کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-03 ساعت 10:17)someonelikeyou نوشته:  من حاضرم ۴۹۵ میلیون تومن بگیرم آمریکا نرم
جهنمو ضرر 300 میگیرم نمیرم
تشکر کنندگان: Sedagat ، m_ganj ، asrainman ، mehrdad4422 ، someonelikeyou ، aram_hpanahi ، arminqt ، kouroshz0 ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 10:05)آناهیتا-2013 نوشته:  چه امیدهایی موج میزنه تو کامنتا؛همه منتظرن که اسمشون دربیاد؛بعد یه عده که اسمشون درمیاد حتی دنبال مصاحبه هم نمیرن،طبق آمارایی که یجا خوندم هرساله حدود نیمی از قبول شده های ایرانی پروسه قبولیشون رو دنبال نمیکنن و حتی به سفارتهای آمریکا هم مراجعه نمیکنن!!!
چند ساله همه داد میزنند که بابا بیایید یک چاره ای برای این معضل بیانیشید متاسفانه kcc اومده یه راهکار بچه گانه برای حل این معضل در پیش گرفته یعنی میاد اسامی برنده ها را دو برابر سهمیه مجاز اعلام میکنه بخدا این راهش نیست ظلم بزرگیه در حق انسانها باید بجای اینکار بیاد سیستم ثبت نام را کدینگ کنه یعنی «« هویتی »» و در صورت امکان «« ژنتیکی »» بشه یا اینکه یک راه حل بهتر از آن اینه که متقاضی در ایران با خرید ویزا کارت که الان به وفور در شهرهای بزرگ قابل ابتیاع می باشد مبلغی را به عنوان حق ثبت نام بطور آنلاین پرداخت کنند .در اینصورت هیچکس دیگه نمیاد بطور نیابتی لشکری از فک و وفامیل و دوستان و هم محله ای ها را همینطور عشقی و بی انگیزه ثبت نام کنه
(2016-05-03 ساعت 10:07)alinzd نوشته:  بچه ها من برنده شدم فک کنم...
session time out  میده
من نتونست فارسی حرف زد....
اصلا آی ام امریکن فرام هفت جدوابادم

اوه یس اوه یس من ایران کیلی کیلی دوست داشت Tongue
تشکر کنندگان: Sedagat ، sepideh1234 ، mehrdad4422 ، alinzd ، aram_hpanahi ، bia2mob ، msr839
User 
اقا من چرا استرس گرفتم ... ؟ این شمارش معکوس ده ساعت رو که دیدم اصن فشارم افتاد ...... انشالله اونایی که واقعا واقعا میخوان برن همشون قبول بشن ...اونایی هم که قبول نشدن اخر دنیا که نیست اگر واقعا یه چیزی رو بخواید راهشو پیدا میکنید اگر نه بهونشو..... یه جمله هم به اونایی که قبول میشن می خوام بگم , ممکنه از شادی و هیجان بیاید اینجا اعلام کنید که برنده شدم هورا و اینا , ولی فکر اون یکی هار و هم بکنید که چند ساله منتظرن....دل همو نشکنیم ....من 24 سالمه و اولین باره شرکت می کنم کاش زودتر شروع میکردم... ولی امیدوارم امسال قبول هم نشیم واسه هممون اتفاقای خوبی بیفته.... Smile
تشکر کنندگان: msr839
وایییی هیجان دارم 20 تا کونفورمیشن نامبر دارم . نازی
خارج
تشکر کنندگان: redbull ، mehrdad4422 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، msr839
(2016-05-03 ساعت 10:24)payamshad نوشته:  لعنت خدا بر مردم آزار .آه منتظرای واقعی بدرقه راهشون

آقا مشکل شما چی بود که کلیر نشدین
(2016-05-03 ساعت 10:44)crysis نوشته:  وایییی هیجان دارم 20 تا کونفورمیشن نامبر دارم . نازی

نازی Big Grin بریم خارج
2015 HAS NOT BEEN SELECTED
2016 HAS NOT BEEN SELECTED
2017 HAS NOT BEEN SELECTED
2018 کی مرده کی زنده ؟
دست به هرجای جهان که کشیدیم سر بود و بالا رفتن مشکلCool
تشکر کنندگان: crysis ، mehrdad4422 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 10:25)Knight of demon نوشته:  میترسم بگم خداکنه در بیام اخخخهههه پپپووووللللل ننندددااارررمممم:'( :'(
کسی که نون میده دندون هم باهاش میده نترس در این انجمن برندگانی بوده اند که با پول خیلی ناچیز که احتمالا از این و اون قرض گرفته بودند مهاجرت کرده اند وقتی بلیط هواپیمایی اوکراین به مقصد نیویورک فقط 500 دلاره دیگه غمی نیست
تشکر کنندگان: Sedagat ، m_ganj ، mehrdad4422 ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 10:44)crysis نوشته:  وایییی هیجان دارم 20 تا کونفورمیشن نامبر دارم . نازی
ببین اگه بین اون کانفیرمیشن نامبرها هر کدوم که دو حرف NZ داشته باشه یعنی برنده ای و مفهومش اینه که .... نازی..... پاشو بیا Smile
تشکر کنندگان: Utopia ، mehre cyrus ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 10:52)hamedDV نوشته:  
ببین اگه بین اون کانفیرمیشن نامبرها هر کدوم که دو حرف NZ داشته باشه یعنی برنده ای و مفهومش اینه که .... نازی..... پاشو بیا Smile
الان نگا کردم اون فرم که عکسه کارتون گزاشتم vip نوشته وسطش یعنی جی ؟
خارج
تشکر کنندگان: hamedDV ، milade ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 09:57)عسل.م نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 15:52)asrainman نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 13:19)عسل.م نوشته:  چطور از تمام راه ها ريجكت شديد؟
مگه وقتي خانواده اونجا باشن همه چيز حل نيست؟
سوال اولتون

واقعا از صميم قلب دعا ميكنم امسال اسمتون در بياد، از صميم قلب، واقعا شرايط سختيه واسه شما Sad

سپاس، اميدوارم امسال همه كساني كه هدف و برنامه واسه اين مهاجرت دارن ، اسمشونو جز برنده ها ببينن
تشکر کنندگان: jalayevatan ، عسل.م ، alibati ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، msr839
[/quote]

(2016-05-03 ساعت 10:57)crysis نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 10:52)hamedDV نوشته:  
الان نگا کردم اون فرم که عکسه کارتون گزاشتم vip نوشته وسطش یعنی جی ؟
یعنی باید بری دیزنی لند.
تشکر کنندگان: hamedDV ، aram_hpanahi ، msr839
گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم

چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

کمتر از 9 ساعت و 25 دقیقه به اعلام نتایج، ان شاله همه رو شاد ببینیم
[عکس: r6t99ck81qqzxn0207tz.png]
Big Grin
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: jalayevatan ، sheghi ، dolatmandani ، redbull ، moxtar88 ، alibati ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، msr839
(2016-05-03 ساعت 10:31)hamedDV نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 10:05)آناهیتا-2013 نوشته:  چه امیدهایی موج میزنه تو کامنتا؛همه منتظرن که اسمشون دربیاد؛بعد یه عده که اسمشون درمیاد حتی دنبال مصاحبه هم نمیرن،طبق آمارایی که یجا خوندم هرساله حدود نیمی از قبول شده های ایرانی پروسه قبولیشون رو دنبال نمیکنن و حتی به سفارتهای آمریکا هم مراجعه نمیکنن!!!
چند ساله همه داد میزنند که بابا بیایید یک چاره ای برای این معضل بیانیشید متاسفانه kcc اومده یه راهکار بچه گانه برای حل این معضل در پیش گرفته یعنی میاد اسامی برنده ها را دو برابر سهمیه مجاز اعلام میکنه بخدا این راهش نیست ظلم بزرگیه در حق انسانها باید بجای اینکار بیاد سیستم ثبت نام را کدینگ کنه یعنی «« هویتی »» و در صورت امکان «« ژنتیکی »» بشه یا اینکه یک راه حل بهتر از آن اینه که متقاضی در ایران با خرید ویزا کارت که الان به وفور در شهرهای بزرگ قابل ابتیاع می باشد مبلغی را به عنوان حق ثبت نام بطور آنلاین پرداخت کنند .در اینصورت هیچکس دیگه نمیاد بطور نیابتی لشکری از فک و وفامیل و دوستان و هم محله ای ها را همینطور عشقی و بی انگیزه ثبت نام کنه

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
دوست من به نظر من این نوع طرز تفکر درست نیست چرا که این شکلی شما دارین میگین که فقط اونایی که در شهرهای بزرگ دارن زندگی میکنند حق شرکت دارند و به نوعی این یکمی خیلی نظر خودپسندانه ای هست که بیایم شانس دیگر عزیزان رو در نظر نگیریم و فقط به خودمون فکر کنیم . دوست عزیز درسته که بعضی ها فقط برای تفریح دارن ثبت نام میکنند ولی اگر شما سفرنامه ها رو بخونید بودند عزیزانی که همینجوری خودشون یا دوستشون همینجوری به قول شما فله ای قبت نام کردند و بعد از اینکه قبول شدن کلا مسیر زدگیشون عوض شده و الان دارن اونجا زندگی میکنند . درسته هممون دوست داریم و آرزومونه که قبول بشیم و بریم اونجا ولی بیاین خودپسندانه قضاوت نکنیم.
به امید قبولی مهاجرسرایی های عزیز و دوست داشتنی
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: bia2mob ، 4ugh ، dolatmandani ، Sedagat ، abas_kashan ، alibati ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان