کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سلام منم از اعضاي قديمي هستم اميدوارم امسال قبولي زيادي از ايران اعلام كنند راستي سه شنبه چه ساعتي اعلام ميكنن ؟
با رفتن احتمال بودن بیشتر میشود(ماكه نرفتيم).. ***4 ، تعداد 3 نفر ، مصاحبه اواخرمارچ و حكايت ما همچنان باقيست
تشکر کنندگان: m_ganj ، nazi56 ، msr839 ، sepideh1234 ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-05-01 ساعت 13:15)abas_kashan نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 13:10)asrainman نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 12:05)crysis نوشته:  20 تا اسمای مختلف و عکسای دیگه که شانسم گنده بشه زیاد سه

اطمينان داشته باشيد نرم افزارها و اطلاعاتشون قوي تر از اين حرفاس، عكس فوقش با سيبيل و ريش و اين حرفا فرض ميكنيم چهره عوض شه اما اسم رو كه نميشه دوست عزيز، حالا مثلا به فرض اينكه با اسمي غير از اسم خودتون برنده شيد چكار ميكنيد؟
پول میدیم فامیلی عوض میکنیم

خدایا توبه
هنر نزد ایرانیان است و بس Rolleyes
(2016-05-01 ساعت 13:18)amohammadiazar نوشته:  سلام   منم از اعضاي  قديمي  هستم  اميدوارم   امسال  قبولي زيادي  از ايران  اعلام كنند   راستي   سه شنبه  چه  ساعتي  اعلام ميكنن ؟
8:30 شب
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: crysis ، m_ganj ، msr839 ، sepideh1234 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، copol
(2016-05-01 ساعت 13:10)asrainman نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 12:05)crysis نوشته:  20 تا اسمای مختلف و عکسای دیگه که شانسم گنده بشه زیاد سه

اطمينان داشته باشيد نرم افزارها و اطلاعاتشون قوي تر از اين حرفاس، عكس فوقش با سيبيل و ريش و اين حرفا فرض ميكنيم چهره عوض شه اما اسم رو كه نميشه دوست عزيز، حالا مثلا به فرض اينكه با اسمي غير از اسم خودتون برنده شيد چكار ميكنيد؟

فدات شم فقط رفتن كه هنر نيس، بايد اونجا دوام بياري، شما اسم شناسنامه رو عوض كردي، n تا مدرك از دبستان تا امروزو هم ميخاي عوض كني؟
ديپلمي كه بايد اراىه كني چي، ليسانس و هزارتا سرتيفيكيت چي.
دوستان راه صاف رو بريد، اگه سرنوشت شما اين باشه از بين صد ميليون اسم شما در مياد، اگه هم نباشه از بين سه نفر هم اسم شما در نمياد
(2016-05-01 ساعت 13:24)asrainman نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 13:10)asrainman نوشته:  اطمينان داشته باشيد نرم افزارها و اطلاعاتشون قوي تر از اين حرفاس، عكس فوقش با سيبيل و ريش و اين حرفا فرض ميكنيم چهره عوض شه اما اسم رو كه نميشه دوست عزيز، حالا مثلا به فرض اينكه با اسمي غير از اسم خودتون برنده شيد چكار ميكنيد؟

فدات شم فقط رفتن كه هنر نيس، بايد اونجا دوام بياري، شما اسم شناسنامه رو عوض كردي، n تا مدرك از دبستان تا امروزو هم ميخاي عوض كني؟
دوستان راه صاف رو بريد، اگه سرنوشت شما اين باشه از بين صد ميليون اسم شما در مياد، اگه هم نباشه از بين سه نفر هم اسم شما در نمياد
هیچکدوم ارزش نداره الا شما فارغ التحصیل صنعتی باشی و موارد مشابه

البته بنده همان روال معمول پیش میگیرم و آشنا با ان روش ها ندارم و نمیخواهم داشته باشم
تشکر کنندگان: msr839 ، SamueL.p ، aram_hpanahi
سر کار گذاشته شما رو. یادمه موقع ثبت نام هم یه نفر می گفت 20 تا فرم با اسامی و عکسهای مختلف پر کردم. زیاد جدی نگیرید.
تشکر کنندگان: jalayevatan ، arminqt ، aram_hpanahi
خدایا….

یا نوری بیفکن

، یا توری…

ماهی کوچکــت از تاریکی این اقیانوس می ترســـــد !
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2016-05-01 ساعت 13:32)abas_kashan نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 13:24)asrainman نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 13:15)abas_kashan نوشته:  پول میدیم فامیلی عوض میکنیم

دوستان راه  صاف رو بريد، اگه سرنوشت شما اين باشه از بين صد ميليون اسم شما در مياد، اگه هم نباشه از بين سه نفر هم اسم شما در نمياد
هیچکدوم ارزش نداره الا شما فارغ التحصیل صنعتی باشی و موارد مشابه

البته بنده همان روال معمول پیش میگیرم و آشنا با ان روش ها ندارم و نمیخواهم داشته باشم
آره بابا همون راه اصلي مسلما زودتر به نتيجه ميرسه تا تقلب، البته در مورد مدارك با شما موافق نيستم، اكثر كساني كه مثه بنده برنامه بلند مدت واسه امريكا دارن از مدت ها پيش در حال پاس كردن دوره هاي بين المللي هستن، واسه همين ارزش نداره قيد اين مداركو واسه يه راه تقلبي كه مسلما گندش هم در مياد بزنيم
تشکر کنندگان: abas_kashan ، آناهیتا-2013 ، msr839 ، m_ganj ، SamueL.p ، mary59 ، مارال6 ، aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 13:00)farhanadmin نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 12:38)mehran.bash نوشته:  

اسمای مختلف؟
فکر کنم سیستم های اونا هوشمند تر از این حرفاست.با توجه به ip احتمال داره بفهمند و حذفت کنن.

یکی از دوستانم برای خودش یکبار و برای برادرش سه بار با اسم های نزدیک و عکس های متفاوت شرکت کرد.
الان دوتاشون با هم توی یک شرکت دارند کار میکنند اونجا
هرچی براش توی FB پیام کذاشتم جوابم رو اصلا نداد، فکر کنم دیگه فیسبوک نمیاد

در رابطه به ip یه سوال دارم، پس اگه همه از کافی نت ثبت نام کنند بدلیل تشابه ipها همه حذف میشن؟ پس میبینید که آی پی زیاد مهم نیست
در رابطه با هوشمند بودن نرم افزار هم مطمعن نباشید، وگرنه این دوستمون با برادرش برنده نمیشدند

درسته با یک ip میشه چند ثبتنام انجام داد.من خودم برای خانوادم همین کارو کردم.ولی فکر میکنم سیستم های اونا هوشمند باشه که کسی نتونه با تغییر جزیی در تاریخ تولد 20 بار ثبت نام کنه
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: msr839 ، arminqt ، milade ، aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 13:41)mehran.bash نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 13:00)farhanadmin نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 12:38)mehran.bash نوشته:  اسمای مختلف؟
فکر کنم سیستم های اونا هوشمند تر از این حرفاست.با توجه به ip احتمال داره بفهمند و حذفت کنن.

یکی از دوستانم برای خودش یکبار و برای برادرش سه بار با اسم های نزدیک و عکس های متفاوت شرکت کرد.
الان دوتاشون با هم توی یک شرکت دارند کار میکنند اونجا
هرچی براش توی FB پیام کذاشتم جوابم رو اصلا نداد، فکر کنم دیگه فیسبوک نمیاد

در رابطه به ip یه سوال دارم، پس اگه همه از کافی نت ثبت نام کنند بدلیل تشابه ipها همه حذف میشن؟ پس میبینید که آی پی زیاد مهم نیست
در رابطه با هوشمند بودن نرم افزار هم مطمعن نباشید، وگرنه این دوستمون با برادرش برنده نمیشدند

درسته با یک ip میشه چند ثبتنام انجام داد.من خودم برای خانوادم همین کارو کردم.ولی فکر میکنم سیستم های اونا هوشمند باشه که کسی نتونه با تغییر جزیی در تاریخ تولد 20 بار ثبت نام کنه
مسلما همچين امكاني وجود نداره، ايشالا قبول ميشيد و ميبينيد كه با چه دقتي و در چه سطحي تمام مدارك چك ميشن، تاريخ تولد و اسم تو تمام مدارك ما از بدو تولد هست، نميشه كه تو همه دست برد.
تشکر کنندگان: msr839 ، m_ganj ، arminqt ، dv2017 ، aram_hpanahi ، mehran.bash
به هر حال بنظر من کار درستی نمیاد. نمیتونم اسمش رو زرنگی بزارم
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: msr839 ، amirmc ، m_ganj ، آناهیتا-2013 ، mary59 ، arminqt ، sepideh1234 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، mehran.bash
(2016-05-01 ساعت 12:36)mehran.bash نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 12:26)@t@r نوشته:  
سلام به همه دوستان مهاجر سرایی
من برندههههههه شدم!!!!
حالا باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟!!!!

منم قبول شدم ولی گفتن سه شنبه اسمت رو تو سایت میزنیم

ااااااااااااا مگه جوابا رو اعلام نکردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واییییییی سوتی دادم. آخه از کاخ سفید (سفید بود؟ سبز بود؟ نارنجی بود؟ صورتی بود؟؟؟؟؟ یادم نیست، خلاصه از یه کاخ بود)به من زنگ زدن همون روز ثبت نام گفتن تو برنده ای اما تا 12 اردیبهشت صبر کن بعد اعلام کن برنده ای که تابلو نشه..
واییییییییی چه بد شد!!!!!!!! Big Grin  Big Grin  Big Grin
یک روزی
در جایی خواهم بود
که همیشه میخواستم باشم

(2016-05-01 ساعت 13:03)farhanadmin نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 12:26)@t@r نوشته:  
سلام به همه دوستان مهاجر سرایی
من برندههههههه شدم!!!!
حالا باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟!!!!

من مسئول زدن در گوش برنده ها هستم که بفهمند خواب نیستند!
وقتی برنده شده پیام بده بیام بزنم تو گوشت، اگه دردت گرفت، یعنی برنده شدی و میری مرحله بعدی

من که چشمم آب نمیخوره برنده بشم(این یه وارم آپ بود) . فقط من برنده بشم واقعی، شما یه چک پیشکش، 3- 4 تا سیلی بزن تو صورتم تا باورم بشه که برنده شدم والله... Big Grin Big Grin
یک روزی
در جایی خواهم بود
که همیشه میخواستم باشم

تشکر کنندگان: m_ganj ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz
سلام  دوستان ، خسته نباشین از این استرس روزای آخر رسیدن به اعلام نتایج  ?انشالله اینجا خبرای خوش زیاد باشه امسال ✌
همینجا از همه دوستان میخوام هر کسی برنده شده ( حتی انشالله خودم ) هر طوری که از دستش اومد به بقیه دوستان که خدا نکرده برنده نشدن حتما حتما کمک کنن و راههایی که ممکنه در طول پرسه خودشون بهش بر بخورن که میشه به بقیه گفت و از اون طریق بشه رفت رو بگن ?
وااااااااای به حال دوستانی که برنده بشن و از فرداش از اینجا گم و گور بشن ????
مدیوووووونید واقعا ???????
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، asrainman ، ghzlsa ، mary59 ، m_ganj ، arminqt ، Soheilhd ، amin_j ، msr839 ، sepideh1234 ، algh90 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz
باید از این غم گذشت
باید از صبح سخن گفت

نه شب

که پیداست در آن تازه هوایی

و پیداست در آن عشق و صفایی

نه دگرگونهء حال و هوایی

در پی عشق بیا

و در این تنهایی خود خود را همه در وصل رخ یار ببین.

‍ پ.ن من الان سراپا عرفانى شدم.. روحم شاد يادم گرامى
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: jack87 ، m_ganj ، elahe mousavi ، نسل سوخته ، msr839 ، sepideh1234 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان