کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-01 ساعت 17:39)payamshad نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 17:29)2017 نوشته:  این روزا هیچی خوشحالم نمیکنه جز برنده شدن انگار اخر زندگیم سه  شنبست

یا تولدی دیگر یا مردن

خدایااااااااااااا دیگه نگم خودت میدونی دمت گرم

امیدوارم که امسال برنده بشی ، ما هممون از نظر روحی مثل همیم ، اما برای اینکه خدای نکرده دپرس نشی به لاتاری فقط به دبد شانس عبور از سوراخ سوزن ، تیر تو تاریکی یا هرچیز دیگه ای تو این مایه ها نگاه کن . به فکر نقشه بعدی باش ، لاتاری رو نمیشه روش حساب کرد فقط و فقط یه شانس کوچیکه . نقشه بی . فراموش نکن . نقشه بی . بازم برات ارزو میکنم احتیاجت نشه اما بی خودی دل نبند به لاتاری  . لاتاری خیلی بی وفاست

ممنونم ازت دوست عزیز فقط خدا میدونه درد منو
و امیدوارم همه اونایی که تو شرایط منن قبول بشن
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
تشکر کنندگان: msr839 ، arminqt ، jack87 ، tenardie2bai ، payamshad ، aram_hpanahi ، mehre cyrus
(2016-05-01 ساعت 17:59)someonelikeyou نوشته:  قول داده بودم تا بعد سه شنبه نیام ولی امروز یه خواب دیدم گفتم به شمام بگم بخندید
خاب دیدم بچه دار شدم یه نوزاد دختر البته خبری از مامانش نبود کلن تصوری از مامانش نبود
بعد من هی این دخترمو که بغل میکردم کف دستم میر.ید ( ببخشید واقعن نمیدونم این کلمه مودبانس یا نه)
خلاصه فک کنم خدا داشت غیرمستقیم شانسمو بهم یادآوری میکرد البته من تا سه شنبه تعبیرش نمیکنم
بعضیا میگن نشونه خوبیه  بعضیام میگن نشونه خوبی که خرابکاری بچه باشه درشو گل بگیر

دختر شادی وخیر وبرکته .مبارک باشه Wink
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: msr839 ، someonelikeyou ، arminqt ، sepideh1234 ، jack87 ، LORDAmiroo ، nazi56 ، tenardie2bai ، mary59 ، mom ، mehre cyrus ، alirezanz
(2016-05-01 ساعت 15:55)tenardie2bai نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 15:46)m_ganj نوشته:  کیس نامبرمون تا چه عددی بود امید داشته باشیم؟؟ Big Grin  Wink

تا ٤٠٠٠ باشه اوكينه
[/quote

تا 8000 امسال  یعنی  2016  رو کارنت کردن تا الان  ، نگران نباشین
تشکر کنندگان: msr839 ، arminqt ، jack87 ، aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 18:08)nazi56 نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 15:55)tenardie2bai نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 15:46)m_ganj نوشته:  کیس نامبرمون تا چه عددی بود امید داشته باشیم؟؟ Big Grin  Wink

تا ٤٠٠٠ باشه اوكينه
[/quote

تا 8000 امسال  یعنی  2015  رو کارنت کردن تا الان  ، نگران نباشین
البته فكر كنم منظورتون ٢٠١٦ هست چون پرونده ٢٠١٥ بسته شده
می گذرد ...
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، jack87 ، tenardie2bai ، m_ganj ، Malmal60 ، dv2017 ، aram_hpanahi
(2016-05-01 ساعت 17:59)someonelikeyou نوشته:  قول داده بودم تا بعد سه شنبه نیام ولی امروز یه خواب دیدم گفتم به شمام بگم بخندید
خاب دیدم بچه دار شدم یه نوزاد دختر البته خبری از مامانش نبود کلن تصوری از مامانش نبود
بعد من هی این دخترمو که بغل میکردم کف دستم میر.ید ( ببخشید واقعن نمیدونم این کلمه مودبانس یا نه)
خلاصه فک کنم خدا داشت غیرمستقیم شانسمو بهم یادآوری میکرد البته من تا سه شنبه تعبیرش نمیکنم
بعضیا میگن نشونه خوبیه  بعضیام میگن نشونه خوبی که خرابکاری بچه باشه درشو گل بگیر

با اينكه شانس همه برابر هست اما به شدت اميدوارم يكي از برندگان باشي ... سياتل منتظرت بيش از حد گذاشته ديگه واقعا
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: msr839 ، someonelikeyou ، sepideh1234 ، LORDAmiroo ، jack87 ، tenardie2bai ، m_ganj ، dv2017 ، mehre cyrus ، alirezanz
(2016-05-01 ساعت 18:09)msr839 نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 18:08)nazi56 نوشته:  [quote='tenardie2bai' pid='706415' dateline='1462101936']

تا ٤٠٠٠ باشه اوكينه
[/quote

تا 8000 امسال  یعنی  2015  رو کارنت کردن تا الان  ، نگران نباشین
البته فكر كنم منظورتون ٢٠١٦ هست چون پرونده ٢٠١٥ بسته شده
بله بله دقیقا درسته ، 2016 ، شرمنده اشتباه تایپی بود ، دیگه این استرسه مگه حواس برای آدم میزاره .... Sad
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، tenardie2bai ، msr839 ، m_ganj ، aram_hpanahi ، mehre cyrus
(2016-05-01 ساعت 18:11)arminqt نوشته:  

با اينكه شانس همه برابر هست اما به شدت اميدوارم يكي از برندگان باشي ... سياتل منتظرت بيش از حد گذاشته ديگه واقعا

مرسی عزیزم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: arminqt ، sepideh1234 ، tenardie2bai ، نسل سوخته ، msr839 ، m_ganj ، amirmc
(2016-05-01 ساعت 17:07)farhanadmin نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 16:47)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-04-30 ساعت 15:05)LORDAmiroo نوشته:  البته ما که تو همین بهترین و خوش آب و هواترین ماه سال سه تا کولر گازی دو تیکه تو خونه روشن کردیم  Big Grin

شما چقد پولداری!!!۳ تا کولر گازی؟ Big Grin
هر ماه پول ی کولر میدید اداره برق Big Grin

ما هم از اول فروردین سه تا کولر گازی روشن داریم تا آخر مهر ماه
هنوز نمیدونی خوزستانی ها چی میکشن چون هواتون توی سال فقط یک ماه کمی گرم میشه، هنوز نمیدونی آب خوزستان رو چکار کردند اصفهانی ها، آبی نمونده لجن مونده، هر ماه باید سه تا سد غیرقابل عبور عوض کنیم، هیچ جایی برای تفریح نداریم، شما بهترین زندگی رو دارید، ما روی نفت زندکی میکنیم و بدبختیم

دست رو دلم نزار که خونه Big Grin
نمیشه کاری کرد در هر صورت هر کسی هر جایی که زندگی میکنه مشکلات خاص خودشو داره حالا یکی بیشتر یکی کمتر   Cool
آرام جان البته ما پول دار نیستیم اینجا تعرفه برق تابستون ارزون تر از بقیه ایرانه ولی مشکل اینه که الان تابستون نیس پس درست میگی داریم پول میدیم مجبوریم دیگه Big Grin :| همین چنوقت پیش ماهشهر دمای طبیعیش از 74.5 درجه بالاتر رفت که گفتن گرم ترین دمای ثبت شده ی شهری در جهان بوده حالا راست و دروغشو نمیدونم ولی همون روز من ماهشهر بودم واقعا اصن بادی از کولر ماشین در نمیومد Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: jack87 ، tenardie2bai ، sepideh1234 ، msr839 ، arminqt ، @t@r ، amirmc ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، alirezanz

منم نمیخاستم تا سه شنبه بیام ولی باید خابتو تعبیر کنم عزیز Big Grin
دختر نعمته
خدا بهت نعمت میده و میری امریکا
ولی اونیکه کف دستت م...
میری اونجا خودتم .م.... Big Grin
نتیجع اخلاقی:از الان هدفتو تو امریکا عوض کن،شب نیت کن بخاب میبینی رفتی امریکا شهردار شدی
پی پی.
خرابکاری.
مدفوع.
رفع حاجت.
شماره 2.
دستشویی بزرگ.
کار بد.

معادل های مورد نظر شما :-D
Wink Wink -->
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، milade ، elahe mousavi ، aram_hpanahi ، alirezanz ، jalayevatan
(2016-05-01 ساعت 18:28)alinzd نوشته:  

منم نمیخاستم تا سه شنبه بیام ولی باید خابتو تعبیر کنم عزیز Big Grin
دختر نعمته
خدا بهت نعمت میده و میری آمریکا
ولی اونیکه کف دستت م...
میری اونجا خودتم .م.... Big Grin
نتیجع اخلاقی:از الان هدفتو تو آمریکا عوض کن،شب نیت کن بخاب میبینی رفتی آمریکا شهردار شدی

بابا بیاین دور هم باشیم استرسمون کم بشه بعد از اعلام نتایج که اونایی که برنده اند که دنبال شادی کردنن اونایی هم که بازنده ان حوصله ندارن بیان پس قدر لحظه ها رو بدونید Tongue
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: arminqt ، jack87 ، sepideh1234 ، hosein gold ، alinzd ، m_ganj ، Malmal60 ، dv2017 ، nazi56 ، msr839 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، alirezanz
(2016-05-01 ساعت 15:35)ghzlsa نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 14:38)nazi56 نوشته:  دوستان در ضمن این نامه قبولی رو بشینید تا روز آخر ساعتها بهش نگاه کنید فکر کنید نامه خودتونه ...حس خوبی میگیرین  Wink
عکس گذاشتم نمی دونم چرا ارسال نمیشه !!؟؟دوستان راهنمایی کنید  Sad

کدوم عکس؟؟؟
ببخشید ارسال نشده بوده  Smile
تشکر کنندگان: arminqt ، sepideh1234 ، msr839 ، aram_hpanahi ، ghzlsa
لوس انجلس شهر وفا / غروباش چه با صفا ...

[عکس: lc9t_los-angeles-streets-wallpaper-2.jpg]
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
NEW YORK شهر روياها

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، jack87 ، hosein gold ، m_ganj ، dv2017 ، nazi56 ، msr839 ، aram_hpanahi ، taptan ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان