کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
زمان باقیمانده تا اعلام نتایج ‎DV-2017‎
‎زمان باقیمانده تا اعلام نتایج ‎DV-2017‎
‎44730 ثانیه
ایول خیلی هم خوب و عالی
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: عسل.م ، payamshad ، sepideh1234 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 08:02)asrainman نوشته:  من ديشب بعد از كلي تمركز كردن و تصور برنده شدن تو لاتاري خواب ديدم سفر رفتم هند !!!!
خدااااااااايا، آخه اين همه جا ، چرا هند ؟؟!!

خوب شاید ادامه مسیر تا آمریکا از همون هند باشه
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: عسل.م ، asrainman ، payamshad ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
(2016-05-01 ساعت 18:59)arminqt نوشته:  NEW YORK شهر روياها

بزودی زود باهاش یک عکس سلفی میگیریم
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، faraz15 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، msr839
(2016-05-03 ساعت 03:35)tenardie2bai نوشته:  ----------------------------------------

کظم غیض میکنیم

چطوری؟؟؟؟
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 08:03)elahe mousavi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 07:59)asrainman نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 02:58)mohammadalir نوشته:  یک درودل حسابی برای ما مشتاقان :
تا کی اخه باید هواپیماهای ایرباس a380 و بوینگ 787 dreamline اماراتی و قطری رو که از  دبی و ابوظبی و دوحه از سر کشور ایران به مقصد هوستون و واشنگتن و نیویورک و لس انجلس و سانفراسیسکو رو با حسرت در اسمان نگاه کرد و گفت خدایا کی میشه منم مسافر این پروازها بشم ...اره ولی اگر تو بخوای میش

شما هم مثه من معتاد flightradar هستيد؟ Big Grin
چه جالب،دقیقا نزدیک خونه ما یک آژانس هواپیمایی پرواز های قطری هست که همیشه با خودم میگم کی بشه برم اینجا و پرواز شیکاگو اکی کنم

ايشالا تا چند ماه ديگه پروازو اوكي ميكنيد، يادتون باشه اگه از رو سايت قطر پروازو بگيريد ٥ درصد تخفيف ميده
تشکر کنندگان: عسل.م ، elahe mousavi ، aram_hpanahi ، mohammadalir ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 08:05)elahe mousavi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 08:02)asrainman نوشته:  من ديشب بعد از كلي تمركز كردن و تصور برنده شدن تو لاتاري خواب ديدم سفر رفتم هند !!!!
خدااااااااايا، آخه اين همه جا ، چرا هند ؟؟!!

خوب شاید ادامه مسیر تا آمریکا از همون هند باشه

ايشالا كه هرچي خيره واسه من و همه دوستان اتفاق بيفته
تشکر کنندگان: عسل.م ، payamshad ، faraz15 ، aram_hpanahi ، msr839
سلام بر مدیران سایت. نزدیک اعلام نتایج شد و شلوغی سایت شاید مثل سال قبل بشه چون من هر پیامی میدم به من پیغامی دال بر اینکه اندازه فایلتون زیاده بهم میده در صورتی که پیامهام تکست هستن و بسیار حجم کمی دارن.این پیام رو نوشتم لطفا بررسی بسه البته امیدوارم این پیام بیاد و ارور نده. و مجبورم این پیامو چند بار بفرستم اگر چند بار هم رسید لطفا من رو ببخشید. و خواهش پیگیری دارم که اگر طرف شما هست بررسی بشه اگر هم از طرف بنده حقیر است جهت رفع آن اقدام کنم. با تشکر
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: عسل.م ، Interuniversal ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
من زمانی که دارم سایتو چک میکنم یه آدامس میجوم و اگه برنده باشم نگهش میدارم تا وقتی رسیدم سیاتل بچسبونمش دیوار آدامسی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
اگه قبول نشدم بازم نگهش میدارم در وقت مناسب میچسبونم به موی یکی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: elahe mousavi ، mary59 ، redbull ، mehran.bash ، faraz15 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 08:00)elahe mousavi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 07:39)navid32 نوشته:  من دیشب خواب دیدم برنده پنجاه میلیون تومن پول شدم

اگر در واقعیت امروز این خبر رو بشنوین با برنده شدن در لاتاری عوض میکنین؟؟؟؟

نه بابا ارزشش بيشتر از اين مبلغ هاس.
من تو همين مهاجرسرا دوستي رو ميشناسم كه حاضره واسه امريكا رفتن 500 هزينه كنه
تشکر کنندگان: navid32 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 02:48)tenardie2bai نوشته:  یکی بیاد ربط اعلام نتایج و کلیه رو توضیح بده Smile)))

یعنی چشتون روز بد نبینه .... سرویس شدم

شاید اعضا بدنتون تصمیم گرفتن لحظات نزدیک شدن به اعلام نتایج ،حواستون پرت بشه یکم
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839
این حجم از استرس بی سابقست Smile))
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 08:18)someonelikeyou نوشته:  من زمانی که دارم سایتو چک میکنم یه آدامس میجوم و اگه برنده باشم نگهش میدارم تا وقتی رسیدم سیاتل بچسبونمش دیوار آدامسی

چه ایده جالب و خنده داری، حالا فی البداهه به ذهنتان رسید یا جایی شنیده بودین Smile
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: m_ganj ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، arminqt ، msr839
(2016-05-03 ساعت 08:20)someonelikeyou نوشته:  اگه قبول نشدم بازم نگهش میدارم در وقت مناسب میچسبونم به موی یکی

خدا خیرتون بده سر صبح چقدر ما رو خندوندین
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، m_ganj ، عسل.م ، amirmc ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839
(2016-05-03 ساعت 08:00)elahe mousavi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 07:39)navid32 نوشته:  من دیشب خواب دیدم برنده پنجاه میلیون تومن پول شدم

اگر در واقعیت امروز این خبر رو بشنوین با برنده شدن در لاتاری عوض میکنین؟؟؟؟
فکر نکنم. چون این پول رو میشه با کار کردن بدست اورد اما لاتاری نه :-D
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، nazi56 ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان