کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-17 ساعت 13:54)redbull نوشته:  چطوری میشه رفت کانادا

با هواپیما :l
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، farrokh33 ، fairy ، matin.sh ، dv2017 ، salimi66 ، sheghi ، msr839
(2016-04-17 ساعت 22:56)abas_kashan نوشته:  واقعا ایام بس استرس زایی هست امدیوارم اگر در ایندم تاثیر خوب و ممتازی داره برنده بشم

راستی اگر اسمم دربیاد فرداش میرم خوستگاری Smile تنها نمیرم

عباس حتمن برو یه دختر پولدار بگیر هیچیم مهر نکن از خداشونه دوماد امریکایی داشته باشن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، LORDAmiroo ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، abas_kashan ، msr839 ، matinng
(2016-04-17 ساعت 23:13)alirezanz نوشته:  

از سیاتل با ماشین میشه رفت دو سه ساعت بیشتر راه نیس
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: alirezanz ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، salimi66 ، sheghi ، msr839
(2016-04-17 ساعت 14:14)jalayevatan نوشته:  خوب که به سالهای قبل فکر میکنم یادم میاد که غم قبول نشدن کم بود غم بسته شدن تاپیک و ندیدن دوستان خوبی مثل شماها هم بهش اضافه میشه ...
.
.
.
درسته هیچ کدومتون و ندیدم و لی تصویر خوبی ازتون جلو چشامه
اصلا بیخیال ... العان و عشقه که همتون عشقید

بیخیال برو کنار ساحل میامی همه چیو فراموش کن Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، نسل سوخته ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839
در نظر داشتم ۶۶۶ اُمین پست بیام اینجا لوس بازی دربیارم بگم ششصد و شصت و شیش سه تا شیش داره و باقی ماجرا
ولی چون مطمئن بودم یادم میره الان اومدم گفتم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: alirezanz ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، tenardie2bai ، مارال6 ، msr839 ، matinng
(2016-04-16 ساعت 20:52)ghzlsa نوشته:  یادم نیست این چندمین سالیه که لاتاری شرکت کردم . ولی تقریبا برام عادت شده هر سال همین موقع ها بیام اینجا و این چند روز آخر انتظار رو توی جمع باشم . به خیلی ها به خاطر پذیرفته شدنشون تبریک گفتم و بیشتر از اون به خاطر قبول نشدن خیلی ها باهاشون همدردی کردم .
چیزی که برام جالبه اینه که خیلی ها روی لاتاری حساب باز می کنن که مثلا امسال دیگه قبولم و .....
دوستان ، عزیزان ، به خدا خیلی از کسانی که قبول می شن حتی خبر ندارن که بچه شون ، خواهر زاده شون یا دوستشون براشون ثبت نام کرده
خیلی ها حتی شرایط رفتن رو ندارن ، دیپلم ندارن یا توان مالی برای رفتن به کشور دیگه و گرفتن ویزا ندارن .خیلی ها ثبت نام کردن چون از کسی شنیدن اونجا بهشون خونه و کار می دن .
بیاین امیدوار باشیم امسال هر کی حقشه قبول بشه

امسال دیگه حتما قبولم و شما هم امیدوارم که امسال جای تبریک گفتن تبریک بشنوی.. Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839 ، ghzlsa
(2016-04-17 ساعت 23:19)someonelikeyou نوشته:  در نظر داشتم  ۶۶۶ اُمین پست بیام اینجا لوس بازی دربیارم بگم ششصد و شصت و شیش سه تا شیش داره و باقی ماجرا
ولی چون مطمئن بودم یادم میره الان اومدم گفتم

آقا چی میخوای از جونه ما؟ پاشو برو دیگه، از 2008 تا حالا.. Smile من اگه جای باراک بودم شخصا ی ویزا تقدیم میکردم و اگه جای شما خیابون طالقانی با بلندگو میخوندم ننگ به نیرنگ تو و.. Big Grin

منم تو پست 444 ام میخوام نطقی ادا کنم اگه یادم نره Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، نسل سوخته ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-16 ساعت 22:05)someonelikeyou نوشته:  رویایی ترین سناریو بعد از قبولی واسه من اینه برم تو یه شرکت یا فروشگاه زنجیره ای کار کنم بعد این برنامه رییس نامحسوس بیاد ، یعنی جوری مخشو بزنم که همونجا دو دانگ سرمایشو به نامم بزنه

منم میخوام واسه رئیسم تو گرجستان همینطوری فیلم بازی کنم منو منیجر کنه و مسوله دخل واسم کافیه البته چن هزارتا هم میپذیرم Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، dv2017 ، jalayevatan ، msr839
(2016-04-17 ساعت 14:25)runioe نوشته:  پل پشت سر؟؟؟؟ مگه داریم مگه میشه؟؟؟؟؟ ما که پلی ندیدیم اگه کسی دیده یه یاد آوری کنه. یاد حرفهای اون وکیل مهاجرتی افتادم(اسمشو نمیخوام بیارم) که همش میگه پل پشت سر رو خراب نکنین. چون این وکیل دوست داشتنی فقط میخواد پول در بیاره و دنبال کیسهای خاص و بی پول نیست و تمام هدفش اقامت از طریق ای بی فایو(همون پونصد هزار دلاری) هست ولاغیر. عزیز من دوست خوبم هستن کسایی که از نبود پل پشت سر میخوان برن،و میخوان پلی باشن واسه نسل بعدشون و فرزنداشون پس خواهش میکنم با حرفها و اطلاعاتتون روحیه دیگر دوستان رو خراب نکنین. بوده کسی که با زیر ده هزار دلار(خالص بدون هزینه بلیط و این چیزها) هم رفته و راضیه و بوده کسی با چهل پنجاه تا هم رفته و از جاه طلبی زیاد همشو باخته. پس بیخیال باش و منتظربود تا برنده بشیم. آقا و خانم عزیز اصلا نترس و شجاع باش چون با حداقلها هم میشه زندگی رو شروع کرد. خواستن توانستن است.
در آخر اینکه داشتن پول خوشبختی نمیاره ولی قطعا نداشتنش بد بختی میاره
شاد باشین
آرزوی تمام خوبیها رو براتون دارم

وکیلو خوب اومدی.. ولی انصافا گوش دادن به حرفای مردک نا خواسته رو آدم تاثیر منفی میزاره هرکی 500 هزارتا حداقل نداشته باشه میگه بشین کشکتو بساب :/

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، aram_hpanahi ، dv2017 ، msr839
(2016-04-17 ساعت 20:34)someonelikeyou نوشته:  توی تاپیک های دیگه داشتم میگشتم بعضیا جوری میگفتن فلان شهر آمریکا مردمش سردن انگار ماها خودمون بهتریم

چند بار تاحالا جز برای آدرس پرسیدن یا اعتراض به تنه زدن تو مترو یا اتوبوس با کسی حرف زدیم
یا چقدر همسایه هامونو میشناسیم
پس زیاد نترسین از تنهایی زندگی کردن تو آمریکا
مطمئن باشید زیاد سخت نیس به هرحال یه دوست پیدا میکنید
ولی همونجوری که اینجا گتسبی بزرگ نیستین اونجام ازین خبرا نی

دقیقا..

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-17 ساعت 23:16)someonelikeyou نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 23:13)alirezanz نوشته:  

از سیاتل با ماشین میشه رفت دو سه ساعت بیشتر راه نیس

تا نیو یورکم نزدیکه Cool

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، aram_hpanahi ، msr839
دوستان اگه طراح مد هستین یا کسی رو میشناسین که طراح مد معروفیه منو بش معرفی کنید میخام رفتم امریکا اولین مانکن صد و بیست کیلویی جهان بشم
خدایی مگه ما درشتها حق زندگی نداریم
پنج شنبه عروسی دوستمه امروز رفتم کت شلوار بخرم هیفده هیجده تا مغازه رفتم یا جلو کتا بسته نمیشد یا آستینش مث لباسای صمدآقا بود

من چ گناهیی کردم سایزم امریکاییه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: jalayevatan ، babak_m ، aram_hpanahi ، abas_kashan ، نسل سوخته ، alirezanz ، sheghi ، msr839 ، matinng
(2016-04-17 ساعت 10:06)مارال6 نوشته:  یک وقت هایی فکر میکنم مرد بودن چقدر می تواند غمگین باشد. هیچ کس از دنیای مردانه نمی گوید. هیچ کس از حقوق مردان دفاع نمیکند. هیچ انجمنی با پسوند «... مردان» خاص نمیشود. مرد ها نمادی مثل رنگ صورتی ندارند. این روزها همه یک بلند گو دست گرفته اند و از حقوق و دردها و دنیای زنان می گویند. در حالی که حق و درد و دنیای هر زنی یکی از همین مردها است. یکی از همین مردهایی که دوستمان دارند. وقتی میخواهند حرف خاصی بزنند هول می شوند. حتی همان مردهایی که دوستمان داشتند ولی رفتند...
یکی از همین مردهای همیشه خسته. از همین هایی که از 18 سالگی دویدن را شروع میکنند. و مدام باید عقب باشند.  مدام باید حرص رسیدن به چیزی را بخورند. سربازی، کار، در آمد، تحصیل... همه از مردها همه توقعی دارند. باید تحصیل کرده باشند. پولدار، خوشتیپ، قد بلند، خوش اخلاق، قوی... و خدا نکند یکی از اینها نباشند...
ما هم برای خودمان خوشیم! مثلن از مردی که صبح تا شب دارد برای در آمد بیشتر برای فراهم کردن یک زندگی خوب برای ما که عشقشان باشیم به قولی سگ دو می زند، توقع داریم که شبش بیاید زیر پنجره مان ویالون بزند و از مردی که زیر پنجره مان ویالون می زند توقع داریم که عضو ارشد هیات مدیره ی شرکت واردات رادیاتور باشد. توقع داریم همزمان دوستمان داشته باشند، زندگی مان را تامین کنند، صبور باشند و دلداریمان بدهند، خوب کار کنند و همیشه بوی خوب بدهند و زود به زود سلمانی بروند و غذاهای بد مزه ما را با اشتیاق بخورند و با ما مهمانی هایی که دوست داریم بیایند و هر کسی را که ما دوست داریم دوست داشته باشند و دوست های دوران مجردیشان را فراموش کنند و نان استاپ توی جمع قربان صدقه مان بروند و هیچ زن زیباتری را اصلن نبینند و حتی یک نخ هم سیگار نکشند!
مرد ها دنیای غمگین صبورانه ای دارند. بیایید قبول کنیم. مرد ها صبرشان از ما بیشتر است. وقت هایی که داد میزنند وقت هایی هم که توی خیابان دست به یقه می شوند وقت هایی که چکشان پاس نمیشود وقت هایی که جواب اس ام اس شب به خیر را نمیدهند وقت هایی که عرق کرده اند وقت هایی که کفششان کثیف است تمام این وقت ها خسته اند و کمی غمگین. و ما موجودات کوچک شگفت انگیز غرغروی بی طاقت را دوست دارند. دوستمان دارند و ما همیشه فکر میکنیم که نکند من را برای خودم نمیخواهد برای زیبایی ام میخواهد، نکند من را برای شب هایش میخواهد؟ نکند من را برای چال روی لپم میخواهد؟ در حالی که دوستمان دارند؛ ساده و منطقی... مردها همه دنیایشان همین طوری است. ساده و منطقی... درست بر عکس دنیای ما.
بیایید بس کنیم. بیایید میکرفون ها و تابلو های اعتراضیمان را کنار بگذاریم. من فکر میکنم مردها، "واقعن مردها"، انقدر ها که داریم نشان میدهیم بد نیستند. مردها احتمالا دلشان زنی میخواهد که کنارش آرامش داشته باشند. فقط همین. کمی آرامش در ازای همه فشارها و استرس هایی که برای خوشبخت کردن ما تحمل میکنند. کمی آرامش در ازای قصر رویایی که ما طلب میکنیم... بر خلاف زندگی پر دغدغه ای که دارند، تعریف مردها از خوشبختی خیلی ساده است.

پیشاپیش روز مرد رو به همه ی آقایون تاپیک تبریک میگم..و همینطور به همه ی خانمها، چون وجود هر مردی از زنه...
بعضی از کلمات این متن شاید زیبا نباشه ولی در کل متن قشنگیه به نظرم

تشکر ویژه از شما مارال عزیز بابت متن های زیبایی که میزاری هر شب میام میخونم و لذت میبرم و انگار بذر امید در وجودم جوونه میزنه
و تشکر بابت تبریک روز مرد
نقل هاتون کاملا متین و زیبا ، یک امتیاز ناقابل هم تقدیم شما.
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، amirmc ، dv2017 ، alirezanz ، مارال6 ، msr839
(2016-04-17 ساعت 23:15)someonelikeyou نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 22:56)abas_kashan نوشته:  واقعا ایام بس استرس زایی هست امدیوارم اگر در ایندم تاثیر خوب و ممتازی داره برنده بشم

راستی اگر اسمم دربیاد فرداش میرم خوستگاری Smile تنها نمیرم

عباس حتمن برو یه دختر پولدار بگیر هیچیم مهر نکن از خداشونه دوماد آمریکایی داشته باشن
یکیشون باباش خیلی خواستنیه یکی دیگر شغل خوبی داره که سرتیفیک بگیره تو خونه میشینم غذا میپزمو بچه داری میکنم و یخده صفا سیتی

من مدافع اشتغال زنان هستم و ....
تشکر کنندگان: farrokh33 ، babak_m ، نسل سوخته ، aram_hpanahi ، alirezanz ، someonelikeyou ، sheghi ، msr839
سلام بر همگی
من دیر اومدم که زود برم سیاتل Big Grin
امسال اونایی که مقصدشون سیاتل یا اطرافش هست چمدون ها رو ببندین که اسمتون در میاد. Wink
تشکر کنندگان: msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان