کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
کاربران در حال بازدید این موضوع: abas_kashan، jack87، kouroshz0، payamshad، Utopia، 2 مهمان
تشکر کنندگان: payamshad ، msr839 ، sepideh1234 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz
Photo 
دوستان در ضمن این نامه قبولی رو بشینید تا روز آخر ساعتها بهش نگاه کنید فکر کنید نامه خودتونه ...حس خوبی میگیرین  Wink
عکس گذاشتم نمی دونم چرا ارسال نمیشه !!؟؟دوستان راهنمایی کنید Sad
تشکر کنندگان: msr839 ، sepideh1234 ، aram_hpanahi ، alirezanz
امسال چقدر طولانی شد؟
تشکر کنندگان: mary59 ، m_ganj ، arminqt ، jalayevatan ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz
گآهی دِلــَت نــِمیخوآهــَد . . .
دیــروز رآ بِه یآد بــیآوَری . . .
اَنگــیزه ای بــَرایِ فــَردآ هـَم نــَدآری . . .!!
وَ حآل هــَم کِه . . .
گآهی فــَقــَط دِلــَت میخوآهــَد . . .
زآنوهایــَت را تــَنگ دَر آغوش بــِگیری . . .
دلخوش نباشید امسال هم مثل پارسال ممکنه یکنفر از مهاجرسرا برنده نشه خودتون رو توی جو و حال هوای خاص قرار ندید
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، copol
(2016-05-01 ساعت 11:28)payamshad نوشته:  دوستان دارن تو دلم رخت میشورن Smile

خخخخخخخ دقیقا حس منه
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
تشکر کنندگان: m_ganj ، arminqt ، ghzlsa ، payamshad ، msr839 ، nazi56 ، aram_hpanahi ، alirezanz
kcc اعلام كرده امسال بچه هاي مهاجرسرا زياد برنده شدن . گفته تمام پست هارو خونده در شمارش معكوس دلش كباب شده گفته ما از طريق بچه هاي مهاجرسرا كشورمون رو بهتر شناختيم ...
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
سلاااااااام
خیلی مخلصیم
باز دوباره لحظه های کنار هم بودن و امیدواری دادن و .... رسیده و کنار همیم
من چقدر خوشحالم از اینکه میام اینجا میبینم یک عده دور هم داریم حرف میزنیم و واسه آینده برنامه ریزی
دم همتون گرم
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان: jalayevatan ، arminqt ، m_ganj ، jack87 ، mary59 ، msr839 ، sepideh1234 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz
یعنی الآن برنده ها مشخص شدن؟ به نظرتون چه زمانی قرعه کشی انجام شده؟
تشکر کنندگان: milade ، msr839 ، sepideh1234 ، aram_hpanahi
کاش الان 2 روز و 5 ساعت دیگه بود
کل هستی را انرژی‌ای فرا گرفته است که از تو محافظت می‌کند و مراقب توست.
این انرژی همیشه در دسترس است، اما اگر تو از آن بی‌بهره هستی، فقط خودت مقصری!
اگر تودرهایت را بسته نگاه داری ممکن است با وجود درخشش خورشید در آسمان، در تاریکی به سر بری!

طلب خیر
تشکر کنندگان: arminqt ، m_ganj ، mary59 ، msr839 ، sepideh1234 ، dv2017 ، aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 15:04)m_ganj نوشته:  یعنی الآن برنده ها مشخص شدن؟ به نظرتون چه زمانی قرعه کشی انجام شده؟

من امروز نهارم چی بود؟ : )
تشکر کنندگان: arminqt ، m_ganj ، msr839
خداوندا دستانم خالی اند و دلم غرق در آمال یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتی خالی
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: ghzlsa ، m_ganj ، آناهیتا-2013 ، elahe mousavi ، msr839 ، 4ugh ، dv2017 ، aram_hpanahi ، taptan ، alirezanz
امیدوارم امسال قبولی ها از بچه های مهاجر سرا باشه . هرسال که متاسفانه همه شوکه میشیم . اکثرا میشنویم که برندگان کسانی هستند که بار اولشونه و یکی دیگه ثبت نام کرده بزور براشون و اصلا قصد مهاجرت نداشتند و تفریحی بوده و گرین کارت بگیرند امریکا بهشون پول و حقوق میده . خدایا کرم خودت رو شامل بچه های مهاجرسرا هنایت بفرما
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: jalayevatan ، m_ganj ، ghzlsa ، dolatmandani ، elahe mousavi ، mary59 ، msr839 ، arminqt ، sepideh1234 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz
سلام به همه دوستان امیدوارم که موفق و پیروز باشید و همای خوشبختی امسال روی شونه های همه ما بنشینه . هر سال بنده بدون هیچ استرسی موقع نتیجه جواب رو میدیدم راحت هم میخوابیدم اما امسال این تاپیک رو از ابتدا خوندم تا اینجا کلی استرس منو گرفته که قبول میشیم. به نظر من این تاپیک برای کسانی که ناراحتی قلبی دارن مضرر است. شاد و سربلند باشید
تشکر کنندگان: dv2017 ، aram_hpanahi
خدایا به خیر و شر خود آگاه نیستم به علمت و به رحمتت هر آنچه خیر من در آن است بر من فرو فرست و هر آنچه شری برای من در آن است از من دور گردان

خدایا خواسته هایم بسیارند ولی چیزی در قبال آنها ندارم.تو از مخزن بی انتهای کَرَمت به من عطا کن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان