کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
به امید اینکه همه بچه های این تاپیک در سال 2022 همچین پستی بذارن

(2016-04-30 ساعت 08:52)shaan نوشته:  سر انجام پس از ۵ سال و ۴ ماه انتظار زمان به سر رسید و من در روز April 29th 2016 برایOath Ceremony به Court در Downtown رفتم.

دعوت نامه Oath Ceremony را حدود ۱۲ روز پس از مصاحبه دریافت کردم که در آن مشخص شده بود در ساعت ۹:۳۰ صبح 04/29/2016  باید در Court حاضر باشید.

کلّ مراسم حدود ۳.۵ ساعت به طول انجامید.در ابتدا اسامی افراد حاضر خوانده میشد تا به جلوی سالن دادگاه رفته و چند کارمند USCIS مدارک شما را چک میکردند .در ابتدا فرم مربوطه را که به همراه دعوت نامه فرستاده شده بود و می‌بایست آن را قبلا پر کرده باشید و آنجا تحویل دهید. شامل یک سری سوالات از قبیل آیا پس از Interview از آمریکا خارج شده اید و....

سپس از شما می‌خواستند تا Naturalization Certificate را به دقت چک کنید تا مطمئن شوید تمامی‌ اطلاعات شما درست قید شده باشد شامل سپلینگ نام و تاریخ تولد و اگر برای تغییر نام درخواست داده باشید Name Change Certificate مربوطه را در این مرحله به شما تحویل میدهند ضمن اینکه زمانی‌ که شما را به جلوی سالن دادگاه فرا می‌خوانند با نام جدیدتان خوانده میشوید همچنین گرین کارد را همان جا از شما میگیرند

در مراسم امروز کلا ۱۰۰ نفر حضور داشتند که من شماره ۹۶ بودم و تقریبا جزو آخرین نامهایی که خوانده شد.

پس از این مرحله از همه خواستند تا به جلوی سالن برویم با روی سندلی‌ که شماره آن در مرحله قبل به ما داده شده بود بنشینیم.در این مراسم ۱۰۰ شرکت کننده از ۳۵ کشور مختلف بودند که بیشتر آنها از ویتنام و فیلیپین و کشور‌هایAsian و مکزیک بودن و تنها من و یک دختر خانم دیگر از ایران چون از شما میخواهند که وقتی‌ نام کشورتان خوانده میشود بایستید.

در انتها oath of allegiance و پخش پیام تبریک باراک اوباما به و سپس Naturalization Certificateرا به شما تحویل میدهند.

مراسم حدود ساعت ۳ به پایان رسید و در انتها دو باجه متفاوت در سوی دیگر سالن بود که باید فرم‌های مربوط به SSN و VOTE REGISTER را پر کرده و به آنها تحویل می‌دادید . چون من تغییر نام دادم به من گفته شد که SSN جدید ظرف ۲ تا ۳ هفته به آدرس من ارسال میشود.

کلّ زمان تقریبی پروسه از درخواست تا پایان  برای من حدود ۳ ماه و ۲۰ روز به طول انجامید و حالا باید با در دست داشتن Name Change Certificate برای تغییر نام Drivers License و حسابهای بانک و.... اقدام کنم و همچنین برایUS Passport اقدام نمایم
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
(2016-04-30 ساعت 19:54)Concept نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 19:49)آخشام نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 19:19)eexaminee نوشته:  همه مردم جهان منتظرن ظاهراَ  Big Grin

http://forums.immigration.com/threads/20...04/page-17

جالبه که احساسات کمابیش مشابه هست

خیلی جالب بود. ولی اونها شور و شوق ماها رو ندارن. تعداد صفحاتشون هم کمتر جلو رفته. توی نظراتشون خیلی بی تفاوت جلوه دادن خودشون رو.

بهترین و بزرگترین فروم مهاجرت غیر فارسی کدومه؟

قطعا چون اونا شرایط مارو هم ندارن....
طرف تو پرتغال نشسته زندگیشو میکنه حالا برد برد نبردم خیلی مهم نیست واسش..

والااااا.......
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: SamueL.p ، babak_m ، dv2017 ، msr839 ، Malmal60 ، نسل سوخته ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 20:39)redbull نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 20:36)abas_kashan نوشته:  چند ساله عضوم یک لقب ندارم تازه امدی انتظاراتت بالاست
4 سال و اندی عضو بودم سال گذشته 2 بار اخراج شدم....این آخرین اکانت

اسم قبلیات چی بود ردبول؟

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: msr839 ، Malmal60 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 19:37)arminqt نوشته:  Tongue
(2016-04-30 ساعت 19:27)alirezanz نوشته:  دوستان اگه بخواین ی استیکرو برای من انتخاب کنین بین همینایی که مهاجرسرا داره کدومه؟؟

Tongue

خودم اینو واس خودم انتخاب میکنم : Wink

تو 63! درصد پستام هست، تو رتبه هامم هست Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: arminqt ، dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi
بچه ها من تازه اومدم خیلی جلو رفتین حوصله ندارم بخونم Big Grin
راستی بیاید یه بازی بکنیم حالمون عوض بشه.
اسم بازی "رتبه من کو؟" عه که اینجوریه که من روزی یه بار میام تو این تاپیک مینویسم رتبه من کو؟
بعد همه بهم رتبه میدید Big Grin

لوسم خودتی Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: arminqt ، dv2017 ، msr839 ، Malmal60 ، ali etesami ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 21:21)dv2017 نوشته:  
به امید اینکه همه بچه های این تاپیک در سال 2022 همچین پستی بذارن

(2016-04-30 ساعت 08:52)shaan نوشته:  سر انجام پس از ۵ سال و ۴ ماه انتظار زمان به سر رسید و من در روز April 29th 2016 برایOath Ceremony به Court در Downtown رفتم.

دعوت نامه Oath Ceremony را حدود ۱۲ روز پس از مصاحبه دریافت کردم که در آن مشخص شده بود در ساعت ۹:۳۰ صبح 04/29/2016  باید در Court حاضر باشید.

کلّ مراسم حدود ۳.۵ ساعت به طول انجامید.در ابتدا اسامی افراد حاضر خوانده میشد تا به جلوی سالن دادگاه رفته و چند کارمند USCIS مدارک شما را چک میکردند .در ابتدا فرم مربوطه را که به همراه دعوت نامه فرستاده شده بود و می‌بایست آن را قبلا پر کرده باشید و آنجا تحویل دهید. شامل یک سری سوالات از قبیل آیا پس از Interview از آمریکا خارج شده اید و....

سپس از شما می‌خواستند تا Naturalization Certificate را به دقت چک کنید تا مطمئن شوید تمامی‌ اطلاعات شما درست قید شده باشد شامل سپلینگ نام و تاریخ تولد و اگر برای تغییر نام درخواست داده باشید Name Change Certificate مربوطه را در این مرحله به شما تحویل میدهند ضمن اینکه زمانی‌ که شما را به جلوی سالن دادگاه فرا می‌خوانند با نام جدیدتان خوانده میشوید همچنین گرین کارد را همان جا از شما میگیرند

در مراسم امروز کلا ۱۰۰ نفر حضور داشتند که من شماره ۹۶ بودم و تقریبا جزو آخرین نامهایی که خوانده شد.

پس از این مرحله از همه خواستند تا به جلوی سالن برویم با روی سندلی‌ که شماره آن در مرحله قبل به ما داده شده بود بنشینیم.در این مراسم ۱۰۰ شرکت کننده از ۳۵ کشور مختلف بودند که بیشتر آنها از ویتنام و فیلیپین و کشور‌هایAsian و مکزیک بودن و تنها من و یک دختر خانم دیگر از ایران چون از شما میخواهند که وقتی‌ نام کشورتان خوانده میشود بایستید.

در انتها oath of allegiance و پخش پیام تبریک باراک اوباما به و سپس Naturalization Certificateرا به شما تحویل میدهند.

مراسم حدود ساعت ۳ به پایان رسید و در انتها دو باجه متفاوت در سوی دیگر سالن بود که باید فرم‌های مربوط به SSN و VOTE REGISTER را پر کرده و به آنها تحویل می‌دادید . چون من تغییر نام دادم به من گفته شد که SSN جدید ظرف ۲ تا ۳ هفته به آدرس من ارسال میشود.

کلّ زمان تقریبی پروسه از درخواست تا پایان  برای من حدود ۳ ماه و ۲۰ روز به طول انجامید و حالا باید با در دست داشتن Name Change Certificate برای تغییر نام Drivers License و حسابهای بانک و.... اقدام کنم و همچنین برایUS Passport اقدام نمایم

آرشم مراسمشو تعریف کرده بود باحال بود

بغلیش میخواست پرچمشو باهاش عوض کنه Big Grin

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، Malmal60 ، نسل سوخته ، aram_hpanahi
آها پس من ابوظبی رو انتخاب میکنم که همون خانم مهربون آفیسر باشه

تشکر کنندگان: alirezanz ، msr839 ، ali etesami ، aram_hpanahi
این شبها ترافیک ارتباط با خدا و کائنات زیاد است....
تشکر کنندگان: alirezanz ، abas_kashan ، sepideh1234 ، dv2017 ، msr839 ، kouroshz0 ، ali etesami ، taptan ، copol ، jalayevatan ، aram_hpanahi
چرا همه خودجوش عکساشونو عوض کردن؟؟

من عکسمو بعد هز نات اول گذاشتم تا رندمولی نشه عوض نمیکنم Shy

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: arminqt ، dv2017 ، msr839 ، Malmal60 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 22:04)babak_m نوشته:  این شبها ترافیک ارتباط با خدا و کائنات زیاد است....

من که اصن اهل عبادت شدم Cool الان دارم نهج البلاغه مرور میکنم Big Grin

شما هم دیگه پیدا نیستی دوست قدیمی Wink

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: arminqt ، dv2017 ، msr839 ، babak_m ، Malmal60 ، ali etesami ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 22:00)alirezanz نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 19:37)arminqt نوشته:  Tongue
(2016-04-30 ساعت 19:27)alirezanz نوشته:  دوستان اگه بخواین ی استیکرو برای من انتخاب کنین بین همینایی که مهاجرسرا داره کدومه؟؟

Tongue

خودم اینو واس خودم انتخاب میکنم :   Wink

تو 63! درصد پستام هست، تو رتبه هامم هست Wink

خيلي هم جالب Smile
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 20:28)redbull نوشته:  سام وان بیا چنتا پست بزار دم آخری حال کنیم......ولی عمرا نتایج روز اول چک کنم

سامی اخه این چه کاریه :/ دم آخری مارو گذاشتی رفتی..

@someonelikeyou@

دوستان منم دیگه فعالیت نمیکنم پست بعدیم خبر ثبت نام 2018 هست البته قبلش خبر هز نات..

مواظب خودتون باشین وعده دیدار نیویورک مموریاله 11 سپتامبر Cool

دارم میرم دنبال کارای ویزای روسیه، راسته که قضیش سر کاری بود؟ Big Grin من که ویزامو دارم میگیرم Cool قرصامم تموم شده Shy

همیشه موفق و برنده باشین، این ی دستوره Wink

До свидания !

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: arminqt ، dv2017 ، msr839 ، mehre cyrus ، Malmal60 ، نسل سوخته ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 22:04)babak_m نوشته:  این شبها ترافیک ارتباط با خدا و کائنات زیاد است....
ای بابا خدا قطع امیده کرده خیلی وقته از این خلایق
تشکر کنندگان: arminqt ، dv2017 ، msr839 ، babak_m ، nazi56 ، aram_hpanahi
الان رفتم تاپيك شمارش معكوس ٢٠١٦ ياد خاطرات كردم .
٦٣١ صفحه پر شده بود . امسال اما خيلي بيحال شده اينجا . ٣ روز تا اعلام نتايج مونده اما همه گويا بي حوصله اند
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: alirezanz ، dv2017 ، sepideh1234 ، msr839 ، mehre cyrus ، farhad_vakili ، ali etesami ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 22:14)alirezanz نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 20:28)redbull نوشته:  سام وان بیا چنتا پست بزار دم آخری حال کنیم......ولی عمرا نتایج روز اول چک کنم

سامی اخه این چه کاریه :/ دم آخری مارو گذاشتی رفتی..

@someonelikeyou@

دوستان منم دیگه فعالیت نمیکنم پست بعدیم خبر ثبت نام 2018 هست البته قبلش خبر هز نات..

مواظب خودتون باشین وعده دیدار نیویورک مموریاله 11 سپتامبر Cool

دارم میرم دنبال کارای ویزای روسیه، راسته که قضیش سر کاری بود؟ Big Grin  من که ویزامو دارم میگیرم Cool  قرصامم تموم شده Shy

همیشه موفق و برنده باشین، این ی دستوره Wink

До свидания !

عه عه عه ع هههههههههههههههه
علیرضا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نههههههههههههه
OMGGGGGGGGGGG
پست 777 هم گذشت نطقتو ادا نکردی Sad Sad Sad
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: alirezanz ، arminqt ، dv2017 ، msr839 ، jalayevatan ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان