کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
مديران به خصوص مدير فني دست شما درد نكنه بالاخره شمارش معكوس افتاد بالاي صفحه  Smile  قشنگه  Big Grin
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: alirezanz ، jalayevatan ، Siamak ، LORDAmiroo ، sheghi ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol ، نسل سوخته
(2016-04-13 ساعت 11:01)majid3612 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 20:24)karaoke نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 20:01)behbod نوشته:  دوستان بیاید جور دیگه به موضوع ثبت نام لاتاری نگاه  کنیم
درسته خیلی ها میان برای یه عده ثبت نام میکنن و یا یه عده ای هم میرم کافی نت و اینور اونور ثبت نام میکنن و کلا شرایط رفتن ندارن، به نظرم خیلی هم بد نیست، که ما بخواهیم اینقدر اعصاب خودمونو خورد کنیم
من اینجوری فکر میکنم که کسی که نمیتونه برای خودش ثبت نام کنه و شرایطش رو اصلا نداره یا به صورت تفریحی ثبت نام میکنه بدون هدف ؛ اینا اگر هم قبول بشن احتمالا یا اصلا نمیفهمن یا نمیرن برای مصاحبه و یا پشیمون میشن و از این تعداد افراد کمی میرن برای مصاحبه و ویزا میگیرن.
خب این یه مزیتی که داره اینه که جمعیتی که موفق میشن ویزا بگیرن و برن برای آمریکا کمتر از حد نصابه و باعث میشه لاتاری سال های بیشتری برای ایران ادامه پیدا کنه ولی اگر قرار بود هر سال همه کسانی که قبول میشن ویزا رو بگیرن فکر میکنم خیلی سریع ظرفیت ایران پر میشد و لاتاری برداشته میشد
یکی دو سال پیش سارا گرو داشت در مورد لاتاری صحبت میکرد میگفت تعداد زیادی که قبول میشن اصلا به سفارت مراجعه نمیکنن
همیشه باید نیمه پر لیوان رو دید با آرزوی موفقیت برای کسانی که لایقش هستن.
-------------------------
پ.ن: ممنونم از دوستانی که امتیاز مثبت دادن متاسفانه من هنوز نمیتونم بهتون امتیاز بدم ، شرمنده.

استمرار یا عدم استمرار برنامه لاتری برای کشور ایران ، ربطی به تعداد افرادی که از طریق لاتری ویزا میگیرند نداره. ظرفیتی که یک کشور رو ممکنه از لیست حذف کنه ، مربوط به روش هایی به غیر از لاتری میشه (مهاجرت کاری ، خانوادگی و ... ) و به طور صریح گفته شده که کشورهایی که طی بازه های زمانی 5 ساله ، تعداد مهاجرینشون به آمریکا از طریق روش هایی به غیر از لاتری به 50000 نفر برسه ، از برنامه حذف میشن و بالعکس اگه تعداد مهاجرین کشورهایی که حذف شدن کم بشه ، دوباره برنامه لاتری رو براشون اجرا می کنند و اون کشورها رو دوباره در لیست قرار میدن. ارزیابی تعداد مهاجرین و اینکه کشوری از لیست حذف بشه یا به لیست برگرده با تصمیم اداره مهاجرت صورت میگیره.

از طرفی همونطور که @alirezanz@ گفتند ، تعداد برندگان خیلی بیشتر از ویزاهای قابل ارائه هست (حدود 2 برابر) و صدور ویزا برای متقاضیان تا زمانی ادامه پیدا میکنه که ظرفیت تکمیل نشده باشه که البته همیشه این ظرفیت تکمیل میشه و خیلی از افراد علیرغم برنده شدن در لاتری و انجام اقدامات لازم ، موفق به دریافت ویزا نمیشن و از سفر باز می مانند.

دوستان یک سوال

چنانچه در لاتاری برنده شویم، چطور میتونیم بفهمیم که کیس نامبرمون جزو نیمه اول لیست اعلام شده هاست یا نیمه دوم؟ به عبارت بهتر چطور میشه فهمید که شانسمون برای دریافت ویزا چقدر هست؟ چون اگر در نیمه اول باشیم تقریبا قطعی هست اما نیمه دوم در صورت خالی موندن ظرفین نیمه اول برای دریافت ویزا شانس دارد.

ممنون.
درود،
خوب از روي كيس نامبرتون مشخصه ديگه و بستگي داره كه اون سال چه تعداد موفق به گرفتن ويزا شن، اگه بخوام ساده توضيح بدم يه موقع شما شماره ٤٠٠٠ هستيد اما تمام شماره هاي قبل از شما از برنده شدنشون آگاه شدن و مراجعه كردن و ويزا هم گرفتن ، خوب مسلمه كه تو اين حالت شما در خطريد،اما يه زمان شما ٦٠٠٠ هستيد ولي ٢٠٠٠ نفر اصلا از قبوليشون خبردار نشدن، مثلا پارسال واسه سپتامبر كه آخرين ماه دريافت ويزاس ويزا بولتن تا ٧٠٠٠ اعلام شد واسه آسيا اما امسال واسه june كه سه ماه قبل از اونه تا ٨٠٠٠ اعلام شده، يه مقدار شانس دخيله اما تا ٤٠٠٠ خيالتون راحت باشه گرچه امسال تا ١٠٠٠٠ هم خيالشون راحته
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol
دم مدیران گرم و خسته نباشید. این شمارش معکوس تازه گذاشتین ؟یا اینکه بوده من ندیدم؟؟؟؟؟؟؟
در نهایت چه الان چه قبلا خسته نباشد گرم من رو بپذیرید و تشکر میکنم از تک تکشون بابات زحمات و سایت واقعا مفیدشون. چندین ساله اینجا میام و میرم و اطلاعات خوبی کسب کردم و هر چی بگم کم گفتم. فقط تشکر و خسته نباشید میگم. امیدوارم حمل بر پاچه خواری نباشه( یه شوخی کوچیک که میشه با مدیران کرد نمیشه؟؟؟ منظور از شوخی همین خاروندن هستش)
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: Kaveh ، dv2017 ، alirezanz ، Siamak ، amirmc ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol ، نسل سوخته ، alireza_guitar
کنتور شمارش معکوس اعلام نتایج، به بالای این تاپیک اضافه شد.
(2016-04-13 ساعت 12:54)runioe نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 12:14)avenger نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 11:51)runioe نوشته:  درود و عرض شاد باش خدمت دوستان خوب
درمورد بحث زبان عرضی داشتم.
خصوصا دوستانی که زبان ضعیف

دقیقا رونیه عزیز....یکی از دوستان منم چند ماه مونده بود به رفتنش شروع کرد به زبان خوندن...بعد که رسید تگزاس یه چند ماه هم اونجا کلاس رفت الان مشکلی نداره واسه زبان...تو یه شرکت الکتونیکی هم مشغول به کار شده البته استعداد و هوش شخص هم تو پیشرفت زبان بی تاثیر نیست...بعضیا استعداد دارن خیلی زود راه میفتن تعریف نباشه مثل خودم Big Grin ولی جدی خانواده ما ژنتیکی تو زبان استعداد داریم Cool

در مورد زنتیک باید گفت بله درسته ولی یه چیز دیگه هم هست. مثلا کسانی که فقط فارسی حرف میزنن با شرایط مساوی نسبت به کسانی که هم فارسی حرف میزنن هم ترکی دیر تر یاد میگیرن. به عبارتی یاد گیری زبان سوم  راحت تر از یادگیری زبان دوم هستش.
به قول شما واقعا انگیزه مهم هستش..وقتی انگیزه داشته باشی نه لاتاری کلا در هر کاری تواناییت چند برابر میشه..ما چیمون کمتر از اون بنده خداست که بیست و سه تا زبون زنده دنیا رو حرف میزد Smile
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، نسل سوخته
(2016-04-13 ساعت 12:54)runioe نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 12:14)avenger نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 11:51)runioe نوشته:  درود و عرض شاد باش خدمت دوستان خوب
درمورد بحث زبان عرضی داشتم.
خصوصا دوستانی که زبان ضعیف

دقیقا رونیه عزیز....یکی از دوستان منم چند ماه مونده بود به رفتنش شروع کرد به زبان خوندن...بعد که رسید تگزاس یه چند ماه هم اونجا کلاس رفت الان مشکلی نداره واسه زبان...تو یه شرکت الکتونیکی هم مشغول به کار شده البته استعداد و هوش شخص هم تو پیشرفت زبان بی تاثیر نیست...بعضیا استعداد دارن خیلی زود راه میفتن تعریف نباشه مثل خودم Big Grin ولی جدی خانواده ما ژنتیکی تو زبان استعداد داریم Cool

در مورد زنتیک باید گفت بله درسته ولی یه چیز دیگه هم هست. مثلا کسانی که فقط فارسی حرف میزنن با شرایط مساوی نسبت به کسانی که هم فارسی حرف میزنن هم ترکی دیر تر یاد میگیرن. به عبارتی یاد گیری زبان سوم  راحت تر از یادگیری زبان دوم هستش.

کاملا تایید میکنم این حرفتونو الان که دارم زبان سومو یاد میگیرم واقعا حس میکنم راحتتره و چیز چندان خاصی نیست (سخته ها ولی اوکیه) Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839
(2016-04-13 ساعت 12:44)alirezanz نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 09:55)dv2017 نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 08:11)amirmc نوشته:  ممنون از اطلاعات مفیدتون. جای بسی امیدواری هست پس!
بله درسته جاي اميدواري هست آمممااااا
يه سري كه به سايتهاي كاريابي مثل indeed بزنيد و براي عنوان شغل مورد نظر و شهر جستجو كنيد توي مشاغلي كه ليست ميكنه وقتي بريد قسمت Qualifications / Requirements متوجه ميشيد كه دستمزدهايي كه توي سايت پست قبلي بهش اشاره شده لازمش تجربه بالا ، داشتن مدارك خاص مثل PE و ... ،  اينجاست كه بنا به گفته سابقه داران مهاجرسرا علاوه بر تخصص رابطه هم بسيار كمك ميكنه .
موفق باشيد .

اینا همه درست آمممماااا شرایط واسه هرکس فرق میکنه حتی زمان، شما ممکنه ی جایی مث مونیخ که کار واسه مهندسا (کلا) زیاد هه هو بری کار نپیدایی آمماا تو ی ده ته دنیا راحت ی کار مرتبط پیدا کنی خیلی نمیشه رو اینا حساب کرد عرضه، شانس و باز هم شانس و مهارت و توانایی هر شخص و شانس خیلی مهمه و شانس Wink
درسته عليرضا جان شانس مهمه اما اطلاعات اينچنين هم احتمال كسب اون شانسو براي آدم ميتونه بالا ببره مثلا مطابق شكل زير براي يكي كه تخصصش مكانيكه در انتخاب ايالتهايي مثل داكوتاي شمالي و جنوبي ، مونتانا ، ويرجينياي غربي يا وايومينگ و نوادا بايد دقت بيشتري بكار ببره تا ريسك پيدا كردن كار براش بياد پايين ( يا شانسش بيشتر باشه ) . براي شما كه خوبه نيويوركو عشق است Wink
[عکس: q6fqdvf3kgly55tiowkd.png]
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol
(2016-04-13 ساعت 13:21)dv2017 نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 12:44)alirezanz نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 09:55)dv2017 نوشته:  بله درسته جاي اميدواري هست آمممااااا
يه سري كه به سايتهاي كاريابي مثل indeed بزنيد و براي عنوان شغل مورد نظر و شهر جستجو كنيد توي مشاغلي كه ليست ميكنه وقتي بريد قسمت Qualifications / Requirements متوجه ميشيد كه دستمزدهايي كه توي سايت پست قبلي بهش اشاره شده لازمش تجربه بالا ، داشتن مدارك خاص مثل PE و ... ،  اينجاست كه بنا به گفته سابقه داران مهاجرسرا علاوه بر تخصص رابطه هم بسيار كمك ميكنه .
موفق باشيد .

اینا همه درست آمممماااا شرایط واسه هرکس فرق میکنه حتی زمان، شما ممکنه ی جایی مث مونیخ که کار واسه مهندسا (کلا) زیاد هه هو بری کار نپیدایی آمماا تو ی ده ته دنیا راحت ی کار مرتبط پیدا کنی خیلی نمیشه رو اینا حساب کرد عرضه، شانس و باز هم شانس و مهارت و توانایی هر شخص و شانس خیلی مهمه و شانس Wink
درسته عليرضا جان شانس مهمه اما اطلاعات اينچنين هم احتمال كسب اون شانسو براي آدم ميتونه بالا ببره مثلا مطابق شكل زير براي يكي كه تخصصش مكانيكه در انتخاب ايالتهايي مثل داكوتاي شمالي و جنوبي ، مونتانا ، ويرجينياي غربي يا وايومينگ و نوادا بايد دقت بيشتري بكار ببره تا ريسك پيدا كردن كار براش بياد پايين ( يا شانسش بيشتر باشه ) . براي شما كه خوبه نيويوركو عشق است Wink
[عکس: q6fqdvf3kgly55tiowkd.png]

من مکانیکم Smile
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-13 ساعت 13:26)alirezanz نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 13:21)dv2017 نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 12:44)alirezanz نوشته:  اینا همه درست آمممماااا شرایط واسه هرکس فرق میکنه حتی زمان، شما ممکنه ی جایی مث مونیخ که کار واسه مهندسا (کلا) زیاد هه هو بری کار نپیدایی آمماا تو ی ده ته دنیا راحت ی کار مرتبط پیدا کنی خیلی نمیشه رو اینا حساب کرد عرضه، شانس و باز هم شانس و مهارت و توانایی هر شخص و شانس خیلی مهمه و شانس Wink
من مکانیکم Smile
ميدونم ، فكر كردي چرا اين تصويرو براي توضيحاتم انتخاب كردم Wink فقط بخاطر گل روي شما بوده
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839
من که فک میکنم به خاطر کارم در صورت قبولیم باید حتما یا برم فلوریدا یا لوئیزیانا :|
دوس ندارم Sad Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
اگه رویایی توی ذهنت داری ، مطمئن باش که بی دلیل به وجود نیومده ، اون اومده که به وسیله تو به واقعیت تبدیل بشه .فقط کافی به خودت و اون چیزی که توی ذهنته باور داشته باشی و به سمتشون حرکت کنی

خطرناک ترین جمله : من همینم که هستم !
گفته می شود خطرناک ترین جمله این است: «من همینم که هستم.»
در این جمله کوتاه می توانیم غرور، لجاجت، خودرایی، خودخواهی، درجا زدن و به تدریج راندن آدم ها از اطراف خود را حس کنیم.
اگر من و شما هم به طور غیرمستقیم یا ناخواسته این جمله در ذهن مان نقشی دارد، باید بسیار مراقب باشیم که از دام رکود، سکون و فسیل شدن رهایی یابیم انسان های بزرگ حتی از کودکان هم درس می گیرند.
اساتید خبره و باتجربه بیشتر از واژه «نمی دانم» استفاده می کنند. دانشمندان توانمند در بسیاری از موارد می گویند: «در تخصص من نیست» و انسان های وارسته بیشتر اوقات سکوت می کنند و می گویند: «نظر شما چیست؟»
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، dv2017 ، avenger ، amirmc ، alirezanz ، jalayevatan ، msr839 ، copol ، tenardie2bai ، نسل سوخته
(2016-04-13 ساعت 13:39)LORDAmiroo نوشته:  من که فک میکنم به خاطر کارم در صورت قبولیم باید حتما یا برم فلوریدا یا لوئیزیانا :|
دوس ندارم Sad Big Grin
نفرماييد آقاي دكتر
شما با توجه به تخصصهايي كه داري همه جا راحتي حتي بوستون ، به اميد موفقيت براي شما و مهاجرسراييها Smile
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، amirmc ، aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839
(2016-04-13 ساعت 12:40)alirezanz نوشته:  
(2016-04-13 ساعت 00:52)kkr200 نوشته:  غروب منهتن!

[عکس: ck89zypx2q82mg8uu0jh.jpg]

نکن این کارو برادر نکن دوست عزیز با روح و روان ما بازی نکن Smile  شاید یکی مثل من نیویورک نباشه طرف هوایی میشه Big Grin

همینجوری بیرونو نگاه کردم از پنجره گفتم یه عکسی بگیرم بذارم Cool
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، sheghi ، aram_hpanahi ، dv2017 ، alirezanz ، msr839 ، copol
سلام چ عجب مثل اينکه اين چن نفر دست از سر اين تاپيک برداشتن...
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: مارال6 ، meraj-fallahi ، aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839
(2016-04-13 ساعت 13:57)Pakpourasghar نوشته:  سلام چ عجب مثل اينکه اين چن نفر دست از سر اين تاپيک برداشتن...

کدوم چند نفر؟
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان