کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
عاقبت دل بستن به لاتاری ! بدون شرح
[عکس: drnd_-_.jpg]
[عکس: r8ez_810617083_22399-2.png]
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، runioe ، sheghi ، jalayevatan ، msr839 ، matinng ، aram_hpanahi ، نسل سوخته
وقتی شنیدم دوستم مامان بزرگ ۸۸ سالشم لاتری ثبت نام کرده.
.
.
.
.
رفتم کیس نامبرم رو اول اتیشش زدم،بعد انداختمش تو اسید،بعد دفتنش کردم،بعد روشو با سیمان پوشوندم،
والاااااا،خودمون بکشیم کنار لااقل اعصابمون راحت تره
تشکر کنندگان: amirmc ، alirezanz ، jalayevatan ، msr839 ، نسل سوخته ، amin_j
[عکس: 5h3553iqanp3ufmzplvr.jpg]

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، msr839 ، redbull ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi
(2016-04-17 ساعت 13:27)farhanadmin نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 12:39)runioe نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 11:20)hameddjj نوشته:  من واقعا شکه میشم صحبت بعضی دوستانو میشنوم ....طرف تو همین فروم میگه اقا رفتن لاتاری 100 میلیون پول میخواد باید نفری 100 داشته باشی بری ....در جواب به اون دوست عزیز باید بگم که شمای که با 100 میلیون یا 200 میلیون سرمایه اینجا نتونستی چیزی بشی مطمن باش اونجا هم چیزی نمیشه قول 100 در صد ....رفیق من با 15 میلیون رفت آمریکا ....10 میلیون خرج دو بار رفتو امد  به ترکیه .هتل این داستاناش شد بقیشو با5 تومن رفت ...! شما هیچی نمیشی دوست عزیز شمای که میگی با 100 میلیون نمیشه رفت !
سلام دوست عزیز. حرفهای شما کاملا صحیح هستش و این اعداد ارقام بسیار زیاد گفته شده و بستگی به خیلی از شرایطها داره. یه مثال بزنم خیالت راحت. اوکی؟؟؟؟؟؟ من در شرکتی کار میکردم که مدیر عاملش شهروند آمریکا بود  یه آپارتمان صد متری و یک دفتر صد متری در جردن (تهران)داشت، پول نقد و سهام و این چیزهای دیگه رو نمیدونم(امکاناتش رو گفتم تا بدونین حدود سرمایش چقدره و طریقه زندگی کردنش چطوره) این شخص فقط یک بار مترو سوار شده اونم در زمان غیر شلوغی که کلی هم به زمین و زمان نا سزا گفت(اینم گفتم بدونین اهل استفاده از وسیله نقلیه عمومی نیست). خوب اصل مطلب اینه من از این شخص پرسیدم برای زندگی در اونجا با شرایطی که چند ماه بیکار باشی چقدر پول لازمه؟؟؟؟ ایشون با حساب کتاب گفتن حدود بیست هزار دلار شایدم بیست سی درصداینور اونور بشه. خوب حالا اصل اصل مطلب میدونین چیه؟؟؟؟؟؟ این هستش که این شخص که در ایران این امکانات رو داره یعنی اینکه مثل من و امثال من زندگی نمیکنه که از کرج هر روز واسه کار به تهران رفت و آمد میکنه. به عبارتی این شخص بر اساس فکر خودش مبلغ رو گفتن.در آخر گفت که اگه صرفه جو و تلاشگر باشی کمتر هم میشه. نتیجه گیری اخلاقی اینه که کسی بر مبنای زندگی و امکاناتی که تو ذهنش هست و میخواد خرج و هزینه کنه  اونو به دیگرون میگه، نمونش همین داستانی که عرض کردم و کسانی که در اینجا میان نظر میدن.یاد داستانی در کتابهای قدیم افتادم که فیلی در اتاق تاریک گذاشتن و به هر کسی میگفتن با لمس کردنش بگه که اون چیز چیه.بنابراین هر کی از نظر خودش(از حس لامسه خودش) چیزی میگفت که با واقعیت زمین تا زیر زمین فرق داشت.حالا این داستان اینجا و در این فروم هم هست. پس نگران نباش دوست عزیز و اینکه از نظر دوستان دیگه ناراحت و عصبی نباش چون احساس کردم عصبانی و ناراحت از نظر دیگران هستی این پیام رو به خودم اجازه دادم در جواب شما و سایر دوستان هم نظر با شما بنویسم.
شاد باشی و آرزوی برنده شدن و رهایی واسه همه ی دوستان اینجا رو دارم.

سلام دوستان
من حداکثر سی میلیون تومن میتونم تبدیل به دلار کنم، اگر برای رفت و آمد به ترکیه پول کم نیارم. تازه بعد از صاف و صوف کردن اقساط بانک ها
حالا این سی میلیون حدود 8500 دلار میشه. به نظرتون کافیه؟ من یازده سال سابقه مرتبط با رشته تحصیلی ام که لیسانس نرم‌افزار هست دارم، هر کاری که حقوق خوب داشته باشه هم حاضرم انجام بدم که بر نگردم. در ضمن هیوستون رو در نظر دارم برای کار و زندگی

دوست من، 8500 دلار که خیلی خیلی کمه. من نمی دونم چرا برخی از دوستان، جناب babisondos را باور نمی کنن که می گوید 100 میلیون. باور کنین ایشون البته تمام هزینه رو هم خیلی متوسط بیان کردن ولی دیگه خدایی 8500 تا واقعا کمه. پس چطوری می خواهید اون چند ماه را به صرف اینکه کسی تو هیوستون را نداشته باشید دوام بیارید. تازه این پول را هم که می گید برای خرج ترکیه، بلیط هواپیما هست. پس تا رسیدین اونور چی؟
نظر من با tenardi2bai نزدیک تره.  Big Grin
مطمین باشین این پول برای سفر به سرزمین مثلا رویاها اصلا کافی نیست. همینطور هم شما فرمودید هرکاری اگر درآمدش خوب باشه؟؟!
بایستی چند ماه اول را هر کاری که گیر آوردین که حقوقش بین 8 تا 12 دلار در ساعت بود حتما بچسبید، بقول دوستمون تو آمر یکا ایشون از کارگری شروع کردن چنانچه اگر زبان بلد نباشید یا حتی در حد کم.
با آرزوی موفقیت شما در این مرحله از قرعه کشی
Peace
به قول یکی از دوستان، انسان با HOPE زندس
تشکر کنندگان: fadmin ، asrainman ، msr839 ، LORDAmiroo ، نسل سوخته ، babisondes ، amin_j
(2016-04-17 ساعت 23:01)نسل سوخته نوشته:  ميگويند ﺯﻣﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﮔﺎﻧﺪﯼ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺖ ﺧﻮﺩش را ﺑﻪ ﺟﻠﺴﻪ ﺍﯼ برساند
ﮐﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩ آنجا ﺍﺯ ﺣﻖ ﻣﻠﺘﺶ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺍﻧﮕﻠﯿﺴﯽ ﻫﺎ ﺩﻓﺎﻉ كند،
ﺩﯾﺮ به ايستگاه راه آهن رسيد ﻭ ﻗﻄﺎﺭ شروع به ﺣﺮﮐﺖ ﺑﻮﺩ.

گاندى  ﻣﺠﺒﻮﺭشد كه به ﺩﻧﺒﺎﻝ ﻗﻄﺎﺭ ﺑﺪﻭد و ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺑﻪ ﻗﻄﺎﺭ رسيد .ﻭلى هنگام ﺳﻮﺍﺭ شدن
ﯾﮏ ﻟﻨﮕﻪ ﮐﻔﺸﺶ ﺍﺯ پايش ﺩﺭ آمد ﻭ ﮐﻨﺎﺭ ﺭﯾﻞ افتاد.

گاندى سريع ﻟﻨﮕﻪ ديگر كفش  ﺭا ﻫﻢ از پاي درآورده و به سمت لنگه جا مانده پرتاب نمود.
ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ رسيد ﻭ
ﻭﺍﺭﺩ ﺟﻠﺴﻪ شد ، ﺗﻤﺎﻡ ﺣﻀﺎﺭ ﺑﻪ ﮔﺎﻧﺪﯼ ﭘﺎﺑﺮﻫﻨﻪ خنديدند.

ﯾﮑﯽ از ﺍﻧﮕﻠﯿﺴﯿﻬﺎ گفت:  ﺁﻗﺎﯼ ﮔﺎﻧﺪﯼ ﮐﻔﺸﻬﺎﯾﺘﺎﻥ ﮐﻮ؟

ﻧﮑﻨد قصد داريد ﺑﺎ ﭘﺎﯼﺑﺮﻫﻨﻪ ﺍﺯ ﺣﻘﻮﻕ ملت خود ﺩﻓﺎﻉ ﮐﻨﯿﺪ؟ !!!

ﻣﺠﺪﺩﺍ ﻫﻤﻪ حضار خنده ﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﻭ ﻃﻮﻻﻧﯽ ﺳﺮ ﺩﺍﺩﻧﺪ .

ﮔﺎﻧﺪﯼ ﺑﺎ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﺁﺭﺍﻡ ﻭ
ﻟﺒﺨﻨﺪﯼ ﺑﺮ ﻟﺐ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﻧﻈﺎﺭﻩ ﻣﯿﮑﺮﺩ .

ﻭﻗﺘﯽ ﺧﻨﺪﻩ ﯼ ﺁﻧﻬﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﺷﺪ
ﮔﺎﻧﺪﯼ ﮔﻔﺖ: ﻭﻗﺘﯽ ﺑﻪ ﻋﻠﺖ ﺗﺎﺧﯿﺮ ﺑﺪﻧﺒﺎﻝ ﻗﻄﺎﺭ ﻣﯿﺪﻭﯾﺪﻡ ﺗﺎ خود را به اﯾﻨﺠﺎ ﺑﺮسانم، ﯾﮏ ﻟﻨﮕﻪ ﮐﻔﺸﻢ ﺍﺯ ﭘﺎﯾﻢ ﺩﺭ ﺁﻣﺪ ﻭ ﻣﻦ ﺁﻥ ﯾﮑﯽ ﻟﻨﮕﻪ ﺭﺍ
ﻧﯿﺰ ﺩﺭﺁﻭﺭﺩﻡ ﻭ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﻟﻨﮕﻪ ﯼ ﺩﯾﮕﺮ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﭘﺎﺑﺮﻫﻨﻪ ﺍﯼ
ﭘﯿﺪﺍﯾﺸﺎﻥ ﮐﺮﺩ،  ﯾﮏ ﺟﻔﺖ ﮐﻔﺶ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ،  ﻧﻪ ﯾﮏ ﻟﻨﮕﻪ ...

ﺳﮑﻮﺕ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭﯼ ﺳﺎﻟﻦ ﺭﺍ ﻓﺮﺍﮔﺮﻓﺖ ...

ﺁﺭﯼ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﻣﻌﻨﺎﯼ ﺍﻧﺴﺎﻧﯿﺖ.

ﻻﺯﻡ ﻧﯿﺴﺖ ﯾﮑﺪﯾﮕﺮ ﺭﺍ " ﺗﺤﻤﻞ " ﮐﻨﯿﻢ،
ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ ﻫﻤﺪﯾﮕﺮ ﺭﺍ " ﻗﻀﺎﻭﺕ " ﻧﮑﻨﯿﻢ .

ﮔﺎﻫﯽ، «ﺧﺪﺍوند»،

ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﺎ «ﺩﺳﺖ ﺗﻮ»،
«ﺩﺳﺖ ﺩﯾﮕﺮ ﺑﻨﺪﮔﺎﻧﺶ»
ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮﺩ،

ﻭﻗﺘﯽ،
«ﺩﺳﺘﯽ» ﺭﺍ،
ﺑﻪ «ﯾﺎﺭﯼ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﯼ»،

ﺑﺪﺍﻥ که
«ﺩﺳﺖ ﺩﯾﮕﺮﺕ»
دﺭ «ﺩﺳﺖ ﺧﺪﺍﺳﺖ»
جالب بود ، ممنون از انتخابتون و اشتراك مطلب ، حيف بيشتر از يك رتبه نميشه داد
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: alirezanz ، salimi66 ، Moalemi.h ، jalayevatan ، msr839 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته
@alirezanz@  عزيز  ، حواست باشه شد 431   Wink
امروز / امشب كه مشقارو خط بزني ميرسي به 444
منتظر نطق شما هستيم  Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته
(2016-04-18 ساعت 00:37)asrainman نوشته:  ديروز با يكي از دوستان كه اتفاقا اونم مثه من ساليانه سال هست واسه لاتاري ثبت نام ميكنه صحبت ميكردم، نظرش اين بود قبول نشدن اونقدي درد نداره كه ديدن قبول شدن آدمايي كه الف رو از ب تشخيص نميدن و هنوز ميگن شهر " كاليفرنا" !!!
نميدونستم چي جواب بدم، از يه طرف خوب بالاخره شانسه و شايد اين شانس باعث دگرگون شدن زندگي يه نفر شه و استارت اين تحول از اينجا زده شده، و از يه طرف هم راست ميگفت، يادم افتاد پارسال كه با خواهرم رفته بودم انكارا كه ويزاشو بگيره با يكي از همين اعجوبه ها روبرو شدم، طرف داشت ميرفت تو سفارت اما هنوز اعتقاد داشت مگه بليط و خونه مجاني تو امريكا نميدن به برندگان لاتاري؟؟!!
يادم افتاد كه تو اون لحظه خودمم چقد سوختم

آره منم زياد شنيدم كه مردم ميگن بليط مجاني ميدن، اين مطلب از كجا بين مردم جا افتاده؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-18 ساعت 07:52)عسل.م نوشته:  
(2016-04-18 ساعت 00:37)asrainman نوشته:  ديروز با يكي از دوستان كه اتفاقا اونم مثه من ساليانه سال هست واسه لاتاري ثبت نام ميكنه صحبت ميكردم، نظرش اين بود قبول نشدن اونقدي درد نداره كه ديدن قبول شدن آدمايي كه الف رو از ب تشخيص نميدن و هنوز ميگن شهر " كاليفرنا" !!!
نميدونستم چي جواب بدم، از يه طرف خوب بالاخره شانسه و شايد اين شانس باعث دگرگون شدن زندگي يه نفر شه و استارت اين تحول از اينجا زده شده، و از يه طرف هم راست ميگفت، يادم افتاد پارسال كه با خواهرم رفته بودم انكارا كه ويزاشو بگيره با يكي از همين اعجوبه ها روبرو شدم، طرف داشت ميرفت تو سفارت اما هنوز اعتقاد داشت مگه بليط و خونه مجاني تو امريكا نميدن به برندگان لاتاري؟؟!!

آره منم زياد شنيدم كه مردم ميگن بليط مجاني ميدن، اين مطلب از كجا بين مردم جا افتاده؟

درود
اون قديم نديما كه ثبت نام لاتاري اينترنتي نبود و از طريق پست بود و زمان ثبت نام هم از طريق صداي آمريكا اعلام ميشد ، يكي از سالها زماني كه ثبت نام شروع شد مجري اعلام كرد كه پارسال در فلان كشور آفريقايي كه دچار جنگ و بدبختي بودن سفارت امريكا به قبول شدگاني كه استطاعت مالي نداشتن يه كمك هزينه داد كه بتونن بليط رفت جهت گرفتن گرين كارد  رو تهيه كنن و بعد از كار در امريكا مبلغ رو برگردونن به سفارت.
از اون سال شركت هاي ايراني كه كاراي ثبت نام رو واسه مردم انجام ميدادن تو تبليغاتشون نوشتن كه بليط مجاني جهت سفر اول به آمريكا، در صورتي كه اون يه استثنا واسه يه كشور استثنا بود و فقط هم يه بار !!!
ملت هميشه در صحنه كه آمادگي مفت خوري در سطح گسترده دارن هم اين حرف و تبليغ رو روي هوا زدن و اين به يه باور تبديل شد !!!

از زماني كه مردم دوروبرمون متوجه شدن ما داريم ميريم از ايران و تا امروزش خيليا از ما سوال كردن كه ايا اونجا حمايت ميشين توسط دولت ، خونه دادن، كار دادن ?، منم گفتم اره قراره سال ديگه واسه شوراي شهر ال اي اسم نويسي كنم
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
(2016-04-17 ساعت 23:38)someonelikeyou نوشته:  دوستان اگه طراح مد هستین یا کسی رو میشناسین که طراح مد معروفیه منو بش معرفی کنید میخام رفتم آمریکا اولین مانکن صد و بیست کیلویی جهان بشم
خدایی مگه ما درشتها حق زندگی نداریم
پنج شنبه عروسی دوستمه امروز رفتم کت شلوار بخرم هیفده هیجده تا مغازه رفتم یا جلو کتا بسته نمیشد یا آستینش مث لباسای صمدآقا بود

من چ گناهیی کردم سایزم آمریکاییه

Bigger better

Repeat please Big Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-18 ساعت 00:29)farrokh33 نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 23:13)alirezanz نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 13:54)redbull نوشته:  چطوری میشه رفت کانادا

با هواپیما :l
جواب خیلی جالبی بود کلی خندیدم .به همین خاطر یک امتیاز به شما دوست عزیز تقدیم میکنم

Big Grin Big Grin Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، farrokh33

مگه نمیدن؟!؟ Sad :/

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: asrainman ، عسل.م ، sheghi ، msr839 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته
(2016-04-18 ساعت 05:22)amirmc نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 12:39)runioe نوشته:  سلام دوست عزیز. حرفهای شما کاملا صحیح هستش و این اعداد ارقام بسیار زیاد گفته شده و بستگی به خیلی از شرایطها داره. یه مثال بزنم خیالت راحت. اوکی؟؟؟؟؟؟ من در شرکتی کار میکردم که مدیر عاملش شهروند آمریکا بود  یه آپارتمان صد متری و یک دفتر صد متری در جردن (تهران)داشت، پول نقد و سهام و این چیزهای دیگه رو نمیدونم(امکاناتش رو گفتم تا بدونین حدود سرمایش چقدره و طریقه زندگی کردنش چطوره) این شخص فقط یک بار مترو سوار شده اونم در زمان غیر شلوغی که کلی هم به زمین و زمان نا سزا گفت(اینم گفتم بدونین اهل استفاده از وسیله نقلیه عمومی نیست). خوب اصل مطلب اینه من از این شخص پرسیدم برای زندگی در اونجا با شرایطی که چند ماه بیکار باشی چقدر پول لازمه؟؟؟؟ ایشون با حساب کتاب گفتن حدود بیست هزار دلار شایدم بیست سی درصداینور اونور بشه. خوب حالا اصل اصل مطلب میدونین چیه؟؟؟؟؟؟ این هستش که این شخص که در ایران این امکانات رو داره یعنی اینکه مثل من و امثال من زندگی نمیکنه که از کرج هر روز واسه کار به تهران رفت و آمد میکنه. به عبارتی این شخص بر اساس فکر خودش مبلغ رو گفتن.در آخر گفت که اگه صرفه جو و تلاشگر باشی کمتر هم میشه. نتیجه گیری اخلاقی اینه که کسی بر مبنای زندگی و امکاناتی که تو ذهنش هست و میخواد خرج و هزینه کنه  اونو به دیگرون میگه، نمونش همین داستانی که عرض کردم و کسانی که در اینجا میان نظر میدن.یاد داستانی در کتابهای قدیم افتادم که فیلی در اتاق تاریک گذاشتن و به هر کسی میگفتن با لمس کردنش بگه که اون چیز چیه.بنابراین هر کی از نظر خودش(از حس لامسه خودش) چیزی میگفت که با واقعیت زمین تا زیر زمین فرق داشت.حالا این داستان اینجا و در این فروم هم هست. پس نگران نباش دوست عزیز و اینکه از نظر دوستان دیگه ناراحت و عصبی نباش چون احساس کردم عصبانی و ناراحت از نظر دیگران هستی این پیام رو به خودم اجازه دادم در جواب شما و سایر دوستان هم نظر با شما بنویسم.
شاد باشی و آرزوی برنده شدن و رهایی واسه همه ی دوستان اینجا رو دارم.

سلام دوستان
من حداکثر سی میلیون تومن میتونم تبدیل به دلار کنم، اگر برای رفت و آمد به ترکیه پول کم نیارم. تازه بعد از صاف و صوف کردن اقساط بانک ها
حالا این سی میلیون حدود 8500 دلار میشه. به نظرتون کافیه؟ من یازده سال سابقه مرتبط با رشته تحصیلی ام که لیسانس نرم‌افزار هست دارم، هر کاری که حقوق خوب داشته باشه هم حاضرم انجام بدم که بر نگردم. در ضمن هیوستون رو در نظر دارم برای کار و زندگی

دوست من، 8500 دلار که خیلی خیلی کمه. من نمی دونم چرا برخی از دوستان، جناب babisondos را باور نمی کنن که می گوید 100 میلیون. باور کنین ایشون البته تمام هزینه رو هم خیلی متوسط بیان کردن ولی دیگه خدایی 8500 تا واقعا کمه. پس چطوری می خواهید اون چند ماه را به صرف اینکه کسی تو هیوستون را نداشته باشید دوام بیارید. تازه این پول را هم که می گید برای خرج ترکیه، بلیط هواپیما هست. پس تا رسیدین اونور چی؟
نظر من با tenardi2bai نزدیک تره.  Big Grin
مطمین باشین این پول برای سفر به سرزمین مثلا رویاها اصلا کافی نیست. همینطور هم شما فرمودید هرکاری اگر درآمدش خوب باشه؟؟!
بایستی چند ماه اول را هر کاری که گیر آوردین که حقوقش بین 8 تا 12 دلار در ساعت بود حتما بچسبید، بقول دوستمون تو آمر یکا ایشون از کارگری شروع کردن چنانچه اگر زبان بلد نباشید یا حتی در حد کم.
با آرزوی موفقیت شما در این مرحله از قرعه کشی
Peace

دوست عزیز، من گفتم وقتی وارد خاک آمریکا شدم، هزینه های دیگه هم حساب کردم، حدود پانزده میلیون برای هزینه های واکسن، سفر به ترکیه و غیره و پول هواپیما به آمریکا حساب کردم. در ضمن من یک نفر رو دارم که گفته اومدی اینجا ساپورتت میکنم. اینش مهمه
2018
تشکر کنندگان: alirezanz ، amirmc ، jalayevatan ، nazi56 ، msr839 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، copol
(2016-04-17 ساعت 12:39)runioe نوشته:  
(2016-04-17 ساعت 11:20)hameddjj نوشته:  من واقعا شکه
سلام دوست عزیز. حرفهای شما کاملا صحیح هستش

سلام دوستان

سلام. این بسته به میزان زبان و تسلط به کد نویسی شما داره. و همچنین مجرد و متاهل بودن. اگر زبان در حد تسلط باشه و مجرد باشین و بتونین حدود شش ماه یه مدرک حرفه ای در زمان ورود به اونجا بگیرین و آدم صرفه جو باشین و خونه نگیرین و یه اتاق بگیرین و در نهایت یکم شانس بیارین مطمعنا موفق میشین. تا جایی که من اطلاع دارم بازار رشته شما بد نیست(البته به سایر رشته ها). این چیزیه که من کم و بیش اطلاع دارم ولی باید بیشتر جمع و جور کنین چون اتفاقهایی هست که غیر قابل پیش بینی هستن. باید متذکر بشم که این گفته ها ی بنده بر اساس شنیده ها و گفته ها هستن.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: alirezanz ، jalayevatan ، nazi56 ، msr839 ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، copol
(2016-04-18 ساعت 07:43)dv2017 نوشته:  @alirezanz@  عزيز  ، حواست باشه شد 431   Wink
امروز / امشب كه مشقارو خط بزني ميرسي به 444
منتظر نطق شما هستيم  Smile

خوب شد گفتینا داش یادم میرفت  Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان