کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
چند ساله عضوم یک لقب ندارم تازه امدی انتظاراتت بالاست
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، arminqt ، alirezanz ، babak_m ، Malmal60 ، نسل سوخته ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 20:36)abas_kashan نوشته:  چند ساله عضوم یک لقب ندارم تازه امدی انتظاراتت بالاست
4 سال و اندی عضو بودم سال گذشته 2 بار اخراج شدم....این آخرین اکانت
تشکر کنندگان: msr839 ، arminqt ، alirezanz ، Malmal60 ، نسل سوخته ، copol ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 07:46)amirmc نوشته:  سلام و صبح همگی بخیر. امروز می خوام راجع به شهر میلواکی تو ایالت ویسکانسین یه سری مطلب و عکس بذارم. دوست خوبم dv2017 زحمت خواهند کشید و مطالب آموزنده مربوط به زندگی و دانشگاه را براتون خواهند گذاشت (مثلا الکی با هم هماهنگیم). نمی دونم چرا هر شهری دست می ذارم روش برای انتخاب مطالب و عکس زیباس.
در یک کلام، یک شهر خیلی سرد در کنار دریاچه میشیگان. البته از نظر لبنیات تو آمریکا حرف اول رو می زنه.

معرفی شهر میلواکی

میلواکی (به انگلیسی: Milwaukee) بزرگ‌ترین شهر ایالت ویسکانسین و سی امین شهر پرجمعیت در ایالات متحده آمریکاست.
...
ممنون دوست عزیز / زحمت چیه ، خوشحال میشم استفاده بشه . نباید هماهنگی رو لو میدادی Wink
تو این پستهای معرفی شهرها سخت ترین قسمتش برای من انتخاب عکس خوبه اصلا سلیقه ندارم  اما عکسهایی که شمامیذارید واقعا قشنگن ، ممنون

در شکلهای زیر اطلاعات کلی در مورد شهر میلواکی اومده :
[عکس: pwggh0v4suoy0c0gnnhe.jpg]

[عکس: 1im6jbnynvbs7lba7tft.jpg]
[عکس: to130bg05al2ek1vmyif.jpg]

دانشگاه های این شهر عبارتند از :
• University of Wisconsin-Milwaukee  (Full-time enrollment: 24,196; Location: 2200 E Kenwood Blvd; Public; Website: www.uwm.edu; Offers Doctor's degree)
• Milwaukee Area Technical College  (FT enrollment: 13,156; Location: 700 W State St; Public; Website: matc.edu)
• Marquette University  (FT enrollment: 9,844; Location: 1250 W Wisconsin Avenue; Private, not-for-profit; Website: www.marquette.edu; Offers Doctor's degree)
• Cardinal Stritch University  (FT enrollment: 3,595; Location: 6801 N Yates Rd; Private, not-for-profit; Website: www.stritch.edu; Offers Doctor's degree)
• Milwaukee School of Engineering  (FT enrollment: 2,386; Location: 1025 N Broadway; Private, not-for-profit; Website: www.msoe.edu; Offers Master's degree)
• Alverno College  (FT enrollment: 1,925; Location: 3400 S 43rd St; Private, not-for-profit; Website: www.alverno.edu; Offers Master's degree)
• Mount Mary University  (FT enrollment: 1,225; Location: 2900 N. Menomonee River Pky; Private, not-for-profit; Website: www.mtmary.edu/; Offers Doctor's degree)
• Wisconsin Lutheran College  (FT enrollment: 1,159; Location: 8800 W Bluemound Rd; Private, not-for-profit; Website: wlc.edu; Offers Master's degree)
• Bryant & Stratton College-Milwaukee  (FT enrollment: 1,086; Location: 310 W. Wisconsin Avenue Suite 500; Private, for-profit; Website: www.bryantstratton.edu)
• Milwaukee Institute of Art & Design  (FT enrollment: 717; Location: 273 E Erie St; Private, not-for-profit; Website: www.miad.edu)
• Medical College of Wisconsin  (FT enrollment: 399; Location: 8701 Watertown Plank Road; Private, not-for-profit; Website: www.mcw.edu; Offers Doctor's degree)
• The Art Institute of Wisconsin  (FT enrollment: 393; Location: 320 East Buffalo Street, Suite 100; Private, for-profit; Website: www.artinstitutes.edu/milwaukee/)
• DeVry University-Wisconsin  (FT enrollment: 304; Location: 411 E Wisconsin Ave., Ste. 300; Private, for-profit; Website: www.devry.edu; Offers Master's degree)
• University of Phoenix-Milwaukee Campus  (FT enrollment: 276; Location: 10850 W Park Pl; Private, for-profit; Website: www.phoenix.edu; Offers Master's degree)
• The Institute of Beauty and Wellness  (FT enrollment: 210; Location: 327 East Saint Paul Avenue; Private, for-profit; Website: www.ibw.edu)
• Milwaukee Career College  (FT enrollment: 166; Location: 3077 N Mayfair Rd Ste 300; Private, for-profit; Website: www.mkecc.edu)
• Strayer University-Wisconsin  (FT enrollment: 142; Location: 9000 West Chester Street; Private, for-profit; Website: www.strayer.edu/wisconsin/milwaukee; Offers Master's degree)
• Empire Beauty School-Milwaukee  (FT enrollment: 121; Location: 5655 South 27th St; Private, for-profit; Website: www.empire.edu)
• Wisconsin School of Professional Psychology  (FT enrollment: 68; Location: 9120 W Hampton Ave; Private, not-for-profit; Website: www.wspp.edu; Offers Doctor's degree)
• Montessori Institute of Milwaukee  (FT enrollment: 44; Location: 3195 S Superior St Ste L428; Private, not-for-profit; Website: www.montessori6-12ami.org)
ترین های این شهر هم عبارتند از :

• #22 on the list of "Top 100 biggest cities"
• #23 on the list of "Top 100 least-safe cities (highest city-data.com crime index) (pop. 50,000+)"
• #38 on the list of "Top 100 cities with old houses but young residents (pop. 50,000+)"
• #3 (53224) on the list of "Top 101 zip codes with the largest percentage of Ugandan first ancestries"
• #5 (53202) on the list of "Top 101 zip codes with the most museums in 2005"
• #9 (53202) on the list of "Top 101 zip codes with the most alcohol drinking places in 2005"
• #34 (53203) on the list of "Top 101 zip codes with the largest percentage of Latvian first ancestries"
• #41 (53233) on the list of "Top 101 zip codes with the largest percentage of Soviet Union first ancestries"
• #44 (53235) on the list of "Top 101 zip codes with the largest percentage of Alsatian first ancestries (pop 5,000+)"
• #52 (53222) on the list of "Top 101 zip codes with the largest percentage of Luxemburger first ancestries (pop 5,000+)"
• #53 (53235) on the list of "Top 101 zip codes with the largest percentage of Polish first ancestries (pop 5,000+)"
• #55 (53222) on the list of "Top 101 zip codes with the most offices of physicians in 2005"
• #58 (53202) on the list of "Top 101 zip codes with the most finance and insurance companies in 2005"
• #7 on the list of "Top 101 counties with the highest average weight of females"
• #7 on the list of "Top 101 counties with the highest carbon monoxide air pollution readings in 2005 (ppm)"
• #20 on the list of "Top 101 counties with the highest Ozone (1-hour) air pollution readings in 2005 (ppm)"
• #27 on the list of "Top 101 counties with the highest Ozone (8-hour) air pollution readings in 2005 (ppm)"
• #51 on the list of "Top 101 counties with the highest Nitrogen Dioxide air pollution readings in 2005 (ppm)"

(2016-04-30 ساعت 08:58)آخشام نوشته:  آقا میلواکی زادگاه کمپانی هارلی دیویدسون هست. نکنین این کارا رو با من

همونطور که دوست خوبم "آخشام" عزیز گفتن این شهر زادگاه کمپانی هارلی-دیویدسونه که در سال 1903 بنا نهاده شده است . ( موتور آرنولد در فیلم ترمیناتور2 هارلی-دیویدسون بود )

[عکس: otw2kl6seiujcucn5qdm.png]

نمایی از مرکز توسعه تولید این شرکت در شهر میلواکی
[عکس: rdz6poxgpbqitnc5g9ah.jpg]

موزه هارلی-دیویدسون در شهر میلواکی
[عکس: vaoerycxb0ndhs1a6ol0.jpg]

اینم مدل مورد علاقه من The XL Forty-Eight که فکر کنم برای سال 2010 باشه
[عکس: 2gwfhb8oeacgnox4lhes.jpg]

منابع:
bestplaces.net , areavibes , city-data , wikipedia , harley-davidson.com
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، jack87 ، algh90 ، alirezanz ، nazi56 ، نسل سوخته ، copol ، jalayevatan ، hamid_one ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 20:39)redbull نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 20:36)abas_kashan نوشته:  چند ساله عضوم یک لقب ندارم تازه امدی انتظاراتت بالاست
4 سال و اندی عضو بودم سال گذشته 2 بار اخراج شدم
بدتر ,فعلا روی قبولی فوکوس کن تا بعد خدارو چه دیدی ناظرم شدی
تشکر کنندگان: msr839 ، arminqt ، alirezanz ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 12:18)farnoush.gh نوشته:  سلام دوستان.. امیدوارم چند روز دیگه که میام سر بزنم، مهاجر سرایی ها دلشون خوش باشه که برنده شدن..از جمله خودم Smile
من خودم بخاطر اینکه چهار شنبه دوتا ارائه دارم دانشگاه، شبی که اعلام نتایج میشه نمیرم ببینم که استرس بگیرم.. چهارشنبه شب که از یونی برگشتم میبینم.
فقط سوال داشتم از محضر دوستان خوبم ? :
یکی اینکه اگه برنده شدیم کدوم سفارت رو انتخاب کنیم بهتره؟( یعنی هیچ فرقی نداره؟)
و اینکه اون فرمی که باید پر کنیم ds-260 رو کی باید پر کنیم؟ انگار دوستمون bobs گفتند دو هفته بعد از اعلام نتایج باز میشه..بله؟
ممنون
به امید قبولی همه مهاجر سرایی ها
سفارت ها از یک قانون پیروی میکنن و فرقی ندارن

پارسال قرم 260 دو هفته بعد از اعلام نتایج در دسترس قرار گرفت
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: msr839 ، arminqt ، sepideh1234 ، alirezanz ، copol ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 10:19)moxtar88 نوشته:  شما اگه جواب اومد چه وقتی چکش میکنید؟؟ زود میرید رو سایتش یا ترجیح میدین یخورده بگذره و هیجانتون بره بالاتر بعد...؟؟؟ من که ودم همون دقیقه اول چکش میکنم ... خخخخخخخخ
انقد به خودتون استرس وارد نکنید هیچ فرقی نداره
من پارسال همون روز چک کردم
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

تشکر کنندگان: dv2017 ، sepideh1234 ، alirezanz ، msr839 ، nazi56 ، نسل سوخته ، copol ، sheghi ، moxtar88 ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 20:44)matin.sh نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 12:18)farnoush.gh نوشته:  سلام دوستان.. امیدوارم چند روز دیگه که میام سر بزنم، مهاجر سرایی ها دلشون خوش باشه که برنده شدن..از جمله خودم Smile
من خودم بخاطر اینکه چهار شنبه دوتا ارائه دارم دانشگاه، شبی که اعلام نتایج میشه نمیرم ببینم که استرس بگیرم.. چهارشنبه شب که از یونی برگشتم میبینم.
یکی اینکه اگه برنده شدیم کدوم سفارت رو انتخاب کنیم بهتره؟( یعنی هیچ فرقی نداره؟)
و اینکه اون فرمی که باید پر کنیم ds-260 رو کی باید پر کنیم؟ انگار دوستمون bobs گفتند دو هفته بعد از اعلام نتایج باز میشه..بله؟
ممنون

سفارت ابوظبي تو سالهاي اخير بهتر كار كرده، مصاحبه ما ٥ دقيقه طول كشيد، اينقدر سريع انجام شد طوري كه از ما اصلا نخاستن قسم بخوريم. افيسر هم از من عذر خواهي كرد كه نميشه يكضرب بده و گفت نياز به تحقيق بيشتر داره و تو ٤٠ روز ويزا صادر شد. خانومم هم يكضرب گرفت. به اميد شادي بعد از برنده شدن و شادي بعد از رويت ويزا . و شروع سختيهاي جديد
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
(2016-04-30 ساعت 20:52)babisondes نوشته:  
ممنون

سفارت ابوظبي تو سالهاي اخير بهتر كار كرده، مصاحبه ما ٥ دقيقه طول كشيد، اينقدر سريع انجام شد طوري كه از ما اصلا نخاستن قسم بخوريم. افيسر هم از من عذر خواهي كرد كه نميشه يكضرب بده و گفت نياز به تحقيق بيشتر داره و تو ٤٠ روز ويزا صادر شد. خانومم هم يكضرب گرفت. به اميد شادي بعد از برنده شدن و شادي بعد از رويت ويزا . و شروع سختيهاي جديد
یبله برای ما هم همینطور بود فقط سه چهارتا سوال پرسیدو تمام ولی بازهم به افیسر بستگی داره که افیسر ابوظبی مرد خیلی خوب و مهربونب بودن Big Grin

ممنون

معمولا هر سال یه سفارت بدتر از دو سفارت دیگه پروسه صدور ویزا را کش میده امسال هم ابوظبی برندگان 2016 را زیادی معطل کرده تاپیک کلیرنس برندگان لاتاری 2016 را بخونید متوجه این قضیه خواهید شد روی هم رفته سفارت ایروان تاکنون عادی تر از دو سفارت دیگر عمل کرده البته از نظر امنیت بهتره خودتان متوجه بشید که با توجه به اخبار و رویدادها کدوم کشور امنیت کمتری امسال برای گردشگرها نسبت به سالهای قبل داره
تشکر کنندگان: dv2017 ، alirezanz ، msr839 ، nazi56 ، نسل سوخته ، copol ، elahe mousavi ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 20:43)abas_kashan نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 20:39)redbull نوشته:  
4 سال و اندی عضو بودم سال گذشته 2 بار اخراج شدم
اون موقع اولین نفری رو که اخراج میکردم خودت بودی !
تشکر کنندگان: arminqt ، alirezanz ، msr839 ، Malmal60 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 20:55)matin.sh نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 20:52)babisondes نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 20:44)matin.sh نوشته:  سفارت ها از یک قانون پیروی میکنن و فرقی ندارن

یبله برای ما هم همینطور بود فقط سه چهارتا سوال پرسیدو تمام ولی بازهم به افیسر بستگی داره که افیسر ابوظبی مرد خیلی خوب و مهربونب بودن  Big Grin

واسه ما هم يك خانوم بود و خيلي مهربون
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: alirezanz ، jalayevatan ، aram_hpanahi
@redbull@ عزیز و @abas_kashan@ عزیز
مبارک باشه
آواتارهای قشنگین  Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: abas_kashan ، alirezanz ، msr839 ، Malmal60 ، jalayevatan ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 18:30)sepideh1234 نوشته:  مقسی ، امیدوارم توی تمامی مراحل زندگیتون موفق باشید
، کودوم شهر هستید شما ؟
ممنونم، من ويرجينيا هستم
[/quote]

توصیه ای ، نصیحتی ، پندی  ، اندرزی ندارین به ما بگین که در صورت قبولی انجام بدیم ؟
[/quote]
حرفها زياده Big Grin ايشالله نتايج كه إعلام بشه اونوقت كلي كار هست كه بايد مرحله به مرحله انجام بشه و ما هم در خدمت همه دوستان هستيم
[/quote]
من که خیلی دوست دارم بعد نتایج در خدمتتون باشم و از تجربیاتتون استفاده کنم [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 21:00)redbull نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 20:43)abas_kashan نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 20:39)redbull نوشته:  4 سال و اندی عضو بودم سال گذشته 2 بار اخراج شدم
اون موقع اولین نفری رو که اخراج میکردم خودت بودی !

خدارو شکر ? ، آن زمان من برنده نشدم و تا می سروکلم پیدا نمیشه
تشکر کنندگان: redbull ، alirezanz ، msr839 ، aram_hpanahi
عباس کاشان از این به بعد تو تایپیک شمارش معکوس مرا نخواهی دید.تا قبل اعلام نتایج و بعدش.فقط خبر نتیجه رو تو یک پست میزارم .
ولی این بدون اگر صدی در هزار اسم من دراومد باید از این تایپیک اخراج بشی و اسم من بشه حاجی واشنگتن.
من سر حرفم میمونم.
یاعلی
تشکر کنندگان: arminqt ، alirezanz ، LORDAmiroo ، msr839 ، Malmal60 ، jalayevatan ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان