کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سپیده جان دست راستت رو سر ما تو این شب عزیز
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، jack87 ، bagmorad ، sepideh1234 ، arminqt ، msr839
چه ساکت شدین. بهتون نمیاد.
نکنه رفتین خیال پردازی میکنین. لحظه فرود هواپیمارو تجسم میکنین
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، aram_hpanahi ، jack87 ، sepideh1234 ، arminqt ، amirmc ، jalayevatan ، msr839
چون فردا حسش نیس الان این جمله رو میگم

احتمالن یه اشتباهی شده از ایران هیچ برنده ای نداشتیم بچه ها نا امید نباشین احتمالش هست دوباره قرعه کشی کنن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، sattar1981 ، aram_hpanahi ، jack87 ، aydin-j ، arminqt ، kouroshz0 ، taptan ، copol ، mary59 ، amirmc ، Elham usa ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-03 ساعت 00:50)Death ‎Angel نوشته:  سلام. ولی دوس عزیز خیلیا مثل من که بار چندمشون هست و صبر زیادی کشیدن نیاز دارن به رفتن  برای رسیدن به ارامش و دور شدن از خیلی چیزا بهمین خاطر خیلی استرس دارن و خیلیها چون صرفا بخاطر مسایل دیگه میخوان برن زیاد استرس ندارن

من به شما که چند سال بیشتر منتظر موندید حق میدم،فرمایشتون کاملا درست
کسانیکه بخاطر مسایل دیگه ثبت نام میکنن هم هستن،ولی فکر کنم خیلی کم باشن،اکثر دوستان مشکل دارن حالا هرکی به ی نحوی،یکی از موقعیت شغلی ناراضیه،یکی از اجتماع،یکی از تضاد تو جامعه،یکی از ....
ولی شما چاره ایی سراغ داری؟با ناراحتی و استرس باور کن هیچی درست نمیشه،نمیگم خودم ناراحت نیستم،باور کنید خود شخص من از ۱۸ ساعتی که بیدارم در کل روز حد اقل ۱۴ ساعت ناراحت و کلافه هستم از هفت روز هفته شاید فقط یک روز کمی سر حال باشم،ولی باز سعی میکنم کنار بیام،همینه که هست
دست رو دست گذاشتن بده تلاش میکنم و میکنیم،بدتر از این،اینه که در جا میزنیم
ولی کاری نمیشه کرد،پس سعی کنیم کمی کمتر اعصاب خودمون رو داغون کنیم
در پایان امیدوارم که هممون برنده بشیم
تشکر کنندگان: jack87 ، Death ‎Angel ، mehre cyrus ، msr839
"گ ی م. آ و. ت ر و ن ز" دیدم اصلا روحم شاد شد
یه ساعت از فکر لاتاری در اومدیم حداقل
به امید خدا سال دیگه همگی تو خود یو اِس آ پرزیدنت هیلاری شام دعتمون میکنه کاخ سفید میشینیم میبینیم فصل جدید رو به اتفاق^_^
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

تشکر کنندگان: someonelikeyou ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، mehre cyrus ، arminqt ، taptan ، copol ، dv2017 ، jalayevatan ، parsboyr ، msr839
(2016-05-03 ساعت 01:04)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 00:50)Death ‎Angel نوشته:  سلام. ولی دوس عزیز خیلیا مثل من که بار چندمشون هست و صبر زیادی کشیدن نیاز دارن به رفتن  برای رسیدن به ارامش و دور شدن از خیلی چیزا بهمین خاطر خیلی استرس دارن و خیلیها چون صرفا بخاطر مسایل دیگه میخوان برن زیاد استرس ندارن

کسانیکه بخاطر مسایل دیگه ثبت نام میکنن هم هستن،ولی فکر کنم خیلی کم باشن،اکثر دوستان مشکل دارن حالا هرکی به ی نحوی،یکی از موقعیت شغلی ناراضیه،یکی از اجتماع،یکی از تضاد تو جامعه،یکی از ....
ولی شما چاره ایی سراغ داری؟با ناراحتی و استرس باور کن هیچی درست نمیشه،نمیگم خودم ناراحت نیستم،باور کنید خود شخص من از ۱۸ ساعتی که بیدارم در کل روز حد اقل ۱۴ ساعت ناراحت و کلافه هستم از هفت روز هفته شاید فقط یک روز کمی سر حال باشم،ولی باز سعی میکنم کنار بیام،همینه که هست

کاملا درسته و موافقم با حرفات. اما استرس طبیعتا نمیتونه نباشه Big Grin
Cool
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، mehre cyrus ، jack87 ، arminqt ، msr839
ساعت چند لاتاری اعلام میشه دویتان
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، redbull ، sepideh1234 ، msr839
دوستان سلام
نگران نباشید اگر قبول نشدید هم بیخیال بابا
این زندگی مثل رودخونه جریان داره
مهم اینه که به شاخ و برگ کنار رودخونه گیر نکنی
یعنی خودت زندگیتو بسازی
به امید زنده باش و در زمان حال زندگی
تشکر کنندگان: jack87 ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، redbull ، LAlover ، bagmorad ، copol ، dv2017 ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-03 ساعت 01:10)Death ‎Angel نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 01:04)aram_hpanahi نوشته:  

کاملا درسته و موافقم با حرفات. اما استرس طبیعتا نمیتونه نباشه Big Grin

استرس که بله منم موافقم با شما
چند روز پیش رفتم دندونم رو بکشم،با توجه به اینکه اصلا در برابر دیدن و خون و ضربه جسمی خوردن و... ضعیف نیستم،باور کنید انقد استرس گرفته بودم داشتم میمردم
حالا یک روز به اعلام نتایج لاتاری باشه و استرس نداشته باشی؟!!!
مگه میشه؟مگه داریم Big Grin
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jack87 ، Sedagat ، عسل.م ، jalayevatan ، Death ‎Angel ، msr839
لطفا يكم صبر كنيد من تازه صفحه ٤٤٢ ام .... يواش تر ديگه
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jack87 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، jalayevatan ، parsboyr ، msr839
دعا بکن؛
ولی اگر اجابت نشد؛
با خدا دعوا نکن؛
میانه ات با او به هم نخورد؛
چون تو جاهلی و او عالم و خبیر ...

Big Grin جسارت نشه خدمت دوستان .. منظور از جاهل در برابر علم خداست
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
Photo 
[img]C:\Users\Amir\Documents\Bandicam\bandicam 2016-05-03 01-14-10-582.jpg[/img]
تشکر کنندگان: msr839
در سرزمینی که کباب بال میخورند، پرواز آرزوست...
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، Sedagat ، Elham usa ، parsboyr ، msr839
سلام
شب خوش
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
تشکر کنندگان: elahe mousavi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 00:53)sepideh1234 نوشته:  من صفحه ٣٢١ هستم، تا شما بخوابيد منم بقيه رو ميخونم و بهتون ميرسم D:

منم اين چند روز لحظه لحظه دارم با شما پيش ميام، براي همتون آرزوي قبولي با كيس نامبر پايين رو دارم، و انرژي مثبت ميفرستم به سمت تون. اميدوارم ١٩ساعت ديگه چشماتون از خوشحالي بخنده Wink Big Grin
كيس نامبر:**8 2016AS /ارسال فرم: May22 /مصاحبه: Oct 19 /آنکارا / ویزا یکضرب/ ورود به آمریکا: 24 Nov
دریافت گرین کارت:23 2015Dec

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان