کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-03 ساعت 10:57)crysis نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 10:52)hamedDV نوشته:  ببین اگه بین اون کانفیرمیشن نامبرها هر کدوم که دو حرف NZ داشته باشه یعنی برنده ای و مفهومش اینه که .... نازی..... پاشو بیا Smile
الان نگا کردم اون فرم که عکسه کارتون گزاشتم vip نوشته وسطش یعنی جی ؟
یعنی باید بری دیزنی لند.
[/quote]
نه اونجا رو دوس ندارم بریم سانفارسیسکو . نازی
خارج
تشکر کنندگان: redbull ، hamedDV ، milade ، abas_kashan ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، msr839
Heart 
(2016-05-03 ساعت 09:17)GreenRoad نوشته:  
dateline= نوشته: سلام دوستان این لحظه های آخر زیاد به خودتون استرس ندید اگر قرار باشه بشه ، میشه من دوسال پیش یک همچین روزی وقتی منتظربودم که یکی از بچه هام قبول بشه، یکدفعه دخترم که رو پاهاش بند نبود در اتاق رو باز کرد و پرید بالا و پایین که مامان قبول شدی!!!!!!
من اصلا هیچ حسی نداشتم و اونو آروم میکردم تازه بعد چند دقیقه فهمیدم چه تغییری تو سرنوشتم رقم خورده خلاصه با همت و تلاش تو ۵۶ سالگی بزرگترین ریسک زندگیمو کردم و رفتیم با شوهرم البته بدون دخترام چون اونا هردو سالها پیش از طریق تحصیلی برای کانادا اقدام کرده بودند، الانم فعلا ایرانم و دوماه دیگه دوباره میرم این بزرگترین لطفیه که خدا میتونه به آدم بکنه، پس ناامید نباشید بالاخره راهی برای رفتن پیدا میشه توکل به خدا موفق باشید
درضمنت اونور برای همه راه پیشرفت و تلاش بازه ، یادتون نره ....اگر قرار باشه بشه، میشه?

بود آیا که در میکده بگشایند ؟
گره از کار فرو بسته ی ما بگشایند ؟
اگر از بهر دل زاهد خود بین بستند
دل قوی دار ، که از بهر خدا بگشایند ...
"درضمن اونور برای همه راه پیشرفت و تلاش بازه ، یادتون نره ....اگر قرار باشه بشه، میشه"
بسیار زیبا بود
تشکر کنندگان: behjat ، msr839
به یاری پروردگار امروز فال همه تون خوب باشه

ای هُدهُد صبا، به سبا می‌فرستمت بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت
حیف است طایری چو تو در خاکدانِ غم زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت
در راه عشقْ مرحلهٔ قرب و بعد نیست می‌بینمت عیان و دعا می‌فرستمت
هر صبح و شام قافله‌ای از دعای خیر در صحبت شِمال و صبا می‌فرستمت
تا لشکر غمت نکند مُلک دل خراب جان عزیز خود به نوا می‌فرستمت
ای غایب از نظر، که شدی همنشین دل، می‌گویمت دعا و ثَنا می‌فرستمت
در روی خود تَفَرُّج صُنع خدای کن کآیینهٔ خدای‌نما می‌فرستمت
تا مطربان ز شوق مَنَت آگهی دهند قول و غزل به ساز و نوا می‌فرستمت
ساقی بیا که هاتف غیبم به مژده گفت: «با درد صبر کن که دوا می‌فرستمت
حافظ! سرود مجلس ما ذکر خیر توست بشتاب هان که اسب و قبا می‌فرستمت»
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: rezaeebarmi ، 4ugh ، Sedagat ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
من سال پیش برنده شدم و الان آمریکا هستم. تقریبا 1 ماه میشه که اومدم و قبل از اینجا 6 سال کشور دیگه ای دانشجو بودم . با وجود داشتن تجربه خارج از کشور و نداشتن مشکل زبان باز هم اینجا جای دیگری هست و سختی های مختص خودش رو داره.
با همه وجودم منتظر نتایج هستم تا ببینم شاید کسی از عزیزانم اسمش در آمده باشه و اینجا بیاد!

این رو بدونید که اگر اسمتون در آمد شما برای ماموریت و هدف خیلی بزرگی انتخاب شدید. امیدوارم که همه شاد و خوشبخت باشند. Smile
[/quote]

(2016-05-03 ساعت 10:52)hamedDV نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 10:44)crysis نوشته:  وایییی هیجان دارم 20 تا کونفورمیشن نامبر دارم . نازی
ببین اگه بین اون کانفیرمیشن نامبرها هر کدوم که دو حرف NZ داشته باشه یعنی برنده ای و مفهومش اینه که .... نازی..... پاشو بیا Smile
اینکه عکس کارتون گذاشته شمایید؟ KCC در به در دنبال شما می گرده. شما گرین کارتتون صادر شده.

[عکس: cardz-green.jpg]
تشکر کنندگان: jalayevatan ، عسل.م ، redbull ، hamedDV ، milade ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، copol ، msr839
(2016-05-03 ساعت 11:11)belivand نوشته:  من سال پیش برنده شدم و الان آمریکا هستم. تقریبا 1 ماه میشه که اومدم و قبل از اینجا 6 سال کشور دیگه ای دانشجو بودم . با وجود داشتن تجربه خارج از کشور و نداشتن مشکل زبان باز هم اینجا جای دیگری هست و سختی های مختص خودش رو داره.
با همه وجودم منتظر نتایج هستم تا ببینم شاید کسی از عزیزانم اسمش در آمده باشه و اینجا بیاد!

این رو بدونید که اگر اسمتون در آمد شما برای ماموریت و هدف خیلی بزرگی انتخاب شدید. امیدوارم که همه شاد و خوشبخت باشند. Smile

دوست عزیز شما چند بار ثبت نام کرده بودید؟
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: payamshad ، dolatmandani ، aram_hpanahi ، msr839
سلام
اگه موقع ثبت نام تاریخ تولد 1 ماه اشتباه وارد کرده باشیم مشکلی پیش میاد ؟
تشکر کنندگان: msr839
(2016-05-03 ساعت 11:15)mehran.bash نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 11:11)belivand نوشته:  من سال پیش برنده شدم و الان آمریکا هستم. تقریبا 1 ماه میشه که اومدم و قبل از اینجا 6 سال کشور دیگه ای دانشجو بودم . با وجود داشتن تجربه خارج از کشور و نداشتن مشکل زبان باز هم اینجا جای دیگری هست و سختی های مختص خودش رو داره.

دوست عزیز شما چند بار ثبت نام کرده بودید؟

من چهارمین سال بود که اسمم در اومد Big Grin
(2016-05-03 ساعت 10:52)hamedDV نوشته:  ببین اگه بین اون کانفیرمیشن نامبرها هر کدوم که دو حرف NZ داشته باشه یعنی برنده ای و مفهومش اینه که .... نازی..... پاشو بیا Smile
اینکه عکس کارتون گذاشته شمایید؟ KCC در به در دنبال شما می گرده. شما گرین کارتتون صادر شده.

[/quote]

این نیست که ماله من عکسه گربه چکمه پوش بود سایتش ایراد نگرفت گفت خوبه . بریم خارج
خارج
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، عسل.م ، milade ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، arminqt ، copol ، msr839
بچه ها من خیلی استرس دارم
یه جور خاصی هستم
نمیدونم دارم تلقین میکنم به خودم یا واقعا با سال های پیش فرق داره حالم
خدا کنه اسمم دربیاد
تشکر کنندگان: عسل.م ، sheghi ، Sedagat ، jalayevatan ، alibati ، rezaeebarmi ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، msr839
آقا من از الان دارم سایتشو چک میکنم شاید زود تر اعلام کنن Smile
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، msr839

[/quote]

واااااااااي عالي بوووووووود، كلي خنديدم، مرسي
تشکر کنندگان: Utopia ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، msr839 ، arezoo bj
قانون انتظار میگه
منتظر هرچی باشی وارد زندگیت میشه
پس دائم با خودت تکرار کن
من امروز منتظر عالیترین ها هستم
در این زمانه بی هیاهوی لال پرست
خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست
هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست
به تنگ چشمی نامردم زوال پرست
اقا من چرا استرس گرفتم ‎...‎ ؟ این شمارش معکوس ده ساعت رو که دیدم اصن فشارم افتاد ‎......‎ انشالله اونایی که واقعا واقعا میخوان برن همشون قبول بشن ...اونایی هم که قبول نشدن اخر دنیا که نیست اگر واقعا یه چیزی رو بخواید راهشو پیدا میکنید اگر نه بهونشو..... یه جمله هم به اونایی که قبول میشن می خوام بگم , ممکنه از شادی و هیجان بیاید اینجا اعلام کنید که برنده شدم هورا و اینا , ولی فکر اون یکی هار و هم بکنید که چند ساله منتظرن....دل همو نشکنیم ....من 24 سالمه و اولین باره شرکت می کنم کاش زودتر شروع میکردم... ولی امیدوارم امسال قبول هم نشیم واسه هممون اتفاقای خوبی بیفته.... Smile
تشکر کنندگان: msr839
(2016-05-03 ساعت 10:31)hamedDV نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 10:05)آناهیتا-2013 نوشته:  چه امیدهایی موج میزنه تو کامنتا؛همه منتظرن که اسمشون دربیاد؛بعد یه عده که اسمشون درمیاد حتی دنبال مصاحبه هم نمیرن،طبق آمارایی که یجا خوندم هرساله حدود نیمی از قبول شده های ایرانی پروسه قبولیشون رو دنبال نمیکنن و حتی به سفارتهای آمریکا هم مراجعه نمیکنن!!!
چند ساله همه داد میزنند که بابا بیایید یک چاره ای برای این معضل بیانیشید متاسفانه kcc اومده یه راهکار بچه گانه برای حل این معضل در پیش گرفته یعنی میاد اسامی برنده ها را دو برابر سهمیه مجاز اعلام میکنه بخدا این راهش نیست ظلم بزرگیه در حق انسانها باید بجای اینکار بیاد سیستم ثبت نام را کدینگ کنه یعنی «« هویتی »» و در صورت امکان «« ژنتیکی »» بشه یا اینکه یک راه حل بهتر از آن اینه که متقاضی در ایران با خرید ویزا کارت که الان به وفور در شهرهای بزرگ قابل ابتیاع می باشد مبلغی را به عنوان حق ثبت نام بطور آنلاین پرداخت کنند .در اینصورت هیچکس دیگه نمیاد بطور نیابتی لشکری از فک و وفامیل و دوستان و هم محله ای ها را همینطور عشقی و بی انگیزه ثبت نام کنه

جون هرکی دوسدارین از پولی شدن ثبت نام بیاین بیرون....
بابا کو لشکری‌از فکو فامیل؟والا ملتی که ما میبینیم سواد ثبت نامم ندارن اکثرا...از ۷۰میلیون ایرانی ۱۰۰هزار ثبت نام میکنن،زیاده؟؟تازه ازین ۱۰۰هزارتا شاید ۸۰هزارتاش از سالهای قلل ثبت نام میکنند...
باز این بحث پولی شدن اومد وسط...
اون ۳۳۰دلاری که از‌خیلیها گرفتن و ویزا نگرفتن چیشد؟همینجوری بیایم و پولای زبون بسترو مفت مفت بدیم به اونا
تشکر کنندگان: hameddjj ، m_ganj ، mehre cyrus ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان