کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-09 ساعت 21:25)Pakpourasghar نوشته:  پیرو سوال دوست عزیز راجب امن ترین ایالت و شهر در آمریکا:
...
اگر به طور کلی بخوایم حساب کنیم از لحاظ:
"ایمنی مالی"
"ایمنی جاده"
"ایمنی محل کار"
"بلایای طبیعی"
"امنیت خانه و جامعه "
ایالت ماساچوست در صدر عنوان های بالا قرار داره.
ولی حتما مطلع هستین کـــــــــــــــــــ این ایالت به خصوص شهر بوستون از گرون ترین ایالت و شهر های  آمریکا هستند.

از لحاظ شغل و استخدام:
...
شهر پلینو،آستین و اروینق(Irving) از ایالت تگزاس در صدر هستند.
آمار مربوط به سال 2016 هستند.
پ.ن:ما همگی میدونیم که نمیشه همه چیزو یه جا داشت... Shy
@Pakpourasghar@ عزیز ضمن تشکر از اطلاعت خوبی که گذاشتی خواهشی دارم
میشه لطف کنید و منبع رو هم بگید
با تشکر مجدد Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، bobs
(2016-04-09 ساعت 21:54)dv2017 نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 21:51)someonelikeyou نوشته:  آقا نگران ادرس نباشید همه آدرس خونه ما رو بزنید

آقا یه سوال ؟ چند پاکت سیگار میشه برد که گیر ندن . من میخام پنج بکس ماربرو یا مالبرو ببرم اونجا جلو دبیرستانا نخی بفروشم
چون فک کنم اونجا زیر هیجده سال سیگار نمیفروشن یا سخت میفروشن خلاصه هر پاکت بیست نخ ،هر باکس دویست نخ ، پنج باکس میشه هزار نخ
حالا نخی یه دلار هم بفروشیم میشه هزار دلار  
میشه در کنارشم سی دی مستند فقر و فح.شا یا جنایات داع.ش رو هم  فروخت
برای ماه های اول بش فک کنید کمک خرجه.
اگه متاهل هستین خانمتون تو خونه لوشک درست کنه دیگه جنستون جوره
کتاب گام به گام هم با توجه به خنگ بودن ذاتی آمریکایی ها میتونه یکی از گزینه ها باشه
فکر نکنم محدودیتی داشته باشه ، اما برای محکم کاری بهتره باکس ها رو باز کنی تا فکر نکنن برا ی فروش داری میبری Wink

قانونش اينه كه هر نفر ميتونه ٢ باكس بياره، واسه دارو هم همراه دارو ها نسخه پزشك باشه و اگه زياد باشه حجمش بايد تو چمدونا پخشش كنين، متاسفانه با وجود نسخه هر مسكني كه داشتيمو برداشتن .
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، copol ، aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 21:52)dv2017 نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 21:25)Pakpourasghar نوشته:  پیرو سوال دوست عزیز راجب امن ترین ایالت و شهر در آمریکا:
...
اگر به طور کلی بخوایم حساب کنیم از لحاظ:
"ایمنی مالی"
"ایمنی جاده"
"ایمنی محل کار"
"بلایای طبیعی"
"امنیت خانه و جامعه "
ایالت ماساچوست در صدر عنوان های بالا قرار داره.
ولی حتما مطلع هستین کـــــــــــــــــــ این ایالت به خصوص شهر بوستون از گرون ترین ایالت و شهر های  آمریکا هستند.

از لحاظ شغل و استخدام:
...
شهر پلینو،آستین و اروینق(Irving) از ایالت تگزاس در صدر هستند.
آمار مربوط به سال 2016 هستند.
پ.ن:ما همگی میدونیم که نمیشه همه چیزو یه جا داشت... Shy
@Pakpourasghar@ عزیز ضمن تشکر از اطلاعت خوبی که گذاشتی خواهشی دارم
میشه لطف کنید و منبع رو هم بگید
با تشکر مجدد Smile
بله دوست عزیز
این آمار رو از این سایت برداشتم.
که فکر کنم سایت معتبری باشه چون آمارش به اداره آمار آمریکا نزدیکتره.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: alirezanz ، Caspian_Wave ، aram_hpanahi
سلام دوستان عزیز
نزدیکای اعلام نتایج شد ما هم برگشتیم امیدوارم امسال سال خوبی برای بچه های فروم باشه.
تشکر کنندگان: asrainman ، aram_hpanahi ، jalayevatan
سلام به همه ، زمان اعلام نتایج برای اطلاع از اخبار قرعه کشی و اتفاقات احتمالی که چند سال قبل رخ داده بود ، مدیریت فرووم برای سبکتر شدن بار ناشی از لاگین شدن کاربران لطفا چاره ای بیندیشند .
سپاس از مدیریت

ای ملک بی غروب ، ای مرز و بوم پیر جوانبختی ،ای آشیان کهنه سیمرغ، یکروز چون ز پنجره چشمم بر افتد برآسمان، می بینم آفتاب تورا در برابرم
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، sheghi
(2016-04-09 ساعت 22:13)Pakpourasghar نوشته:  بله دوست عزیز
این آمار رو از این سایت برداشتم.
که فکر کنم سایت معتبری باشه چون آمارش به اداره آمار آمریکا نزدیکتره.
ممنونم دوست عزیز ، کارم دراومد Big Grin Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 21:51)someonelikeyou نوشته:  آقا نگران ادرس نباشید همه آدرس خونه ما رو بزنید

آقا یه سوال ؟ چند پاکت سیگار میشه برد که گیر ندن . من میخام پنج بکس ماربرو یا مالبرو ببرم اونجا جلو دبیرستانا نخی بفروشم
چون فک کنم اونجا زیر هیجده سال سیگار نمیفروشن یا سخت میفروشن خلاصه هر پاکت بیست نخ ،هر باکس دویست نخ ، پنج باکس میشه هزار نخ
کتاب گام به گام هم با توجه به خنگ بودن ذاتی آمریکایی ها میتونه یکی از گزینه ها باشه

قلیون سرا چی شد؟؟ Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، aram_hpanahi
شنیدم تو آمریکا جیگرکی نیست. اگه رفتید اون ور یه جیگرکی ردیف با دلیوری بزنید کارتون توپ میگیره. کنارش اگه فلافل سلف (آبادان) هم راه بندازید که دیگه نور علی نوره! ملت میان میخورن دو لپی! منتها برای هر کدوم اینا بهتره قبلش اینجا یه دوره آموزشی فشرده برید و مدرکش رو هم بگیرید چون شنیدم اون ور هر کاری بخواید راه بندازید باید مدرکش رو هم داشته باشید!!!!
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، copol ، abas_kashan ، aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 20:34)Pakpourasghar نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 09:26)alirezanz نوشته:  
(2016-04-08 ساعت 17:49)Pakpourasghar نوشته:  سلام و
[عکس: l88t_l_20140122-jersey-city-skyline-1200.jpg]

ای وای من از پل رد میشدین میرفتین سراغ عشقم نیویورک دیگه Tongue
از نیویورک پست بزارین هرچند که همه چیزشو خودم در اوردم ولی دوباره دیدنشم لذت بخشه Wink

چشم حتما دوست عزيز ،در اولين فرصت ميزارم.

ما منتظریم Wink

هروقت گداشتی کاندید کاربر نمونه میشی Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 22:38)keivin نوشته:  سلام به همه ، زمان اعلام نتایج برای اطلاع از اخبار قرعه کشی و اتفاقات احتمالی که چند سال قبل رخ داده بود ، مدیریت فرووم برای سبکتر شدن بار ناشی از لاگین شدن کاربران لطفا چاره ای بیندیشند .
سپاس از مدیریت

ای ملک بی غروب ، ای مرز و بوم پیر جوانبختی ،ای آشیان کهنه سیمرغ، یکروز چون ز پنجره چشمم بر افتد برآسمان، می بینم آفتاب تورا در برابرم

سلام.جسارتامگر سراعلام نتایج درسال های قبل چه اتفاقی افتاده بود که شمااین درخواست رودارید؟سپاس
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 23:10)alirezanz نوشته:  

قلیون سرا چی شد؟؟ Wink

قیلون سرا برنامه بلند مدته
سیگار فروشی واسه هفته های اول وروده
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، aaraam ، aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 23:39)copol نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 22:38)keivin نوشته:  سلام به همه ، زمان اعلام نتایج برای اطلاع از اخبار قرعه کشی و اتفاقات احتمالی که چند سال قبل رخ داده بود ، مدیریت فرووم برای سبکتر شدن بار ناشی از لاگین شدن کاربران لطفا چاره ای بیندیشند .
سپاس از مدیریت

سلام.جسارتامگر سراعلام نتایج درسال های قبل چه اتفاقی افتاده بود که شمااین درخواست رودارید؟سپاس

سلام شبتون بخیر ، مشکلی در سیستمهای قرعه کشی رخ داده بود و اعلام کردند که اشتباهی رخ داده در سرور ها و شنیدم از دوستان که الگوریتم های گزینش شماره های هر شرکت کننده در لاتری دچار اختلال شده ، و کلیه کسانی که برنده یا غیر برنده بودند در تاریخی که بعداً اعلام شد بعد از نتایج با خبر شدند.

آنکس که گفت بحر تو مردم دروغ گفت *** من راست گفتم که برای تو زنده ام
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 23:51)keivin نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 23:39)copol نوشته:  
سپاس از مدیریت

سلام شبتون بخیر ، مشکلی در سیستمهای قرعه کشی رخ داده بود و اعلام کردند که اشتباهی رخ داده در سرور ها و شنیدم از دوستان که الگوریتم های گزینش شماره های هر شرکت کننده در لاتری دچار اختلال شده ، و کلیه کسانی که برنده یا غیر برنده بودند در تاریخی که بعداً اعلام شد بعد از نتایج با خبر شدند.

آنکس که گفت بحر  تو مردم دروغ گفت *** من راست گفتم که برای تو زنده ام

خو این چه ربطی به مهاجرسرا داره؟؟ :/

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi
(2016-04-09 ساعت 23:52)alirezanz نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 23:51)keivin نوشته:  
(2016-04-09 ساعت 23:39)copol نوشته:  سلام.جسارتامگر سراعلام نتایج درسال های قبل چه اتفاقی افتاده بود که شمااین درخواست رودارید؟سپاس

آنکس که گفت بحر  تو مردم دروغ گفت *** من راست گفتم که برای تو زنده ام

خو این چه ربطی به مهاجرسرا داره؟؟  :/
اطلاعات شیر میشه دوستان محترمی هستند که قبل از اعلان در سایت لاتری با خبر شدند و بعد به اداره مربوطه ایمیل زدند و پیگیر بودند و در اون شرایط خاص و اطلاعات خوبی در اختیار گذاشتند .
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
سیگار فقط اسیا طعم لواشک میده تنباکوش
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان