کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
چرا از الان این قدر سوال اینجا هستش؟ اگر سوالی دارید تاپیک مربوطه رو بخونید.
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: alirezanz ، sepideh1234 ، mehran.bash ، m_ganj ، hosein gold ، msr839 ، arminqt
سلام. من شماره رجیستری رو فراموش کردم. چه باید کرد؟
تشکر کنندگان: hosein gold ، msr839 ، aram_hpanahi
(2016-05-02 ساعت 08:03)mojtaba01 نوشته:  سلام. من شماره رجیستری رو فراموش کردم. چه باید کرد؟

بدون اون شماره هم میتونید نتلیج رو چک کنید ، جای نگرانی نداره
تشکر کنندگان: alirezanz ، sepideh1234 ، m_ganj ، hosein gold ، msr839 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol
نمیدونم این حرفی که میزنم درسته یا نه.....

دوستان مدام میگویند چه زمانی سایت را چک کنیم؟؟یجوری این سوال و میپرسن که انگار همون لحظه قرعه کشی داره انجام میشه و ممکنه اسمشون تو قرعه در نیاد.... ولی من رفتم نامه برنده ها رو دیدم که توی اون هم اسم و هم آدرسشون درج شده بوده به همراه کیس نامبر برنده.... پس این نشان دهنده اینست که قرعه کشی از قبل انجام شده و هر برنده ای نامه مخصوص خودش را دارد..بنابراین فرقی نمیکنه که چه زمانی سایت را چک کنید... پارسال هم که مشخص شد هر فردی که جمله تایم سیزن اوت را دیده بود برنده لاتاری شده بود...و این مشکل جهانی بود نه اینکه برنده ها تغییر کرده باشند..... انشالله امسال همه شما دوستان از جمله خودم نامه قبولی رو ببینیم.
(2016-05-02 ساعت 06:22)HadiMSC نوشته:  بعد از برنده شدن کار ها ۱۰۰ درصد دنبال میشه (تضمینیست؟)وحضور در خاک آمریکا قطعیست؟
نیاز به وکیل هست آیا؟
با تشکر

هيچ نيازي به وكيل نيست .
در صورت قبولي اصلا تضميني براي دريافت ويزا نيست و اين رو در فرم اوليه قبولي هم بهتون تذكر ميدن، چون معمولا تعداد قبولي ها 2 تا 3 برابر تعداد ويزاها هست، اين به اون معنيه كه تقريبا از هر 2 نفر برنده يكيشون ويزا ميگيره، البته يك سري شرايط هم در ويزا گرفتن و ويزا نگرفتن تاثير داره كه مهم ترينش بالا بودن يا پاببن بودن كيس نامبر هست.
(2016-05-02 ساعت 08:03)mojtaba01 نوشته:  سلام. من شماره رجیستری رو فراموش کردم. چه باید کرد؟

با استفاده از ايميلي كه ثبت نام كرديد و نام و سال تولد ميتونيد اون رو ريكاور كنيد
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، m_ganj ، hosein gold ، msr839 ، elahe mousavi ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol
(2016-05-02 ساعت 08:10)algh90 نوشته:  نمیدونم این حرفی که میزنم درسته یا نه.....

دوستان مدام میگویند چه زمانی سایت را چک کنیم؟؟یجوری این سوال و میپرسن که انگار همون لحظه قرعه کشی داره انجام میشه و ممکنه اسمشون تو قرعه در نیاد.... ولی من رفتم نامه برنده ها رو دیدم که توی اون هم اسم و هم آدرسشون درج شده بوده به همراه کیس نامبر برنده.... پس این نشان دهنده اینست که قرعه کشی از قبل انجام شده و هر برنده ای نامه مخصوص خودش را دارد..بنابراین فرقی نمیکنه که چه زمانی سایت را چک کنید... پارسال هم که مشخص شد هر فردی که جمله تایم سیزن اوت را دیده بود برنده لاتاری شده بود...و این مشکل جهانی بود نه اینکه برنده ها تغییر کرده باشند..... انشالله امسال همه شما دوستان از جمله خودم نامه قبولی رو ببینیم.

قرعه كشي دقيقا بعد از پايان مهلت ثبت نام يعني 6 ماه پيش انجام شده.
همونطور كه دوستمون هم ميگن زمان چك كردن هيچ تاثيري در قبولي يا عدم قبولي نداره، فقط شايد چون سرورها شلوغ هستند كمي به كندي وارد سايت بشيد.
تشکر کنندگان: algh90 ، mary59 ، redbull ، m_ganj ، hosein gold ، msr839 ، elahe mousavi ، jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، Malmal60 ، alirezanz ، delikanle
(2016-05-02 ساعت 08:19)asrainman نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 08:10)algh90 نوشته:  نمیدونم این حرفی که میزنم درسته یا نه.....

قرعه كشي دقيقا بعد از پايان مهلت ثبت نام يعني 6 ماه پيش انجام شده.
همونطور كه دوستمون هم ميگن زمان چك كردن هيچ تاثيري در قبولي يا عدم قبولي نداره، فقط شايد چون سرورها شلوغ هستند كمي به كندي وارد سايت بشيد.

امیدوارم فردا شب همگی با دست پر به این سایت برگردیم. آمین
تشکر کنندگان: asrainman ، sepideh1234 ، mary59 ، algh90 ، m_ganj ، hosein gold ، msr839 ، 4ugh ، jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، jalayevatan ، arminqt ، alirezanz ، delikanle ، copol
(2016-05-02 ساعت 00:58)aram_hpanahi نوشته:  دوستان کسی میدونه که چه ایالتی تقریبا به لحاظ آب و هوا به غرب کشور مشابه،کوهستانی و چهار فصل به دور از آب و هوای شرجی
در درجه اول ایالتهای کلرادو و یوتا البته قسمتهای مرکزی و جنوب، بعد این ایالات : ایالت میسوری - ایالت کانزاس - ایالت تنسی - ایالت کنتاکی - قسمتهای میانی ایالت کالیفرنیا و شمال ایالت اوکلاهاما(توضیح اینکه در ایالتهای کانزاس اوکلاهاما و آرکانزاس و شرق ایالت کلرادو وقوع طوفانهای خانمان برانداز و گردبادهای تورنادو همه ساله وجود دارد دور این مناطق را خط بزن)
سلام صبح همه منتظران بخیر و نیکی . 1 روز و 11 ساعت تا رستاخیز سبز مونده . براتون صبر و بردباری وقبولی در گرین کارت امریکا ارزو مندم . برای منم لطفا دعا کنید
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
(2016-05-02 ساعت 00:26)kkr200 نوشته:  Seattle, Washington, USA

سیاتل، واشنگتن، آمریکا

[عکس: md7wqgqkkfm913qrp6bf.jpg]

خیلی خوبه که با پستهای خوبتون به جمع منتظرا برگشتین، ممنون
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
دوستان یک سوال ممکنه یک نفر در موقع ثب نام همه کارهاش درست باشه وعکسی رو که گذاشته از نظر خودش درست هست و در موقع اپلود عکس هم مشکلی نداشته باشه
وپیام تایید هم بگیره در ثبت نام
ولی بعدا اون عکس رو رد کنند ؟
تشکر کنندگان: jack87 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، sepideh1234
سلام
صبح بخیر Rolleyes
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، sepideh1234
خدایاا میشه پس فردا صبح بیام اینجا با خوشحالی قبولیمو دااااد بزنم؟!!
تشکر کنندگان: ali etesami ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، sepideh1234 ، alirezanz
فِرام باتم آف مای هارت آرزوی میکنم که همه فردا خوشحال باشیم ....

الان دیگه قرعه کشی انجام شده و باید منتظر جواباش بمونیم ....

همه کانفرمیشن نامبر به دست تا فردا شب صبر میکنیم ....

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان