کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-03 ساعت 01:35)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 01:31)arminqt نوشته:  خب من رسيدم ديگه ...
فكر كنم همه خوابيدن.. درسته ؟

نههههههه خخخخخیییییییررررررر

خيلي هم خوب .
خب حالا اعلام كنيد دفعه چندم هست شركت كردين .
من بار ٧ ام ميشه ميخوام چك كنم
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، sepideh1234 ، msr839
من بار دوم ک شرکت کردم
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، arminqt ، jack87 ، sepideh1234 ، msr839
بار اول به خدا
غلط کردم دیگه شرکت نمیکنم
تورو خدا
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، arminqt ، jack87 ، sepideh1234 ، msr839
به قول شاعر که میگه
یه امشب شب عشقه
همین امشبو داریم...
البته امیدوارم تازه این اول این مسیر پر فراز و نشیب باشه...
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، jack87 ، sepideh1234 ، parsboyr ، msr839
JFK Airport

فرودگاه جی اف کندی

ایشالا مقصد همه مهاجرسرایی ها:

[عکس: rzhclibi7ivvveist5uy.jpg]
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
ما برفتیم بخوابیم، شبتون بخیر...

استراحت کنین فردا به انرژی نیاز دارین

ایشالا همه شما رو با چشمای گریون ببینم
اینقدر از خوشحالی گریه کنین که از هوش برین Big Grin
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: Caspian_Wave ، kouroshz0 ، mehre cyrus ، arminqt ، jack87 ، alireza_guitar ، Elham usa ، sheghi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 01:41)hmf_4919 نوشته:  سلام
دوستان بازم ماه مي شد و استرس و اضطراب قبل از ديدن نتيجه ها.چند خطي ميخوام درمورد سال گذشته بنويسم.
دوسال پيش موقع ثبتنام dv2016 به اصرار خودم براي يكي از دوستان اون زمانم ثبتنام كردم و بيشتر جنبه فان داشت براي خودم،چون ميگفتم من كه ٨ ساله دارم مينويسم اسممو تازه چن ساليم زير مجموعه پدر مادرم بودم در نيومد اسمم حالا ميخواد اسم دوستم كه سال اولشه دربياد!!!؟؟؟خوده دوستمم كه از بيخ و بن منكر اين قضيه لاتري و اين حرفا بود و فكر ميكرد اينا چرت و پرته و واقعيت نداره.باري،بگذريم.
پارسال ما رفتيم و بعد از چندين روز ارور دادن ديدم كه بله خانم اسمش در اومده و منه بدبختم تا دو روز فقط شوك بودم.خلاصه بعد دو روز بهش خبر دادم و بازم باور نميكرد و ميگفت الكيه و اصن تو بيخود عكس و اطلاعاتمو دادي به اين سايته و و و و ،فقط زر ميزد دور از جون شما عزيزان اين فروم.
خلاصه با كلي وقت گذاشتن واسش و خرفهم كردنشو اينا باور كرد كه راسته و چه شانس بزرگي در خونشو زده.بعد از اينكه باورش شد و به دوست و رفيقاش گفت، بهش چپ و راست پيشنهاد ازدواج با پولهاي هنگفت شد دو تا شو ميدونم يه ٥٠٠ ميليون و يه ٧٠٠ تومن كه ازدواج سوري بكنن و طرف بپره بره از ايران، خودش شاخ در آورده بود از اتفاقايي كه داشت براش ميوفتاد تو زندگيش.
منم خدايي كمش نذاشتم و تمامي كاراش و دوندگياشو مثه اسب انجام دادم براش (ميتونيد پستهاي گذشتمو بخونيد) تا اينكه يه روز گفت دارم ازدواج ميكنم،حالا بايد چكار كنم؟ منم يه ده روزي قهر كردم باهاش جوابشو نميدادم اما از طرفيم ديدم گناه داره،هيچ اطلاعاتي نداشت و حتي يه كلمه هم زبان نميدونست.بگذريم.ايميل بازيا با سفارت و درخواست unlock كردن فرماشو تغيير زمان مصاحبه و همه و همه رو كردم خودم و فرستادم براشون. تا اينكه رفتن سفارت و از دبي زنگم زد شوهرش و گفت آقاي فلاني ما كارامون درست شد يضرب گرفتيم ويزارو.خيالتون. راحت مشكلي پيش نيومد ممنون از شما خداحافظ.
اين خداحافظ كردن همانا و من اوسكول با زيرشلواري پاي لپتاپم نشستنم همانا...خيلي حس بدي بود.دقيقا وقتي خيلي زوود خدافظي كرد و قطع كرد احساس كردم يكي بهم تجاوز كرده و در رفته منم دستم به هيچجا بند نيس.نه تشكري و حفظ رابطه اي نه قدرشناسي.هيچي هييييييچ. (درسته كه انتظار تشكر نبايد داشت بعد انجام يه كاري اما اين رفتارام واقعا درست نبود كه اينا با من كردن.)
ولي بزرگترين درسي كه گرفتم از اين قضيه تو زندگيم،اينكه اول از همه اينكه واقعا به معناي داشتن شانس در زندگي يه عده پي بردم و اينكه هيچ كاري اونجور كه ما ميخواييم پيش نميره.و اينكه قبل انجام هركاري از عواقب اون كار مطلع باشيم تا بهمون زوور نشينه و خود خوري كنيم.
خيلي حرف زدم ببخشيد.درد و دل شامگاهي بودSmile
شاد و سلامت باشيد
یا حاجی واشتنگ.......
بابا نمیدونم چی بگم...من دیگه اسم خودمم یادم نمیاد.
تشکر کنندگان: kouroshz0 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، Malmal60 ، hmf_4919 ، jack87 ، sheghi ، jalayevatan ، msr839
دوستان بازم ماه مي شد و استرس و اضطراب قبل از ديدن نتيجه ها.چند خطي ميخوام درمورد سال گذشته بنويسم.
دوسال پيش موقع ثبتنام dv2016 به اصرار خودم براي يكي از دوستان اون زمانم ثبتنام كردم و بيشتر جنبه فان داشت براي خودم،چون ميگفتم من كه ٨ ساله دارم مينويسم اسممو تازه چن ساليم زير مجموعه پدر مادرم بودم در نيومد اسمم حالا ميخواد اسم دوستم كه سال اولشه دربياد!!!؟؟؟خوده دوستمم كه از بيخ و بن منكر اين قضيه لاتري و اين حرفا بود و فكر ميكرد اينا چرت و پرته و واقعيت نداره.باري،بگذريم.
پارسال ما رفتيم و بعد از چندين روز ارور دادن ديدم كه بله خانم اسمش در اومده و منه بدبختم تا دو روز فقط شوك بودم.خلاصه بعد دو روز بهش خبر دادم و بازم باور نميكرد و ميگفت الكيه و اصن تو بيخود عكس و اطلاعاتمو دادي به اين سايته و و و و ،فقط زر ميزد دور از جون شما عزيزان اين فروم.
خلاصه با كلي وقت گذاشتن واسش و خرفهم كردنشو اينا باور كرد كه راسته و چه شانس بزرگي در خونشو زده.بعد از اينكه باورش شد و به دوست و رفيقاش گفت، بهش چپ و راست پيشنهاد ازدواج با پولهاي هنگفت شد دو تا شو ميدونم يه ٥٠٠ ميليون و يه ٧٠٠ تومن كه ازدواج سوري بكنن و طرف بپره بره از ايران، خودش شاخ در آورده بود از اتفاقايي كه داشت براش ميوفتاد تو زندگيش.
منم خدايي كمش نذاشتم و تمامي كاراش و دوندگياشو مثه اسب انجام دادم براش (ميتونيد پستهاي گذشتمو بخونيد) تا اينكه يه روز گفت دارم ازدواج ميكنم،حالا بايد چكار كنم؟ منم يه ده روزي قهر كردم باهاش جوابشو نميدادم اما از طرفيم ديدم گناه داره،هيچ اطلاعاتي نداشت و حتي يه كلمه هم زبان نميدونست.بگذريم.ايميل بازيا با سفارت و درخواست unlock كردن فرماشو تغيير زمان مصاحبه و همه و همه رو كردم خودم و فرستادم براشون. تا اينكه رفتن سفارت و از دبي زنگم زد شوهرش و گفت آقاي فلاني ما كارامون درست شد يضرب گرفتيم ويزارو.خيالتون. راحت مشكلي پيش نيومد ممنون از شما خداحافظ.
اين خداحافظ كردن همانا و من اوسكول با زيرشلواري پاي لپتاپم نشستنم همانا...خيلي حس بدي بود.دقيقا وقتي خيلي زوود خدافظي كرد و قطع كرد احساس كردم يكي بهم تجاوز كرده و در رفته منم دستم به هيچجا بند نيس.نه تشكري و حفظ رابطه اي نه قدرشناسي.هيچي هييييييچ. (درسته كه انتظار تشكر نبايد داشت بعد انجام يه كاري اما اين رفتارام واقعا درست نبود كه اينا با من كردن.)
ولي بزرگترين درسي كه گرفتم از اين قضيه تو زندگيم،اينكه اول از همه اينكه واقعا به معناي داشتن شانس در زندگي يه عده پي بردم و اينكه هيچ كاري اونجور كه ما ميخواييم پيش نميره.و اينكه قبل انجام هركاري از عواقب اون كار مطلع باشيم تا بهمون زوور نشينه و خود خوري كنيم.
شاد و سلامت باشيد
حتما لیاقتت رو نداشته که از زندگیت پریده بیرون، امیدوارم امسال خودت...[emoji6]
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، hmf_4919 ، LORDAmiroo ، jack87 ، msr839
doostan hala natayej ealam shode vaghean?
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839
اقا قیمت دستگاه خودکار رفرش کن تو سایت امازون چنده
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، arminqt ، tajhizgaran ، jack87 ، tenardie2bai ، mary59 ، someonelikeyou ، jalayevatan ، msr839
شاد و سلامت باشيد

جالب بود.
مطمئن باش نتیجه کار مثبتت رو میبینی.
حالا به چه شکلی خدا میدونه...
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، hmf_4919 ، jack87 ، عسل.م ، jalayevatan ، msr839
(2016-05-03 ساعت 01:53)justforyou نوشته:  doostan hala natayej ealam shode vaghean?

قابل توجه شرکت کنندگان در برنامه قرعه کشی گرین کارت سال ٢٠١۷
کلیه افرادی که در قرعه کشی سال ٢٠١۷ شرکت کرده اند و شماره تاییدیه دریافت کرده اند می توانند از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه ۳ ماه مه ۲۰۱۶ (۸:۳۰ شب سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ) با مراجعه به تارنمای رسمی قرعه کشی www.dvlottery.state.gov وضعیت پرونده خود را بررسی نمایند. یادآوری می کنیم که وزارت امور خارجه هرگز به برندگان یا افرادی که برنده نشده اند ایمیل ،نامه مکتوب یا پیامک تلفنی ارسال نمی کند و تماسهایی این چنینی جعلی و با هدف کلاهبرداری هستند. سفارتخانه ها و کنسولگری های ایالات متحده فهرست پذیرفته شدگان را ارائه نمی کنند. تنها راه برای اطلاع از وضعیت مراجعه به بخش Entry Status Check این تارنما است. اگر احتمالا شماره تاییدیه خود را گم کرده اید، در تارنمای قرعه کشی ابزاری قرار دارد که با وارد کردن آدرس پستی الکترونیکی که زمان ثبت نام در قرعه کشی استفاده نمودید و اطلاعات شخصی دیگر هویت شما را تایید میکند و به شما این امکان را میدهد تا شماره تاییدیه تان را بازیابید. افرادی که در قرعه کشی انتخاب شده باشند بطور اتوماتیک به صفحه دیگری هدایت می شوند و دستورالعملهای لازم را برای ادامه مراحل دریافت می دارند.
انتخاب به قید قرعه، تضمینی برای دریافت روادید توسط شما نخواهد بود. این انتخاب فقط به آن معنا است که شما داری شرایط تقاضا برای ویزای قرعه کشی هستید و اگر در مراحل بعدی واجد شرایط شناخته بشوید به شما ویزا تعلق خواهد گرفت. برای اطلاعات بیشتر درباره این برنامه به این پیوند مراجعه کنید: http://go.usa.gov/3DKdm
تشکر کنندگان: justforyou ، mehre cyrus ، ali etesami ، aram_hpanahi ، arminqt ، jack87 ، copol ، amin_j ، msr839
(2016-05-03 ساعت 01:42)kkr200 نوشته:  JFK Airport

فرودگاه جی اف کندی

فرودگاه اولين ورود من به امريكا

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jack87 ، tenardie2bai ، aram_hpanahi ، copol ، elahe mousavi ، رژینا ، msr839
(2016-05-03 ساعت 01:53)justforyou نوشته:  doostan hala natayej ealam shode vaghean?

لطفا فارسي تايپ كنين .
بله قرعه كشي انجام شده و تا ساعاتي ديگر نتايج مشخص ميشه

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jack87 ، mohammadalir ، aram_hpanahi ، msr839
فرودگاه جی اف کندی

[/quote]

ایشالا ایشالا
شما برا ما دعا کن ما برا شما Big Grin

من بد بخت که فردا دانشگاه تحویل کار دارم باس تا صب بیدار بمونم ... فقط یه چیز میتونه خیلی خوشحالم کنه تو این هاگیر واگیر و اونم .... ؟
تشکر کنندگان: msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان