کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-03 ساعت 08:21)عسل.م نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 08:00)elahe mousavi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 07:39)navid32 نوشته:  من دیشب خواب دیدم برنده پنجاه میلیون تومن پول شدم

اگر در واقعیت امروز این خبر رو بشنوین با برنده شدن در لاتاری عوض میکنین؟؟؟؟

نه بابا ارزشش بيشتر از اين مبلغ هاس.
من تو همين مهاجرسرا دوستي رو ميشناسم كه حاضره واسه امريكا رفتن 500 هزينه كنه
خوب اون که حاضر 500 م هزینه کنه از طریق سرمایه گذاری بره دیگه، مثل ما با گردن کج اینجا ثانیه ها رو نشماره
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، Sedagat ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، copol ، msr839
سلام فیلم حاجی واشنتن دیدم. نوستالژیک !

یاد ضرب المثل دیگران کاشتند تا مابخوریم ما میکاریم تا دیگران بخورند ....تو ذهن ادم تداعی میشه‌ ک ابراهام لینکولن و امثالهم برا اونها کرد و لی ما ب راستی چ کردیم ! فیلم حاجی فراتر از یک فیلم.

امضا حاجی واشنگتن
تشکر کنندگان: mom ، Interuniversal ، Sedagat ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 08:18)someonelikeyou نوشته:  من زمانی که دارم سایتو چک میکنم یه آدامس میجوم و اگه برنده باشم نگهش میدارم تا وقتی رسیدم سیاتل بچسبونمش دیوار آدامسی

من اگه برنده بشم ... به خاطر این موفقیت یه دونه سیگار روشن می کنم ....
ما که کوبایی نیستیم ولی در کوبا سیگار برگ بعد از موفقیت مرسومه ...
Big Grin Big Grin Big Grin
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، m_ganj ، sepideh1234 ، Sedagat ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 08:31)sherwean001 نوشته:  مرسی از همه

بابت؟؟؟؟
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
شهرزاد میگه : همیشه اونجوری نمیشه که ما فکر میکنیم .... @@@@
تشکر کنندگان: mom ، darabi ، m_ganj ، sepideh1234 ، عسل.م ، Sedagat ، nazi56 ، elahe mousavi ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839
سلام به همگي
نمي دونم من و كسي يادش هست يا نه
من الان ٥ سال اينجا هستم
٣ تا اكانت عوض كردم ولي جز dv2015 هيچ وقت اكتيو نبودم
زمان من استخوان بود ، عليرضا گيتار بود ، خيلي ها بودن ، چقد اميد داشتيم ، ولي الان ٥ سال كه هيچي به هيچي
واقعا اميدوار بودن به اينكه اين اتفاق بيوفته جز مسخره ترين چيزاس ، نه به حكمت خداس نه به كائنات ، صرفا يه چيزه شانسيه ، تازه اگه شانس باشه
واقعا خيلي زندگي سخته كه سرنوشتمون رو گره زديم به يه كامپيوتر كه يهو رو اسم ما وايسه
من شايد از خيلي ها به اين داستان محتاجم ، فقطم هدفم تحصيله چون اگه گرين داشته باشم به جاي ٢٠٠٠٠٠ هزار تايي كه بايد نقد بدم خدمت دانشگاه تا قرون آخرشو مي تونم وام بگيرم
واقعا خودم دلم به حال خودم به خاطره اون اميد و آرزوها مي سوزه
من نمي گم ايشالا همه برنده بشن چون اصلا شدني نيست
والا تو اين ٥ سال كه من اينجام حتي ١ نفر هم از تاپيك شمارش معكوس نبرده
من حكمت خدارو نمي خوام ، من صلاحم دست خودم پس مي گم اگه بردم بردم اگه نه ......
B1 : no clearance , 04,11,2014
DV 2016 waiting
تشکر کنندگان: moxtar88 ، darabi ، m_ganj ، alireza_guitar ، payamshad ، mary59 ، Sedagat ، nazi56 ، jack87 ، mehre cyrus ، arminqt ، copol ، msr839
جناب آلیاز این زندگی ما ایرانیاست که آیندمون رو گره زدیم به صفحات پیج های مهاجرت، من خیلی وقتا به خودم میگم اصلا معلوم هست دارم چیکار میکنم؟؟ هی سنمون میره بالاتر و هی نا امیدتر و بی انگیزه تر میشیم، گه گاهی هم دل خوش میکنیم به لاتاری و گرین کارت ... متاسفم برای خودم و امثال خودم که جوونیمون شد دل بستن به صفحات پیج...
امروز تکلیف خیلیا مشخص میشه، امیدوارم شما جزو برنده ها باشین...
تشکر کنندگان: redbull ، darabi ، aliaz91 ، alireza_guitar ، m_ganj ، mary59 ، bardia55 ، amirmc ، Sedagat ، mehre cyrus ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 08:34)redbull نوشته:  سلام فیلم حاجی واشنتن دیدم. نوستالژیک !

یاد ضرب المثل دیگران کاشتند تا مابخوریم ما میکاریم تا دیگران بخورند ....تو ذهن ادم تداعی میشه‌ ک ابراهام  لینکولن و امثالهم برا اونها کرد و لی ما ب راستی چ کردیم ! فیلم حاجی فراتر از یک فیلم.

امضا حاجی واشنگتن

امروز بود ک فهمیدم وطنم ای سکوت پا برجا ...
الان فهمیدم چرا اون فیلم ب سرنوشت مارمولک دچار شده بود !
چون داشت واقعیت بیان میکرد ...

ما ک رفتیم دست خدا ان شالله موفق و پاینده باشید
تشکر کنندگان: m_ganj ، mehran.bash ، Sedagat ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، copol ، msr839
در راستای همین بحث من چندین بار به عنوان برادر کوچکتر توصیه کردم که اصلا سرنوست رو به لاتاری گره نزنین.
همزمان با اقدام به بخت آزمایی نباید از زندگیه فعلیمون دست برداریم و تسلیم بشیم
لاتاری یک موهبتیه که ممکنه سر راهمون قرار بگیره.
بچه ها نمي دونم چرا خيلي ها كه تو روزهاي اول سايت رو چك نمي كنن بعد كه چك مي كنن مي بينن قبول شدن !!
شما هم همچين چيزي شنيدين ؟
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، sepideh1234 ، darabi ، Sedagat ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839
بچه ها session time out مطمئنید مفهومش برنده شدنه؟ آخه من خیلی آدم قانعی هستم می خوام دعا کنم به درگاه خدا همون session time out را بهم بده . می بینم که شماها خیلی توقعتان بالاست و همون ثانیه اول از خدا می خواین برنده شین
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، mary59 ، Sedagat ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، copol ، msr839
سلام دوستان عزيزم ما هم جزو منتظرين هستيم ببينيم چه ميشود??
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، copol ، msr839
(2016-02-28 ساعت 20:21)Pakpourasghar نوشته:  
(2016-02-28 ساعت 16:05)hedyhoney نوشته:  
(2016-02-27 ساعت 20:40)Pakpourasghar نوشته:  آمار فقردر آمریکا:

آمار جدید درباره فقر نشان می دهد که در سال 2014،

متوجه نمیشم.پستتون یک چیز میگه متن امضاتون یک چیز دیگه؟ دوگانگی ارزشی تناقض اندیشه و عمل؟؟؟ مگه داریم؟ مگه میشه؟
اگه شما پست های قبلی رو مطالعه کنیین،من یک سری آمار گذاشته بودم راجب آمریکا،این پستمم در ادامه همون آمار بود،
در ضمن هر چیزی جنبه منفی و مثبتی داره ک باید به هر دوش نگریست.

هر مطلبی هر هنری هر نوشته ای یک معنای ظاهری داره یک معنای باطنی اگه خوب دقت کنید این دوگانگی ارزشی تناقض فلان و چلان برای همه مهاجرین صدق میکنه مگه خلافش ثابت بشه بپرسی چطوری میگم که از اینجا رونده از اونجا مونده. یعنی خیلی ها هستند که حاضرن فقر دیار غربت و بکشن اما به روح و روان و شعورشون توی وطن توهین نشه حالا اگه بازم تناقض ارزشی فکر و ..... دیدی جایی بفرمایید تا بعرضمHAVE GOOD TIME HONEY
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839
از موقعی که ثبت نام لاتاری اینترنتی شد ما ثبت نام می کنیم ولی تقریبا هر سال با اون جمله معروف برخورد . کردیم.....خیلی دوستان و آشنایان قبول شدند و رفتند حداقل دو گروه بعد از سه ماه برگشتند....ولی کسانی را هم می شناسم که بعد از سیتیزن شدن برگشتند......
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، arminqt ، copol ، msr839
جالبیش اینجاست که سایت از الان Session timed out شده
تشکر کنندگان: Sedagat ، aram_hpanahi ، copol ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان