کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
............
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، darabi ، m_ganj ، aram_hpanahi ، msr839
سلام دوستان
فقط هفت ساعت نمونده تا سرنوشت بعضی از ماها عوض بشه
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
2012‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2013‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2014‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2016‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED
فکر کن اگه امسال همه بچه های مهاجرسرا برنده شن سال دیگه اینجا چه خبره
از سایر بلاد کفر و بلاد حق میریزن اینجا ثبتنام کنن Big Grin Big Grin Big Grin
احتمالا کار به شمع و قفل و پارچه و .... بکشه
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

حالا اگه برنده بشيم چه پيامي رو مي بينيم ؟؟؟
اشالله همه ی دوستان برنده میشن و سریع هم ویزا میگیرن
من که خیلی دوست دارم امسال برنده بشم چون تازه لیسانسم تموم شده و جمعه هم امتحان ارشد داره، برام دعا کنین هم کنکور خوب بشه هم این که لاتاری برنده بشم، هر چند برنده بشم دیگه یه ثانیه هم اینجا نمیمونم
یادمه پارسال اینقدر مهاجرسرا بعد از اعلام نتایج شلوغ شده بود سایتش باز نمیشد، هیشگی هم برنده نشده بود
ببینیم امسال چی میشه
به امید موفقیت همگی
تشکر کنندگان: rezaeebarmi ، aram_hpanahi ، nazi56 ، msr839 ، copol ، amin_j
فکر کنم موقع ثبت نام تاریخ تولدم 1 ماه اشتباه کردم . Sad
(2016-05-03 ساعت 13:22)jalayevatan نوشته:  فکر کن اگه امسال همه بچه های مهاجرسرا برنده شن سال دیگه اینجا چه خبره
از سایر بلاد کفر و بلاد حق میریزن اینجا ثبتنام کنن Big Grin Big Grin Big Grin
احتمالا کار به شمع و قفل و پارچه و .... بکشه

ثبت نام رو پولی میکنیم ثبت نام به شرط قبولی انجام میدیم.کلاه برداری میکنیم
نونمون تو روغن
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، mehre cyrus ، jalayevatan ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839
من فکر می کنم کسانی که از مهاجرسرا قبول میشن برای اینکه شناسایی نشوند.. با یک آیدی دیگه میان... شایدم حق داشته باشند..
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، eexaminee ، mehre cyrus ، dv2017 ، arminqt ، aram_hpanahi ، msr839
بچه ها من برنده شدم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلاً ماشین زمان بهم وصله
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، m_ganj ، mehran.bash ، mehre cyrus ، arminqt ، Sedagat ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 12:57)masoud434 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 12:49)hamedDV نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 12:27)masoud434 نوشته:  بله ما میدانستیم مگر شما نمی دانستید ؟؟ Cool
از کجا معلوم شاید اون تراژدی غم انگیز دامان شما را هم گرفت و قسمت شما هم شد تا شما هم جزء یکی از اونهایی که پاراگراف آخر گفته هایم اشاره کرده ام ؛ شدید!

این هم امکان داره، و امیدوارم که برای هیچ کی پیش نیاد.
دلیل این ناراحتی هم به نظر من دوستانی هستند که بدون هدف و از روی چشم و هم چشم بازی ویا برای سرگرمی و یا اصرار دوستانشان در لاتاری ثبت نام می کنند در صورتی که نه قصدی برای رفتن دارند و نه شاید شرایط رفتن را.
مانند دوستانی که برنده شده بودند در حالی که نه سربازی رفته بودند و نه پاسپورت داشتند. ویا کسانی که برای عمه و خاله و مادربزرگ و پدر بزرگشان ثبت نام می کنند در حالی که انها حتی شاید خبر هم نداشته باشند که اصلا چنین شرایطی وجود دارد.

این افراد با ثبت نام خود و در صورت برنده شدن در قرعه کشی تنها و تنها شانس حضور افرادی را که واقعا برنامه و هدفی را دنبال می کنند را ضایع می کنند .

يه هزينه ٥٠ تومني ميذاشتن واسه ثبت نام ، ديگه هيچ كس از رو سرگرمي ثبت نام نميكرد...
Dv 2017 = not selected
Dv 2018 = not selected
Dv 2019 = not selected
Dv 2020...
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، mehre cyrus ، jalayevatan ، sheghi ، Sedagat ، aram_hpanahi ، nazi56 ، msr839 ، hamedDV
سلام دوستان  Cool
امیدوارم همه ی دوستانی که شرکت کردن و چند ساله امید به برنده شدن دارن توی لاتاری امسال قبول بشن و همیشه موفق باشن !
زمانی نمونده و اگرم قبول نشدین ناامید نشین و ادامه بدین Wink
کیس نامبر : ___________، سفارت : ___________، تاریخ مصاحبه :___________، تاریخ صدور ویزا :_____________، تاریخ اولین ورود به آمریکا ‎:___________‎
تشکر کنندگان: salii ، m_ganj ، mehran.bash ، dv2017 ، jalayevatan ، Niloofarsh97 ، rezaeebarmi ، arminqt ، Alizzz ، Sedagat ، hameddjj ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol ، hamedDV
سلام،
یک موضوع تلخ، اما موضوعی که بیانگر حقیقت هست!
معمولا تعداد افرادی که هر ساله از مهاجر سرا برنده می شوند، کم تر از سه نفر هست! چه بسا سال هایی رو داشتیم که اصن کسی برنده نبوده! پس انقدر وقت خودتون رو با امید های واهی تلف نکنید!
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، mehre cyrus ، arminqt ، Sedagat ، m_ganj ، darabi ، hameddjj ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 13:29)m_ganj نوشته:  من فکر می کنم کسانی که از مهاجرسرا قبول میشن برای اینکه شناسایی نشوند.. با یک آیدی دیگه میان... شایدم حق داشته باشند..

دوباره پلیس بازی شروع شد؟ مگه از دیوار مردم رفتن بالا؟ Big Grin
ما ایرانیا به صورت default برای یه سری مسائل میخواره Big Grin
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، redbull ، mehran.bash ، m_ganj ، dv2017 ، mehre cyrus ، jalayevatan ، arminqt ، Sedagat ، darabi ، mary59 ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol
(2016-05-03 ساعت 13:33)mosavi_69 نوشته:  سلام،
یک موضوع تلخ، اما موضوعی که بیانگر حقیقت هست!
معمولا تعداد افرادی که هر ساله از مهاجر سرا برنده می شوند، کم تر از سه نفر هست! چه بسا سال هایی رو داشتیم که اصن کسی برنده نبوده! پس انقدر وقت خودتون رو با امید های واهی تلف نکنید!

حالا شاید امسال برعکس بشه
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، dv2017 ، mehre cyrus ، jalayevatan ، rezaeebarmi ، Sedagat ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان