کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
این هم قسمتی از دیالوگ فیلم حاجی واشنگتن به کارگردانی علی حاتمی عزیز .... روحش شاد یادش گرامی

فکر و ذکرمان شد کسب آبرو. چه آبرویی؟
مملکت رو تعطیل کنید. دارلایتام دایر کنید درست تره.
مردم نان شب ندارند، شراب از فرانسه می آید.
قحطی است، دوا نیست، مرض بیداد می کند، نفوس حق النفس می دهند. باران رحمت از دولتی سر قبله عالم است و سیل و زلزله از معصیت مردم.
میر غضب بیشتر داریم تا سلمانی.
ریخت مردم از آدمیزاد برگشته.
سالک بر پیشانی همه مهر نکبت زده.
چشم ها خمار از تراخم است. چهره ها تکیده از تریاک.
ملیجک در گلدان نقره می شاشد.
چه انتطاری از این دودمان با آن سرسلسله اخته؟
خلق خدا به چه روز افتادند از تدبیر ما؛
دلال، فاحشه، لوطی، لـله، قاپ باز، کف زن، رمال، معرکه گیر،
گدایی که خودش شغلی است.
مملکت عن قریب تکه تکه می شود...
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: araz2012 ، jack87 ، mehre cyrus ، redbull ، tabim4 ، m_ganj ، msr839 ، 4ugh ، elahe mousavi ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، copol
دوستان من نمی تونم به کاربر دیگه ای ایمیل بزنم
شما هم این مشکلو دارید؟
مدیران محترم لطفا پیگیری کنید
خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، redbull ، mehran.bash ، m_ganj ، msr839 ، jack87
سلام
بچه ها منم امسال ثبت نام کردم و خیلی امیدوارم
خدا کنه امسال ایم همه بچه های مهاجرسرا دربیاد
امین
تشکر کنندگان: jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol
درسته اونی که بخواد مهاجرت کنه راهشو پیدا میکنه ...
ولی بشخصه از کشورای اروپایی بدم میاد ! البته یکمی لندن رو دوس دارم Big Grin
برای من مهاجرت فقط یعنی امریکا ...
اگه کشورای امریکای جنوبی وضع درست حسابی نسبت به ایران داشتن که ندارن ... قطعا برای مهاجرت روشون فک میکردم Big Grin
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، LORDAmiroo ، taptan ، arminqt ، redbull ، m_ganj ، msr839 ، jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol ، ELNAZ21
میدونم امریکا بهترین کشور دنیا نیست و کشور های بهتر از اون واسه زندگی وجود دارد    ولی عشق به امریکا یه چیزی دیگس
روزهای خوب هم میاد ، فقط دادیم چین بسازه ارزون دربیاد

DV 2010‎ ‎- ‎DV ‎2011 - DV 2012 -DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 -‎
DV‎ ‎2016
-    DV 2017‎
‎DV ‎2018

تشکر کنندگان: arminqt ، redbull ، algh90 ، asrainman ، sepideh1234 ، m_ganj ، msr839 ، jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol ، ELNAZ21
سلام به همه دوستان گرامی
منم اومدم
ارروی قبولی دارم برای همه دوستان مهاجرسرا
با آرزوی موفقیت برای همه
تشکر کنندگان: jack87 ، aram_hpanahi
سلام خدمت همه همسفران
میبینم که کسی نیست
اسوده بخوابید تاپیک در امن و امان است
تشکر کنندگان: redbull ، arminqt ، alirezanz ، sepideh1234 ، mary59 ، m_ganj ، msr839 ، jack87 ، aram_hpanahi ، copol
سلام ۵ صبح
تشکر کنندگان: arminqt ، alirezanz ، sepideh1234 ، mehran.bash ، m_ganj ، msr839 ، jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، copol
(2016-05-02 ساعت 05:00)redbull نوشته:  سلام ۵ صبح

امسال سال مهاجر سرا ميشه ايشالا.. ٥ صبح ( ٢:٣٠ ) واسه من صبح هم ساعت ٩ بايد جايي باشم اما دلم ايجاست
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: redbull ، alirezanz ، sepideh1234 ، mehran.bash ، m_ganj ، msr839 ، jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، es2015 ، copol
دارم فیلم حاجی واشنتن دان میکنم
تشکر کنندگان: arminqt ، alirezanz ، sepideh1234 ، m_ganj ، msr839 ، jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، tenardie2bai ، copol
بعد از برنده شدن کار ها ۱۰۰ درصد دنبال میشه (تضمینیست؟)وحضور در خاک امریکا قطعیست؟
نیاز به وکیل هست آیا؟
با تشکر
تشکر کنندگان: msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi
ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺑﺎﺯﺩﯾﺪ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ : Ali_Hunter
خودم تنها،تنها دلم

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
سلام و صبح بخير
فقط يك روز و نيم ديگه مونده
Good luck friends
تشکر کنندگان: jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol
اميدوارم امسال همه كساني كه عاشق رفتن هستند برنده بشند من سال 2015 از قافله جاموندم و متاسفانه زمان براي ما تمام شد اميدوارم امسال برنده بشيم
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : ۳ می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: ۱۰ جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -
(2016-05-02 ساعت 00:16)delikanle نوشته:  سلام به دوستان
1=-به نظر شما اگه اسممون در اومد بریم چه تخصصی رو یاد بگیریم تا اونور به دردمون بخوره؟؟ تا حداقل ظرف شویی نکنیم بعد مگه اونور نمیشه رفت تو ی شرکت کار کرد مثل شهرک صنعتی های اینجا کار پبدا کرد مثلا بریم کار یابی تا برامون کار پیدا کنه و ی ماه حقوق اولمون رو بدیم به کاریابی-زبانمون هم دست پا شکسته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2=نتایج لاتاری رو بلعخره همون ساعات اولیه چک کنیم یا وایستیم چند روز بعد؟؟؟؟
درود
اول سوال دومتون: اصلا تفاوتي نداره كه چه زماني چك كنيد، من بارها نتيجه قبول شدن عزيزانم رو همون لحظه اول ديدم، به جز پارسال كه session time out ميداد و فرداش نتيجه قبولي رو ديدم.
سوال دومتون: اين برميگرده به رشته اي كه خونديد و علايقي كه داريد، اما تا جايي كه ميتونيد از شركت هاي بين المللي (حتي در كشورهاي همسايه) سرتيفيكيت بگيريد و در رشته و كارتون مهارت كسب كنيد، چون بعد از مهاجرت فرصت و هزينه زيادي رو از شما ميگيره، البته به سن و سال ارتباط زيادي داره.در كنار تمام اين مسايل از زبان غافل نشيد، چون در صورتي كه زبان ضعيفي داشته باشيد خيلي از كمپاني ها به شما كار نميدن و مجبوريد در رستوران ها يا شركت هاي ايراني كار كنيد كه مشكلات خاص خودش رو داره

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان