کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
با داستانیکه سر اعلام نتایج پارسال سرمون درآوردن، امسال اصلا شور و شوقی برای چک کردن ندارم. دوستان جدید هم زیاد دلنبندن که نهایت از اعضا خیلی قبولی داشته باشیم بین 3-4% میشه !
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: payamshad ، mary59 ، jalayevatan ، mehre cyrus ، bia2mob ، m_ganj ، aram_hpanahi ، arminqt ، msr839

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: msr839 ، copol ، hamedDV
(2016-05-03 ساعت 10:48)hamedDV نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 10:25)Knight of demon نوشته:  میترسم بگم خداکنه در بیام اخخخهههه پپپووووللللل ننندددااارررمممم:'( :'(
کسی که نون میده دندون هم باهاش میده نترس در این انجمن برندگانی بوده اند که با پول خیلی ناچیز که احتمالا از این و اون قرض گرفته بودند مهاجرت کرده اند وقتی بلیط هواپیمایی اوکراین به مقصد نیویورک فقط 500 دلاره دیگه غمی نیست
خدا از دهن شما بشنوه ، یه طرح ابتکاری اومد ذهنم ما که برنده میشیم یه عده دختر دم بخت مجرد هم که حاضرم ۵۰۰ میلیون بدن بیان با ما امریکا دست یکیشونو بزارید تو دست من بریم دیگه ویزا از من پول از ایشون مضاربه ای ، خخووببههه هههاااا من هم اونقده پسر گلیم عمرا بخای ترکم کنی اونجا خخخخخ من امیدوارم تا قسمت چی باشه و تا یار چه خواهد و رای ش به چه باشد حافضا Big Grin
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 12:27)masoud434 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 12:26)hamedDV نوشته:  
خودتان قضاوت کنید
آیا میدانستید؟
- طبق آمار و نتایج سالهای قبل همه ساله حدود 10-15 درصد از برندگان ایرانی حتی نتیجه برنده شدن خود را نمی دانند؟
- حدود 20-30 درصد یعنی یک سوم برندگان ایرانی حتی فرم اولیه را تکمیل و ارسال نمی کنند؟
- حدود 20-30 درصد از برندگان ایرانی بمحض مواجهه با هزینه هایی از قبیل واکسیناسیون،بلیط و هزینه رفتن به مصاحبه،هزینه اخذ مهر ویزا و بلیط هواپیما به آمریکا و ...... در همان مرحله از ادامه مسیر مایوس و بیخیال میشند و دیگه هیچ اقدامی نمی کنند؟
واسه همینه که فرآیند نوبت بندی بررسی پرونده ها و دعوت به مصاحبه و کلیرنس مصاحبه شده ها و صدور ویزا طولانی میشود و حتی ممکنه یک عده اصلا دعوت به مصاحبه نشوند تا اینکه بالاخره در ماه سپتامبر به یکباره با پایان مهلت صدور ویزا اشک یک عده هموطن مستحق واجد شرایط از چشمانشان در خیابانهای آنکارا و ایروان در میاد و هر رهگذر بیگانه ای که گریه ایرانیها را در مقابل سفارتخونه ها و هتل های آنجا میبینه متعجب میشه!

بله ما میدانستیم مگر شما نمی دانستید ؟؟ Cool
از کجا معلوم شاید اون تراژدی غم انگیز دامان شما را هم گرفت و قسمت شما هم شد تا شما هم جزء یکی از اونهایی که پاراگراف آخر گفته هایم اشاره کرده ام ؛ شدید!
تشکر کنندگان:
(2016-05-03 ساعت 12:42)Un4given نوشته:  با داستانیکه سر اعلام نتایج پارسال سرمون درآوردن، امسال اصلا شور و شوقی برای چک کردن ندارم. دوستان جدید هم زیاد دلنبندن که نهایت از اعضا خیلی قبولی داشته باشیم بین 3-4% میشه !

زیاد خوش بینی نهایت یه تفر از اینجا برنده میشه که بازم میگم نمیشه
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: jalayevatan ، mehre cyrus ، darabi ، mehrdad4422 ، m_ganj ، aram_hpanahi ، arminqt ، Sedagat ، msr839
(2016-05-03 ساعت 12:42)Un4given نوشته:  با داستانیکه سر اعلام نتایج پارسال سرمون درآوردن، امسال اصلا شور و شوقی برای چک کردن ندارم. دوستان جدید هم زیاد دلنبندن که نهایت از اعضا خیلی قبولی داشته باشیم بین 3-4% میشه !

ببخشید مگه پارسال هم نتایج رو باطل اعلام کرده بودند ؟!

تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، m_ganj ، mehran.bash ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 12:49)hamedDV نوشته:  
خودتان قضاوت کنید
آیا میدانستید؟
- طبق آمار و نتایج سالهای قبل همه ساله حدود 10-15 درصد از برندگان ایرانی حتی نتیجه برنده شدن خود را نمی دانند؟
- حدود 20-30 درصد یعنی یک سوم برندگان ایرانی حتی فرم اولیه را تکمیل و ارسال نمی کنند؟
- حدود 20-30 درصد از برندگان ایرانی بمحض مواجهه با هزینه هایی از قبیل واکسیناسیون،بلیط و هزینه رفتن به مصاحبه،هزینه اخذ مهر ویزا و بلیط هواپیما به آمریکا و ...... در همان مرحله از ادامه مسیر مایوس و بیخیال میشند و دیگه هیچ اقدامی نمی کنند؟
واسه همینه که فرآیند نوبت بندی بررسی پرونده ها و دعوت به مصاحبه و کلیرنس مصاحبه شده ها و صدور ویزا طولانی میشود و حتی ممکنه یک عده اصلا دعوت به مصاحبه نشوند تا اینکه بالاخره در ماه سپتامبر به یکباره با پایان مهلت صدور ویزا اشک یک عده هموطن مستحق واجد شرایط از چشمانشان در خیابانهای آنکارا و ایروان در میاد و هر رهگذر بیگانه ای که گریه ایرانیها را در مقابل سفارتخونه ها و هتل های آنجا میبینه متعجب میشه!

از کجا معلوم شاید اون تراژدی غم انگیز دامان شما را هم گرفت و قسمت شما هم شد تا شما هم جزء یکی از اونهایی که پاراگراف آخر گفته هایم اشاره کرده ام ؛ شدید!

من گروه پارسالیا عضو بودم تو تلگرام بیشتر از سپتامبر طول می کشه ها بعضیا کلیرنس نشده بودن تا زمستون
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
قلیون جواب میده
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، mehrdad4422 ، mehran.bash ، aram_hpanahi ، rezaeebarmi ، tenardie2bai ، msr839
(2016-05-03 ساعت 12:49)hamedDV نوشته:  
خودتان قضاوت کنید
آیا میدانستید؟

این هم امکان داره، و امیدوارم که برای هیچ کی پیش نیاد.
دلیل این ناراحتی هم به نظر من دوستانی هستند که بدون هدف و از روی چشم و هم چشم بازی ویا برای سرگرمی و یا اصرار دوستانشان در لاتاری ثبت نام می کنند در صورتی که نه قصدی برای رفتن دارند و نه شاید شرایط رفتن را.
مانند دوستانی که برنده شده بودند در حالی که نه سربازی رفته بودند و نه پاسپورت داشتند. ویا کسانی که برای عمه و خاله و مادربزرگ و پدر بزرگشان ثبت نام می کنند در حالی که انها حتی شاید خبر هم نداشته باشند که اصلا چنین شرایطی وجود دارد.

این افراد با ثبت نام خود و در صورت برنده شدن در قرعه کشی تنها و تنها شانس حضور افرادی را که واقعا برنامه و هدفی را دنبال می کنند را ضایع می کنند .
تشکر کنندگان: jalayevatan ، mehre cyrus ، m_ganj ، aram_hpanahi ، nazi56 ، Sedagat ، msr839
(2016-05-03 ساعت 12:53)DV 17 نوشته:  

ببخشید مگه پارسال هم نتایج رو باطل اعلام کرده بودند ؟!
نه ولی مشکل تو سرورشون بود که تقریبا 2 روز طول کشید تا را افتاد !

زیاد خوش بینی نهایت یه تفر از اینجا برنده میشه که بازم میگم نمیشه

[/quote]

شما که ماشالا خودت پیشکسوتی عزیز، میدونم ولی خواستم خیلی نا امید نکنم اساتیدو !
امیدوارم حداقا خودت برنده شی که حقته
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، m_ganj ، aram_hpanahi ، arminqt ، msr839
(2016-05-03 ساعت 12:30)masoud434 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 12:28)darabi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 12:27)masoud434 نوشته:  بله ما میدانستیم مگر شما نمی دانستید ؟؟ Cool

من که الان دانستم @@@

پس تو تا الان نادان بودی و زین پس دانا گشته ای . باشد که داناییت روزافزون باد Tongue
باشد گفته ام را به سخره بگیر ای مردک زینهار تو هم گرفتار بلای اینچنین گشتندی......... جابر ابن مظاهر ابن طیار ابن البشیر الدیلمی
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، darabi ، m_ganj ، mehran.bash ، aram_hpanahi ، msr839
Rainbow 
سلام عزيزان براي منم دعا كنيد دوستان مهربان كه نامزدم قبول بشه بياد كنار من دو سال امريكا هستم ولي هنوز نتونستم توكل به اين لاتاري و شما كرده ام من خودم سال ٢٠١٤ برنده شدم و حس الانتون را كامل درك ميكنم اميدوارم همتون قبول بشيد ولي اينا بدومنيد بعد از قبولي راحتون براي خوشبختي سختر هست ولي نشدني نيست
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jalayevatan ، mehrdad4422 ، darabi ، m_ganj ، aram_hpanahi ، nazi56 ، dv2017 ، arminqt ، sheghi ، msr839 ، copol ، amin_j

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: mehre cyrus ، darabi ، aram_hpanahi ، آناهیتا-2013 ، msr839 ، copol
درود بر دوستان مهاجرسرایی
امیدوارم افرادی که برنده میشن بتونن مراحل بعد رو با موفقیت طی کنند.
دوستان این قرعه کشی گرین کارت فقط یک شانسه از بین میلیونها نفر متقاضی
زیاد دل نبندید / بسپارید دست شانس /
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، jalayevatan ، abas_kashan ، bia2mob ، darabi ، m_ganj ، aram_hpanahi ، dv2017 ، rezaeebarmi ، msr839 ، copol
سلام دوستان
کم کم به لحظات ملکوتی اعلام نتایج لاتاری نزدیک میشیم.فقط دوستانی که نذر کربلا کردن انشالله بعد از قبولی فراموش نشه
و من الله توفیق
تشکر کنندگان: mehre cyrus ، mehrdad4422 ، darabi ، m_ganj ، mehran.bash ، nazi56 ، Sedagat ، amino ، آناهیتا-2013 ، msr839 ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان