کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-17 ساعت 16:38)jalayevatan نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 13:27)farhanadmin نوشته:  سلام دوستان
من حداکثر سی میلیون تومن میتونم تبدیل به دلار کنم، اگر برای رفت و آمد به ترکیه پول کم نیارم. تازه بعد از صاف و صوف کردن اقساط بانک ها
حالا این سی میلیون حدود 8500 دلار میشه. به نظرتون کافیه؟ من یازده سال سابقه مرتبط با رشته تحصیلی ام که لیسانس نرم‌افزار هست دارم، هر کاری که حقوق خوب داشته باشه هم حاضرم انجام بدم که بر نگردم. در ضمن هیوستون رو در نظر دارم برای کار و زندگی
به نظرم مهاجرت یه سبک زندگیه شاید هم بشه بهش تولد دوباره گفت ...
مهاجرت بیشتر از پول احتیاج به انگیزه ، هدف ، شناخت و درست عمل کردن داره
آره دوست خوبم کافیه ...
اول تشكر كنم از jalayevatan عزيز خيلي زيبا گفتيد

بعدش تبريك ميگم به farhanadmin عزيز كه  طلسم شيكست ، بالاخره ديده شد پستهاتون  Wink  ( پستهاي اول يكم طول ميكشه تابياد تو تاپيك ، اينروزها هم كه ترافيك اينجا سنگينه ،‌ خوب طبيعيه كه پستهاي شما ديده نشن من هم با ديدن جابجاشدن پستهاي امروز متوجه شدم يكي بايد پست جديد زده باشه اين بود كه پست شما رو خوندم )
تو يكي از پستها در مورد اولين اقدام پس از قبولي پرسيده بوديد و تمديد پاس
دوست عزيز اولين اقدام  پس از قبوليتون اعلام اون تو همين تاپيكه تا بقيه رو در شادي خودتون سهيم كنيد  Smile
دومين اقدام تكميل فرم 260
و اينكه براي تمديد پاسپورت منقضي شدتون تا تكميل اون فرم در سريع ترين حالت ممكن 16 روز از الان وقت داريد . نگران نباشيد تمديد پاس كمتر از 10 روز وقت ميبره.

در آخر : گفته بوديد هيوستون رو خيلي دوست داريد ميشه دليل انتخابتون رو بگيد / موفق باشيد
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: copol ، jalayevatan ، fadmin ، aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839
(2016-04-14 ساعت 22:36)عسل.م نوشته:  در زمان قبولي خود اداره مهاجرت سفارت رو مشخص ميكنه؟
آيا ميشه سفارت رو تعيير داد؟

در زمان قبولی بطور اتوماتیک سفارت از قبل انتخاب میشه ولی زمانی که فرم DS-260 را پر میکنید میتونید سفارتتون را عوض کنید

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

تشکر کنندگان: نسل سوخته ، jalayevatan ، dv2017 ، copol ، amin_j ، aram_hpanahi ، alirezanz ، عسل.م ، msr839
(2016-04-17 ساعت 13:00)آخشام نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 12:04)dv2017 نوشته:  
(2016-04-16 ساعت 19:00)آخشام نوشته:  دوستان به نظرتون یک آتش نشان چقدر شانس داره که در آمریکا بتونه وارد شغل و حرفه ی خودش بشه؟ البته با اراءه ی مدارک حرفه ای و تخصصی بین المللی
ايالتهايي كه بيشترين استخدام در اين زمينه رو دارند به ترتيب عبارتند از كاليفرنيا ، تگزاس ، فلوريدا ، اوهايو و ايلينويز‎
اين حسن بزرگيه كه تخصص شما به همراه مدارك بين الملليه / موفق باشيد
دوست عزیز ممنون برای اطلاعات مفیدتون. اگر شانس لاتاری رو نداشته باشم طی سه یا چهار سال آینده مهاجرت از طریق تخصص به کانادا رو به جریان خواهم انداخت

دوست عزیز مهاجرت از طریق تخصص یک پروسه چندساله داره.
شما قبل از هرچیز باید IELTS داشته باشد.

بهترین کار اینه که الان کلاس های زبان را شروع کنید و در کنارش کارهای مهاجرت را انجام بدید از طریق مشاورهای مجاز

❶ کيس نامبر  2016AS59XX‎
❷ سفارت آنکارا
❸ نامه اول 5 May
❹ مشاهده قبولی 22 May
❺ ارسال فرم 26 May
❻تعداد افراد منظور در کیس 1 نفر
❼مصاحبه 2 May
❽دریافت ویزا 4 May
❾ورود به آمریکا
❿دریافت گرین کارت
±جمع تقریبی هزینه ها 300 واکسن+300 ترجمه+150 پست مدارک به سفارت+600 دلار ویزا و مدیکال
✈ مقصد ایالت نوادا شهر لاس وگاس (برای شروع زندگی از زیر صفر!)

تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، amin_j ، aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839
(2016-04-17 ساعت 09:14)bobs نوشته:  سلام به همگی
خیلی خوشحالم که می بینم بعضی از دوستان دارن با مطالعه پیش میرن.
میخوام این سایت رو بهتون پیشنهاد بدم که با دادن بعضی اطلاعات در مورد سطح تحصیلات، تعداد افراد خانواده و نوع شغلی که دارین، براتون شبیه سازی میکنه که توی شهر مورد نظرتون، وضعیت زندگیتون چطور خواهد بود.
برای من جالب بود که بدونم مثلا آدمی با تحصیلات و شغل من توی فلان شهر میتونه زندگی خوبی داشته باشه یا نه؟
مثلاً فکر میکردم اگر بتونم بوستون کار پیدا کنم نونم تو روغنه، اما این شبیه ساز دقیقا با جزئیات بهم گفت که احتمال داره ظرف شیش ماه تمام زندگیم رو از دست بدم، اما دقیقا با همین شغل و تحصیلات توی تگزاس میتونم سر دو سال یه خونه بخرم و کلی پس انداز کنم!

شما هم یه سرک بکشین:
http://teleport.org/

چرا باز نمیشه؟؟؟ میشه ادرس کاملش رو بزارید؟ سپاس فراوان
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-17 ساعت 17:43)Amir.Mansoury نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 13:00)آخشام نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 12:04)dv2017 نوشته:  ايالتهايي كه بيشترين استخدام در اين زمينه رو دارند به ترتيب عبارتند از كاليفرنيا ، تگزاس ، فلوريدا ، اوهايو و ايلينويز‎
اين حسن بزرگيه كه تخصص شما به همراه مدارك بين الملليه / موفق باشيد
دوست عزیز ممنون برای اطلاعات مفیدتون. اگر شانس لاتاری رو نداشته باشم طی سه یا چهار سال آینده مهاجرت از طریق تخصص به کانادا رو به جریان خواهم انداخت

بهترین کار اینه که الان کلاس های زبان را شروع کنید و در کنارش کارهای مهاجرت را انجام بدید از طریق مشاورهای مجاز
شاید اینجا جای مناسبی برای این بحث نباشه. ولی خدمتتون عارضم که به فکر زبان انگلیسی هستم و در حال مطالعه. فکر میکنم در عرض 1 سال بتونم بالاترین امتیاز آیلتس از نظر اداره ی مهاجرت رو بگیرم.
پروسه ی مهاجرتی جدید کانادا با عنوان اکسپرس امیگریشن که مختص مشاغل رده 0 و A و B هست که حداکثر در 6 ماه پرونده ی متقاظی مورد بررسی قرار میگیره.
تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، aram_hpanahi ، amirmc ، msr839
(2016-04-17 ساعت 17:43)نسل سوخته نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 09:14)bobs نوشته:  سلام به همگی
خیلی خوشحالم که می بینم بعضی از دوستان دارن با مطالعه پیش میرن.
میخوام این سایت رو بهتون پیشنهاد بدم که با دادن بعضی اطلاعات در مورد سطح تحصیلات، تعداد افراد خانواده و نوع شغلی که دارین، براتون شبیه سازی میکنه که توی شهر مورد نظرتون، وضعیت زندگیتون چطور خواهد بود.
برای من جالب بود که بدونم مثلا آدمی با تحصیلات و شغل من توی فلان شهر میتونه زندگی خوبی داشته باشه یا نه؟
مثلاً فکر میکردم اگر بتونم بوستون کار پیدا کنم نونم تو روغنه، اما این شبیه ساز دقیقا با جزئیات بهم گفت که احتمال داره ظرف شیش ماه تمام زندگیم رو از دست بدم، اما دقیقا با همین شغل و تحصیلات توی تگزاس میتونم سر دو سال یه خونه بخرم و کلی پس انداز کنم!

شما هم یه سرک بکشین:
http://teleport.org/
چرا باز نمیشه؟؟؟  میشه ادرس کاملش رو بزارید؟ سپاس فراوان
فكر كنم  [عکس: 8r7uf0p6z6mw7abcj7a2.gif] تر باشه ، منم موفق نشدم متاسفانه
حدسم درست بود باید عبور کنید از سدش
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839 ، bobs
(2016-04-17 ساعت 14:25)runioe نوشته:  پل پشت سر؟؟؟؟ مگه داریم مگه میشه؟؟؟؟؟ ما که پلی ندیدیم اگه کسی دیده یه یاد آوری کنه. یاد حرفهای اون وکیل مهاجرتی افتادم(اسمشو نمیخوام بیارم) که همش میگه پل پشت سر رو خراب نکنین. چون این وکیل دوست داشتنی فقط میخواد پول در بیاره و دنبال کیسهای خاص و بی پول نیست و تمام هدفش اقامت از طریق ای بی فایو(همون پونصد هزار دلاری) هست ولاغیر. عزیز من دوست خوبم هستن کسایی که از نبود پل پشت سر میخوان برن،و میخوان پلی باشن واسه نسل بعدشون و فرزنداشون پس خواهش میکنم با حرفها و اطلاعاتتون روحیه دیگر دوستان رو خراب نکنین. بوده کسی که با زیر ده هزار دلار(خالص بدون هزینه بلیط و این چیزها) هم رفته و راضیه و بوده کسی با چهل پنجاه تا هم رفته و از جاه طلبی زیاد همشو باخته. پس بیخیال باش و منتظربود تا برنده بشیم. آقا و خانم عزیز اصلا نترس و شجاع باش چون با حداقلها هم میشه زندگی رو شروع کرد. خواستن توانستن است.
در آخر اینکه داشتن پول خوشبختی نمیاره ولی قطعا نداشتنش بد بختی میاره
شاد باشین
آرزوی تمام خوبیها رو براتون دارم

من فکر میکنم یک مشکلی که در طرز تفکر شما هست اینه که همیشه همه یا هیچ رو میبینید و طبق همین طرز تفکر هم حرف میزنید.
چیزی که من از زندگی دستم اومده اینه که چه در پنت هاوس های شمال لس آنجلس باشی چه در زاغه های اطراف دهلی همیشه وقتی کار میکنید و خانواده تشکیل میدید پل هایی رو میسازید که اینا میتونن هرچیزی باشن. خونه - ماشین یا حتی همین کارتون هم یک پل به حساب میان.
حالا شما هم فکر میکنی پلی ندیدی درواقع همین الان داری رو پل راه میری واسه همین به زیر پات نگاه نمیکنی وگرنه همه ی ما که اینجاییم حتما از سطحی از امکانات مالی برخوردار هستیم که بتونیم یک گوشی و یا لپتاب و یه اینترنت داشته باشیم و بیایم اینجا پست بزاریم...
حالا شما فک کن از فردا شرایطط بهم بریزه و مجبور بشی خونت(درصورت وجود) رو بفروشی بری مستاجر بشی یا همین گوشیو لپتابی که الان دستته رو بفروشی تا به یه دردی بزنی این میشه خراب شدن پل های پشت سر. حالا تو مهاجرت این بیشتر به چشم میاد چون یک جهش بزرگ از یک شیوه زندگی به یک شیوه زندگی دیگه هست.
در هر صورت موفق باشی Cool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، meraj-fallahi ، aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839
شهر رالي ، مركز ايالت كاروليناي شمالي . عمو سعيد عزيز در تاپيك " ایالت کارولینای شمالی " كامل در موردش توضيح داده .

[عکس: vegmugbxv0skn5ejwjo3.jpg]

[عکس: lem2e6fmit81cfs16khf.jpg]

به قول يكي از دوستان در خونه رو كه باز كني همش درختاي 20 متري ميبيني
(2016-04-17 ساعت 17:47)آخشام نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 17:43)Amir.Mansoury نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 13:00)آخشام نوشته:  دوست عزیز ممنون برای اطلاعات مفیدتون. اگر شانس لاتاری رو نداشته باشم طی سه یا چهار سال آینده مهاجرت از طریق تخصص به کانادا رو به جریان خواهم انداخت

شاید اینجا جای مناسبی برای این بحث نباشه. ولی خدمتتون عارضم که به فکر زبان انگلیسی هستم و در حال مطالعه. فکر میکنم در عرض 1 سال بتونم بالاترین امتیاز آیلتس از نظر اداره ی مهاجرت رو بگیرم.  
پروسه ی مهاجرتی جدید کانادا با عنوان اکسپرس امیگریشن که مختص مشاغل رده 0 و A و B هست که حداکثر در 6 ماه پرونده ی متقاظی مورد بررسی قرار میگیره.

البته نمی خوام نا امیدتون کنم ولی بدون داشتن جاب افر امکان پذیرفته شدن از طریق اکسپرس اینتری بسیار پایینه..مگر اینکه با ایلتس ۸ بتونید امتیازتونو بالا ببرید.
we fight for a better life
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، copol ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، syrene1685 ، msr839
(2016-04-17 ساعت 18:50)fairy نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 17:47)آخشام نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 17:43)Amir.Mansoury نوشته:  دوست عزیز مهاجرت از طریق تخصص یک پروسه چندساله داره.

البته نمی خوام نا امیدتون کنم ولی بدون داشتن جاب افر امکان پذیرفته شدن از طریق اکسپرس اینتری بسیار پایینه..مگر اینکه با ایلتس ۸ بتونید امتیازتونو بالا ببرید.
خب آزمون تافل قسمتی از امتیازاتیه که باید کسب بشه. سابقه ی کار مدرک تحصیلی سن و غیره تاثیر دارن. در حالی که آزمون تتفل رو سعی میکنم به بالاترین حد ممکن برسونم.
حالا نداشتن آفر نمیتونه به تنهایی مانع بشه

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
دوستان یه نکته ای هست برا وقتیکه داریم چمدونا رو میبندیم ولی الان میگم
این قضیه بیشتر برا ما مجردها کاربرد داره ولی به هرحال زن و شوهرام ممکنه بعضی وقتا قهر باشن اونوقت اونام به این وسیله نیاز پیدا میکنن هرچند موقتی ،
حتما یادتون باشه لیفِ bi kasi رو حتما توی چمدونتون بذارید
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، نسل سوخته ، copol ، dv2017 ، meraj-fallahi ، aram_hpanahi ، alirezanz ، babak_m ، sheghi ، msr839
(2016-04-17 ساعت 02:19)Caspian_Wave نوشته:  یک برنامه FUN ...
کیا میگن برنده میشن ؟؟
من برنده ميشم ، ميگي نه 16 روز صبر كن !
تشکر کنندگان: msr839
(2016-04-17 ساعت 19:00)آخشام نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 18:50)fairy نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 17:47)آخشام نوشته:  شاید اینجا جای مناسبی برای این بحث نباشه. ولی خدمتتون عارضم که به فکر زبان انگلیسی هستم و در حال مطالعه. فکر میکنم در عرض 1 سال بتونم بالاترین امتیاز آیلتس از نظر اداره ی مهاجرت رو بگیرم.  

خب آزمون تافل قسمتی از امتیازاتیه که باید کسب بشه. سابقه ی کار مدرک تحصیلی سن و غیره تاثیر دارن. در حالی که آزمون تتفل رو سعی میکنم به بالاترین حد ممکن برسونم.
حالا نداشتن آفر نمیتونه به تنهایی مانع بشه

درسته دوست عزیز
نمی تونه مانع شه فقط کارتون رو سخت می کنه...بدون جاب افر حداکثر امتیازی که میشه اورد ۶۰۰ امتیازه در حالی که جاب افر خودش به تنهایی ۶۰۰ امتیاز داره.
اگه اشتباه نکنم حداقل ۴۷۰ امتیاز نیاز هست ولی اولویت با اونایی هست که امتیاز بالاتر دارن.
پیشنهاد می کنم به کبک هم فکر کنید راهش اسون تره ولی زمان بر.
امیدوارم ۲هفته دیگه اسمتون جز برنده ها باشه Cool که نیازی به پیمودن این راه سخت نباشه Sad ...لاتاری هم سختی های خودشو داره ولی قطعا راحت تر از جمع اوری کلی مدارک برا کاناداس.
we fight for a better life
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، copol ، syrene1685 ، msr839
با تشکر از شما
خیلی امیدوار شدم
انگیزه من خیلی بیش از اندازه هست
2018
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، jalayevatan ، dv2017 ، msr839
(2016-04-17 ساعت 17:18)dv2017 نوشته:  بعدش تبريك ميگم به farhanadmin عزيز كه  طلسم شيكست ، بالاخره ديده شد پستهاتون  Wink  ( پستهاي اول يكم طول ميكشه تابياد تو تاپيك ، اينروزها هم كه ترافيك اينجا سنگينه ،‌ خوب طبيعيه كه پستهاي شما ديده نشن من هم با ديدن جابجاشدن پستهاي امروز متوجه شدم يكي بايد پست جديد زده باشه اين بود كه پست شما رو خوندم )
تو يكي از پستها در مورد اولين اقدام پس از قبولي پرسيده بوديد و تمديد پاس
دوست عزيز اولين اقدام  پس از قبوليتون اعلام اون تو همين تاپيكه تا بقيه رو در شادي خودتون سهيم كنيد  Smile
دومين اقدام تكميل فرم 260
و اينكه براي تمديد پاسپورت منقضي شدتون تا تكميل اون فرم در سريع ترين حالت ممكن 16 روز از الان وقت داريد . نگران نباشيد تمديد پاس كمتر از 10 روز وقت ميبره.

در آخر : گفته بوديد هيوستون رو خيلي دوست داريد ميشه دليل انتخابتون رو بگيد / موفق باشيد

اول از همه بابت پاسخگویی شما سپاسگزار هستم
برای پاسپورت اقدام میکنم
در رابطه با هیستون مختصر مطالعه ای داشتم
من بچه اهواز هستم، اینجا شهری صنعتی، با هوایی گرم و خشک و برخی اوقات شرجی هست، تقربا هفت هشت ماه از سال کولر روشن میکنیم
تا اینجا هیستون از نظر آب و هوایی بهتر از شهر منه
من سرمایه کمی دارم و حداکثر سی میلیون تومن میتونم با خودم ببرم، و چون متاهل هستم، هیستون هزینه ها کمتر هست
در مورد کار هم معمولا جایی که صنعتی باشه و مخصوصا نفت، کار راحت تر پیدا میشه
پس ترجیح میدم توی محیطی برم که مشابه یا حتی میشه گفت خیلی سخت ترش رو زندگی کردم
2018
تشکر کنندگان: abas_kashan ، dv2017 ، aram_hpanahi ، copol ، matin.sh ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان