کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-03 ساعت 13:46)someonelikeyou نوشته:  یمی از مدیرای فعلی آی دیش اینتر... دارسال قبول شد از بچه های تاپیک بود
فکر نکنم ایشون از بچه های تاپیک شمارش معکوس پارسال بوده باشن .
به علت اینکه تا چند روز بعد از اعلام نتایج همه پیگیر بودیم و هیچ کس قبول نشده بود .
متاسفانه تاپیک های شمارش معکوس هر سال بعد از اعلام نتایج کامل از سایت پاک میشه و نمیشه اینرو ثابت کرد .
تشکر کنندگان: m_ganj ، arminqt ، mehrdad4422 ، Rezgar ، darabi ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 13:56)Ali agha نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 13:46)someonelikeyou نوشته:  یمی از مدیرای فعلی آی دیش اینتر... دارسال قبول شد از بچه های تاپیک بود
فکر نکنم ایشون از بچه های تاپیک شمارش معکوس پارسال بوده باشن .
به علت اینکه تا چند روز بعد از اعلام نتایج همه پیگیر بودیم و هیچ کس قبول نشده بود .
متاسفانه تاپیک های شمارش معکوس هر سال بعد از اعلام نتایج کامل از سایت پاک میشه و نمیشه اینرو ثابت کرد .

من یادمه دقیق پارسال هیچ کس برنده نشد
تشکر کنندگان: Ali agha ، mehrdad4422 ، Rezgar ، arminqt ، Sedagat ، darabi ، alireza_guitar ، aram_hpanahi ، msr839
این تاپیک شمارش معکوس منو یاد چند سال پیش میاندازه که تو فروم همسایه داشتیم انتظار اعلام نتایج امتحان GRE pbt رو می کشیدیم.به طوری که به صورت ثانیه ای رفرش می کردیم که پست های اعضای مثل خودمون رو ببینیم و .....
تشکر کنندگان: Ali agha ، arminqt ، mehrdad4422 ، jalayevatan ، m_ganj ، Sedagat ، jack87 ، aram_hpanahi ، msr839 ، copol
فردا این موقع یه صفحه باز میشه به اسم برندگان لاتاری 2017
خدایااااااااااااااااا یعنی میشه ما هم جزوش باشیم.
من دیگه طاقت ندارم.

خدایا قسمت و حکمتت بماند برای آنهایی که درکش می کنند...
برای من نادان...
فقط معجزه کن...
یک روزی
در جایی خواهم بود
که همیشه میخواستم باشم

مثل اینکه عربستان دیروز نتایج لاتاری اعلام شده  Big Grin
.
انرژی مثبت بدید. انشالله قبولی از مهاجرسرا زیاد باشه
دوست عزیز
بله خود شما
10 ثانیه بخند :-)
مرسی

چقدر زیاد بوووووووووود.
من که امروز وقت نمیکنم ببینم چون ساعت 8 شبه و دارم به خونه زندگیمون میرسم. ولی فردا شاید چک کردم.. فقط نمیدونم از اینجا چک کنم یا کافی نت؟؟؟؟؟؟؟؟
دیشب داشتم فکر میکردم خدا چه اعصابی داره ها..هی همه دست به دامنش میشن و از مشکلات و اینا میگن.. بعد وسط این فکرا گفتم تو باز خدا رو با دنیای ما و ظرفیت آدما سنجیدی دختر.. اون فرق میکنه.. کارش درسته.. مادی و جاندار که نیست...بهرحال قانع شدم.. فقط خواستم بگم واسه نعمتهایی که داریم هم با خدا صحبت کنیم، ازش تشکر کنیم، هر روز یادش کنیم، باهاش حرف بزنیم نه فقط گلایه و ناراحتی و وقتی که بهش نیاز داریم... کتاب معجزه شکرگذاری راندا برن رو هم بخونید اگه دوست داشتید..
خیالم راحته امور رو سپردم به خودش..
دوست دارم فردا صبح که اومدم سایت مهاجرسرا کـــــــــــلـــــــــــی از دوستای اینجا برنده شده باشن..وااااای چقدر ذوق کنیم...
راستی یه سوال بعد از این ما کجا پیام بذاریم؟؟؟ تو چه صفحه ای واستون متن قشنگ بذارم یعنی؟؟ خخخخ
من چو باران بر همه جا باریده ام Wink
ممنون از دوستانی که به من امتیاز دادن در اسرع وقت جبران میشه
تشکر کنندگان: Sedagat ، jalayevatan ، mehrdad4422 ، Rezgar ، mehran.bash ، aram_hpanahi ، msr839
2015-05-07 ساعت 10:58

پبدا کردم پست ناظم محترم رو

اینقدر وضع خراب بود و هیچ کس برنده نشده بود مدیران سایت این کار رو کردند که حداقل یه نفر اعلام کنه قبول شده  Smile ) ) ) ) ) ) ) )

کار به التماس رسیده بود که آقا تو رو خدا یکی اعلام کنه قبول شده فقط یه نفر تورو خدااااااااااااااااا

[عکس: 452345.jpg]

https://www.mohajersara.org/forum/post-60...#pid606955
تشکر کنندگان: m_ganj ، mehrdad4422 ، alireza_guitar ، Rezgar ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839
خدا کند یه اتفاق خوب بیافتد وسط زندگیمان
اری همينجا
وسط بی حوصلگی های روزانه مان
نگرانی های شبانه مان
وسط زخمهای دلمان
انجا که زندگی را هیچوقت زندگی نکردیم
یک اتفاق خوب بیافتد
انقدر خوب
که خاطرات سالها جنگیدن وخواستن ونرسیدن از یادمان برود
آنگونه که یک اتفاق خوب همین الان همین ساعت
همین حالا.......
از پشت کوهای صبرمان طلوع کند
طلوعی که غروبش
غروب همه ی غصه هایمان باشد
برای همیشه...
تاریخ عضویتم رو نگا میکنم احساس می کنم پدربزرگ شدم خبر ندارم. هم دوره های من احتمالا بیشترشون خیلی وقته رسیدن یو اس ، و من هم از اعضای ناکامم فعلا...
(2016-05-03 ساعت 14:03)jack87 نوشته:  مثل اینکه عربستان دیروز نتایج لاتاری اعلام شده  Big Grin
.
انرژی مثبت بدید. انشالله قبولی از مهاجرسرا زیاد باشه

دمت گرم تو این استرس اعلام نتایج خیلی چسبید این جکت
بسی خندیدیم
هرچی خدا بخواد
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، m_ganj ، jack87 ، Sedagat ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، arminqt ، msr839
بله دوستان درست ميگن من هم تا جايي كه خاطرم هست در سالهاي گذشته حتي 1 نفر از بچه هاي سايت هم قبول نشدن و تا 2 سه روز بعد اصلا هيچكس حتي تو آشناها و فاميل هم اسمش در نيومده بود ..
به هر حال همانطور كه از اسمش پيداست لاتاري هست و شانس خيلي خيلي كم
ولي اگر خدا براي كسي بخواد به اين چيزها نيست .. اسمش در مياد و يك ضرب ويزا ميگيره و ميره ..
توكل به خود خدا
اميدوارم چه اسمم در بياد چه در نياد و تا آخر عمر همين جا بمونم آخر داستان زندگيم خدا از من راضي باشه همين ...
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، Rezgar ، Sedagat ، m_ganj ، Ali agha ، elahe mousavi ، aram_hpanahi ، LAlover ، arminqt ، msr839
(2016-05-03 ساعت 14:09)Rezgar نوشته:  تاریخ عضویتم رو نگا میکنم احساس می کنم پدربزرگ شدم خبر ندارم. هم دوره های من احتمالا بیشترشون خیلی وقته رسیدن یو اس ، و من هم از اعضای ناکامم فعلا...

تاریخ عضویت من Sad
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: m_ganj ، Rezgar ، hameddjj ، jalayevatan ، mehran.bash ، aram_hpanahi ، msr839
هی کم تر از 6 ساعت دیگه انشاالله اسم همه در بیاد و این زمان،زمان خیلی بدیه.
تشکر کنندگان: Sedagat ، m_ganj ، dv2017 ، hameddjj ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 14:17)آرتا نوشته:  بله دوستان درست ميگن من هم تا جايي كه خاطرم هست در سالهاي گذشته حتي 1 نفر از بچه هاي سايت هم قبول نشدن و تا 2 سه روز بعد اصلا هيچكس حتي تو آشناها و فاميل هم اسمش در نيومده بود ..
به هر حال همانطور كه از اسمش پيداست لاتاري هست و شانس خيلي خيلي كم
ولي اگر خدا براي كسي بخواد به اين چيزها نيست .. اسمش در مياد و يك ضرب ويزا ميگيره و ميره ..
توكل به خود خدا
اميدوارم چه اسمم در بياد چه در نياد و تا آخر عمر همين جا بمونم آخر داستان زندگيم خدا از من راضي باشه همين ...

گود جاب من Cool
تشکر کنندگان: آرتا ، Sedagat ، m_ganj ، hameddjj ، jalayevatan ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان