کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-03 ساعت 13:12)payam373 نوشته:  سلام دوستان
کم کم به لحظات ملکوتی اعلام نتایج لاتاری نزدیک میشیم.فقط دوستانی که نذر کربلا کردن انشالله بعد از قبولی فراموش نشه
و من الله توفیق

من شنیدم اخیرا کسانی که تو پاسشون ویزای عراق باشه بهشون ویزای آمریکا نمیدن، پس هر کی نذر کرده صبر کنه ویزا که گرفت بعد تشرف کنن
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: m_ganj ، jalayevatan ، mehre cyrus ، payam373 ، mary59 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، arminqt ، msr839
کرایسس ....عباسس...و بقیه همه با هم بگیم بععععععععععععععععععععععععععع

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: m_ganj ، jalayevatan ، mehre cyrus ، jack87 ، Sedagat ، msr839
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
من 1-2 روز هست با مهاجرسرا اشنا شدم و چند سالی هم هست ثبت نام میکنم ولی خبری نشده هنوز ...
امسال قصد نداشتم ثبت نام کنم، ولی یکی از دوستانم که 2 سالی اونجا بود منو منصرف کرد و ثبت نام کردم.
و این اولین نوشته ی من در این سایت هست !
انشالله که هر کس مستحق هست و به خیر و صلاحش هست امسال برنده شه
یه سوالی داشتم

فرومی تشکیل میشه که دوستان با تجربه و قدیمی و کسانی که قبول شدن و این راه ها رو طی کردن به دوستانی که تازه برنده شدن مراحلی رو که در پیش رو دارند بعد از قبولی رو اموزش بدن و کمکشون کنن هر چه سریعتر تا زمان رو از دست ندن ؟؟

و اینکه ممنون میشم اگر دوستی، مراحل بعدی پس از قبولی و شرایط و هزینه ها رو اگر اطلاع دارند بنویسند تا بتونن دوستان با دیدی بازتر قدم تو این راه بزارن ...

با تشکر از تمام کسانی که بدون چشم داشت به همدیگه کمک میکنن و ادمین های محترم " مهاجـــــــــــــــر ســـــــــــرا " Smile
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839
چرا پست های من همش نیاز به تایید داره ! ای بابا
تشکر کنندگان: arminqt ، msr839
ساعت ٩ امشب همه اينجا جمع ميشن مي گن ما كه در نيمدين ، فاميلامونم هيچي احتمالا قرعه كشي مشكل داره ، اين روند تا فردا ادامه پيدا مي كنه بالاخره يكي مياد ميگه پسر عمه ي من برده ، بعد ميره پيداس نميشه ، همه بش مسيج ميدن بعد ميگن فيك بوده و هيشكي برنده نشده سايت مشكل داره و همه اميدوار ميشن ولي از پس فردا تاپيك برنده ها سلوغ مي شه ، مي بينين كه دارن عضو مي شن و اين داستان سال هاس داره اتفاق مي افته
B1 : no clearance , 04,11,2014
DV 2016 waiting
(2016-05-03 ساعت 14:44)Ali agha نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 14:34)آرتا نوشته:  من ايمان دارم كه قرعه كشي و انتخاب بصورت تصادفي نيست اين رو مطمئن هستم اما نمي دونم معيارشون براي انتخاب چي هست چون هر حدسي كه زدم تو اين سالها نقضش رو خيلي ديدم ..

مطمئن باشيد يك قرعه كشي تصادفي 8 ماه طول نمي كشه يا اينكه اسم يك نفر 2 سال پشت سرهم در نمي آد و خيلي مصاديق ديگه ..

معمولا هم ‎85 %‎ يا سال اول اسمشون در مياد يا اصلا ديگه در نمي آد ‎...‎

خوشحال ميشم نظر شما رو هم بدونم ...

کاملا با شما موافق هستم ،

امکان نداره کشوری که بسیاری از کارهاش روی برنامس بخواد 8 ماه بیکار بشینه و یه شبه اسم چند هزار نفر رو بدون بررسی قبلی اعلام کنه . مسلم بدونید که در این 8 ماه آمار همه رو در آورده اند .

بله با قسمتی از حرف شما موافقم
قرعه کشی احتمالا شش ماه پیش انجام شده در این شش ماه با استفاده از سیستم های پیشرفته ای که دارن برندگان رو بررسی میکنن و اونایی که خطر ناک هستن ویا تقلب کردن رو حذف میکنن.
وله به نظر من اینطور نیست که بخوان گروهی رو به گروه دیگه برتری بدن
2012     هییییی
2013     هییییی  
2014     هییییی  
2015     هییییی 
2016     هییییی  
2017     هیییییی
2018     ......
تشکر کنندگان: Ali agha ، jalayevatan ، m_ganj ، aram_hpanahi ، Sedagat ، pishahang2014 ، msr839
به کجا چنین شتابان
تشکر کنندگان: m_ganj ، aram_hpanahi ، Sedagat ، msr839
بهترین شهرهای امریکا برای زندگی در 2016 از نگاه وال استریت

http://persiansoveramerica.com/index.php...besttolive
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، Sedagat ، msr839
(2016-05-03 ساعت 14:43)hameddjj نوشته:  eveybody plz listen and repet ...baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: jalayevatan ، m_ganj ، arya_m2 ، lighter ، jack87 ، Sedagat ، msr839 ، كيان يوسفي
(2016-05-03 ساعت 14:49)aliaz91 نوشته:  ساعت ٩ امشب همه اينجا جمع ميشن مي گن ما كه در نيمدين ، فاميلامونم هيچي احتمالا قرعه كشي مشكل داره ، اين روند تا فردا ادامه پيدا مي كنه بالاخره يكي مياد ميگه پسر عمه ي من برده ، بعد ميره پيداس نميشه ، همه بش مسيج ميدن بعد ميگن فيك بوده و هيشكي برنده نشده سايت مشكل داره و همه اميدوار ميشن ولي از پس فردا تاپيك برنده ها سلوغ مي شه ، مي بينين كه دارن عضو مي شن و اين داستان سال هاس داره اتفاق مي افته

دقيقا تو اين 10 سال گذشته روال همين بوده ...
تشکر کنندگان: jalayevatan ، Ali agha ، masoud434 ، mehran.bash ، mary59 ، m_ganj ، Mina1Mina ، aram_hpanahi ، Sedagat ، arminqt ، msr839
بچه هاي قديمي :
ديگه كسي از آرش خبر نداره ؟
يك زماني خيلي فعال بود و زحمت مي كشيد ؟
تشکر کنندگان: m_ganj ، aram_hpanahi ، msr839
به آخر خط رسیدیم ...خیالی نیست
نقطه سر خط
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

تشکر کنندگان: m_ganj ، aram_hpanahi ، jack87 ، Sedagat ، msr839
من كه به خاطر تعريف هاي زياد آرش عاشق رفتن شدم والا الان ديگه نسبت به قديم ها زياد اشتياقي برام نمونده.
تشکر کنندگان: m_ganj ، aram_hpanahi ، Sedagat ، msr839
سلام
دوستان عزیز
آقا پیشاپیش تبرک میگم
امیدوارم همه افرادی که مستحق این امر مهم هستند برنده بشن
من الله توفیق
تشکر کنندگان: mary59 ، rezaeebarmi ، m_ganj ، aram_hpanahi ، Sedagat ، nazi56 ، arminqt ، pishahang2014 ، msr839
ارتا جان، ارش خیلی وقته که دیگه نمیاد ... کلا به وبلاگش هم سر نمیزنه ... اخرین بار فک کنم بعد لاتاری پارسال بود که اومدن و با چند خطی بیانات پیروان رو رهبری کردند Big Grin
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: آرتا ، mehre cyrus ، m_ganj ، aram_hpanahi ، arya_m2 ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان