کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سلام به همه عزیزان
امیدوارم اونایی که این همه آرزوی اینجارو دارن هر چه زودتر به آرزوشون برسن چه با لاتاری چه جورای دیگه چون واقعا ارزش آرزو کردن و داره امید داشته باشید.
همتون و دوست دارم .
کیس:   36xx/ 2015سفارت: انکارا **مصاحبه: Feb** تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر** دریافت ویزا:خانومم گرفته خودم : کلیر 9 جون بعد از 10 آپدیت آخرین آپدیت 2 جون با همسرم دریافت ویزا 25 جون
تشکر کنندگان: Sedagat ، darabi ، redbull ، elinn ، elahe mousavi ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839
من دیشب خواب دیدم برنده شدم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: algh90 ، faraz15 ، Interuniversal ، amirmc ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839
امیدوارم یکی از اینجا برنده بشه که سال بعد یه نفر رو داشته باشیم بگه سال پیش تو شمارش معکوس یادش بخیر
تشکر کنندگان: dv2017 ، عسل.م ، payamshad ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، msr839
دوستان دقیقا چند اعلام میشه؟
12 ظهر به وقت نیویورک؟
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
درود؛
صبح همگی بخیر!

فقط ۱۳ ساعت مونده... [عکس: 2.gif]
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: abas_kashan ، redbull ، dv2017 ، payamshad ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839
من دیشب خواب دیدم برنده پنجاه میلیون تومن پول شدم
تشکر کنندگان: redbull ، dv2017 ، elahe mousavi ، darabi ، payamshad ، algh90 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، mr.amir007 ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:47)bagmorad نوشته:  بچه ها امسال سهمیه ایران باز قراره بیشتر شه؟

سال قبل اگه اشتباه نکنم 4992 نفر برنده شده بود.
تو آسیا اول بودیم.
معلوم نیست شاید امسال سهمیه سوریه عراق .... به علت مسایل پیش اومده برای این کشورها چند برابر بشه و به همان نسبت سهمیه سایر کشورها از جمله ایران کم بشه و از کجا معلوم حتی نصف اون مقدار که شما برای سال پیش گفتید نشه...... خدا نکنه اینجور بشه در اینصورت بیچاره شدیم  Sad
تشکر کنندگان: dv2017 ، faraz15 ، aram_hpanahi ، msr839 ، bagmorad
(2016-05-03 ساعت 03:11)rohemast نوشته:  سلام
من برنده سال ۲۰۱۵ الانم آمریکام
ولی خداییش گرین کارت هم چیزی نیست ااا
بچسبید به زندگیتون تو ایران
lol

راه برگشت كه بازه دوست عزيز، به خودت سختي نده و برگرد به آغوش مام ميهن
تشکر کنندگان: hamedDV ، redbull ، dv2017 ، Mina1Mina ، elinn ، dolatmandani ، someonelikeyou ، payamshad ، mary59 ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 06:12)sherwean001 نوشته:  دوستان من امسال یازدهمین ساله که دارم شرکت می کنم توی لاتری اما تا الان قسمت نبوده، فقط خواستم بگم آمریکا بهشت نیستش. اونجا هم مشکلات هست اما خب از اینجا بهتره از خیلی جهات، امیدتون بخدا باشه و فردا خیلی ها تکرار میکنم خیلی ها اسمشون در نمیاد ناراحت و افسرده نشین، دیگه تجربست گفتم بگم.
دوست عزیز ناامید نشو منم بعد از 8 یا 9 بار شرکت کردن سال 2014 برنده شدم Smile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: sherwean001 ، mary59 ، Interuniversal ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، msr839
(2016-05-03 ساعت 05:00)taptan نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 04:27)LORDAmiroo نوشته:  بچه ها اگه 16 ساعت دیگه اون جمله معروف رو ندیدید چکار میکنید؟ اولین عکس العملتون چیه؟ Big Grin

باورش سخته برام که ما هم میتونیم جزو اون خوش اقبال ها باشیم

احتمالا اولش جیغ بزنم بعد شکر خدا رو بجا بیارم و بعدش هم به همسرم خبر بدم
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: عسل.م ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 02:58)mohammadalir نوشته:  یک درودل حسابی برای ما مشتاقان :
تا کی اخه باید هواپیماهای ایرباس a380 و بوینگ 787 dreamline اماراتی و قطری رو که از  دبی و ابوظبی و دوحه از سر کشور ایران به مقصد هوستون و واشنگتن و نیویورک و لس انجلس و سانفراسیسکو رو با حسرت در اسمان نگاه کرد و گفت خدایا کی میشه منم مسافر این پروازها بشم ...اره ولی اگر تو بخوای میش

شما هم مثه من معتاد flightradar هستيد؟ Big Grin
تشکر کنندگان: @t@r ، payamshad ، mehran.bash ، Interuniversal ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، mohammadalir ، msr839
(2016-05-03 ساعت 07:39)navid32 نوشته:  من دیشب خواب دیدم برنده پنجاه میلیون تومن پول شدم

اگر در واقعیت امروز این خبر رو بشنوین با برنده شدن در لاتاری عوض میکنین؟؟؟؟
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، mehran.bash ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، mohammadalir ، msr839
من ديشب بعد از كلي تمركز كردن و تصور برنده شدن تو لاتاري خواب ديدم سفر رفتم هند !!!!
خدااااااااايا، آخه اين همه جا ، چرا هند ؟؟!!
تشکر کنندگان: darabi ، عسل.م ، payamshad ، sepideh1234 ، FARZAM696 ، amirmc ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، jack87 ، mohammadalir ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:11)rohemast نوشته:  سلام
من برنده سال ۲۰۱۵ الانم آمریکام
ولی خداییش گرین کارت هم چیزی نیست ااا
بچسبید به زندگیتون تو ایران
lol
مگه قرار بود گرین کارت فرشته نجاتت بشه؟ دوست عزیز گرین کارت نه مدال خوشبختیه نه نشان لیاقته و نه چراغ جادو ..... بلکه فقط حکم یک مجوز و بلیط را دارد برای ماندن و جنگیدن با سختی ها و مشکلات.کسانی که اهلش نیستند و چیزی در چنته ندارند همان بهتر که زود برگردند
تشکر کنندگان: darabi ، عسل.م ، dolatmandani ، payamshad ، nazi56 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، msr839
(2016-05-03 ساعت 07:59)asrainman نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 02:58)mohammadalir نوشته:  یک درودل حسابی برای ما مشتاقان :
تا کی اخه باید هواپیماهای ایرباس a380 و بوینگ 787 dreamline اماراتی و قطری رو که از  دبی و ابوظبی و دوحه از سر کشور ایران به مقصد هوستون و واشنگتن و نیویورک و لس انجلس و سانفراسیسکو رو با حسرت در اسمان نگاه کرد و گفت خدایا کی میشه منم مسافر این پروازها بشم ...اره ولی اگر تو بخوای میش

شما هم مثه من معتاد flightradar هستيد؟ Big Grin
چه جالب،دقیقا نزدیک خونه ما یک آژانس هواپیمایی پرواز های قطری هست که همیشه با خودم میگم کی بشه برم اینجا و پرواز شیکاگو اکی کنم
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: عسل.م ، @t@r ، payamshad ، mehran.bash ، asrainman ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، mohammadalir ، copol ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان