کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-03 ساعت 13:34)eexaminee نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 13:29)m_ganj نوشته:  من فکر می کنم کسانی که از مهاجرسرا قبول میشن برای اینکه شناسایی نشوند.. با یک آیدی دیگه میان... شایدم حق داشته باشند..

دوباره پلیس بازی شروع شد؟ مگه از دیوار مردم رفتن بالا؟  Big Grin
ما ایرانیا به صورت default برای یه سری مسائل میخواره  Big Grin

بحث پلیس بازی نیست.. چون افراد نمیدونن بالاخره ویزا میگیرن یا نه ترجیح میدن ساکت باشند. ولی من برنده بشم اینجا اعلام میکنم ولی در خانواده و دوستان نه.. Big Grin
تشکر کنندگان: mehran.bash ، mehre cyrus ، mehrdad4422 ، redbull ، arminqt ، tenardie2bai ، sheghi ، Sedagat ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol
ب قول حاجی واشنتن مهاجرسرا اوس کریم...
دلم روشن امسال چنتا برنده داریم .....کَرَمِتو عشقه....
یا خدا
چقدر کم زمان باقی مونده....
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، dv2017 ، m_ganj ، redbull ، abas_kashan ، arminqt ، Sedagat ، jack87 ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 12:06)darabi نوشته:  بلی حدود 8 ساعت مونده

از دوستان شمارش معکوس پارسال کسی برنده شده ؟
تاجایی که من پیگیری کردم کسی برنده نشد متاسفانه !!!
سال گذشته سه چهار نفر از آدم های بیکار تاپیک شمارش معکوس به دروغ اعلام قبولی کردند و همه بهشون تبریک گفتند اینقدر شارلاتان بودند که حتی عکس قبولی رو هم گذاشتند ولی بعدا متوجه شدیم که عکس فوتوشاپه !!! مدیر سایت هم زد آی دی همشون رو بن کرد .
تا اونجایی که من یادمه ، سالهای گذشته ، شاید دو یا سه نفر در بچه های تاپیک شمارش معکوس اعلام قبولی کردند آنهم نه برای خودشان بلکه گفته اند که مثلا دوستم یا پسر عمم یا دختر خالم قبول شده . من یادم نمیاد که کسی در تاپیک شمارش معکوس در سالهای گذشته واقعا قبول شده باشه .

اکثر کسانی که قبول میشن بعد از رویت قبولی با مهاجرسرا آشنا میشن بعد توی گوگل سرچ میکنن آخر سر میرسن مهاجرسرا و عضو میشن و بقیه کارها. کسانی که اینجا فعالیت میکنند معمولا اسمشون در نمیاد . Cool
تشکر کنندگان: dv2017 ، m_ganj ، Rezgar ، redbull ، jalayevatan ، darabi ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 13:37)m_ganj نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 13:34)eexaminee نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 13:29)m_ganj نوشته:  من فکر می کنم کسانی که از مهاجرسرا قبول میشن برای اینکه شناسایی نشوند.. با یک آیدی دیگه میان... شایدم حق داشته باشند..

دوباره پلیس بازی شروع شد؟ مگه از دیوار مردم رفتن بالا؟  Big Grin
ما ایرانیا به صورت default برای یه سری مسائل میخواره  Big Grin

بحث پلیس بازی نیست.. چون افراد نمیدونن بالاخره ویزا میگیرن یا نه ترجیح میدن ساکت باشند. ولی من برنده بشم اینجا اعلام میکنم ولی در خانواده و دوستان نه..  Big Grin

من که برنده شدم و اعلام هم کردم Cool Big Grin
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: frd22 ، m_ganj ، jalayevatan ، darabi ، aram_hpanahi ، msr839
منم موافق پولی شدن ثبت نام هستم
خیلی بهعره
تشکر کنندگان: jalayevatan ، aram_hpanahi ، pishahang2014 ، msr839
(2016-05-03 ساعت 13:42)Ali agha نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 12:06)darabi نوشته:  بلی حدود 8 ساعت مونده

از دوستان شمارش معکوس پارسال کسی برنده شده ؟
تاجایی که من پیگیری کردم کسی برنده نشد متاسفانه !!!
سال گذشته سه چهار نفر از آدم های بیکار تاپیک شمارش معکوس به دروغ اعلام قبولی کردند و همه بهشون تبریک گفتند  اینقدر شارلاتان بودند که حتی عکس قبولی رو هم گذاشتند ولی بعدا متوجه شدیم که عکس فوتوشاپه  !!!  مدیر سایت هم زد آی دی همشون رو بن کرد .
تا اونجایی که من یادمه ، سالهای گذشته ، شاید دو یا سه نفر در بچه های تاپیک شمارش معکوس اعلام قبولی کردند آنهم نه برای خودشان بلکه گفته اند که مثلا دوستم یا پسر عمم یا دختر خالم قبول شده . من یادم نمیاد که کسی در تاپیک شمارش معکوس در سالهای گذشته واقعا قبول شده باشه .

اکثر کسانی که قبول میشن بعد از رویت قبولی با مهاجرسرا آشنا میشن بعد توی گوگل سرچ میکنن  آخر سر میرسن مهاجرسرا و عضو میشن و بقیه کارها. کسانی که اینجا فعالیت میکنند معمولا اسمشون در نمیاد .  Cool

یمی از مدیرای فعلی آی دیش اینتر... دارسال قبول شد از بچه های تاپیک بود
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: m_ganj ، mehran.bash ، jack87 ، sheghi ، darabi ، aram_hpanahi ، msr839
مدارک برای چک کردن نتایج کدومه؟
تشکر کنندگان: msr839
سلام دوستان گرامي
به ساعات آخر رسيديم . از الان من يكي دوست دارم زمان نگذره
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، mehran.bash ، m_ganj ، jack87 ، redbull ، amirmc ، jalayevatan ، msr839 ، copol
لطفاً به من رتبه بدین بتونم به بقیه رتبه بدم... با تشکر فراوان
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، mehran.bash ، Rezgar ، jack87 ، msr839 ، copol
در ضمن پارسال که وضع خیلی خراب بود و هیچ کس قبول نشده بود ، یکی از مدیران ارشد همین سایت ، تاپیک باز کرد که هر کس از اعضای مهاجر سرا قبول شده باشه و اولین نفر اعلام کنه و به ما ثابت کنه که برنده شده ،  شرکت پاریز مجانی همه کاراشو انجام میده

آقای مدیر امسال هم این جایزه هست ؟

.
تشکر کنندگان: 327 ، jack87 ، arminqt ، mehrdad4422 ، m_ganj ، mehran.bash ، bia2mob ، Rezgar ، redbull ، algh90 ، jalayevatan ، masoud434 ، hameddjj ، elahe mousavi ، nazi56 ، msr839 ، copol ، amin_j
من اگه قبول شدم اینجا اعلام میکنم حتی اگه بهم ویزا هم ندند میام تجربیاتم رو میگم ولی تو دوست و آشنا نه...آخه ما ها که همدیگه رو نمیشناسیم که بخوایم پنهان کاری کنیم..
انگار روزیه که میخواند کارنامه بدند Smile تو دلم غوغاست هرچند زیاد خوش بین نیستم...
ولی فردا میرم نتایج رو میبینم
امیدوارم امسال سال مهاجر سرایی ها باشه
تشکر کنندگان: 327 ، jack87 ، arminqt ، mehrdad4422 ، m_ganj ، mehran.bash ، sheghi ، algh90 ، jalayevatan ، hameddjj ، elahe mousavi ، mary59 ، nazi56 ، msr839
(2016-05-03 ساعت 13:49)farnoush.gh نوشته:  من اگه قبول شدم اینجا اعلام میکنم حتی اگه بهم ویزا هم ندند میام تجربیاتم رو میگم ولی تو دوست و آشنا نه...آخه ما ها که همدیگه رو نمیشناسیم که بخوایم پنهان کاری کنیم..
انگار روزیه که میخواند کارنامه بدند Smile تو دلم غوغاست هرچند زیاد خوش بین نیستم...

اگه ٣ نفر از اين تاپيك بردن سال سال مهاجر سراست ...

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: m_ganj ، mehrdad4422 ، jalayevatan ، dv2017 ، mehre cyrus ، elahe mousavi ، msr839 ، copol
(2016-05-03 ساعت 13:49)farnoush.gh نوشته:  من اگه قبول شدم اینجا اعلام میکنم حتی اگه بهم ویزا هم ندند میام تجربیاتم رو میگم ولی تو دوست و آشنا نه...آخه ما ها که همدیگه رو نمیشناسیم که بخوایم پنهان کاری کنیم..

چرا فردا امشب ببین
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: m_ganj ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، msr839
(2016-05-03 ساعت 08:10)elahe mousavi نوشته:  
(2016-05-01 ساعت 18:59)arminqt نوشته:  NEW YORK شهر روياها

بزودی زود باهاش یک عکس سلفی میگیریم

اميدوارم همين گونه باشه

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: m_ganj ، jack87 ، Sedagat ، rezaeebarmi ، elahe mousavi ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان