کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-12 ساعت 02:20)kkr200 نوشته:  مــســـــــافریـــــــــن محترمِ نیویورک لطفا کمربندهای خودتون رو ببندید، هواپیما در حال فرود آومدنِ

آخ که آدم قلبش میگیره این جمله رو بشنوه Smile Sad

اخ که گفتی
البته مسافرین محترم کالیفرنیا
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: alirezanz ، meraj-fallahi ، behbod ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-12 ساعت 20:01)behbod نوشته:  دوستان بیاید جور دیگه به موضوع ثبت نام لاتاری نگاه  کنیم
درسته خیلی ها میان برای یه عده ثبت نام میکنن و یا یه عده ای هم میرم کافی نت و اینور اونور ثبت نام میکنن و کلا شرایط رفتن ندارن، به نظرم خیلی هم بد نیست، که ما بخواهیم اینقدر اعصاب خودمونو خورد کنیم
من اینجوری فکر میکنم که کسی که نمیتونه برای خودش ثبت نام کنه و شرایطش رو اصلا نداره یا به صورت تفریحی ثبت نام میکنه بدون هدف ؛ اینا اگر هم قبول بشن احتمالا یا اصلا نمیفهمن یا نمیرن برای مصاحبه و یا پشیمون میشن و از این تعداد افراد کمی میرن برای مصاحبه و ویزا میگیرن.
خب این یه مزیتی که داره اینه که جمعیتی که موفق میشن ویزا بگیرن و برن برای آمریکا کمتر از حد نصابه و باعث میشه لاتاری سال های بیشتری برای ایران ادامه پیدا کنه ولی اگر قرار بود هر سال همه کسانی که قبول میشن ویزا رو بگیرن فکر میکنم خیلی سریع ظرفیت ایران پر میشد و لاتاری برداشته میشد
یکی دو سال پیش سارا گرو داشت در مورد لاتاری صحبت میکرد میگفت تعداد زیادی که قبول میشن اصلا به سفارت مراجعه نمیکنن
همیشه باید نیمه پر لیوان رو دید با آرزوی موفقیت برای کسانی که لایقش هستن.
-------------------------
پ.ن: ممنونم از دوستانی که امتیاز مثبت دادن متاسفانه من هنوز نمیتونم بهتون امتیاز بدم ، شرمنده.

استمرار یا عدم استمرار برنامه لاتری برای کشور ایران ، ربطی به تعداد افرادی که از طریق لاتری ویزا میگیرند نداره. ظرفیتی که یک کشور رو ممکنه از لیست حذف کنه ، مربوط به روش هایی به غیر از لاتری میشه (مهاجرت کاری ، خانوادگی و ... ) و به طور صریح گفته شده که کشورهایی که طی بازه های زمانی 5 ساله ، تعداد مهاجرینشون به آمریکا از طریق روش هایی به غیر از لاتری به 50000 نفر برسه ، از برنامه حذف میشن و بالعکس اگه تعداد مهاجرین کشورهایی که حذف شدن کم بشه ، دوباره برنامه لاتری رو براشون اجرا می کنند و اون کشورها رو دوباره در لیست قرار میدن. ارزیابی تعداد مهاجرین و اینکه کشوری از لیست حذف بشه یا به لیست برگرده با تصمیم اداره مهاجرت صورت میگیره.

از طرفی همونطور که @alirezanz@ گفتند ، تعداد برندگان خیلی بیشتر از ویزاهای قابل ارائه هست (حدود 2 برابر) و صدور ویزا برای متقاضیان تا زمانی ادامه پیدا میکنه که ظرفیت تکمیل نشده باشه که البته همیشه این ظرفیت تکمیل میشه و خیلی از افراد علیرغم برنده شدن در لاتری و انجام اقدامات لازم ، موفق به دریافت ویزا نمیشن و از سفر باز می مانند.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، behbod ، asrainman ، aram_hpanahi ، Nr.amini ، msr839 ، alireza_guitar ، aaraam
ما یه ضرب المثلی تو کردی داریم که اصلش خیلی قافیه داره ولی ترجمه فارسیش خیلی یخه
میگه که: به سیبیل نیس به پیشونیه
منظورش هم اینه که باید خدا بذاره تو کاست تا لاتاری برنده بشی.
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
(2016-04-12 ساعت 20:24)karaoke نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 20:01)behbod نوشته:  دوستان بیاید جور دیگه به موضوع ثبت نام لاتاری نگاه  کنیم
درسته خیلی ها میان برای یه عده ثبت نام میکنن و یا یه عده ای هم میرم کافی نت و اینور اونور ثبت نام میکنن و کلا شرایط رفتن ندارن، به نظرم خیلی هم بد نیست، که ما بخواهیم اینقدر اعصاب خودمونو خورد کنیم
من اینجوری فکر میکنم که کسی که نمیتونه برای خودش ثبت نام کنه و شرایطش رو اصلا نداره یا به صورت تفریحی ثبت نام میکنه بدون هدف ؛ اینا اگر هم قبول بشن احتمالا یا اصلا نمیفهمن یا نمیرن برای مصاحبه و یا پشیمون میشن و از این تعداد افراد کمی میرن برای مصاحبه و ویزا میگیرن.
خب این یه مزیتی که داره اینه که جمعیتی که موفق میشن ویزا بگیرن و برن برای آمریکا کمتر از حد نصابه و باعث میشه لاتاری سال های بیشتری برای ایران ادامه پیدا کنه ولی اگر قرار بود هر سال همه کسانی که قبول میشن ویزا رو بگیرن فکر میکنم خیلی سریع ظرفیت ایران پر میشد و لاتاری برداشته میشد
یکی دو سال پیش سارا گرو داشت در مورد لاتاری صحبت میکرد میگفت تعداد زیادی که قبول میشن اصلا به سفارت مراجعه نمیکنن
پ.ن: ممنونم از دوستانی که امتیاز مثبت دادن متاسفانه من هنوز نمیتونم بهتون امتیاز بدم ، شرمنده.

استمرار یا عدم استمرار برنامه لاتری برای کشور ایران ، ربطی به تعداد افرادی که از طریق لاتری ویزا میگیرند نداره. ظرفیتی که یک کشور رو ممکنه از لیست حذف کنه ، مربوط به روش هایی به غیر از لاتری میشه (مهاجرت کاری ، خانوادگی و ... ) و به طور صریح گفته شده که کشورهایی که طی بازه های زمانی 5 ساله ، تعداد مهاجرینشون به آمریکا از طریق روش هایی به غیر از لاتری به 50000 نفر برسه ، از برنامه حذف میشن و بالعکس اگه تعداد مهاجرین کشورهایی که حذف شدن کم بشه ، دوباره برنامه لاتری رو براشون اجرا می کنند و اون کشورها رو دوباره در لیست قرار میدن. ارزیابی تعداد مهاجرین و اینکه کشوری از لیست حذف بشه یا به لیست برگرده با تصمیم اداره مهاجرت صورت میگیره.

از طرفی همونطور که @alirezanz@ گفتند ، تعداد برندگان خیلی بیشتر از ویزاهای قابل ارائه هست (حدود 2 برابر) و صدور ویزا برای متقاضیان تا زمانی ادامه پیدا میکنه که ظرفیت تکمیل نشده باشه که البته همیشه این ظرفیت تکمیل میشه و خیلی از افراد علیرغم برنده شدن در لاتری و انجام اقدامات لازم ، موفق به دریافت ویزا نمیشن و از سفر باز می مانند.
اینو نمیدونستم ، ولی یکم غیر منطقی به نظر میرسه ، اینطور که من از حرف شما فهمیدم یعنی اگر لاتاری تا 20 سال دیگه هم باشه این همه جمعیتی که ازش میرن ملاک نیست و فقط ملاک مهاجرانی هستن که بدون لاتاری اقامت میگیرن؟
اگر اینطور باشه که خیلی خوبه ، خوشحال شدم چون یه سری شایعه هر سال درست میکنن میگن امسال به احتمال زیاد سال آخره و میخوان ایران رو از لیست بردارن، امیدوارم چنین نشه ، ما همه امیدمون برای رفتن به آمریکا همین لاتاریه
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-12 ساعت 21:53)behbod نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 20:24)karaoke نوشته:  

اینو نمیدونستم ، ولی یکم غیر منطقی به نظر میرسه ، اینطور که من از حرف شما فهمیدم یعنی اگر لاتاری تا 20 سال دیگه هم باشه این همه جمعیتی که ازش میرن ملاک نیست و فقط ملاک مهاجرانی هستن که بدون لاتاری اقامت میگیرن؟
اگر اینطور باشه که خیلی خوبه ، خوشحال شدم چون یه سری شایعه هر سال درست میکنن میگن امسال به احتمال زیاد سال آخره و میخوان ایران رو از لیست بردارن، امیدوارم چنین نشه ، ما همه امیدمون برای رفتن به آمریکا همین لاتاریه

از سال 2004 هر سال همین مدل شایعات دهن به دهن میچرخه ولی همونطور که می بینید هنوز ایران در لیست قرار داره. به این شایعات توجه نکنید.

ببینید ، این ویزای گوناگونی فرهنگیه. یعنی فلسفه ایجاد این برنامه ، اینه که از این طریق ترکیب جمعیتی ملیت ها و فرهنگ های مختلف در آمریکا حفظ بشه و اصطلاحاً بالانسش به هم نخوره.

بله ، اگه لاتاری تا 20 سال دیگه هم اجرا بشه ، ملاک برای حذف یا اضافه کردن کشورها ، تعدادی افرادی هست که از روش های دیگه ویزا میگیرند ، نه لاتری.
من یک مثال عینی میزنم تا کاملاً متوجه منطقی بودن قضیه بشید:

در سال 2010 ، تعداد مهاجران چینی در آمریکا حدود 1683000 نفر بوده که این تعداد در سال 2013 به 2018000 نفر افزایش پیدا کرده (آمار برگفته از American Community Surveys (ACS)). یعنی طی 3 سال ، حدود 335000 مهاجر چینی وارد خاک ایالات متحده شده که یعنی حدوداً سالی 111 هزار نفر. حالا چین رو مقایسه کنید با کشوری مثل ایران و تعداد مهاجران ایرانی. فرضاً سالی 5000 نفر از طریق لاتری به آمریکا برن و سالی 5000 نفر هم از روش های دیگه که حتی مجموع این دوتا (10 هزار نفر) ، یک دهم مهاجران چینی هم نیست.

کشورهای دیگه مثل برزیل و هند و ... هم به همین نسبت ، سالانه مهاجر های زیادی رو راهی آمریکا می کنند. پس می بینید که واقعاً رقم مهاجر های ایرانی در مقایسه با خیلی از کشورهای دیگه پایینه . بنابر این دولت آمریکا ، کشورهایی مثل چین و هند و برزیل و انگلستان و مکزیک و ... رو از برنامه حذف کرده ، چون خیالش راحته که ترکیب جمعیتی اون ملیت ها در آمریکا دستخوش تغییر نمیشه.
حتی اگه سهمیه اون کشورها هم برقرار بشه ، یعنی مثلاً هر سال 10000 مهاجر چینی از طریق لاتری به آمریکا برن ، در مقابل 111 هزار نفر چینی که از روش های دیگه میرن اصلاً عددی نیست. ولی دولت آمریکا اون سهمیه رو از اونا گرفته و به کشورهای دیگه مثل ایران داده که آمار مهاجرت مردمش به آمریکا پایینه.

امیدوارم توضیحات کافی بوده باشه و تونسته باشم مطلب رو جا بندازم.
Just Let it Go ...
(2016-04-12 ساعت 22:24)asrainman نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 21:53)behbod نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 20:24)karaoke نوشته:  استمرار یا عدم استمرار برنامه لاتری برای کشور ایران ، ربطی به تعداد افرادی که از طریق لاتری ویزا میگیرند نداره. ظرفیتی که یک کشور رو ممکنه از لیست حذف کنه ، مربوط به روش هایی به غیر از لاتری میشه (مهاجرت کاری ، خانوادگی و ... ) و به طور صریح گفته شده که کشورهایی که طی بازه های زمانی 5 ساله ، تعداد مهاجرینشون به آمریکا از طریق روش هایی به غیر از لاتری به 50000 نفر برسه ، از برنامه حذف میشن و بالعکس اگه تعداد مهاجرین کشورهایی که حذف شدن کم بشه ، دوباره برنامه لاتری رو براشون اجرا می کنند و اون کشورها رو دوباره در لیست قرار میدن. ارزیابی تعداد مهاجرین و اینکه کشوری از لیست حذف بشه یا به لیست برگرده با تصمیم اداره مهاجرت صورت میگیره.

از karaoke عزيز ممنونم بابت توضيحشون، فقط اجازه ميخوام تصحيح كنم فرمايش ايشون رو، و اونم اينكه طبق گفته ايشون  هر كشوري طي بازه ٥ ساله ٥٠٠٠٠ نفر رو به آمريكا بفرسته، لاتاري واسه اون كشور بلاك ميشه اما اين تعداد شامل تمام كتگوري هاي مهاجرتي ميشه از جمله خود  لاتاري

از آن‌جا که هدف از صدور ویزای گوناگونی حفظ گوناگونی نژادی در بین مهاجران آمریکا است، این ویزا برای ساکنان کشورهایی که به طور معمول از روش‌های دیگر مهاجران زیادی به آمریکا می‌فرستند صادر نمی‌شود. به همین خاطر هر ساله در بولتن ویزا فهرست کشورهایی که مجاز به شرکت در قرعه‌کشی هستند مشخص می‌گردد. به عنوان نمونه، اهالی کشور روسیه تا سال ۲۰۰۴ مجاز به شرکت در این قرعه‌کشی بودند اما در فاصله سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ این اجازه از آنان سلب شد. در قرعه‌کشی ویزای سال ۲۰۱۰ اهالی این کشور مجدداً جواز شرکت در قرعه‌کشی را کسب کردند. کشورهای غیرمجاز کشورهایی هستند که در ۵ سال گذشته بیش از ۵۰٫۰۰۰ مهاجر از طریق ویزاهای خانوادگی و کاری به آمریکا فرستاده باشند. از جمله کشورهایی که در بیشتر دوره‌ها غیرمجاز بوده‌اند می‌توان به چین، انگلستان و هند اشاره کرد.

کد:
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C_%DA%AF%D9%88%D9%86%D8%A7%DA%AF%D9%88%D9%86%DB%8C
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: alirezanz ، asrainman ، aram_hpanahi ، farrokh33 ، copol ، Nr.amini ، behbod ، Danoosh ، dv2017 ، msr839
(2016-04-12 ساعت 22:35)karaoke نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 22:24)asrainman نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 21:53)behbod نوشته:  اینو نمیدونستم ، ولی یکم غیر منطقی به نظر میرسه ، اینطور که من از حرف شما فهمیدم یعنی اگر لاتاری تا 20 سال دیگه هم باشه این همه جمعیتی که ازش میرن ملاک نیست و فقط ملاک مهاجرانی هستن که بدون لاتاری اقامت میگیرن؟

از karaoke عزيز ممنونم بابت توضيحشون، فقط اجازه ميخوام تصحيح كنم فرمايش ايشون رو، و اونم اينكه طبق گفته ايشون  هر كشوري طي بازه ٥ ساله ٥٠٠٠٠ نفر رو به آمريكا بفرسته، لاتاري واسه اون كشور بلاك ميشه اما اين تعداد شامل تمام كتگوري هاي مهاجرتي ميشه از جمله خود  لاتاري

از آن‌جا که هدف از صدور ویزای گوناگونی حفظ گوناگونی نژادی در بین مهاجران آمریکا است، این ویزا برای ساکنان کشورهایی که به طور معمول از روش‌های دیگر مهاجران زیادی به آمریکا می‌فرستند صادر نمی‌شود. به همین خاطر هر ساله در بولتن ویزا فهرست کشورهایی که مجاز به شرکت در قرعه‌کشی هستند مشخص می‌گردد. به عنوان نمونه، اهالی کشور روسیه تا سال ۲۰۰۴ مجاز به شرکت در این قرعه‌کشی بودند اما در فاصله سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ این اجازه از آنان سلب شد. در قرعه‌کشی ویزای سال ۲۰۱۰ اهالی این کشور مجدداً جواز شرکت در قرعه‌کشی را کسب کردند. کشورهای غیرمجاز کشورهایی هستند که در ۵ سال گذشته بیش از ۵۰٫۰۰۰ مهاجر از طریق ویزاهای خانوادگی و کاری به آمریکا فرستاده باشند. از جمله کشورهایی که در بیشتر دوره‌ها غیرمجاز بوده‌اند می‌توان به چین، انگلستان و هند اشاره کرد.

کد:
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C_%DA%AF%D9%88%D9%86%D8%A7%DA%AF%D9%88%D9%86%DB%8C

مرسي عالي بود
تشکر کنندگان: karaoke ، aram_hpanahi ، avenger ، Nr.amini ، behbod ، msr839 ، alirezanz ، elahe mousavi
هر شـب به رختـخواب میرویم
ما هیچ اطمینانی نداریم که فردا صبح زنده برمیـخیزیم
با این حال ساعت را برای فردا کـوک میـکنیم
این یعنی "امید"

شبتون آروم
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
(2016-04-13 ساعت 00:46)behbod نوشته:  هر شـب به رختـخواب میرویم
ما هیچ اطمینانی نداریم که فردا صبح زنده برمیـخیزیم
با این حال ساعت را برای فردا کـوک میـکنیم
این یعنی "امید"

شبتون آروم

امید یعنی انتظار برای ویزایی که صادر نشده Sad

شبت آروم
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، behbod ، msr839 ، alirezanz
غروب منهتن!

[عکس: ck89zypx2q82mg8uu0jh.jpg]
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، karaoke ، Siamak ، copol ، نسل سوخته ، dv2017 ، jalayevatan ، msr839 ، alirezanz ، elahe mousavi ، sheghi
از آخر نفهميديم بهش فکر کنیم یا فکر نکنیم؟
یعنی بخاطر چند تا پست اینجا ممکنه برنده نشيم!!!
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: syrene1685 ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-13 ساعت 01:50)Caspian_Wave نوشته:  از آخر نفهميديم بهش فکر کنیم یا فکر نکنیم؟
یعنی بخاطر چند تا پست اینجا ممکنه برنده نشيم!!!

خیلی باحال بود. هاهاهاها
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، Caspian_Wave
بچه ها داشتم شمارش معکوس پارسال ومی خوندم بعد از اعلام نتایج خیلی باحاله همه میگن برنده خودشو معرفی کنه .نمیدونم چرا حسم بهم میگه که میخوان برنده خودشو معرفی کنه تا بهش فحش خارو مادر بدن Tongue Big Grin والا یه جوری میگن خورتو معرفی کن که یارو جرات نمیکنه بیاد بگه من برنده شدم Smile

از الان بگم من برنده شدم توروخدا فحشم ندیدا Tongueیا اگه دادید فقط به خودم بدید Big Grin

البته امسال قراره هممون برنده شیم پس خیالم راحته Cool
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، dv2017 ، jalayevatan ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-13 ساعت 00:52)kkr200 نوشته:  غروب منهتن!

[عکس: ck89zypx2q82mg8uu0jh.jpg]

چقدر زیباست
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz
سلام دوستان
از دغدغه هاي اصلي مهاجرت پيدا كردن كار اونور آبه پيشنهاد ميكنم دوستان نظري/اطلاعاتي دارن بيان و به اشتراك بذارن - ممنون

توي اين سايت‎كه بريد ميتونيد با انتخاب يكي از مشاغل ميزان پراكندگي اون شغل ، ميزان دستمزد ، تعداد نفرات مشغول به كار و ... رو در مناطق مختلف ايالات متحده ببينيد و نتيجه بگيريد كه در اون محلي كه براي زندگي در نظر داريد تا چه حد تخصص شما كاربرد داره  و چقدر براي اون پول ميدن .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان