کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-30 ساعت 19:43)نسل سوخته نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 19:14)Nazem نوشته:  سوال یکی از دوستان در تلگرام از من و پاسخ من به ایشان بدون شرح...

خیلی جالب جواب دادین مختصر ومفید Wink  خیال مارو هم راحت کردید .سپاس فراووووووان
تصویر واضح و قابل خوندن نبود
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi
لطفا سناتونو میگین؟ من 30
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 19:19)eexaminee نوشته:  همه مردم جهان منتظرن ظاهراَ  Big Grin

http://forums.immigration.com/threads/20...04/page-17

جالبه که احساسات کمابیش مشابه هست

خیلی جالب بود. ولی اونها شور و شوق ماها رو ندارن. تعداد صفحاتشون هم کمتر جلو رفته. توی نظراتشون خیلی بی تفاوت جلوه دادن خودشون رو.

بهترین و بزرگترین فروم مهاجرت غیر فارسی کدومه؟
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، msr839 ، alirezanz ، copol ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 18:39)sepideh1234 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 18:27)نسل سوخته نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 18:14)sepideh1234 نوشته:  دوستان عزيزم سلام، من برنده ٢٠١٦ بودم و خداروشكر همه كارها خوب پيش رفت و الان چندماه هست كه أمريكا هستم، اين چندروز همش حال و هواي پارسال و إعلام نتايج رو دارم، پر از انرژي مثبت بودم، برأي تك تك تون اون لحظه خوب رو آرزو ميكنم، اميدوارم كه اين سوپرايز براتون اتفاق بيفته. فقط انرژي و حس هاي خوب فراموش نشه مرسي ي ي كه هستيد دوستاي خوب...

خیلی تبریک میگم بهتون وبراتون ارزویه موفقیت دارم وممنونم ازتون که با اینکه مدتهاست برنده شدید بازم حال مارو درک میکنید وبه ما سر میزنید
چندتا سوال دارم.بار چندم بود شرکت میکردین؟ کی سایت وچک کردین (همون لحظه اول یا مثلا فرداش)؟ الان کجا ساکن شدید؟ چقدر سوال کردم Big Grin
ممنونم، من اولين بار بود كه شركت ميكردم( ميخوام بگم كه به اين چيزا فكر نكنيد Wink ) راستش پارسال بخاطر حجم بالآي بازديد أصلا چند ساعت سايت باز نميشد،من نامه قبولي رو تقريبا يكي دوروز بعد از إعلام ديدم، بنظرم دنبال ثانيه ها نباشيد چون استرس ميگيريد، بذاريد اين چندروز طي بشه و روال عادي كار و زندگي رو داشته باشيد كه سريعتر بگذره
وای چه باحال بار اول شرکت کنی وبا کیس نامبر 800 برنده بشی دست راستت رو سر ما بانویه شانس ایران Wink Tongue ایشالا همین طور برات اتفاقات خوب وعالی بیوفته
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، msr839 ، dv2017 ، alirezanz ، Malmal60 ، copol ، sheghi ، jalayevatan ، mohammad_esf59 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 19:44)elahe mousavi نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 19:43)نسل سوخته نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 19:14)Nazem نوشته:  سوال یکی از دوستان در تلگرام از من و پاسخ من به ایشان بدون شرح...

خیلی جالب جواب دادین مختصر ومفید Wink  خیال مارو هم راحت کردید .سپاس فراووووووان
تصویر واضح و قابل خوندن نبود

روش کلیک کنید باز میشه
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎

ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: Concept ، sepideh1234 ، msr839 ، dv2017 ، alirezanz ، Malmal60 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 19:49)آخشام نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 19:19)eexaminee نوشته:  همه مردم جهان منتظرن ظاهراَ  Big Grin

http://forums.immigration.com/threads/20...04/page-17

جالبه که احساسات کمابیش مشابه هست

خیلی جالب بود. ولی اونها شور و شوق ماها رو ندارن. تعداد صفحاتشون هم کمتر جلو رفته. توی نظراتشون خیلی بی تفاوت جلوه دادن خودشون رو.

بهترین و بزرگترین فروم مهاجرت غیر فارسی کدومه؟

قطعا چون اونا شرایط مارو هم ندارن....
طرف تو پرتغال نشسته زندگیشو میکنه حالا برد برد نبردم خیلی مهم نیست واسش..
تشکر کنندگان: نسل سوخته ، redbull ، sepideh1234 ، msr839 ، dv2017 ، alirezanz ، Malmal60 ، copol ، aram_hpanahi
نود درصد برندگان سال های قبل اصلا لاتاری ثبت نام نکرده بودند...
تشکر کنندگان: abas_kashan ، redbull ، meraj-fallahi ، arminqt ، msr839 ، alirezanz ، mehre cyrus ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 19:54)babak_m نوشته:  نود درصد برندگان سال های قبل اصلا لاتاری ثبت نام نکرده بودند...

یالل عجب اگه شرکت نکرده بودن چه جوری برنده شدن Smile
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎

ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، babak_m ، alirezanz ، mehre cyrus ، Malmal60 ، jalayevatan ، aram_hpanahi
سلام    من اگه یک بار توسط حاجی واشنگتن@ لایک بشم تو ابرها پرواز میکنم.....دلم براش کباب شد بازمانده شده . ان شالله با هم میریم Cool

حاجی واشنگتن در حال حاضر غایب است.
دلیل غیبت: مشغله کاری
غیبت از تاریخ: 2015-10-01 — تازیخ بازگشت: نامعلوم

امضای حاجی واشنگتن
بازمانده لاتاری ‎2014 : F2A‎ کالیفرنیا
پرونده: ‎24/10/2014.‎ اپروو ‎: 4/3/2015.‎ کیس نامبر: ایروان ‎6/4/2015.‎ اینویس نامبر: ‎2/6/2015.‎ فرم ‎261: 8/7/2015.‎ کاورشیت: ‎15/7/2015‎ پرداخت ‎120$: 21/7/2015.‎ پرداخت ‎325$: 12/8/2015.‎ فرم ‎260: 19/8/2015 -‎ ارسال مدارک: ‎24/10/2015 -‎ کامپلیت: ‎8/12/2015
تشکر کنندگان: abas_kashan ، sepideh1234 ، msr839 ، dv2017 ، alirezanz ، Malmal60 ، aram_hpanahi
مدیرای سایت..... جان هرکی دوست دارید اگه صدی در هزار اسم من دراومد .....یوزر من ب حاجی واشنگتن تغییر بدید
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839 ، alirezanz ، mehre cyrus ، Malmal60 ، aram_hpanahi
ممنونم، من اولين بار بود كه شركت ميكردم( ميخوام بگم كه به اين چيزا فكر نكنيد Wink ) راستش پارسال بخاطر حجم بالآي بازديد أصلا چند ساعت سايت باز نميشد،من نامه قبولي رو تقريبا يكي دوروز بعد از إعلام ديدم، بنظرم دنبال ثانيه ها نباشيد چون استرس ميگيريد، بذاريد اين چندروز طي بشه و روال عادي كار و زندگي رو داشته باشيد كه سريعتر بگذره
[/quote]
وای چه باحال بار اول شرکت کنی وبا کیس نامبر 800 برنده بشی دست راستت رو سر ما بانویه شانس ایران Wink  Tongue  ایشالا همین طور برات اتفاقات خوب وعالی بیوفته
[/quote]
ممنونم همينطور براي همه شما دوستان خوبم، منم بيصبرانه منتظرم تا شادي شما رو ببينم به اميد خدا و زود زود Wink
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، matin.sh ، dv2017 ، alirezanz ، nazi56 ، نسل سوخته ، copol ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، shahram LA
سام وان بیا چنتا پست بزار دم آخری حال کنیم......ولی عمرا نتایج روز اول چک کنم
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839 ، dv2017 ، alirezanz ، Malmal60 ، نسل سوخته ، jalayevatan
(2016-04-30 ساعت 18:05)amino نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 18:03)arminqt نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 18:01)amino نوشته:  منم شنیدم و خوندم که گرماش خوب نیس و میشه کفت شرجیه
و البته از جای کم اعتباری شنیدم که به دیونه خونه ی آمریکا معروفه ،
آخه همه کار احباری ها و تبعیدها و مشکل دارهای روانی رو میفرسن اونجا
ولی در کل اقتصادش خوبه ، و جزء سه تا مقصد منه  
دالاس آستین هیوستون
البته هنوز به نتیجه ای نرسیدم که اولویت با کودومه

برنده ي ٢٠١٦ هستي ؟

نه
ولی امیدوارم برنده ی 2017 باشم  Wink
ایشالله امسال برنده میشی و مراحل بعد از برنده شدنو انجام میدی و بقیه دوستان مهاجرسرایی هم همینطور
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: arminqt ، dv2017 ، alirezanz ، copol ، amino ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 19:09)alirezanz نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 17:54)jack87 نوشته:  انشالله قسمت بشه امسال همگی با هم یه پرواز رو چارتر کنیم به مقصد آمریکا
چون راهش هم زیاده با خودتون اگه تمبک دارین تمبک و اگه ندارین یه دبه ای چیزی بیارین تو هواپیما یکی ضرب بگیره یکی بخونه و بقیه هم اون وسط Smile)
چون شنیدم از مرز کانادا هم وارد آمریکا میشیم از همون ایالت های شمالی هرکی هرجا خواست پیاده شه به خلبان میگیم دستی رو بکشه و خداحافظی میکنیم و پیاده میشه

من اخر از همه پیاده میشم :/ به @jalayevatan@  اعتماد ندارم ی بار دیدی گفتم پیاده میشم به روش خودش از چن هزار پایی پیادم میکنه :/ ییهو از کل زندگی پیاده میشم :/
داداش ایستگاه آخر نیو مکزیکوهه، با هم البوکرکی پیاده شیم و بریم جلو خونه والتر وایت یه عکس یهویی بگیریم بزاریم اینستاگرام بعد بریم دنبال زندگیمون Cool
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: taptan ، jalayevatan ، aram_hpanahi
اقا هرکی برنده شد من بنداره تو چمدون با خودش ببره......
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839 ، dv2017 ، jack87 ، ali etesami ، alirezanz ، mehre cyrus ، Malmal60 ، نسل سوخته ، copol ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان