کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-02 ساعت 22:13)mr.amir007 نوشته:  الهی من در کلبه فقیرانه خود کسی دارم که تو در عرش کبریایی نداری
من همچو تویی دارم که مانند خود نداری
بارالها میدونی خستم ............ بسمه دیگه..... به خرخره رسیده .......... حاجت روا کن و همچنین اکثر برنده از مهاجر سرایی های پیگیر نتیجه و کسانی که برای پیشرفت این کارو می کنند بکن ...............
الهی به امید تو

آمین
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، msr839 ، alibati ، aram_hpanahi
امشب چه شبیس
شب فراق است امشب
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: redbull ، dv2017 ، mehre cyrus ، Sedagat ، mary59 ، milade ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، copol ، sheghi
۰ما شيرازى ها که شبها بیداریم و صبح تا لنگ ظهر خوابیم، نه بیماریم، نه بیکار..!

ماها فقط بدنمون با ساعت آمریکا تنظیم شده!!!

????????
بعععععله!
هاوار یووو کاکو
تشکر کنندگان: dv2017 ، Sedagat ، jack87 ، alireza_guitar ، eexaminee ، kouroshz0 ، msr839 ، mary59 ، jalayevatan ، milade ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، algh90 ، mom ، arminqt ، copol
(2016-05-02 ساعت 20:57)dv2017 نوشته:  
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه

توی پستها خوندم یکی نوشته بود جمله بالا یعنی چی ، همرو نخوندم اگه پاسخ هست از تکراری بودن مطلب عذر میخوام
من خودم اون اوایل که اومده بودم توی این تاپیک ( رجوع شود به تاریخ عضویتم) امضای سامی عزیز نظرمو جلب کرد و اون موقع بود که رفتم دنبال معنیش .

...
یکی از این واژه‌ها که هنوز در لهجه‌های مختلف مردم زاگرس نشین وجود دارد و با مشتقات خود هنوز کاربرد دارد، واژه" نچیر" میباشد که به معنای شکار گوشتی است و "نچیروان" هم اسمی است به معنای شکارگر ماهر که از همان واژه مشتق شده است و لفظ تعریب شده آن نوشیروان است که در گذشته نام نوشیروان عادل یکی از پادشاهان ساسانی بوده و در حال حاضر هم در لهجه‌های مختلف کردی نام"نچیروان" بر کودکان ایشان گذارده میشود. نامی که امروزه در لهجه‌های فارسی اثری از کاربرد آن یافت نمیشود.
...
واژه نخچیر در زبان باستانی دری به واژه نچیر در زبان عموم تغییر شکل میدهد و در ادامه با رسم‌الخط عربی به واسطه عدم وجود حرف"چ" در این زبان، واژه به صورت نجیر نگاشته آمده است. دست‌نویس بودن کتاب‌های کهن و کپی نویسی کاتبان خراسانی از روی آنها و عدم فهم واژه نجیر و اصالت آن، و به زعم کاتبان برای درست کردن املای غلط پیشین به این واژه یک الف ناقابل چسبانده‌اند تا دست کم معنایی از آن برداشت کنند و در اشتباهی تاریخی و ادبی، معنای واقعی را به بیراه ببرند و این غلط مصطلح تا به امروز در بین فارسی زبانان رایج است.اصطلاح به این گونه تصحیح میشود: "مرغی که نچیر می‌خوره، نوکش کجه"، یعنی  پرنده‌ای که شکار گوشتی می‌خوره نوکش کجه. این معنا را نه هر کارشناس و جانورشناس بلکه هر فردی که این پرندگان را دیده باشد، حتما تأیید خواهد کرد.

برای مشاهده متن کامل به این سایت‎مراجعه کنید

من تکذیب میکنم شدید

حدود ده سال پیش دوران لیسانس
اول اینو بگم من از آدمای عصا قورت داده و کسایی که میخوان با لفظ قلم حرف زدن و ادبی حرف زدن خودشونو بالاتر و با سواد تر جا بزنن متنفرم
خلاصه توی جمعی بودیم داستانگو و داستان نویس یکی بود که هنوز الفبای داستان نویسی نمیدونست اما حرف زدنش از استاد کزازی پر تکلف تر و صد البته پوچ و توخالی.
چند صفحه ز کتاب عناصر داستان خونده بود و اونها رو با جملات قصار نویسنده های دیگه ترکیب میکرد و روی اعصاب من رژه میرفت
بقیه دوستان ولی همه در لاک دفاعی و حالتی جدی فرو رفته بودن که خوشبختانه اون دوست سخنور یهو گفت جناب سام وان لایک یو نظر شما چیه ؟
من کمی به صورتش نگاه کردم بعد به صورت بقیه حضار نگاه کردم و بسیار عارفانه گفتم مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه
و واقعا اون موقع از وجود چنین حیوانی لطلاع نداشتم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: mr.amir007 ، mehre cyrus ، amin_j ، eexaminee ، kouroshz0 ، msr839 ، aram_hpanahi ، Malmal60
دوستان 22 ساعت دیگه مونده می دونید یعنی چی یعنی خیلیییییییییییییییییییییییییی دقیقههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
یعنی میلیون ها ثانیهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
وایییییییییییییییییییییییییییی چقدرررررررررررررررر موندههههههههههههههههههههههههههههه .......... ساعتم هر ساعتش یک روز می گذره انگار چرااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: msr839 ، alireza_guitar ، dv2017 ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، copol
(2016-05-02 ساعت 22:31)someonelikeyou نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 20:57)dv2017 نوشته:  

توی پستها خوندم یکی نوشته بود جمله بالا یعنی چی ، همرو نخوندم اگه پاسخ هست از تکراری بودن مطلب عذر میخوام
من خودم اون اوایل که اومده بودم توی این تاپیک ( رجوع شود به تاریخ عضویتم) امضای سامی عزیز نظرمو جلب کرد و اون موقع بود که رفتم دنبال معنیش .
...

من تکذیب میکنم شدید

حدود ده سال پیش دوران لیسانس
اول اینو بگم من از آدمای عصا قورت داده و کسایی که میخوان با لفظ قلم حرف زدن و ادبی حرف زدن خودشونو بالاتر و با سواد تر جا بزنن متنفرم
خلاصه توی جمعی بودیم داستانگو و داستان نویس  یکی بود که هنوز الفبای داستان نویسی نمیدونست اما حرف زدنش از استاد کزازی پر تکلف تر و صد البته پوچ و توخالی.
چند صفحه ز کتاب عناصر داستان خونده بود و اونها رو با جملات قصار نویسنده های دیگه ترکیب میکرد و روی اعصاب من رژه میرفت
بقیه دوستان ولی همه در لاک دفاعی و حالتی جدی فرو رفته بودن که خوشبختانه اون دوست سخنور یهو گفت جناب سام وان لایک یو نظر شما چیه ؟
من کمی به صورتش نگاه کردم بعد به صورت بقیه حضار نگاه کردم و بسیار عارفانه گفتم مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه
و واقعا اون موقع از وجود چنین حیوانی لطلاع نداشتم
چیو تکذیب کردی؟
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، Malmal60
aaraam، abas_kashan، mr.amir007*، Sedagat، 3 مهمان
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: Sedagat ، msr839 ، aram_hpanahi ، arminqt
ديگه چيزي نمونده، امشب آخرين شبه، فردا پرونده Dv Lottery 2017 هم بسته ميشه
اميدوارم امسال بيشترين تعداد برنده ها از مهاجرسرايي ها باشه، حتي اگه من برنده نشم
تشکر کنندگان: dv2017 ، Sedagat ، redbull ، msr839 ، alireza_guitar ، jalayevatan ، mary59 ، Elham usa ، jack87 ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، arminqt ، copol ، amin_j
همونا که تو وبلاگه بود
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، Sedagat ، aram_hpanahi ، arminqt
چرا من اصلا اضطراب ندارم؟ فقط دشارژم، انگار کله ام خالیه
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، jalayevatan ، dv2017 ، Sedagat ، jack87 ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، arminqt
امسال اگه نشد واسه هميشه از صحنه رقابت ها كنار ميرم
می گذرد ...
تشکر کنندگان: redbull ، mary59 ، Sedagat ، jack87 ، aram_hpanahi ، arminqt ، copol
چند روز پیش یه سریال رو برای بار دوم شروع کردم دیدم
6 فصل و حدودا 100 قسمت
یه سریال خیلی خیلی قشنگ به اسم White Collar
یه سریال در مورد یه دزد معروف اثار هنری و یه مامور اف بی آی که با هم روی پرونده ها کار میکنن

دلیل این که اومدم اینجا و اینو میگم اینه که:
این سریال خیلی قشنگ ساخته شده، در حال تماشایینو خیلی خیلی به شخصیتای سریال نزدیک میشین بدونِ این که متوجه بشین
همین الان تموم شد و با وجود این که میدونستم چی به چیه و برای بار دوم بود میدیدمش بازم بغضو گریه...
برا یه پسر کمی سخته ها ولی خب از اعتراف بهش خجالت نمیکشم من یه آدمِ احساساتی هستم

به همتون پیشنهاد میکنم این سریال رو حتما ببینین
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: msr839 ، redbull ، jalayevatan ، dv2017 ، Sedagat ، jack87 ، mehre cyrus ، copol
(2016-05-02 ساعت 22:41)someonelikeyou نوشته:  همونا که تو وبلاگه بود
یعنی معنی دیگه یا ریشه دیگه ای داره ؟
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، jack87 ، aram_hpanahi ، Malmal60
حس قشنگیه .......کاش هر روز میگفتن لاتاری فرداست ...
تشکر کنندگان: kouroshz0 ، msr839 ، milade ، Sedagat ، dv2017 ، jack87 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، Malmal60 ، arminqt
این یه مصاحبه خیلی خوب از سارا گرو ئه که توش در مورد عکس و نحوه قرعه کشی و ... توضیح میده برخلاف بقیه مصاحبه هاش با ووآ خیلی خوبه.
https://www.youtube.com/watch?v=8ADjpzsc4-0
تشکر کنندگان: redbull ، msr839 ، kouroshz0 ، Sedagat ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان