کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-13 ساعت 08:02)dv2017 نوشته:  سلام دوستان
از دغدغه هاي اصلي مهاجرت پيدا كردن كار اونور آبه پيشنهاد ميكنم دوستان نظري/اطلاعاتي دارن بيان و به اشتراك بذارن - ممنون

توي اين سايت‎كه بريد ميتونيد با انتخاب يكي از مشاغل ميزان پراكندگي اون شغل ، ميزان دستمزد ، تعداد نفرات مشغول به كار و ... رو در مناطق مختلف ايالات متحده ببينيد و نتيجه بگيريد كه در اون محلي كه براي زندگي در نظر داريد تا چه حد تخصص شما كاربرد داره  و چقدر براي اون پول ميدن .

ممنون از اطلاعات مفیدتون. جای بسی امیدواری هست پس!
تشکر کنندگان: msr839 ، ILOVEYOU ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz
از دغدغه هاي اصلي مهاجرت پيدا كردن كار اونور آبه پيشنهاد ميكنم دوستان نظري/اطلاعاتي دارن بيان و به اشتراك بذارن - ممنون

توي اين سايت‎كه بريد ميتونيد با انتخاب يكي از مشاغل ميزان پراكندگي اون شغل ، ميزان دستمزد ، تعداد نفرات مشغول به كار و ... رو در مناطق مختلف ايالات متحده ببينيد و نتيجه بگيريد كه در اون محلي كه براي زندگي در نظر داريد تا چه حد تخصص شما كاربرد داره  و چقدر براي اون پول ميدن .

ممنون بابت سايت مفيدي كه معرفي كرديد
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، amirmc
(2016-04-12 ساعت 11:38)dv2017 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 11:32)hamedDV نوشته:  من رفتم خداحافظ دوستان فکر کنم شمارس معکوس یه چیز نحس باشه karaoke راست میگه .اگه کاری باهام داشتید روز 4 می تاپیک نحوه پر کردن فرم ds260 منو می تونید ببینید.
براي من انگاري برعكسه تو اين چند سالي كه ثبت نام كردم هيچوقت تو تاپيك شمارش معكوس نبودم و البته قبول هم نشدم
آقا من انگاري بايد بمونم شايد برام اومد داشته باشه ،‌شماهم كه داري ميري ايشالا همديگه رو تو همون تاپيك كه گفتي ملاقات مي كنيم Wink

اینا همش خرافاته
تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمی افته
می گذرد ...
تشکر کنندگان: amirmc ، ILOVEYOU ، dv2017 ، asrainman ، aram_hpanahi ، alirezanz ، LORDAmiroo ، alireza_guitar
(2016-04-13 ساعت 08:44)msr839 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 11:32)hamedDV نوشته:  من رفتم خداحافظ دوستان فکر کنم شمارس معکوس یه چیز نحس باشه karaoke راست میگه .اگه کاری باهام داشتید روز 4 می تاپیک نحوه پر کردن فرم ds260 منو می تونید ببینید.
براي من انگاري برعكسه تو اين چند سالي كه ثبت نام كردم هيچوقت تو تاپيك شمارش معكوس نبودم و البته قبول هم نشدم
آقا من انگاري بايد بمونم شايد برام اومد داشته باشه ،‌شماهم كه داري ميري ايشالا همديگه رو تو همون تاپيك كه گفتي ملاقات مي كنيم Wink

اینا همش خرافاته

از امضاتون مشخصه که زیاد حوصله گذاشتید برای لاتاری. تا سال 2021 رو هم ادامه دادید. ماشالله به این روحیه. انشالله امسال دیگه قرعه به اسم شما خواهد بود.
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839
(2016-04-13 ساعت 08:11)amirmc نوشته:  

بله درسته جاي اميدواري هست آمممااااا
يه سري كه به سايتهاي كاريابي مثل indeed بزنيد و براي عنوان شغل مورد نظر و شهر جستجو كنيد توي مشاغلي كه ليست ميكنه وقتي بريد قسمت Qualifications / Requirements متوجه ميشيد كه دستمزدهايي كه توي سايت پست قبلي بهش اشاره شده لازمش تجربه بالا ، داشتن مدارك خاص مثل PE و ... ،  اينجاست كه بنا به گفته سابقه داران مهاجرسرا علاوه بر تخصص رابطه هم بسيار كمك ميكنه .
موفق باشيد .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: jalayevatan ، amirmc ، aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839 ، copol
(2016-04-13 ساعت 08:44)msr839 نوشته:  
اینا همش خرافاته
كاملا موافقم Smile .
سروده جديد نداريد ؟ آقا ما مشتاق هستيما
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839
(2016-04-12 ساعت 20:24)karaoke نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 20:01)behbod نوشته:  دوستان بیاید جور دیگه به موضوع ثبت نام لاتاری نگاه  کنیم
درسته خیلی ها میان برای یه عده ثبت نام میکنن و یا یه عده ای هم میرم کافی نت و اینور اونور ثبت نام میکنن و کلا شرایط رفتن ندارن، به نظرم خیلی هم بد نیست، که ما بخواهیم اینقدر اعصاب خودمونو خورد کنیم
من اینجوری فکر میکنم که کسی که نمیتونه برای خودش ثبت نام کنه و شرایطش رو اصلا نداره یا به صورت تفریحی ثبت نام میکنه بدون هدف ؛ اینا اگر هم قبول بشن احتمالا یا اصلا نمیفهمن یا نمیرن برای مصاحبه و یا پشیمون میشن و از این تعداد افراد کمی میرن برای مصاحبه و ویزا میگیرن.
خب این یه مزیتی که داره اینه که جمعیتی که موفق میشن ویزا بگیرن و برن برای آمریکا کمتر از حد نصابه و باعث میشه لاتاری سال های بیشتری برای ایران ادامه پیدا کنه ولی اگر قرار بود هر سال همه کسانی که قبول میشن ویزا رو بگیرن فکر میکنم خیلی سریع ظرفیت ایران پر میشد و لاتاری برداشته میشد
یکی دو سال پیش سارا گرو داشت در مورد لاتاری صحبت میکرد میگفت تعداد زیادی که قبول میشن اصلا به سفارت مراجعه نمیکنن
همیشه باید نیمه پر لیوان رو دید با آرزوی موفقیت برای کسانی که لایقش هستن.
-------------------------
پ.ن: ممنونم از دوستانی که امتیاز مثبت دادن متاسفانه من هنوز نمیتونم بهتون امتیاز بدم ، شرمنده.

استمرار یا عدم استمرار برنامه لاتری برای کشور ایران ، ربطی به تعداد افرادی که از طریق لاتری ویزا میگیرند نداره. ظرفیتی که یک کشور رو ممکنه از لیست حذف کنه ، مربوط به روش هایی به غیر از لاتری میشه (مهاجرت کاری ، خانوادگی و ... ) و به طور صریح گفته شده که کشورهایی که طی بازه های زمانی 5 ساله ، تعداد مهاجرینشون به آمریکا از طریق روش هایی به غیر از لاتری به 50000 نفر برسه ، از برنامه حذف میشن و بالعکس اگه تعداد مهاجرین کشورهایی که حذف شدن کم بشه ، دوباره برنامه لاتری رو براشون اجرا می کنند و اون کشورها رو دوباره در لیست قرار میدن. ارزیابی تعداد مهاجرین و اینکه کشوری از لیست حذف بشه یا به لیست برگرده با تصمیم اداره مهاجرت صورت میگیره.

از طرفی همونطور که @alirezanz@ گفتند ، تعداد برندگان خیلی بیشتر از ویزاهای قابل ارائه هست (حدود 2 برابر) و صدور ویزا برای متقاضیان تا زمانی ادامه پیدا میکنه که ظرفیت تکمیل نشده باشه که البته همیشه این ظرفیت تکمیل میشه و خیلی از افراد علیرغم برنده شدن در لاتری و انجام اقدامات لازم ، موفق به دریافت ویزا نمیشن و از سفر باز می مانند.

دوستان یک سوال

چنانچه در لاتاری برنده شویم، چطور میتونیم بفهمیم که کیس نامبرمون جزو نیمه اول لیست اعلام شده هاست یا نیمه دوم؟ به عبارت بهتر چطور میشه فهمید که شانسمون برای دریافت ویزا چقدر هست؟ چون اگر در نیمه اول باشیم تقریبا قطعی هست اما نیمه دوم در صورت خالی موندن ظرفین نیمه اول برای دریافت ویزا شانس دارد.

ممنون.
تشکر کنندگان: msr839
(2016-04-13 ساعت 09:55)dv2017 نوشته:  

يه سري كه به سايتهاي كاريابي مثل indeed بزنيد و براي عنوان شغل مورد نظر و شهر جستجو كنيد توي مشاغلي كه ليست ميكنه وقتي بريد قسمت Qualifications / Requirements متوجه ميشيد كه دستمزدهايي كه توي سايت پست قبلي بهش اشاره شده لازمش تجربه بالا ، داشتن مدارك خاص مثل PE و ... ،  اينجاست كه بنا به گفته سابقه داران مهاجرسرا علاوه بر تخصص رابطه هم بسيار كمك ميكنه .
موفق باشيد .
تو امريكا حرف اولو زبان ميزنه كه در بدو ورود بتونين تو فروشگاها كار بگيرين كه در مرحله بعد بتونن لايسنز مربوط به كاري كه دوست دارنو بگيرن و جذب مراكز مخصوصش بشين. يا هم اينكه اشناي درجه يك داشته باشين كه بتونه مشغول به كارتون بكنه، اينجا پارتي خيلي مهمه، و اگه زبان خوب نباشه مجبورين تو فروشگاهاي ايراني تي بكشين، تو رستوران ايراني گارسون بشين يا هم در اخر اگه بتونين ماشين مدل بالا بخرين و بشين راننده اوبر، بعضي شركتا هم كارگر واسه اسباب كشي ميخان . اينجا اومدي بايد غرور و شخصيت اجتماعي كه تو ايران داشتي رو با خاطرات قديمت تو ايران جا بزاري بياي، وگرنه سر ٣ ماه فشار مالي و شكست غرور و شخصيت بر ميگردونتت ايران .
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
Rainbow 
درود و عرض شاد باش خدمت دوستان خوب
درمورد بحث زبان عرضی داشتم.
خصوصا دوستانی که زبان ضعیفی دارن بیشتر توجه کنند. خواهشا دوستان دیگر نگن نمیشه و امکان نداره چون من به شخصه دیدم که عرض میکنم و اونم از این قراره. یکی از دوستان نزدیک من موردی جهت رفتن واسش درست شد ولی مشکل زبان داشت چون باید آیلتس 5 به بالا یا شش به بالا میداشت(این شخص مدرک دانشگاهی داشتن) با تحقیق و پشتکار  تلاش در عرض حدود هشت ماه به حدی رسید که تونست در امتحان آیلتس شرکت کنه.هنوز نمره نیومده ولی خودش میگفت راضی بودم از امتحان. باید عرض کنم که با تلاش میشه. فرض کنید برنده شدید و زبان ضعیفی دارین پس میشه تا زمان رفتن زبان رو قوی کرد چون تا زمان رفتن به بلاد  غربت زبان کاربرد نداره حتی مصاحبه در سفارت به زبان فارسی هستش. پس خیالتون تقریبا راحت باشه. البته عرض کنم این دوست بنده شنبه تا چهارشنبه از ساعت پنج عصر تا نه شب کلاس میرفت و تلاش خودش هم خوب و زیاد بود. حالا به فرض برنده بشید ایا انگیزه بیشتر نسبت به این دوست من نخواهید داشت؟؟؟؟؟ پس بنا براین فقط خدا بخواد اسم لا مصب در بیاد چون بقیه کار از جمله زبان و لایسنس و.... قابل حل شدن توسط خود شخصهبرنده هستش. در پایان امیدوارم این پیام جهت دادن روحیه به برخی دوستان مورد توجه قرار بگیره.
به امید برنده شدن همه دوستان
و آرزوی شادی واسه تک تک شما اونم از ته دل
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
(2016-04-13 ساعت 11:51)runioe نوشته:  درود و عرض شاد باش خدمت دوستان خوب
خصوصا دوستانی که زبان ضعیفی دارن بیشتر توجه کنند. خواهشا دوستان دیگر نگن نمیشه و امکان نداره چون من به شخصه دیدم که عرض میکنم و اونم از این قراره. یکی از دوستان نزدیک من موردی جهت رفتن واسش درست شد ولی مشکل زبان داشت چون باید آیلتس 5 به بالا یا شش به بالا میداشت(این شخص مدرک دانشگاهی داشتن) با تحقیق و پشتکار  تلاش در عرض حدود هشت ماه به حدی رسید که تونست در امتحان آیلتس شرکت کنه.هنوز نمره نیومده ولی خودش میگفت راضی بودم از امتحان. باید عرض کنم که با تلاش میشه. فرض کنید برنده شدید و زبان ضعیفی دارین پس میشه تا زمان رفتن زبان رو قوی کرد چون تا زمان رفتن به بلاد  غربت زبان کاربرد نداره حتی مصاحبه در سفارت به زبان فارسی هستش. پس خیالتون تقریبا راحت باشه. البته عرض کنم این دوست بنده شنبه تا چهارشنبه از ساعت پنج عصر تا نه شب کلاس میرفت و تلاش خودش هم خوب و زیاد بود. حالا به فرض برنده بشید ایا انگیزه بیشتر نسبت به این دوست من نخواهید داشت؟؟؟؟؟ پس بنا براین فقط خدا بخواد اسم لا مصب در بیاد چون بقیه کار از جمله زبان و لایسنس و.... قابل حل شدن توسط خود شخصهبرنده هستش. در پایان امیدوارم این پیام جهت دادن روحیه به برخی دوستان مورد توجه قرار بگیره.
به امید برنده شدن همه دوستان
و آرزوی شادی واسه تک تک شما اونم از ته دل

دقیقا رونیه عزیز....یکی از دوستان منم چند ماه مونده بود به رفتنش شروع کرد به زبان خوندن...بعد که رسید تگزاس یه چند ماه هم اونجا کلاس رفت الان مشکلی نداره واسه زبان...تو یه شرکت الکتونیکی هم مشغول به کار شده البته استعداد و هوش شخص هم تو پیشرفت زبان بی تاثیر نیست...بعضیا استعداد دارن خیلی زود راه میفتن تعریف نباشه مثل خودم Big Grin ولی جدی خانواده ما ژنتیکی تو زبان استعداد داریم Cool
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: alirezanz ، runioe ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol ، نسل سوخته
(2016-04-13 ساعت 00:52)kkr200 نوشته:  غروب منهتن!

[عکس: ck89zypx2q82mg8uu0jh.jpg]

نکن این کارو برادر نکن دوست عزیز با روح و روان ما بازی نکن Smile شاید یکی مثل من نیویورک نباشه طرف هوایی میشه Big Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-13 ساعت 09:55)dv2017 نوشته:  

موفق باشيد .

اینا همه درست آمممماااا شرایط واسه هرکس فرق میکنه حتی زمان، شما ممکنه ی جایی مث مونیخ که کار واسه مهندسا (کلا) زیاد هه هو بری کار نپیدایی آمماا تو ی ده ته دنیا راحت ی کار مرتبط پیدا کنی خیلی نمیشه رو اینا حساب کرد عرضه، شانس و باز هم شانس و مهارت و توانایی هر شخص و شانس خیلی مهمه و شانس Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، hrsm ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol
Toungue 
(2016-04-13 ساعت 12:14)avenger نوشته:  
خصوصا دوستانی که زبان ضعیفی دارن بیشتر توجه کنند. خواهشا دوستان دیگر نگن نمیشه و امکان نداره چون من به شخصه دیدم که عرض م

دقیقا رونیه عزیز....یکی از دوستان منم چند

درسته دوست من. مهم انگیزه هستش که فکر کنم قویترینش همین برنده شدن تو قرعه کشیه. به شخصه خودم اگه اسمم در بیاد فکر کنم شش ماهه مترجم اونم از نوع هم زمانش بشم Tongue Big Grin با انگیزه هر کاری میشه کرد زبان که هیچی نیست.
تشکر کنندگان: hrsm ، dv2017 ، alirezanz ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839 ، نسل سوخته

تشکر از اطلاعاتی که گذاشتید . ولی دوستانی که زبانشون مثل من ظعیف هستش از این لینک http://translate.google.com/translate?hl...anblog.ir/ میتوانید سایت مربوطه و هرسایتی رو به فارسی یا هر زبان دیگر ترجمه کنید. در کنار لوگوی گوگل داخل کادر مستطیل بجای آدرس http://irpcn.persianblog.ir/ آدرس سایت خارجی مورد نظر خودتون  را نوشته  و گزینه translation  ترانسلیشن را کلیک کنید. با آرزوی موفقیت .
برای دستیابی به موفقیت باید ریسک پذیر باشید.......
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839
(2016-04-13 ساعت 12:14)avenger نوشته:  
خصوصا دوستانی که زبان ضعیف

دقیقا رونیه عزیز....یکی از دوستان منم چند ماه مونده بود به رفتنش شروع کرد به زبان خوندن...بعد که رسید تگزاس یه چند ماه هم اونجا کلاس رفت الان مشکلی نداره واسه زبان...تو یه شرکت الکتونیکی هم مشغول به کار شده البته استعداد و هوش شخص هم تو پیشرفت زبان بی تاثیر نیست...بعضیا استعداد دارن خیلی زود راه میفتن تعریف نباشه مثل خودم Big Grin ولی جدی خانواده ما ژنتیکی تو زبان استعداد داریم Cool

در مورد زنتیک باید گفت بله درسته ولی یه چیز دیگه هم هست. مثلا کسانی که فقط فارسی حرف میزنن با شرایط مساوی نسبت به کسانی که هم فارسی حرف میزنن هم ترکی دیر تر یاد میگیرن. به عبارتی یاد گیری زبان سوم راحت تر از یادگیری زبان دوم هستش.
تشکر کنندگان: avenger ، dv2017 ، alirezanz ، meraj-fallahi ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان