کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
گزارش دهم:
#اطلاعات_وآمارهای_ایالات_و_شهرهای_آمریکا#
ایالت ماساچوست
شهر بوستون
این شهر در حدود 640 هزار نفر جمعیت دارد،و رشد 8.5% را از سال 2000 تا به حال داشته است.

[عکس: imq4_20100330185154_33;boston_financial_...kyline.jpg]

متوسط درامد خانوار 54.485 $ است.
نرخ رشد درامد 34% بالاتر از میانگین ملی است.
ترکیب نژادی :53% سفید پوست،25%سیاهپوست،18%اسپانیایی و ...
میانگین سنی در بوستون 31.30 سال است.
هزینه زندگی،مسکن،مالیات بر درآمد و فروش بالاتر از میانگین ملی است.
درامد سرانه 20%بالاتر از میانگین ملی و درامد خانوار تقریبا با میانگین ملی برابر است.

[عکس: ejml_zakim_1.jpg]

نرخ بیکاری 18%بالاتر از میانگین ملی است.
نرخ بیکاری 7% و 21% از مردم زیر خط فقر هستند.
بالاترین دما 37درجه و کمترین دما به  16- درجه زیر صفر در ژانویه  میرسد.

[عکس: k3ku_weather.com_.jpg]
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
رویایی ترین سناریو بعد از قبولی واسه من اینه برم تو یه شرکت یا فروشگاه زنجیره ای کار کنم بعد این برنامه رییس نامحسوس بیاد ، یعنی جوری مخشو بزنم که همونجا دو دانگ سرمایشو به نامم بزنه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
(2016-04-16 ساعت 22:05)someonelikeyou نوشته:  رویایی ترین سناریو بعد از قبولی واسه من اینه برم تو یه شرکت یا فروشگاه زنجیره ای کار کنم بعد این برنامه رییس نامحسوس بیاد ، یعنی جوری مخشو بزنم که همونجا دو دانگ سرمایشو به نامم بزنه
خیلی باحال بود  Smile  Smile  Smile  Smile
آفرین
مرسی
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
(2016-04-16 ساعت 22:05)someonelikeyou نوشته:  رویایی ترین سناریو بعد از قبولی واسه من اینه برم تو یه شرکت یا فروشگاه زنجیره ای کار کنم بعد این برنامه رییس نامحسوس بیاد ، یعنی جوری مخشو بزنم که همونجا دو دانگ سرمایشو به نامم بزنه
هه Big Grin
ولی رویایی ترین سناریو واسه من بعد قبولی اینه که ازم دعوت کنن مدیر همون فروشگاهی بشم که تو داری کارگریشو میکنی. بعد همینطور بیام تو رییس نامحسوس اذیتت کنم آخرشم به همه شرکت کننده های دیگه نفری 100 هزار دلار بدم ولی به تو بگم همین که اخراج نشدی خدارو شکر کن بعدم بفرستمت شعبه جدید شرکت تو هاوانا :|   Big Grin Big Grin Big Grin  
Cool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
سلام دوستان
اولین اقدام پس از قبولی چیه و چقدر زمان داریم؟
تشکر کنندگان: msr839
هاوانا نامردیه
این همه منتظر باشی لاتاری برنده شی بری امریکا بعد گیر یه رییس دیوونه بیفتی بفرستدت کوبا
کاش اوباما روابط با کوبا رو عادی نمیکرد ای بابا اعصابم خورد شد من نمیرم هاوانا
منو بفرسن هانالولو
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
یعنی من خراب این فانتزی کاربران مهاجرسرام Big Grin
ببین انتظار فرج چه ذهن های خلاق که پرورش نمیده Tongue
Just Let it Go ...
(2016-04-16 ساعت 22:43)someonelikeyou نوشته:  هاوانا نامردیه
این همه منتظر باشی لاتاری برنده شی بری آمریکا بعد گیر یه رییس دیوونه بیفتی بفرستدت کوبا
کاش اوباما روابط با کوبا رو عادی نمیکرد ای بابا اعصابم خورد شد من نمیرم هاوانا
منو بفرسن هانالولو

فک کردی   Big Grin  بفرستمت هانالولو بری عشقو حال؟ Big Grin Big Grin
نه خیر از این خبرا نیس باید بری تو شعبه جدیدی که تو هاوانا زدیم به ملت همسایه ،دوست و برادر کوبا خدمت بنمایی   Big Grin
آخرشم که فرستادمت از این خنده شیطانیا که تو فیلما نشون میده میکنم   Big Grin Big Grin Cool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alireza_guitar ، نسل سوخته ، alirezanz ، msr839
(2016-04-16 ساعت 08:50)runioe نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 06:33)babisondes نوشته:  قابل توجه دوستان كه يك موقع برنده شدين
هزينهاي اوليه اينجا بالاس اگه كمه كمش ١٠٠ ميليون   بدون بچه بودين پاشين بياين وگرنه سر ٤ ماه مجبورين برگردين ، فكر نكنين اينجا سريع سرو سامون ميگيرين .،من كلي اينجا شانس همراهم بود و ٤ ماه تجاره ندادم تونستم  با ١٠٠ تا مدارا كنم.  ميري فروشگاه خوراكي بگيري هيچي نگيري ٤٠٠ تومن پياده ميشي، به تومن ميگم كه بتونين درك كنين وگرنه درامد به دلار بتونين در بيارين زياد به چشمتون نمياد .

سلام دوست عزیز.ممنون از اطلاعات خوبتون که در اختیار امثال کسایی مثل من قرار میدین. یکم مبالغ و هزینه ها رو دست بالا در نظر نگرفتین؟
یعنی صد میلیون معادل نزدیک به سی هزار دلار در چهار ماه ممکنه تموم بشه؟؟؟؟؟ یا خداااا.این که از تورم اعلامی خود شونم بیشتره.  اینجور که شما فرمودین من  متوجه شدم که اگه صد میلون بیاریم در حدود چهار ماه تموم میشه ؟؟؟؟؟؟ اینجور اگه باشه تقریبا ماهی هفت هزار دلار خرج میشه که فکر کنم این نوع خرج کردن شاهانه هستش. احتمالا من اشتباه برداشت کردم از صحبتهای شما. در صورت داشتن وقت و حوصله اگه امکان پذیر هست بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.
دوست عزيز من فقط حد متوسطو گرفتم ، وگرنه بدون حساب كتاب صحبت نكردم، شما فقط بايد در بدو ورود كمش ٨٠٠٠ تا بدين ماشين بخرين ، اون ١٠٠ ميليون هم گفتم سر ٤ ماه هزينه برگشتن به ايران و بودجه اي كه بايد صرف زمين نخوردن تو ايرانو هم حساب كردم، اينجا اومدن همراه باشه به پوشيدن بيژامه كردي ، چون دير تر خشتكش پاره ميشه وقتي قدم بزرگ بر ميداري.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: karaoke ، alireza_guitar ، dv2017 ، msr839
(2016-04-16 ساعت 14:24)farrokh33 نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 06:33)babisondes نوشته:  قابل توجه دوستان كه يك موقع برنده شدين
هزينهاي اوليه اينجا بالاس اگه كمه كمش ١٠٠ ميليون   بدون بچه بودين پاشين بياين وگرنه سر ٤ ماه مجبورين برگردين ، فكر نكنين اينجا سريع سرو سامون ميگيرين .،من كلي اينجا شانس همراهم بود و ٤ ماه تجاره ندادم تونستم  با ١٠٠ تا مدارا كنم.  ميري فروشگاه خوراكي بگيري هيچي نگيري ٤٠٠ تومن پياده ميشي، به تومن ميگم كه بتونين درك كنين وگرنه درامد به دلار بتونين در بيارين زياد به چشمتون نمياد .
سلام دوست عزیز
درسته که کالیفرنیا ایالت گرونی هست و درسته که ابتدای ورودبه آم ر ی ک ا وشروع یک زندگی جدید هزینه های جنبی داره ولی هزینه ای که شما درعرض 4ماه کردید یعنی حدود30 هزار دلار فکر کنم زیاد هست البته اگر وسایل خونه خریده باشیدویا اتومبیل خریده باشید دیگه تا چند سال نیاز ندارید دوباره بخرید
واما هزینه های یک خانواده دونفره(حدودی عرض میکنم)
1-هزینه اجاره آپارتمان در کالیفرنیا حدود 2000 دلار ودر تگزاس حدود 600تا800دلار
2-هزینه انرژی منزل حدود 100دلار
3-بنزین حدود 100دلار+بیمه 100دلار
4-بیمه درمان حدود 200دلار
5-خوراک اگر درمنزل پخت کنید حدود400دلار که میشه ازاین هم کمتر باشه واگر هفته ای یک بار برید رستوران +100دلار
6-هزینه های جنبی مثل خرید وسینما و...درنظر بگیریم حدود 500دلار
حالا با یک جمع بندی میشه گفت بدون اجاره خونه هزینه های یک ماه حدود 1500دلار میشه که البته خیلی سطح بالا گرفتم ومیشه با اجاره خونه تو تگزاس با ماهی زیر 2000 دلار برا دو نفر زندگی خوبی داشت .
در پایان ....
حتما حتما باید دراونجا کار کرد وزندگی کرد.به هیچ عنوان نمیشه از ایران ریال برد ودر اونجا دلار خرج کرد البته برا شروع زندگی فکر کنم اگر حدود بین 5000 تا 10000دلار با خودتون ببرید کافی باشه
همیشه تندرست وشاد باشید

هزينها تو تگزاس پايينتره در عوض كار كمتره و شرايط ابو هواي شرجي ادمو فراري ميده
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: karaoke ، redbull ، aram_hpanahi ، farrokh33 ، alireza_guitar ، نسل سوخته ، dv2017 ، alirezanz ، msr839
واااااااااااااای سامی ، این رئیس نا محسوس فانتزی منم هست Big Grin
همش فک میکنم من دارم سیب زمینی سرخ میکنم و این رئیسمون میاد و میبینه من چقدر کارگر زحمتکش و مظلومیم ! ازم میپرسه راضیم از کارم ؟ منم میگم اره ! تو ایران فوق لیسانس طراحی داخلی داشتم ولی خیلی خوشحالم که الان اینجا سیب زمینی سرخ میکنم Big Grin و روزای تهطیلم میرم کالج ....
بعد این رئیس بغضش میگیره ! و برای من تو دفتر بزرگ معماری رفیقش کار جور میکنه و یه چند هزار دلارم همینحوری بهم میده Big Grin =))))))))))))

پ.ن: اخر برنامه هم تو مصاحبم میگم از روزی که اومدم ، همش یعقوب های دورو برم منو به برگشتن سوق میدن ! ولی من محکم بودم و الان خیلی خوشحالم Big Grin
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
فردا شب از حول و حوش ساعت 10 ، منتظرتون هستیم با فانتزی های "این خانه چند" Big Grin
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alireza_guitar ، alirezanz ، msr839
سلام خدمت مهاجرسراییهای گل گلاب
دمتون گرم امشب هم فیض بردیم و هم خندیدیم
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، syrene1685 ، نسل سوخته ، amirmc ، tenardie2bai ، jalayevatan ، alirezanz ، msr839
سلام دوستان خوبم
با خوندن داستان های تخیلی وفانتزی برخی از دوستان بسیار شاد میشم واز خوندن اونا لذت میبرم آرزو میکنم همیشه همینطور بانشاط وشاد باشید
در کنار این شوخی ها هم من کمی جدی به پرسش های برخی از دوستان پاسخ میدم
1-در پاسخ دوستمون که 100میلیون رو تو 4ماه خرج کرده بود باید بگم ....اتفاقا هوای دالاس مرطوب نیست هواش مثل تهران خودمونه فقط 2 ویا3ماه از تابستونش گرمه اونهم تا 40 درجه بیشتر نمیره وبقیه سال هوا بهاری مثل این روزای تهران ویکی دو ماه هم سرده مثل تهران.ولی هیوستون هواش مرطوبه چون کنار دریاست ودر ضمن کار بهتر از کالیفرنیا گیر میادچون تگزاس ایالتی نفت خیز وثروتمند است با سرزمین های پهناور که دامداری وکشاورزی پر رونقی داره
2-در پاسخ دوستمون که گفتند دیپلم 11 ساله هنرستان دارند ودر تهران معادل سازی 12 ساله میکنند باید بگم فکر نمیکنم چنین چیزی امکان داشته باشه ولی میتونید برید آموزش وپرورش شهرتون وبپرسید
3-دوستی گفتن که مدرک پیش دانشگاهیشون نزد دانشگاه آزاد است اگر لاتاری قبول شدید برید دانشگاه وبگید میخواید اونو ترجمه کنید اونا هم یک سفته 500هزار تومانی از شما میگیرند که بعدا بهشون پس بدید.
4-تو فرم ثبت نام هر اشتباهی داشتید مهم نیست بعد از قبولی باید فرم dsرو پر کنید که موقع مصاحبه بر اساس نوشته های اون فرم از شما مدرک میخوان
5-دوستی نوشتند دیپلم 11ساله تجربی دارند وحالا دانشجوی کامپیوتر هستند.نگران نباشید اگر قبول شدید گواهی دانشگاه وریز نمرات واحد های پاس شده رو میبرید سفارت
6-راجع به وثیقه 15میلیونی برای اجازه خروج از کشور .دوست عزیز تا وقتی وارد ایران نشی نمیتونی پولتون رو پس بگیری .یک نکته هم بگم اگه از 20 روزی که اجازه خروج داری بیشتر خارج از ایران بمونی به مدت 6ماه به شما اجازه خروج نمیدن.
همیشه تندرست وشاد باشید
قولی به من بدید هر کدومتون لاتاری برنده شد ۲۰۰ تومن ناقابل برای من کارت به کارت بکنه و مرا در شادی خودش شریک بنماید. باشد تا رستگار شوید ...
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، aram_hpanahi ، ILOVEYOU ، jalayevatan ، daeialborz ، alirezanz ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان