کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
ولی هرکی اسمش در بیاد و بره از شر گزارش فوتبال علیفر هم راحت میشه
که یعنی علاوه بر اینکه جزو انتخاب شده های لاتاریه. جزو بنده های انتخاب شده خداوند هم هست.

دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: keivin ، dv2017 ، sepideh1234 ، LORDAmiroo ، arminqt ، mehre cyrus ، msr839 ، alirezanz ، mary59 ، copol ، elahe mousavi ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 23:24)mehre cyrus نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:17)abas_kashan نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:02)mehre cyrus نوشته:  ان شالله میزنه و برنده میشین امسال. این تاپیک میشه اخرین شمارش معکوس لاتاریتون.اونوقت دلتون میسوزه ک چرا بین ماها نموندین  تو این دو روز باقی مونده
احتمالش سه دهم درصده ،آنها آگاه تر ازما هستن
همه اون چهار هزار نفری ک هرسال دارن برنده میشن هم همین مقدار شانسو داشتن  Big Grin  Big Grin
آفرین / اگه میشد برای این حرفت یه رتبه دیگه بهت میدادم
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، jack87 ، mehre cyrus ، msr839 ، alirezanz ، jalayevatan ، aram_hpanahi
امسال یه جوری ام
با سالهای قبل حالم قابل مقایسه نیست ..... شایدم یه خبرایه و من بی خبرم !!!!

از قافله دوستان عقب موندیم خدایا یه عنایتی
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، dv2017 ، jack87 ، arminqt ، mehre cyrus ، taptan ، nazi56 ، msr839 ، alirezanz ، mary59 ، algh90 ، jalayevatan ، aram_hpanahi
دوستاي خوبم لطفا حس هاي خوب داشته باشيد و اونو به بقيه هم منتقل كنيد، بهرحال الان شرايط همه يكسانه و يكم هم استرس خب طبيعيه، ولي اينو بدونيد كه احتمال قبولي خيلي هم كم نيست (؛
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
(2016-04-30 ساعت 23:36)sepideh1234 نوشته:  دوستاي خوبم لطفا حس هاي خوب داشته باشيد و اونو به بقيه هم منتقل كنيد، بهرحال الان شرايط همه يكسانه و يكم هم استرس خب طبيعيه، ولي اينو بدونيد كه احتمال قبولي خيلي هم كم نيست (؛

استرس مشكلي رو حل نميكنه . بايد اوكي بود . هرچي شد شد ديگه
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: dv2017 ، jack87 ، sepideh1234 ، mehre cyrus ، msr839 ، alirezanz ، mary59 ، jalayevatan ، aram_hpanahi
شهر سیاتل بین ماهای اکتبر تا آوریل قسمتی یا کاملا ابریه به مدت شش روز در هفته
جای @someonelikeyou@  خالی
[عکس: r0f8rt0p1pflu1mqkv1p.jpg]
(2016-04-30 ساعت 23:36)dv2017 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:17)abas_kashan نوشته:  احتمالش سه دهم درصده ،آنها آگاه تر ازما هستن
همه اون چهار هزار نفری ک هرسال دارن برنده میشن هم همین مقدار شانسو داشتن  Big Grin  Big Grin
آفرین /  اگه میشد برای این حرفت یه رتبه دیگه بهت میدادم

ممنونم . امیدوارم شما هم جزو برندگان باشین .
تشکر میکنم از همه کسایی ک بهم رتبه دادن . امیدوارم همه به آرزوهاشون برسن Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Cool
تشکر کنندگان: dv2017 ، jack87 ، msr839 ، alirezanz ، mary59 ، copol ، ali etesami ، aram_hpanahi
(2016-04-30 ساعت 22:51)malekan نوشته:  سلام دوستان  من  هیچ جوری نمیتونم امید وار باشم.آخه من از 2008 ثبت نام کردم اما دیگه امیدم را از دست میدم.حالم اصلن خوب نیست.خدایا تکیه بر لطفت کردیم.

بابا اميدوار باش، من  از ١٩٩٨ كه كاغذي بود ثبت نام كردم و قبول نشدم، تازه خواهر برادر اقوام و دوستام هم به اندازه موهاي سرم تو اين چند سال برنده شدن و باهاشون سفارت رفتم، تازه يه كيس f2b هم داشتم كه باطل شده و يه بار هم توريستي ريجكت شدم و يه بار هم تحصيلي واسه phd، اما بازم اميدوارم، خدايي اشكتونو در آوردم؟
تازه اينجا هم تكو تنها افتادم، همه خانواده و دوست و آشناها اونور هستن، اما بازم مثه بنز اميد دارم و از خدا ميخوام تمام دوستاني كه واقعا به اين شانس نياز دارن امسال سورپرايز شن
(2016-04-30 ساعت 23:47)dv2017 نوشته:  شهر سیاتل بین ماهای اکتبر تا آوریل قسمتی یا کاملا ابریه به مدت شش روز در هفته
جای @someonelikeyou@  خالی
[عکس: r0f8rt0p1pflu1mqkv1p.jpg]

قاب خوبي از سياتل گذاشتي . اين مدل پست هاي شما خيلي خوبه

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، mehre cyrus ، dv2017 ، jack87 ، msr839 ، alirezanz ، copol ، ali etesami ، jalayevatan ، aram_hpanahi
خوشحالم که پسنیدید آرمین جان  Wink

کی استون keystone ایالت کلورادو
با یاد @redbull@  و @amino@ عزیز
[عکس: dte2qcovz8lo1f7m1sj7.jpg]
سلام
امیدوارم تو این لحظاتی که نزدیک اعلام نتایج ، دعا می کنم مثل همیشه اونی که صلاح و تقدیر اونه خدا براش بخاد
و امیدوارم همه به ارزوهای برحقشون برسن ، من یه بار تجربه کردم صفحه قبولی رو ولی با کیس نامبر 8228 به مصاحبه سال 2015 نرسیدم
و امیدوارم این بار این صفحه قبولی رو با یک کیس نامبر پایین مشاهده کنم ، لاتاری یعنی انتظار - انتظار قبولی - انتظار کارنتی و ....
موفق باشید دوستان
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
دوستانی که استرس دارن به این فکر کنن که قبولی تازه اول راهه و هیچ تضمینی نیست قطعی مؤفق بشن، شماره کیس نامبر که می گن تأثیر داره، رد شدن در کلیرنس و عوامل و فاکتور های دیگه سر راه هست
زندگی خیلی سخت تر از اونی هست که گاهی اوقات فکر می کنیم

(2016-04-30 ساعت 23:24)mehre cyrus نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:17)abas_kashan نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:02)mehre cyrus نوشته:  ان شالله میزنه و برنده میشین امسال. این تاپیک میشه اخرین شمارش معکوس لاتاریتون.اونوقت دلتون میسوزه ک چرا بین ماها نموندین  تو این دو روز باقی مونده
احتمالش سه دهم درصده ،آنها آگاه تر ازما هستن
همه اون چهار هزار نفری ک هرسال دارن برنده میشن هم همین مقدار شانسو داشتن Big Grin Big Grin

(2016-04-30 ساعت 23:36)dv2017 نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 23:17)abas_kashan نوشته:  احتمالش سه دهم درصده ،آنها آگاه تر ازما هستن
آفرین / اگه میشد برای این حرفت یه رتبه دیگه بهت میدادم
سهمیه ها فرق میکنه.

به هر حال موفق باشید
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، ali etesami ، aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 00:27)DV 17 نوشته:  دوستانی که استرس دارن به این فکر کنن که قبولی تازه اول راهه و هیچ تضمینی نیست قطعی مؤفق بشن، شماره کیس نامبر که می گن تأثیر داره، رد شدن در کلیرنس و عوامل و فاکتور های دیگه سر راه هست
زندگی خیلی سخت تر از اونی هست که گاهی اوقات فکر می کنیم

و اين سختي ها زندگي رو جذاب و زيبا كرده .

WINTER IS COMING
کاربران در حال بازدید این موضوع: abas_kashan، Alirezawee، azadeh.mohamad، dv2017، Hiva9268، Malmal60، mo-11، nazi56، taptan، 1 مهمان
میبینم که داره یواش یواش شلوغ میشه اینجا
بوی اعلام نتایج میاد Wink

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان