کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
اين لحظه ها خيلي خوبه، يه انتظار و اميد و هيجان خاصي داره. ? دوستاي خوبم انرژي هاي مثبت بديد، و مطمئن باشيد كه كائنات همه رو بهتون برميگردونه??
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec
رفیقم زنگ زده میبینیم داره میخونه: "آمریکا منتظر ماست بیا تا برویم/رییس جمهور هیلاری چه زیباست بیا تا برویم"
حالا با زیبایی هیلاری کاری ندارم احتمالا میخواست قافیه شعرش جور شه وگرنه واقعا اینقدر آدم لِهی نیست Tongue
میخوام بگم دوست و رفیق دیوونه و اهل دل مثل خودت هم نعمت بزرگیه
آخرشم میگفت راستی پوریا شب اول چک نکنی سایتو، بزار فرداش بریم ببینیم
اون لحظه فقط دنبال دوربین بودم که زُل بزنم بهش Big Grin
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

آزادی برای همه ی ملت ها سقف دارد.
‏سقف آزادی رابطه مستقیم با قامت فکری مردمان دارد
‏⁧ "داستایوفسکی ⁩"
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: arminqt ، jack87 ، sepideh1234 ، milade ، mary59 ، m_ganj ، dv2017 ، msr839 ، sheghi ، aram_hpanahi ، babak_m ، mehre cyrus ، alirezanz ، jalayevatan ، copol
سلام دوستان دوتا سوال داشتم!
کسی که مشمول سربازی و دانشجو هست (معافیت موقت تحصیلی) وقتی برنده بشه باید چی بکنه؟ کسی بوده که این موقعیتو داشته؟
قضیه پاسپورت سفید چیه؟
مرسی
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus
شارژ میگیرم جمله ادبی میگم.
-گوته
(2016-05-01 ساعت 19:15)milade نوشته:  شارژ میگیرم جمله ادبی میگم.
-گوته

صلوات به قوت گوته Big Grin
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: jack87 ، milade ، m_ganj ، dv2017 ، msr839 ، alirezanz ، Milmilak
(2016-05-01 ساعت 19:01)jack87 نوشته:  رفیقم زنگ زده میبینیم داره میخونه: "آمریکا منتظر ماست بیا تا برویم/رییس جمهور هیلاری چه زیباست بیا تا برویم"
حالا با زیبایی هیلاری کاری ندارم احتمالا میخواست قافیه شعرش جور شه وگرنه واقعا اینقدر آدم لِهی نیست  Tongue
میخوام بگم دوست و رفیق دیوونه و اهل دل مثل خودت هم نعمت بزرگیه
آخرشم میگفت راستی پوریا شب اول چک نکنی سایتو، بزار فرداش بریم ببینیم
اون لحظه فقط دنبال دوربین بودم که زُل بزنم بهش  Big Grin

دمش گرم ادم باحالیه بگو بیاد مهاجر سرا عضو بشه Big Grin
هیلاری بیچاره خیلی هم زیباست. بابا والا فک نکنم تو اون سن وسال بشه زیباتر بود Wink
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: arminqt ، jack87 ، hosein gold ، mary59 ، sepideh1234 ، m_ganj ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، alirezanz
دوستان اگر از یه خانواده که فقط زیر فیلد پدر شرکت کردن برنده بشن و به علت مشکلی که پیش امده و ممکنه پدر و مادر نتونند بیان اون کسی که به عنوان بچه زیر فیلدشونه و برده چه کنه ؟ میتونه گرین کاردشو بگیره ؟
تشکر کنندگان: msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus
لعنت به این داعش و جنگ سوریه. انقد اواره جنگی تو دنیا زیاد شده دیگه فقط باید به لاتاری دخیل ببندیم. من آلمانو خیلی می دوستم ولی الان مهاجرت به همه جا داستانیه واسه خودش.
تشکر کنندگان: jack87 ، sepideh1234 ، meraj-fallahi ، m_ganj ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus
(2016-05-01 ساعت 19:33)mary59 نوشته:  لعنت به این داعش و جنگ سوریه.  انقد اواره جنگی تو دنیا زیاد شده دیگه فقط باید به لاتاری دخیل ببندیم. من آلمانو خیلی می دوستم ولی الان مهاجرت به همه جا داستانیه واسه خودش.

به نظر من این حرفا بهانه است.درسته دیگه با این اوضاع وخیم مهاجرت سخت بود سخت تر شده ولی باز هم راه هایی است برای رفتن از جمله تحصیلی البته پ.ناهندگی یک گزینه است ولی هم سخت است هم خطرناک و جرات خیلی زیادی هم می خواهد و کسانی که واقعا از همه چیز اینجا دل کندن و چیزی براشون نمونده به این گزینه فکر می کنند که آخرش هم معلوم نیست به نتیجه برسند یا خیر.در کل بیشتر از اینکه آرزوی خروج از کشور داشته باشم آرزوم این بود که ای کاش وطنم جایی بود که میشد کاخ آرزومو روش بنا کنم Sad
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، mary59 ، m_ganj ، arminqt ، mom ، msr839 ، mehre cyrus ، نسل سوخته ، copol
میخوام دلاتونو ببرم سواحل لوس انجلس ...محکم تر سینه بزن !

[عکس: f5v7_rvhce2t9vs92vak0vk9j.jpg]
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
فک کن پس فردا این موقع...
تپش تپش وای از تپش وای از....
تشکر کنندگان: jack87 ، dv2017 ، amirmc ، sepideh1234 ، mohammad_esf59 ، msr839 ، sheghi ، aram_hpanahi ، jalayevatan
(2016-05-01 ساعت 19:49)Hadi_20 نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 19:33)mary59 نوشته:  لعنت به این داعش و جنگ سوریه.  انقد اواره جنگی تو دنیا زیاد شده دیگه فقط باید به لاتاری دخیل ببندیم. من آلمانو خیلی می دوستم ولی الان مهاجرت به همه جا داستانیه واسه خودش.

به نظر من این حرفا بهانه است.درسته دیگه با این اوضاع وخیم مهاجرت سخت بود سخت تر شده ولی باز هم راه هایی است برای رفتن از جمله تحصیلی البته پ.ناهندگی یک گزینه است ولی هم سخت است هم خطرناک و جرات خیلی زیادی هم می خواهد و کسانی که واقعا از همه چیز اینجا دل کندن و چیزی براشون نمونده به این گزینه فکر می کنند که آخرش هم معلوم نیست به نتیجه برسند یا خیر.در کل بیشتر از اینکه آرزوی خروج از کشور داشته باشم آرزوم این بود که ای کاش وطنم جایی بود که میشد کاخ آرزومو روش بنا کنم Sad
ای کاش...
تشکر کنندگان: msr839 ، jalayevatan
(2016-05-01 ساعت 19:49)Hadi_20 نوشته:  

ای کاش...
تشکر کنندگان: mom ، Hadi_20 ، msr839 ، jalayevatan
سلام دوستان تو دلم دارن واقعا رخت می شورند بعد هی احساس میکنم صدا میده دلم
تشکر کنندگان: ali etesami ، amirmc ، sepideh1234 ، mehrdad4422 ، mary59 ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، jalayevatan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان