کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سلام
با این لحظه شما معکوس که گذاشتن بالای صفحه
و سرزدن هر روزه به این سایت
مدام هورمونهای استرس US
بیشتر بیشتر میشه
فقط یک سوال
اگر در زمان ثبت نام برای نوع مدرک تحصیلی : لیسانس یا ارشد
تیک اشتباه زده باشیم
میشه با توضیح ساده به آفیسر مسئله ختم به خیر بشه ؟!!
یا گیر اساسی میدهند
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، amirmc ، redbull ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-16 ساعت 10:21)مارال6 نوشته:  وقتی شما به شهر نیویورک سفر کنید، جالب ترین بخش سفر شما هنگامی است که پس از خروج از هواپیما و فرودگاه، قصد گرفتن یک تاکسی را داشته باشید. اگر یک تاکسی برای ورود به شهر و رسیدن به مقصد بیابید شانس به شما روی آورده است؛اگر راننده ی تاکسی شهر را بشناسد و از نشانی شما سر در آورد با اقبال دیگری روبرو شده اید؛ اگر زبان راننده را بدانید و بتوانید با او سخن بگویید بخت یارتان است؛ و اگر راننده عصبانی نباشد، با حسن اتفاق دیگری مواجه هستید. خلاصه برای رسیدن به مقصد باید از موانع متعددی بگذرید.هاروی مک کی می گوید: روزی پس از خروج از هواپیما، در محوطه ای به انتظار تاکسی ایستاده بودم که ناگهان راننده ای با پیراهن سفید و تمیز و پاپیون سیاه از اتومبیلش بیرون پرید، خود را به من رساند و پس از سلام و معرفی خود گفت: «لطفا چمدان خود را در صندوق عقب بگذارید.» سپس کارت کوچکی را به من داد و گفت: «لطفا به عبارتی که رسالت مرا تعریف می کند توجه کنید.» بر روی کارت نوشته شده بود: در کوتاه ترین مدت، با کمترین هزینه، مطمئن ترین راه ممکن و در محیطی دوستانه شما را به مقصد می رسانم.من چنان شگفت زده شدم که گفتم نکند هواپیما به جای نیویورک در کره ای دیگر فرود آمده است. راننده در را گشود و من سوار اتومبیل بسیار آراسته ای شدم.پس از آنکه راننده پشت فرمان قرار گرفت، رو به من کرد و گفت:«پیش از حرکت، قهوه میل دارید؟ در اینجا یک فلاسک قهوه معمولی و فلاسک دیگری از قهوه مخصوص برای کسانیکه رژیم تغذیه دارند، هست.» گفتم: «خیر، قهوه میل ندارم، اما با نوشابه موافقم». راننده پرسید:«در یخدان هم نوشابه دارم و هم آب میوه، کدام را میل دارید؟» و سپس با دادن مقداری آب میوه به من، حرکت کرد و گفت: «اگر میل به مطالعه دارید مجلات تایم، ورزش و تصویر و آمریکای امروز در اختیار شما است.» آنگاه، بار دیگر کارت کوچک دیگری در اختیارم گذاشت و گفت: «این فهرست ایستگاههای رادیویی است که می توانید از آنها استفاده کنید. ضمنا من می توانم درباره بناهای دیدنی و تاریخی و اخبار محلی شهر نیویورک اطلاعاتی به شما بدهم و اگر تمایلی نداشته باشید می توانم سکوت کنم.در هر صورت من در خدمت شما هستم.» از او پرسیدم:«چند سال است که به این شیوه کار می کنید؟» پاسخ داد:«دو سال.» پرسیدم:«چند سال است که به این کار مشغولید؟» جواب داد:«هفت سال.» پرسیدم پنج سال اول را چگونه کار می کردی؟»گفت: «از همه چیز و همه کس،از اتوبوسها و تاکسیهای زیادی که همیشه راه را بند می آورند، و از دستمزدی که نوید زندگی بهتری را به همراه نداشت می نالیدم.روزی در اتومبیلم نشسته بودم و به رادیو گوش می دادم که وین دایر شروع به سخنرانی کرد.مضمون حرفش این بود که مانند مرغابیها که مدام واک واک می کنند، غرغر نکنید، به خود آیید و چون عقابها اوج گیرید. پس از شنیدن آن گفتار رادیویی به پیرامون خود نگریستم و صحنه هایی را دیدم که تا آن زمان گویی چشمانم را بر آنها بسته بودم. تاکسیهای کثیفی که رانندگانش مدام غرولند می کردند، هیچگاه شاد و سرخوش نبودند و با مسافرانشان برخورد مناسبی نداشتند.سخنان وین دایر، بر من چنان تاثیری گذاشت که تصمیم گرفتم تجدید نظری کلی در دیدگاهها و باورهایم به وجود آورم.» پرسیدم:« چه تفاوتی در زندگی تو حاصل شد؟» گفت:«سال اول، درآمدم دوبرابر شد و سال گذشته به چهار برابر رسید.» نکته ای که مرا به تعجب واداشت این بود که در یکی دو سال گذشته، این داستان را حداقل با سی راننده تاکسی در میان گذاشتم؛ اما فقط دو نفر از آنها به شنیدن آن رغبت نشان دادند و از آن استقبال کردند.بقیه چون مرغابیها، به انواع و اقسام عذر و بهانه ها متوسل شدند و به نحوی خود را متقاعد کردند که چنین شیوه ای را نمی توانند برگزینند. شما، در زندگی خود از اختیار کامل برخوردارید و به همین دلیل نمی توانید گناه نابسامانیهای خود را به گردن این و آن بیندازید.پس بهتر است برخیزید، به عرصه پر تلاش زندگی وارد شوید و مرزهای موفقیت را یکی پس از دیگری بگشایید.

عالی مثل همیشه نیو یورک خیلی نیو یورک بود لایک
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: amirmc ، dv2017 ، مارال6 ، Elham usa ، msr839
(2016-04-16 ساعت 18:45)ferimohajersara نوشته:  سلام
با این لحظه شما معکوس که گذاشتن بالای صفحه
و سرزدن هر روزه به این سایت
مدام هورمونهای استرس US
بیشتر بیشتر میشه
فقط یک سوال
اگر در زمان ثبت نام برای نوع مدرک تحصیلی : لیسانس یا ارشد
تیک اشتباه زده باشیم
میشه با توضیح ساده به آفیسر مسئله ختم به خیر بشه ؟!!
یا گیر اساسی میدهند

تا جایی که من میدونم نه. باید اون چیزیو که تیک زدین مدرکشو ارائه کنین حتما

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: amirmc ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-16 ساعت 13:01)jalayevatan نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 01:09)someonelikeyou نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 01:01)abas_kashan نوشته:  کم گوی گزیده گوی

اندر مزایای تجربه که دیر بدست می آید.

نکته بعد تا ندیدی حوریان لبیک نگو ...قبول شدی بقیش حله

دقیقن
به نظر من تاپیک شمارش معکوس فقط جای تخیل ، شوخی ، حس رمانتیک ، آرزو و این چیزاست
نه اینکه درباره روال اداری بعد از قبولی حرف زد

باورتون نمیشه همینجا چند روز پیش پیام خصوصی برام فرستادن که واسش درباره روند تمدید پاسپورت آمریکایی رو توضیح بدم چیزی که شما اگه الان قبول بشی حد اقل دوازده سال بعد وقت تمدید پاسپورت آمریکاییت میشه
حالا اینا به کنار اون دوست عزیز از روی پست های من فکر میکرد من اقعا الان آمریکا زندگی میکنم

آقا تخیل و شوخی و رمانتیک کدومه ؟؟؟ نفرمائید قربان نفرمائید ... قضیه کاملا جدیه ... حداقل برای من که ایطوره ..

راستی کجا میشه یه شلوارک و کلاه آفتابگیر ست پیدا کرد .. رنگ شاد میخوام مثلا گلای بزرگ قرمز داشته باشه با زمینه نارنجی .... برا کنار سواحل میامی

طرف لانگ ایلند مغازه های خوبی هست، یکی هم نزدیک سنترال پارک هست که حالت ورزشی هم داره اما جنسش خیلی خوبه اگه خواستین بگین آدرس بدم.

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، dv2017 ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، msr839
(2016-04-16 ساعت 01:09)someonelikeyou نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 01:01)abas_kashan نوشته:  کم گوی گزیده گوی

اندر مزایای تجربه که دیر بدست می آید.

نکته بعد تا ندیدی حوریان لبیک نگو ...قبول شدی بقیش حله

دقیقن
به نظر من تاپیک شمارش معکوس فقط جای تخیل ، شوخی ، حس رمانتیک ، آرزو و این چیزاست
نه اینکه درباره روال اداری بعد از قبولی حرف زد

باورتون نمیشه همینجا چند روز پیش پیام خصوصی برام فرستادن که واسش درباره روند تمدید پاسپورت آمریکایی رو توضیح بدم چیزی که شما اگه الان قبول بشی حد اقل دوازده سال بعد وقت تمدید پاسپورت آمریکاییت میشه
حالا اینا به کنار اون دوست عزیز از روی پست های من فکر میکرد من اقعا الان آمریکا زندگی میکنم

مگه سیاتل کافه نداری؟؟؟؟؟! :/

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، msr839
(2016-04-16 ساعت 16:02)someonelikeyou نوشته:  خاب دیدم رفتم خونه خاله مامانم عید دیدنی موقعی که خاستم برم جلو در یه پنجاهی با یه اسکناس خارجی بهم عیدی داد به نیت اینکه امسال برم خارج .

باید کمتر شام بخورم

قرص نخوریا، جواب نمیده Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، someonelikeyou ، aram_hpanahi ، msr839
دوستان مگه آرش تاپیک هم داره؟ من از 3 یا 4 سال پیش وبلاگش رو کامل خوندم. ولی از داشتن تاپیک در این فروم بی اطلاعم. لطفا نام کاربریش رو بنویسین
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-16 ساعت 18:56)آخشام نوشته:  دوستان مگه آرش تاپیک هم داره؟ من از 3 یا 4 سال پیش وبلاگش رو کامل خوندم. ولی از داشتن تاپیک در این فروم بی اطلاعم. لطفا نام کاربریش رو بنویسین

دیدگاه های آرش از زندگی در آمریکا (فک کنم) rs232 عالیه حتما بخونش Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: copol ، amirmc ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، msr839
همون مطالب وبلاگشه؟

تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839
(2016-04-16 ساعت 18:58)آخشام نوشته:  همون مطالب وبلاگشه؟

تقریبا، ولی اینجا بیشتره فک کنم

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: amirmc ، aram_hpanahi ، msr839
ممنون حتما مطالعه خواهم کرد

دوستان به نظرتون یک آتش نشان چقدر شانس داره که در امریکا بتونه وارد شغل و حرفه ی خودش بشه؟ البته با اراءه ی مدارک حرفه ای و تخصصی بین المللی

تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-16 ساعت 16:15)redbull نوشته:  من لاتاری نبرم به نشونه اعتراض دلار اتیش میزنم و درضمن یک دیکشنری هم پاره میکنم و میرم روسیه و بایک دختر روسی نامزد میکنم بعد طلاقش میدم تا درس عبرتی برای همگان شود

من میرم خیابون طالقانی میخونم : ننگ به نیرنگ تو Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: redbull ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alireza_guitar ، msr839
(2016-04-16 ساعت 17:49)jalayevatan نوشته:  بعد از قبولی تو لاتاری اصلا هول نشید
خودم دو هفته میارمتون میامی ، با محیط آشنا شید و خوب بگردید .... اگه دوست داشتین اونوقت برید اقدام کنید

چیزی نیست خوب میشم

بیا منهتن ی دکتر خوب سراغ دارم Cool

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jalayevatan ، msr839
(2016-04-16 ساعت 15:46)LORDAmiroo نوشته:  فرودگاه LAX
یاد بازی GTA افتادم   Big Grin  Rolleyes
[عکس: Los_Angeles_International_Airport_Aerial...g?download]

Los Santos بود اسمش تو GTA

اخ گفتی چه حالی میداد از همون دوران عاشق آمریکا بودم Shy

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، amir j7 ، aram_hpanahi ، msr839
حداقل دستمزد در کالیفرنیا به ۱۵ دلار برای هر ساعت افزایش می یابد

قانونگذاران و اتحادیه های کارگری ایالت کالیفرنیا در آمریکا به توافقی رسیدند که به موجب آن حداقل دستمزد از ده دلار در ساعت به ۱۵ دلار می رسد. این بزرگترین افزایش حداقل دستمزد در سطح ایالتی در آمریکا به شمار می رود.

مارک لنو، یک سناتور دمکرات این ایالت غربی آمریکا به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت: “همه در این راه حسن نیت داشتند و امیدواریم که مراحل قانونی نیز به خوبی طی شود.”

لنو گفت در صورت نهایی شدن توافق، در چارچوب لایحه حداقل دستمزدی که سال پیش با بن بست مواجه شد، برای قانونگذاران ارسال می شود و در صورت تایید این بسته، نیازی به رای گیری نخواهد بود.

طبق توافق قرار است که افزایش دستمزد هر سال تقریبا یک دلار به ازای هر ساعت باشد تا این که در سال ۲۰۲۲ به ۱۵ دلار به ازای هر ساعت برسد.

اکنون حداقل دستمزد در ایالت کالیفرنیا ۱۰ دلار در هر ساعت است که از اغلب سایر ایالت های آمریکا بالاتر است. حداقل دستمزد در ایالت ماساچوست نیز به همین میزان و در پایتخت آمریکا ۱۰ و نیم دلار است.

ایالت های دیگر آمریکا نیز در تلاش برای افزایش حداقل دستمزد هستند. برخی ایالت ها خواستار افزایش حداقل دستمزد کارمندان و پیمانکاران دولت و برخی شهرها مانند سیاتل در ایالت واشنگتن این مرحله را پشت سر گذاشته و حداقل حقوق افراد فوق را به ۱۵ دلار در ساعت افزایش داده اند.

مخالفان افزایش حداقل دستمزدها می گویند که این کار باعث می شود شرکت ها برای افزایش دستمزد کارگران، بخشی از نیروی کار خود را اخراج کنند که این منجر به افزایش بیکاری خواهد شد. آنها همچنین می گویند این اقدام باعث بالا رفتن نرخ تورم و قیمت ها خواهد شد.

اما موافقان این سیاست می گویند با افزایش حداقل دستمزدها، قدرت خرید کارگران افزایش می یابد و آنها می توانند با خرید کالاهای بیشتر، به رشد اقتصادی کمک کنند.

منبع : صداي آمريكا
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: alirezanz ، copol ، amirmc ، dv2017 ، aram_hpanahi ، farrokh33 ، jalayevatan ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان