کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-01 ساعت 15:26)payamshad نوشته:  امیدوارم امسال قبولی ها از بچه های مهاجر سرا باشه . هرسال که متاسفانه همه شوکه میشیم . اکثرا میشنویم که برندگان کسانی هستند که بار اولشونه و یکی دیگه ثبت نام کرده بزور براشون و اصلا قصد مهاجرت نداشتند و تفریحی بوده و گرین کارت بگیرند آمریکا بهشون پول و حقوق میده . خدایا کرم خودت رو شامل بچه های مهاجرسرا هنایت بفرما

آمین Rolleyes
تشکر کنندگان: payamshad ، dolatmandani ، jack87 ، kkr200 ، msr839 ، sepideh1234 ، aram_hpanahi
معبودا چگونه بخوانمت كه من همان من ِ گنهکارم
و چگونه امیدم را از تو قطع کنم كه تو همان توی آمرزنده ای
معبودا اگر درخواست نکنم از توكه ببخشی به من
پس کیست آنکه از او درخواست کنم كه به من ببخشد
معبودا اگر نخوانم ترا تا اجابت کنی مرا
پس کیست آنکه بخوانم او را تا اجابت کند مرا
معبود من اگر گریه و زاری نکنم به درگاهت تا رحم کنی به من
پس کیست آنکه گریه و زاری کنم به سوی او تا به من رحم کند
معبودا پس همانطور که دریا را برای موسی علیه السلام شکافتی و او را نجات دادی
درخواست میکنم از تو که درود فرستی بر محمد و خاندان پاکش
و اینکه نجات دهی مرا از آنچه گرفتارم در آن و گشایش دهی برایم گشایشی فوری نه مدت-دار
به حق افزون بخشی ات و به حق رحمتت ای رحم کننده ترین رحم کنندگان...
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2016-05-01 ساعت 15:26)payamshad نوشته:  امیدوارم امسال قبولی ها از بچه های مهاجر سرا باشه . هرسال که متاسفانه همه شوکه میشیم . اکثرا میشنویم که برندگان کسانی هستند که بار اولشونه و یکی دیگه ثبت نام کرده بزور براشون و اصلا قصد مهاجرت نداشتند و تفریحی بوده و گرین کارت بگیرند آمریکا بهشون پول و حقوق میده . خدایا کرم خودت رو شامل بچه های مهاجرسرا هنایت بفرما

الهی آمین
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 14:38)nazi56 نوشته:  دوستان در ضمن این نامه قبولی رو بشینید تا روز آخر ساعتها بهش نگاه کنید فکر کنید نامه خودتونه ...حس خوبی میگیرین  Wink
عکس گذاشتم نمی دونم چرا ارسال نمیشه !!؟؟دوستان راهنمایی کنید  Sad

کدوم عکس؟؟؟؟
تشکر کنندگان: m_ganj ، kkr200 ، msr839 ، aram_hpanahi

الهی آمین Rolleyes
تشکر کنندگان: jack87 ، payamshad ، m_ganj ، kkr200 ، msr839 ، sepideh1234 ، aram_hpanahi
من از این دنیا چی میخوام ....

los anglese - downtown street

[عکس: 4eqzl1on3q9vo2ofs7ff.jpg]
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
اوه اوه رسيديم به صفحه سيصد دوستان من با دو تا عدد مشكل دارم يكى ٦٣ و اون يكى ديگه هم ٣٠٠ و دليلش يكى او ٦٣ درصد معروفه و ديگرى هم فيلم ضد ايرانى ٣٠٠ خلاصه همت كنيد اين صفحه ٣٠٠ رو در كوتاه ترين زمان ممكن به ٣٠١ برسونيم .. اون دوستى هم كه رتبه داد تا رتبم از عدد نحص ٦٣ بياد بيرون و بشه ٦٤ كلى دمش گرم ...

تشکر کنندگان: m_ganj ، jack87 ، Concept ، kkr200 ، mary59 ، msr839 ، arminqt ، sepideh1234 ، nazi56 ، 4ugh ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، copol
(2016-05-01 ساعت 15:41)meraj-fallahi نوشته:  من از این دنیا چی میخوام ....

آقا فضا فضاى عرفانيه .. فضاى معنوى ... شباى آخره .. ما رو هوايى نكن ... من الان دلم Downtown LosAngeles خواست ? مسئولين رسيدگى كنند خو

تشکر کنندگان: m_ganj ، meraj-fallahi ، shahram3410 ، jack87 ، msr839 ، nazi56 ، sepideh1234 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz
کیس نامبرمون تا چه عددی بود امید داشته باشیم؟؟ Big Grin Wink
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، jack87 ، msr839 ، arminqt ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-05-01 ساعت 15:45)tenardie2bai نوشته:  

آقا فضا فضاى عرفانيه .. فضاى معنوى ... شباى آخره .. ما رو هوايى نكن ... من الان دلم Downtown LosAngeles خواست ? مسئولين رسيدگى كنند خو

آخ تناردیه ... آخ ، نگو نگوووو که دلم داره براش پر میزنه ! این عکسم گذاشتم دل عشاق یکم بدرد بیاد .. محکم تر ذجه بزنن Big Grin =))))

خداوکیلی من یکی دیگه طاقتم داره تموم میشه ....
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، m_ganj ، jack87 ، msr839 ، amino ، sepideh1234 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-05-01 ساعت 15:40)مارال6 نوشته:  @tenardie2bai
خدا شک میکنه هـــــــا Smile

نه ديگه خدا كريمه .. خدا رحيمه ... خودش ميدونه كه من بنده گناهكارشم .. بنده فراموشكارشم ... الان محتاج رحمتشم ... محتاج بخشندگيشم ... خوب يه گرين كارد ناقابل كه به جايى بر نميخوره .. خداجون برسون يه راندوملى سلكتد مشتى با يه كيس نامبر پايين و نقلى و يه ويزاى يه ضربو يه زن مو بلوند قد بلندو چند تا بچه چشم آبيو و ويلاى دانتاونو كار حقوق بالا و عمر نوحو صبرو ايوبو ....

يكى منو از برق بكشه

تشکر کنندگان: مارال6 ، m_ganj ، jack87 ، jalayevatan ، msr839 ، mehre cyrus ، dv2017 ، aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 15:46)m_ganj نوشته:  کیس نامبرمون تا چه عددی بود امید داشته باشیم؟؟ Big Grin Wink

تا ٤٠٠٠ باشه اوكينه

تشکر کنندگان: m_ganj ، jack87 ، elahe mousavi ، msr839 ، arminqt ، dv2017 ، aram_hpanahi ، copol

اگه اشتباه نکرده باشم تو این خیابونه بودم حتی لایی هم کشیدم منتهی داخل بازی gta v Smile
حتی اون ساختمون بلند دایره ای شکله رو ساختمون fbi بود یه مجرم رو از اونجا فراری دادم Cool
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: m_ganj ، elahe mousavi ، meraj-fallahi ، amirmc ، jalayevatan ، msr839 ، sepideh1234 ، dv2017 ، aram_hpanahi
کلاً هر چی بی خیال تر باشی و اصلاً تو باغ نباشی و ندونی چی به چیه و ندونی فرق گرین کارت با نصف النهار گرینویچ چیه، شانس برنده شدنت بالاتر می ره.
(2016-05-01 ساعت 15:55)tenardie2bai نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 15:46)m_ganj نوشته:  کیس نامبرمون تا چه عددی بود امید داشته باشیم؟؟ Big Grin  Wink

تا ٤٠٠٠ باشه اوكينه
لاتاری 2016 که تا 8000 کارنت شدن، اگر موفق به گرفتن ویزا بشن
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: Malmal60 ، jack87 ، msr839 ، dolatmandani ، m_ganj ، aram_hpanahi ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان