند.

از لحاظ شغل و استخدام:
...
شهر پلینو،آستین و اروینق(Irving) از ایالت تگزاس در صدر هستند.
آمار مربوط به سال 2016 هستند.
پ.ن:ما همگی میدونیم که نمیشه همه چیزو یه جا داشت... Shy
@Pakpourasghar@ عزیز ضمن تشکر از اطلاعت خوبی که گذاشتی خواهشی دارم
میشه لطف کنید و منبع رو هم بگید
با تشکر مجدد Smile
دوست عزیزمان آقای پاکپور مزایا و برتری ایالت ماساچوست را من هم تایید می کنم اما نگفتی که در این ایالت همه ساله در طول زمستان دو سه بار بحران بارش سنگین برف و یخبندان پیش میاد توام با بسته شدن فرودگاه و قطع احتمالی قطع آب و برق و گاز بمدت چندین روز و بسته شدن معابر و جاده ها طوری که مردم در زمستان باید پیش بینی این وضعیت اضطراری را بکنند و آذوقه چندین هفته را در خونه ذخیره داشته باشند چون ممکنه هفته ها نتونند از منزل بیرون بیاند

سلام دوست عزیز.این اطلاعات ک در بالا راجب امنیت و شغل شهر ها آمده،تنها حرف من نیست!برای این آمار 260 نفر کارشناس خبره اداره آمار اطلاعات خود را جمع آوری کرده اند و در اختیار عموم گذاشته اند.امنیت مالی و امنیت جامعه و...اینا زیاد به آب و هوا ربط نداره.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: copol ، aram_hpanahi ، dv2017 ، hamedDV
بچه ها من دارم واسه فرصت مطالعاتی تو فلوریدا اقدام میکنم فک میکنید آخرش راهی برای تبدیل ویزای j1 به هر چیز دیگه ای واسه موندن اونجا هس؟ Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، hamedDV ، alirezanz
سلام به همگی چه بی انرژی ات همتون من اولین سال شرکت کردم امیدوارم همه سلکت شیم امسال??
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-10 ساعت 18:42)LORDAmiroo نوشته:  بچه ها من دارم واسه فرصت مطالعاتی تو فلوریدا اقدام میکنم فک میکنید آخرش راهی برای تبدیل ویزای j1 به هر چیز دیگه ای واسه موندن اونجا هس؟ Big Grin

راحت ترینش ازدواجه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-10 ساعت 15:59)hamedparhiz55 نوشته:  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر ارشد سایت...
می خواستم بدونم چطور می تونم در قرعه کشی لاتاری شرکت کنم؟ فرم در کجای سایت قابل دریافت می باشد؟و اینکه کی این قرعه کشی انجام میشه؟
با احترام و ادب وافر- پرهیز
1395/1/22

سلام دوست عزیز.زمان ثبت نام اول اکتبرهرسال شروع مبشه.ثبت نام امسال هم فکرکنم همینطوره یعنی اکتبر2016-حدودا 4ماه وخورده ایی دیگه.برای ثبت نام هم میتونیدبه این سایت https://www.dvlottery.state.gov/مراجعه کنید.سپاس
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، hamedparhiz55
(2016-04-10 ساعت 20:06)someonelikeyou نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 18:42)LORDAmiroo نوشته:  بچه ها من دارم واسه فرصت مطالعاتی تو فلوریدا اقدام میکنم فک میکنید آخرش راهی برای تبدیل ویزای j1 به هر چیز دیگه ای واسه موندن اونجا هس؟ Big Grin

راحت ترینش ازدواجه

نه بابا
کجاش راحته
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: keivin ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-10 ساعت 19:15)Marmar1990 نوشته:  سلام به همگی چه بی انرژی ات همتون من اولین سال شرکت کردم امیدوارم همه سلکت شیم امسال??

سال اوليا.. اكثراً يا انرژياشونو گذاشتن واسه شباى آخر يا هم مثل من انرژيشون تموم شده بس كه نات سلكتد ديدن ..
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jalayevatan ، alirezanz ، Marmar1990 ، نسل سوخته

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان