کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
همین دل خوش خوبه بنظر من
آدم بشینه غصه چیزی که هنوز اتفاق نیوفتاده رو بخوره برای چی؟
انشالله که هرکی دلش اونجاس قبول شه
خودم به شخصه قبول هم نشدم اونقدرها مهم نیست. زندگی جریان داره
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: tenardie2bai ، sepideh1234 ، mo-11 ، asrainman ، copol ، mehre cyrus ، arminqt ، dv2017 ، mom ، bia2mob ، jalayevatan ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz
اگر دستم رسد بر چرخ گردون از او پرسم که این چین است و آن چون

یکی را میدهی صد ناز و نعمت یکی را نان جو آلوده در خون
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2016-05-01 ساعت 01:06)Concept نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:58)asrainman نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 22:51)malekan نوشته:  سلام دوستان  من  هیچ جوری نمیتونم امید وار باشم.آخه من از 2008 ثبت نام کردم اما دیگه امیدم را از دست میدم.حالم اصلن خوب نیست.خدایا تکیه بر لطفت کردیم.

بابا اميدوار باش، من  از ١٩٩٨ كه كاغذي بود ثبت نام كردم و قبول نشدم، تازه خواهر برادر اقوام و دوستام هم به اندازه موهاي سرم تو اين چند سال برنده شدن و باهاشون سفارت رفتم، تازه يه كيس f2b هم داشتم كه باطل شده و يه بار هم توريستي ريجكت شدم و يه بار هم تحصيلي واسه phd، اما بازم اميدوارم، خدايي اشكتونو در آوردم؟
تازه اينجا هم تكو تنها افتادم، همه خانواده و دوست و آشناها اونور هستن، اما بازم مثه بنز اميد دارم و از خدا ميخوام تمام دوستاني كه واقعا به اين شانس نياز دارن امسال سورپرايز شن

امید و پشتکار شما ستودنیه .. امیدوارم امسال موفق باشید
درود به دوست خوبم و ممنون از لطف شما
والا يه جورايي راه ديگه اي نيست و مجبوريم با اميد به آينده زندگي كنيم و واسه رفتن به تمام راه ها متوسل شيم.
اميدوارم هر كدوم از بچه ها كه اين تغيير رو نياز دارن و اين تغيير باعث سعادت اونا ميشه، امسال سال اونا باشه ، از جمله شما دوست عزيزم
تشکر کنندگان: copol ، jack87 ، sepideh1234 ، mehre cyrus ، amirmc ، dv2017 ، mom ، m_ganj ، Concept ، msr839 ، ali etesami ، aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 01:15)tenardie2bai نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 00:58)mary59 نوشته:  آقا من اگه قبول بشم هم نمی تونم برم چون از سگ می ترسم

خوب خانم محترم شما كه ميدونستى اونجا سگ داره از همون اول چرا ثبت نام كردى تا حق بقيه رو ضايع كنى .. تازه شرط هم ميبندى كه حتماً برنده ميشى .. شما لطف كن به شوهر گرامى بگيد يه توله سگ براتون بخره و شروع كنيد نگهدارى از اونو و بزرگ كردنشو تا وقتى رفتيد اونور هم ترستون ريخته باشه هم اينكه شما هم يه سگ دارين كه مواظبه سگاى ديگه نزديكتوون نشن  ..... تازه سگ كه سوسك بالدار نيست كه ترس داشته باشه :دى

یعنی یه درصد فک کن بخاطر سگ نَرَم یو اس. نه خداییش فک کن
بچه ها من یه خوابی دیدم :|
خواب دیدم 7 تا کیس نامبر طولانی 7 تا کیس نامبر کوتاه رو خوردن :| Sad
فک میکنین تعبیرش چیه؟ Big Grin Big Grin Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
(2016-05-01 ساعت 02:49)mary59 نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 01:15)tenardie2bai نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 00:58)mary59 نوشته:  آقا من اگه قبول بشم هم نمی تونم برم چون از سگ می ترسم

خوب خانم محترم شما كه ميدونستى اونجا سگ داره از همون اول چرا ثبت نام كردى تا حق بقيه رو ضايع كنى .. تازه شرط هم ميبندى كه حتماً برنده ميشى .. شما لطف كن به شوهر گرامى بگيد يه توله سگ براتون بخره و شروع كنيد نگهدارى از اونو و بزرگ كردنشو تا وقتى رفتيد اونور هم ترستون ريخته باشه هم اينكه شما هم يه سگ دارين كه مواظبه سگاى ديگه نزديكتوون نشن  ..... تازه سگ كه سوسك بالدار نيست كه ترس داشته باشه :دى

یعنی یه درصد فک کن بخاطر سگ نَرَم یو اس. نه خداییش فک کن

همينو بگو آخه .. يه لحظه گفتم ايول شرطو بردم Smile))

تشکر کنندگان: mary59 ، sepideh1234 ، mehre cyrus ، Malmal60 ، dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-05-01 ساعت 02:53)LORDAmiroo نوشته:  بچه ها من یه خوابی دیدم :|

هيچى ديگه كارمون دراومد ... بگرديم دنبال حضرت حاجى واشنگتن واسه تعبيير اين خواب

(2016-05-01 ساعت 02:53)LORDAmiroo نوشته:  بچه ها من یه خوابی دیدم :|

تعبیرش اینه که هفت تا کیس نامبر کوتاه مؤفق به اخذ ویزا نمی شن نوبت شون میرسه به هفت تا کیس نامبر طولانی و اونا میرن :|

سلام شب خوش
دوستان یه سوال
اگه کیس نامبر بالا به مصاحبه نمیرسه اصلا چرا ب عنوان قبولی اعلامش میکنن پس
میشه یکی توضیح بده؟
تشکر کنندگان: msr839 ، mehre cyrus
شب هاي آخر شد ديگه .. بريزين اينجارو شلوغ كنيد بابا .. چرا ميخوابيد آخه
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، dv2017 ، mary59 ، jalayevatan ، msr839 ، mehre cyrus ، ali etesami ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-30 ساعت 01:40)dv2017 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 01:23)redbull نوشته:  این سایت خیلی جالبه هم مدیر کل .هم مدیر .هم مدیر سابق .
هم مدیر پیشکسوت.هم ناظم.هم مدیر غیر فعالو...و هم حاجی واشنتگن
به قول یکی از مدیرای سابق

(2016-02-17 ساعت 04:35)frozen mind نوشته:  دوست عزیز، یکی از دلایل پوست انداختن مهاجرسرا و تعویض پی در پی مدیران این انجمن، کهنه شدن اطلاعات آنهاست. لازمه پویایی مهاجرسرا آمدن افراد با تجربه جدید و مدیران فعال و تازه نفس است.
با این مقدمه باید اعتراف کنم که اطلاعات مهاجرتی افرادی مثل من و عموسعید که از مهاجرتمون مدت زیادی می گذره، دیگه به درد نمی خوره و حتی با شرایط فعلی مهاجرت، گمراه کننده هم هست. افرادی مثل ما می تونن درباره زندگی در آمریکا، آن هم فقط درباره شهر و ایالتی که در آن زندگی می کنن، به دیگران کمک کنن.

عمو سعید هم سلام می رسونه به شما دوستان.
در حد توان در خدمتیم.

این مجموعه نیاز به یه هد قوی داره و انواع و اقسام مدیریتهایی که گفتید. از انصاف خارج نشیم الحق کارشونو خیلی خوب دارن انجام میدن و با توجه به تنوع نظرات به بهترین نحو ممکن این بستر رو برا ی امثال ما فراهم کردن . جاداره از همشون قدردانی کنم بویژه مدیر فنی @Kaveh@ عزیز که خیلی کارش با نظم ، دقیق و دلسوزانه هست .

اصلا قصدم پاچه خواری نبود ، خیلی وقت بود میخواستم یه پست با این محتوا بذارم که این پست ردبول عزیز بهانه خوبی شد .

(2016-05-01 ساعت 04:45)arminqt نوشته:  شب هاي آخر شد ديگه .. بريزين اينجارو شلوغ كنيد بابا .. چرا ميخوابيد آخه

خودت خوابیدی که
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: arminqt ، sepideh1234 ، jalayevatan ، msr839 ، mehre cyrus ، ali etesami ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-05-01 ساعت 05:00)araz2012 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 01:40)dv2017 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 01:23)redbull نوشته:  این سایت خیلی جالبه هم مدیر کل .هم مدیر .هم مدیر سابق .
هم مدیر پیشکسوت.هم ناظم.هم مدیر غیر فعالو...و هم حاجی واشنتگن
به قول یکی از مدیرای سابق

(2016-02-17 ساعت 04:35)frozen mind نوشته:  دوست عزیز، یکی از دلایل پوست انداختن مهاجرسرا و تعویض پی در پی مدیران این انجمن، کهنه شدن اطلاعات آنهاست. لازمه پویایی مهاجرسرا آمدن افراد با تجربه جدید و مدیران فعال و تازه نفس است.
با این مقدمه باید اعتراف کنم که اطلاعات مهاجرتی افرادی مثل من و عموسعید که از مهاجرتمون مدت زیادی می گذره، دیگه به درد نمی خوره و حتی با شرایط فعلی مهاجرت، گمراه کننده هم هست. افرادی مثل ما می تونن درباره زندگی در آمریکا، آن هم فقط درباره شهر و ایالتی که در آن زندگی می کنن، به دیگران کمک کنن.

عمو سعید هم سلام می رسونه به شما دوستان.
در حد توان در خدمتیم.

این مجموعه نیاز به یه هد قوی داره و انواع و اقسام مدیریتهایی که گفتید. از انصاف خارج نشیم الحق کارشونو خیلی خوب دارن انجام میدن و با توجه به تنوع نظرات به بهترین نحو ممکن این بستر رو برا ی امثال ما فراهم کردن . جاداره از همشون قدردانی کنم بویژه مدیر فنی @Kaveh@ عزیز که خیلی کارش با نظم ، دقیق و دلسوزانه هست .

اصلا قصدم پاچه خواری نبود ، خیلی وقت بود میخواستم یه پست با این محتوا بذارم که این پست ردبول عزیز بهانه خوبی شد .

(2016-05-01 ساعت 04:45)arminqt نوشته:  شب هاي آخر شد ديگه .. بريزين اينجارو شلوغ كنيد بابا .. چرا ميخوابيد آخه

خودت خوابیدی که

هستم بابا
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، jalayevatan ، mehre cyrus ، msr839 ، jack87 ، aram_hpanahi ، alirezanz
سلام شب خوش
دوستان یه سوال
اگه کیس نامبر بالا به مصاحبه نمیرسه اصلا چرا ب عنوان قبولی اعلامش میکنن پس
میشه یکی توضیح بده؟
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi

کاشکی این انتظار شیرین پایانش تلخ نباشه برای همه بچه های مهاجر سرا ارزوی قبولی دارم
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
تشکر کنندگان: kkr200 ، mo-11 ، sepideh1234 ، mom ، moxtar88 ، arminqt ، jalayevatan ، mehre cyrus ، msr839 ، jack87 ، aram_hpanahi ، alirezanz
سلام دوستان نتايج چه زماني اعلام ميشه ؟
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان