کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
به نظرم دوستان زیاد خودتونو در گیر نکنید....بی خیال شید.......من که امروز یه خبر خوب شنیدم....امیدو ارم امروز دوتا بشه.

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
(2016-05-03 ساعت 11:27)2017 نوشته:  قانون انتظار میگه
منتظر هرچی باشی وارد زندگیت میشه
پس دائم با خودت تکرار کن
من امروز منتظر عالیترین ها هستم

واقعا" همینطوره امروز نفس ها توسینه حبس شده تا بهترین ها رخ بده
تشکر کنندگان: msr839
(2016-05-03 ساعت 11:17)belivand نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 11:15)mehran.bash نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 11:11)belivand نوشته:  من سال پیش برنده شدم و الان آمریکا هستم. تقریبا 1 ماه میشه که اومدم و قبل از اینجا 6 سال کشور دیگه ای دانشجو بودم . با وجود داشتن تجربه خارج از کشور و نداشتن مشکل زبان باز هم اینجا جای دیگری هست و سختی های مختص خودش رو داره.
با همه وجودم منتظر نتایج هستم تا ببینم شاید کسی از عزیزانم اسمش در آمده باشه و اینجا بیاد!

این رو بدونید که اگر اسمتون در آمد شما برای ماموریت و هدف خیلی بزرگی انتخاب شدید. امیدوارم که همه شاد و خوشبخت باشند. Smile

دوست عزیز شما چند بار ثبت نام کرده بودید؟

من چهارمین سال بود که اسمم در اومد Big Grin
در هر سال یک بار ثبت نام میکردید یا مثل بعضی از دوستان فله ای ثبت نام میکردید؟
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: hameddjj ، m_ganj ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، arminqt ، msr839
تا 8 ساعت دیگه بهترین اتفاق زندگیمون قراره رخ بده به امید پیروزی
تشکر کنندگان: عسل.م ، msr839
“لحظه ی دیدار نزدیک است
باز من دیوانه ام ، مستم
باز می لرزد ، دلم ، دستم
باز گویی در جهان دیگری هستم
های ! نخراشی به غفلت گونه ام را ، تیغ
های ، نپریشی صفای زلفکم را ، دست
و آبرویم را نریزی ، دل
ای نخورده مست
لحظه ی دیدار نزدیک است”

Wink Wink Wink Wink Wink Wink
تشکر کنندگان: mehran.bash ، sheghi ، Sedagat ، jalayevatan ، Rezgar ، m_ganj ، aram_hpanahi ، mehrdad4422 ، عسل.م ، msr839
(2016-05-03 ساعت 11:34)mehran.bash نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 11:17)belivand نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 11:15)mehran.bash نوشته:  دوست عزیز شما چند بار ثبت نام کرده بودید؟

من چهارمین سال بود که اسمم در اومد  Big Grin

متوجه نشدم . منظورتون از فله ای چی هست ؟
اگر منظورتون اینه که پشت سر هم بله من 4 سال متوالی ثبت نام کردم
تشکر کنندگان: mehran.bash ، m_ganj ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، mehrdad4422 ، arminqt ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 11:43)belivand نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 11:34)mehran.bash نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 11:17)belivand نوشته:  من چهارمین سال بود که اسمم در اومد  Big Grin

متوجه نشدم . منظورتون از فله ای چی هست ؟
اگر منظورتون اینه که پشت سر هم بله من 4 سال متوالی ثبت نام کردم

نه دوست عزیز
بعضی از بچه ها باتغییر عکس و... در یک سال چند بار ثبت نام میکنند؟ شما در یک سال یک ثبت نام کردید؟
من خودمم هم الان چند سال پشت سر هم ثبت نام کردم.این که فله ای نیست.
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: milade ، m_ganj ، aram_hpanahi ، arminqt ، msr839
سلام
وقت همه بخیر
من هم به جمع خودتون اضافه کنید
از سال 87 به جز یک سال هر سال ثبت نام کردم.
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: mehran.bash ، m_ganj ، jalayevatan ، alibati ، mary59 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، mehrdad4422 ، arminqt ، sheghi ، amin_j ، copol ، msr839
اخه با تغییر عکس که ویزا نمیدن !؟ اونجا چک میکنند .
وگرنه هزار بار ثبت نام کردن فقط شانس الکی میارید پایین تر
حتی تو قسمت اخر dv lottry مینویسه مسئولیت اشتباه ب گردن خودتون
سلام دوستان ، من هم منتظر اعلام نتایج لاتاری2017 هستم.
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: m_ganj ، jalayevatan ، salii ، abas_kashan ، mary59 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، amin_j
(2016-05-03 ساعت 11:56)2014families lottery winners نوشته:  سلام دوستان ، من هم منتظر اعلام نتایج لاتاری2017 هستم.

وه چه طولاني و سخت است لحظه هاي انتظار
کي رسد آخر به ياران انتهاي انتظار
(2016-05-03 ساعت 11:55)redbull نوشته:  اخه با تغییر عکس که ویزا نمیدن !؟ اونجا چک میکنند .
وگرنه هزار بار ثبت نام کردن فقط شانس الکی میارید پایین تر
حتی تو قسمت اخر dv lottry مینویسه مسئولیت اشتباه ب گردن خودتون

والا این دوستان میگن ما عکس جدید میگیریم و تاریخ تولد و یا کمی از اسم رو اشتباه تایپ میکنن و چند ثبت نام میکنن.
به نظر منم امریکایی ها اینقدر ابله نیستن سرشون کلاه بره.
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: amirmc ، jalayevatan ، milade ، mary59 ، m_ganj ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، redbull ، arminqt ، عسل.م ، msr839
ساعاتی به اعلام نتایج بیشتر باقی نمونده.اکیدا توصیه میکنم به هیچکس نگین برنده شدین مگر به اعضاء خانواده خودتون.اون هم اگر میتونین نگین بهتره.البته اگر برای موضوع تمکن نیاز به کمک از سمت پدرتون دارید حتما بلافاصله بگین به پدرتون که از قبل بدونن و موعد مصاحبه مشکلی از بابت تهیه پول ناشته باشین.حالا علت اینکه عرض میکنم نگید رو توضیح میدم.ببینید دوستان شما وقتی برنده میشین تا موعد رفتنتون بین 6 ماه تا یک سالو نیم فاصله اس و این مدت خیلی زمان پر التهابیه و وقتی شما به تعداد افراد زیادی برنده شدنتونو گفته باشین اونها مدام ازتون در خصوص روند کارتون سوالهای پی در پی میکنن و این واقعا آزارتون میده و از طرف دیگه بنا به هر دلیلی اگر بهتون ویزا ندن اونوقت جلو اونهمه آدمی که بهشون گفته بودین حس خوبی نخواهین داشت.پس مجدد توصیه میکنم به هیچ احدی موضوع برنده شدنتونو نگین حزء اعضای اصلی خانواده که این اعضا شامل عروس خانواده و یا داماد هم نمیشه.چون معمولا این دو دسته افراد میرن به خانواده های خودشون هم میگن و عملا کم کم به خیلیا گفته میشه.وقتی ایشالا ویزاتونو گرفتین از بقال سر کوچه گرفته تا دورترین دوستتون به همه از دم بگین اگه خواستین
(2016-05-03 ساعت 05:54)Interuniversal نوشته:  با سلام به همه منتظران همیشه در صحنه  Big Grin
دیگه امروز روز آخره و نتایج تا شب اعلام میشه
میدونم پر از هیجان و مکالمه ذهنی و شاید استرس هستین ولی خواستم یاد آوری کنم رها و شاهد باشین ببینین روزیتون چی هست
امیدوارم به خواسته هاتون برسید و خبرهای خوبی ازتون بشنوم همینجا

طلب خیر  Rolleyes

سفرنامه آمریکای من چی شد شیطون؟؟؟؟
داری در میریا Big Grin Cool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: darabi ، m_ganj ، mehran.bash ، Sedagat ، aram_hpanahi ، msr839 ، sepideh1234
بلی حدود 8 ساعت مونده

از دوستان شمارش معکوس پارسال کسی برنده شده ؟
تاجایی که من پیگیری کردم کسی برنده نشد متاسفانه !!!
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: m_ganj ، mehran.bash ، Sedagat ، aram_hpanahi ، msr839 ، sepideh1234

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان