کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-03 ساعت 14:09)Rezgar نوشته:  تاریخ عضویتم رو نگا میکنم احساس می کنم پدربزرگ شدم خبر ندارم. هم دوره های من احتمالا بیشترشون خیلی وقته رسیدن یو اس ، و من هم از اعضای ناکامم فعلا...

سلام هم دوره Cool
تشکر کنندگان: آرتا ، m_ganj ، Sedagat ، Rezgar ، hameddjj ، jalayevatan ، elahe mousavi ، sheghi ، aram_hpanahi ، msr839
بچه ها تا حالا ديديد كسي از لحاظ مالي وضعيتش زياد جالب نباشه و تحصيلات حداقل و ديپلم داشته باشه و قبول بشه ؟
.
من كه تا بحال برخورد نداشتم و تصور مي كنم لاتاري يكسري معيارهاي محرمانه داره و افراد قبول از يكسري فيلتر عبور كرده اند و روز مصاحبه براي ويزا فقط مي رند براي حال و احوالپرسي ...!!!
تشکر کنندگان: m_ganj ، hameddjj ، Rezgar ، aram_hpanahi ، Sedagat ، arminqt ، msr839
(2016-05-03 ساعت 14:24)Mina1Mina نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 14:09)Rezgar نوشته:  تاریخ عضویتم رو نگا میکنم احساس می کنم پدربزرگ شدم خبر ندارم. هم دوره های من احتمالا بیشترشون خیلی وقته رسیدن یو اس ، و من هم از اعضای ناکامم فعلا...

سلام هم دوره  Cool

به !! سلــــــــــام Wink
خوشحالم که شما هم اینجا هستید Shy Shy Shy Shy Shy و امیدوارم که دیگه قبول بشیم Rolleyes Rolleyes Rolleyes Rolleyes بره پی کارش.....
تشکر کنندگان: m_ganj ، jalayevatan ، Mina1Mina ، aram_hpanahi ، Sedagat ، msr839
احتمال برنده شدن تقريبا برابر با اين است كه شما سه بار پشت سر هم تاس بريزيد و هر سه بار تاس شما عدد شش را به شما نشان دهد. ميبينيد احتمالش خيلي كمه اما شدنيه.... موفق باشيد
تشکر کنندگان: Sedagat ، arminqt ، msr839 ، amin_j
Thumbsup 
بچه ها لطف می کنید به من رتبه بدید .
سپاسگزارم
تشکر کنندگان: Rezgar ، m_ganj ، hameddjj ، mehran.bash ، jalayevatan ، elahe mousavi ، aram_hpanahi ، Sedagat ، nazi56 ، pishahang2014 ، msr839
(2016-05-03 ساعت 14:22)someonelikeyou نوشته:  

تاریخ عضویت من  Sad

2008!!! عجب انتظاریه خدایشش؛ انشالله دم غروبی بیشترمون برنده بشیم و این تاپیک منفجر بشه... At
تشکر کنندگان: m_ganj ، hameddjj ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، Sedagat ، msr839
(2016-05-03 ساعت 13:49)m_ganj نوشته:  لطفاً به من رتبه بدین بتونم به بقیه رتبه بدم... با تشکر فراوان

من می خواستم رتبه بدم ولی رتبه خودم خیلی کمه نتونستم Big Grin Tongue
تشکر کنندگان: m_ganj ، aram_hpanahi ، Sedagat ، msr839
من ايمان دارم كه قرعه كشي و انتخاب بصورت تصادفي نيست اين رو مطمئن هستم اما نمي دونم معيارشون براي انتخاب چي هست چون هر حدسي كه زدم تو اين سالها نقضش رو خيلي ديدم ..

مطمئن باشيد يك قرعه كشي تصادفي 8 ماه طول نمي كشه يا اينكه اسم يك نفر 2 سال پشت سرهم در نمي آد و خيلي مصاديق ديگه ..

معمولا هم ‎85 %‎ يا سال اول اسمشون در مياد يا اصلا ديگه در نمي آد ‎...‎

خوشحال ميشم نظر شما رو هم بدونم ...
تشکر کنندگان: m_ganj ، darabi ، Ali agha ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، Sedagat ، nazi56 ، arminqt ، pishahang2014 ، parsboyr ، msr839
(2016-05-03 ساعت 13:43)samadsaba1 نوشته:  منم موافق پولی شدن ثبت نام هستم
خیلی بهعره

بلی هر چیزی که مفت باشه , خیلی ها الکی ثبت نام می کنن و منو امثال منم که هم پول داریم هم برنامه ریزی کردیم شانسمون میاد پایین
هر چی سخت تر باشه افراد الکی خوش کمتر مراجعه می کنن

طرف می بینی الکی ثبت نام کرده , قرعه کشی هم برنده میشه ... میره سفارت ریجکت میشه , یا ثبت نام کرده فقط شانسشو امتحان کنه
پاش که برسه هیچ کاری هم نمی کنه
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
تشکر کنندگان: m_ganj ، jalayevatan ، pishahang2014 ، عسل.م ، Sedagat ، nazi56 ، msr839
(2016-05-03 ساعت 14:33)masoud434 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 13:49)m_ganj نوشته:  لطفاً به من رتبه بدین بتونم به بقیه رتبه بدم... با تشکر فراوان

من می خواستم رتبه بدم ولی رتبه خودم خیلی کمه نتونستم Big Grin  Tongue

ممنون من فردا بهتون رتبه میدم امروز سقفم پر شده Big Grin  Shy
تشکر کنندگان: darabi ، masoud434 ، aram_hpanahi ، Sedagat ، arminqt ، msr839
وای من و تو باد صبا ...عیش و نوش.......نوش کن باده را ..... بدون معطلی ..........ساقی هی پی خی چی ........

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: m_ganj ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، jack87 ، Sedagat ، msr839
eveybody plz listen and repet ...baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: jalayevatan ، m_ganj ، mehre cyrus ، alireza_guitar ، masoud434 ، amirmc ، lighter ، jack87 ، Sedagat ، msr839 ، amin_j
من اگه برنده بشم واقعا برای ریزی برام خیلی دشوار میشه. باید خونه هامو بفروشم. از کارم استعفا بدم.. اصلا یک وضع جدیدی واسم اتفاق میافته! که واقعا نمیدونم تهش به نفعم میشه یا به ضررم
تشکر کنندگان: Sedagat ، arminqt ، msr839
(2016-05-03 ساعت 14:34)آرتا نوشته:  من ايمان دارم كه قرعه كشي و انتخاب بصورت تصادفي نيست اين رو مطمئن هستم اما نمي دونم معيارشون براي انتخاب چي هست چون هر حدسي كه زدم تو اين سالها نقضش رو خيلي ديدم ..

مطمئن باشيد يك قرعه كشي تصادفي 8 ماه طول نمي كشه يا اينكه اسم يك نفر 2 سال پشت سرهم در نمي آد و خيلي مصاديق ديگه ..

معمولا هم ‎85 %‎ يا سال اول اسمشون در مياد يا اصلا ديگه در نمي آد ‎...‎

خوشحال ميشم نظر شما رو هم بدونم ...

کاملا با شما موافق هستم ،

امکان نداره کشوری که بسیاری از کارهاش روی برنامس بخواد 8 ماه بیکار بشینه و یه شبه اسم چند هزار نفر رو بدون بررسی قبلی اعلام کنه . مسلم بدونید که در این 8 ماه آمار همه رو در آورده اند .
تشکر کنندگان: mehran.bash ، آرتا ، jalayevatan ، m_ganj ، alireza_guitar ، aram_hpanahi ، Sedagat ، nazi56 ، msr839
حال آدمی رو دارم که توی شهربازی فلافل خورده ، ۲ دور سوار رنجر شده الان بزور میخان سوار ترن هواییش کنن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: Soheilhd ، m_ganj ، jalayevatan ، mehre cyrus ، rezaeebarmi ، mary59 ، pichak333 ، LAlover ، amirmc ، aram_hpanahi ، Sedagat ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان