کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
علیرضاناز سلطان پاسخ در مهاجرسرا

خیلی باحالی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، amirmc ، dv2017 ، aram_hpanahi ، مارال6 ، sheghi ، msr839
(2016-04-16 ساعت 19:17)someonelikeyou نوشته:  علیرضاناز سلطان پاسخ در مهاجرسرا

خیلی باحالی

Big Grin Big Grin Big Grin

ناز مخففه فامیلیمه Big Grin Tongue

مکان رستورانو انتخاب کردی؟ منتظرم Cool مسکو هم خوبه ها Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
از آنجایی که خانها عاشق خزید هستند در آن شکی نیست و معمولا خانها در هنگام ورود به آمریکا از زمان حرکت از فرودگاه تا محل اقامت تمام فروشگاهای در زاه را در ذهن خود ثبت کرده و همه را در مغز خود آنالایز میکنند تا بعدا سر فرصت به سراغ شکار آنها بروند .ما در این قسمت سه فروشگاه مورد علاقه خانمهای تازه وارد به آمریکا را معرفی میکنیم .

فروشگاه شماره یک
فروشگاه راس (Ross)

این فروشگاه تمام اجناس مارک را که تک سایز شده و یا چند نمونه از آن در فروشگاهای معروف مانده را جم آوری میکنه و با قیمت بسیار مناسب به فروش میگذاره . اجناس این فروشگاه اعم از لباس زنانه و مردانه و بچگانه و لوازم دکوری منزل و کمی هم در بعضی مواقع لوازم ورزشی و الکترونیکی .

شما در این فروشگاه برای مثال یک کتانی نایک 150 دلاری را میتوانید با 30 دلار تهیه کنید البته اگر سایز شما پیدا بشه که معمولا هم هست .

این فروشگاه اصلا مورد علاقه آقایان نیست و به محض ورود اعلام میکنند اینجا آشغال فروشه البته اینطور نیست دلیل اصلی اینه که خانها وقت زیادی را در آن صرف میکنند . این فروشگاه تقریبا در همه جا و در همه امریکا شعبه دارد .

فروشگاهای آمریکا

فروشگاه شماره دو
فروشگاه مارشال (Marshalls)

این فروشگاه هم تقریبا همانند فروشگاه قبلی هست و شیوه جور کردن اجناسش مثل راس هست  و کمی میشه گفت تنوع بیشتری هم داره . باید گفت که آقایان از این فروشگاه هم نفرت دارند چون همانطور که گفته شد خانها زیاد در آن وقت میزارند و لذت میبرند از خرید . بیشتر ایرانیان برای سوقاتی برای اقوام از این دو فروشگاه خرید میکنند هر کی میگه نه دروغ میگه (نویسنده).

این فروشگاه هم در تمام امریکا شعبه داره و تقریبا در همه جای شهر برای پیدا کردن این فروشگاه فقط کافیه سرچی در گوگل بزنید و لیستی از آدرسهای این فروشگاه را داشته باشید .

فروشگاهای آمریکا
فروشگاه شماره سه
فروشگاه کولز (Kohls)

این فروشگاه برعکس مورد علاقه بیشتر آقایان هم هست چون اجناس مردانه بیشتری در آن موجود میباشد و در ضمن به همه افراد برای شروع یک کردیت 300 دلاری میده که شما میتونید خرید کنید و 40 روز دیگه پرداخت کنید و هر ماه هم کلی برای شما کوپن 10 و 20 و 30 درصد تخفیف میفرسته . اجناس این فروشگاه لباس و لوازم آشپزخانه و لوازم الکترونیکی میباشد . شما اگر به چهره یک خانم در هنگام ورود به این فروشگاه کنید میتوانید شوق 100 درصد رو در چشمانش ببینید و اکثر خانها بسیار خوشحال از این فروشگاه میان بیرون و همش از خرید خودشون که کلی تخفیف گرفتند تعریف میکنند  و باید ذکر نمود که اکثر خریدهای خانها از این فروشگاه اون چیزی نیست که به دنبالش رفته بودند مثلا یک خانم برای خرید یک تیشرت وارد میشود و در برگشت با کلی لوازم خونه و خرت و پرت بر میگردند . بشتر افراد برای خرید کادو به این فروشگاه مراجعه میکنند .

فروشگاهای آمریکا

در مطلب بعدی 3 فروشگاه مورد علاقه آقایان رو میگم تا خوشحال باشند .

موفق و پیروز باشید
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
فقط 17 روز دیگه مونده تا #اعلام_نتایج_لاتاری#. ممنون از مدیریت مهاجرسرا که شمارش معکوس رو بالای تاپیک گذاشتن.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: alirezanz ، amirmc ، msr839
(2016-04-16 ساعت 18:45)ferimohajersara نوشته:  سلام
با این لحظه شما معکوس که گذاشتن بالای صفحه
و سرزدن هر روزه به این سایت
مدام هورمونهای استرس US
بیشتر بیشتر میشه
فقط یک سوال
اگر در زمان ثبت نام برای نوع مدرک تحصیلی : لیسانس یا ارشد
تیک اشتباه زده باشیم
میشه با توضیح ساده به آفیسر مسئله ختم به خیر بشه ؟!!
یا گیر اساسی میدهند
اگر اشتباهی در فرم برای سابمیت برای قرعه کشی وجود داشته باشه چنانچه شما 12 سال تحصیلی رو داشته باشید مشکلی پیش نمیاد ولی حتما در فرم ds260 مدارکی رو که دارید اشاره کنین، موفق باشی
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
یه سوال فنی
فرق roommate با homestay چیه؟
اینجوری که من دیدم تو جفتش کسی که اتاق رو بهت میده صاحب خونه هست
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: alirezanz ، redbull ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-16 ساعت 20:08)behbod نوشته:  یه سوال فنی

روم میت هم اتاقی هستین مثلا دو نفر با هم اما هوم استی تو یه خونه به شما ی اتاق خواب میدن ولی تو روم میت کل خونه رو شر میکنین با هم (البته اینایی که گفتمو مطمئن نیستم)
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، behbod ، amirmc ، dv2017 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، msr839
در مورد homestay‎ دوستمون alirezanz درست گفتن. اما roommate یعنی هم اتاقی. اگر roommate داشته باشید یعنی اتاقتون با هم اتاقیتون مشترکه و خصوصی نیست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: behbod ، dv2017 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، copol ، نسل سوخته ، jalayevatan ، msr839
من حتی برای 2/3 سال اول خودم رو برای اون محله های پایین شهر و بقول دوستمون گنگ بنگ اماده کردم ! بخودم قبولوندم که باید پدرم دربیاد تا بتونم جا بیفتم ...
به هر حال من یکی اگه رفتم به هیچ وجه نمیخوام برگردم ! ... نمیدونم بعضی از دوستان چرا خودشون رو از محله های پایین شهر میترسونن ...
درسته خیلی خطرناکه ، ولی باید کنار اومد ...
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، msr839
(2016-04-16 ساعت 20:12)alirezanz نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 20:08)behbod نوشته:  یه سوال فنی

روم میت هم اتاقی هستین مثلا دو نفر با هم اما هوم استی تو یه خونه به شما ی اتاق خواب میدن ولی تو روم میت کل خونه رو شر میکنین با هم (البته اینایی که گفتمو مطمئن نیستم)

(2016-04-16 ساعت 20:29)victor2016 نوشته:  در مورد homestay‎ دوستمون alirezanz درست گفتن. اما roommate یعنی هم اتاقی. اگر roommate داشته باشید یعنی اتاقتون با هم اتاقیتون مشترکه و خصوصی نیست.

ولی فکر نمیکنم در roommate اتاق اشتراکی باشه چون تو سایت های روم میت دیدم اتاق ها شخصی بود
اینجوری که شما میگین یعنی مثلا تو یه خونه یه اتاقه دو نفر تو یه اتاق میخوابن؟
و مي روم:
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-16 ساعت 20:34)meraj-fallahi نوشته:  من حتی برای 2/3 سال اول خودم رو برای اون محله های پایین شهر و بقول دوستمون گنگ بنگ اماده کردم ! بخودم قبولوندم که باید پدرم دربیاد تا بتونم جا بیفتم ...
به هر حال من یکی اگه رفتم به هیچ وجه نمیخوام برگردم ! ... نمیدونم بعضی از دوستان چرا خودشون رو از محله های پایین شهر میترسونن ...

آقا با این اوصاف خودت رو برای شهادت آماده کن Big Grin البته اونجا بگی من از ایران اومدم خودشون فرار میکنن Big Grin
ولی جدا از شوخی آرش خودش یه مدت تو محله سیاه پوستا بود ، میگفت هر شب صدای شلیک و ماشین پلیس میومد بعد میگفتن چند نفر اون شب مردن
و مي روم:
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، dv2017 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، jalayevatan ، alirezanz ، msr839
(2016-04-16 ساعت 20:43)behbod نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 20:34)meraj-fallahi نوشته:  من حتی برای 2/3 سال اول خودم رو برای اون محله های پایین شهر و بقول دوستمون گنگ بنگ اماده کردم ! بخودم قبولوندم که باید پدرم دربیاد تا بتونم جا بیفتم ...

آقا با این اوصاف خودت رو برای شهادت آماده کن Big Grin  البته اونجا بگی من از ایران اومدم خودشون فرار میکنن Big Grin
ولی جدا از شوخی آرش خودش یه مدت تو محله سیاه پوستا بود ، میگفت هر شب صدای شلیک و ماشین پلیس میومد بعد میگفتن چند نفر اون شب مردن

عمر دست خداس رفیق ! قرار به مردن باشه ... محله بالاشهرم ممکنه با لامبورگینی زیرت بگیرن Big Grin توفیری هم نداره ... جفتشونم مرگه
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: ghzlsa ، someonelikeyou ، dv2017 ، karaoke ، aram_hpanahi ، taptan ، نسل سوخته ، daeialborz ، alirezanz ، msr839
یادم نیست این چندمین سالیه که لاتاری شرکت کردم . ولی تقریبا برام عادت شده هر سال همین موقع ها بیام اینجا و این چند روز آخر انتظار رو توی جمع باشم . به خیلی ها به خاطر پذیرفته شدنشون تبریک گفتم و بیشتر از اون به خاطر قبول نشدن خیلی ها باهاشون همدردی کردم .
چیزی که برام جالبه اینه که خیلی ها روی لاتاری حساب باز می کنن که مثلا امسال دیگه قبولم و .....
دوستان ، عزیزان ، به خدا خیلی از کسانی که قبول می شن حتی خبر ندارن که بچه شون ، خواهر زاده شون یا دوستشون براشون ثبت نام کرده
خیلی ها حتی شرایط رفتن رو ندارن ، دیپلم ندارن یا توان مالی برای رفتن به کشور دیگه و گرفتن ویزا ندارن .خیلی ها ثبت نام کردن چون از کسی شنیدن اونجا بهشون خونه و کار می دن .
بیاین امیدوار باشیم امسال هر کی حقشه قبول بشه
(2016-04-16 ساعت 20:52)meraj-fallahi نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 20:43)behbod نوشته:  

آقا با این اوصاف خودت رو برای شهادت آماده کن Big Grin  البته اونجا بگی من از ایران اومدم خودشون فرار میکنن Big Grin

عمر دست خداس رفیق ! قرار به مردن باشه ... محله بالاشهرم ممکنه با لامبورگینی زیرت بگیرن Big Grin توفیری هم نداره ... جفتشونم مرگه

دقیقن با معراج موافقم
همینجاهایی که الان هرکدوممون زندگی میکنیم آمار جرم و جنایتش زیاده ولی چون ما نامحرمیم آمارشو نمیگن
آقا شما از بچه های بهترین محله های هر شهری بپرس کلی خاطره قمه کشی و دعوا و دزدی ماشین و خونه و اینا واستون تعریف میکنن

من خودم دوره دانشجویی توی یکی از خطرناک ترین شهرستانهای خوزستان بودم و هر آتیشی بگین سوزوندم ولی چون به کسی کاری نداشتم هیچ مشکلی واسم پیش نیومد یکی از دوستامم همون موقع تهران قبول شد روز ثبت نام جلو دانشگاه دعوا شده بود اینو با چاقو زدن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: dv2017 ، ghzlsa ، meraj-fallahi ، aram_hpanahi ، alireza_guitar ، sheghi ، alirezanz ، msr839
(2016-04-16 ساعت 18:45)ferimohajersara نوشته:  ...
فقط یک سوال
اگر در زمان ثبت نام برای نوع مدرک تحصیلی : لیسانس یا ارشد
تیک اشتباه زده باشیم
میشه با توضیح ساده به آفیسر مسئله ختم به خیر بشه ؟!!
یا گیر اساسی میدهند
دوست عزیز اگه مدرک صحیح شما زیر دیپلم نباشه فکر نکنم مشکلی پیش بیاد
مهم فرم 260 هست که بعد از قبولی باید پر کنید . تازه اونجا هم اشتباه کنید امکان تصحیحش تا قبل از سوگند خوردن نزد افسر مصاحبه گر وجود داره .
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alireza_guitar ، msr839 ، ferimohajersara

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان