کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
دوباره دم دمای قرعه کشی شده هیچکس دل تو دلش نیست، بعد دیدی یک عده یک ماه بهعد تازه میفیهمن جوابا در اومده تازه بعدش یک ما بعد چک میکنن میبینین قبول شده

من به عینه خودم دیدم آخه چرا انصافت کجاست؟ منی که منتظرشم اسمم درنمیاد اونی بیخیالشه الکی میره تازه عکسم میفرسته دلمل رو خوش کنه ئاسه سالای بعد!!!!
تشکر کنندگان: m_ganj ، arminqt ، msr839
(2016-05-03 ساعت 15:29)m_ganj نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 15:24)hamiham007 نوشته:  سلام میکنم به همه دوستان منتظر و عزیز.میدونم که برای همتون چه ساعتهای پر استرسیه و از امشب مسیر زندگی خیلی از کسایی که برنده شدن عوض میشه.فقط ۱ توصیه برادرانه به برندگان عزیز.مجهز به زبان و مسلط به حرفه و کارتون ادامه بدید که مطمئنم همتون موفق میشید.برای همتون موفقیت و سربلندی آرزو میکنم

می تونم بپرسم شما چرا اینقدر دیر نتایج رو دیدین؟  Rolleyes  Shy
بعضی وقتها وقتی قرار به انجام کاری و رفتن راهی باشه مطمئن باشید اتفاق میوفته.من درگیر پروژه کاری و انجام اسباب کشی و ... بودم که از کار بیکار شدم و با سازنده خونه به مشکل برخوردم.حالا بماند که چه اتفاقاتی افتاد ولی ۱ روز که واقعا خانمم و خودم خسته و عصبی از این همه مشکل و استرس بودیم یاد ثبت نام لاتاری افتادیم و با نا امیدی نتایج رو نگاه کردیم.اولش باورمون نمیشد ولی .... حالا هم با اجازه همه دوستان جمعه صبح پروازمونه.برای همتون شادی و موفقیت ارزو میکنم
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
چرا نمی گذره Sad
تشکر کنندگان: m_ganj ، Sedagat ، msr839
اگه ميشه يك گروه توي تلگرام هم درست كنين تااونجا راحت تر حرف بزنيم

تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
Thumbsup 
(2016-05-03 ساعت 15:48)hamiham007 نوشته:  بعضی وقتها وقتی قرار به انجام کاری و رفتن راهی باشه مطمئن باشید اتفاق میوفته.من درگیر پروژه کاری و انجام اسباب کشی و ... بودم که از کار بیکار شدم و با سازنده خونه به مشکل برخوردم.حالا بماند که چه اتفاقاتی افتاد ولی ۱ روز که واقعا خانمم و خودم خسته و عصبی از این همه مشکل و استرس بودیم یاد ثبت نام لاتاری افتادیم و با نا امیدی نتایج رو نگاه کردیم.اولش باورمون نمیشد ولی .... حالا هم با اجازه همه دوستان جمعه صبح پروازمونه.برای همتون شادی و موفقیت ارزو میکنم

ایشالا که این مرحله رو هم با موفقیت پشت سر بگذارید
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...
تشکر کنندگان: hamiham007 ، aram_hpanahi ، amirmc ، m_ganj ، msr839
(2016-05-03 ساعت 15:48)hamiham007 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 15:24)hamiham007 نوشته:  سلام میکنم به همه دوستان منتظر و عزیز.میدونم که برای همتون چه ساعتهای پر استرسیه و از امشب مسیر زندگی خیلی از کسایی که برنده شدن عوض میشه.فقط ۱ توصیه برادرانه به برندگان عزیز.مجهز به زبان و مسلط به حرفه و کارتون ادامه بدید که مطمئنم همتون موفق میشید.برای همتون موفقیت و سربلندی آرزو میکنم

بعضی وقتها وقتی قرار به انجام کاری و رفتن راهی باشه مطمئن باشید اتفاق میوفته.من درگیر پروژه کاری و انجام اسباب کشی و ... بودم که از کار بیکار شدم و با سازنده خونه به مشکل برخوردم.حالا بماند که چه اتفاقاتی افتاد ولی ۱ روز که واقعا خانمم و خودم خسته و عصبی از این همه مشکل و استرس بودیم یاد ثبت نام لاتاری افتادیم و با نا امیدی نتایج رو نگاه کردیم.اولش باورمون نمیشد ولی .... حالا هم با اجازه همه دوستان جمعه صبح پروازمونه.برای همتون شادی و موفقیت ارزو میکنم
چقدر جالب. من هم همین عقیده رو دارم . اگر قسمت باشه میشه و اگر نباشه نمیشه . من هم مدیر یک شرکت دولتی هستم . شغل و پول و... دارم. دوست دارم پیشرفت کنم و جایی انرژِ صرف کنم که نتیجه بهتری بگیرم. اگر نشد هم حتما قسمت و مصلحت این بوده
تشکر کنندگان: hamiham007 ، aram_hpanahi ، asrainman ، msr839 ، m_ganj
احتمال برنده شدن تقريبا برابر با اين است كه شما سه بار پشت سر هم تاس بريزيد و هر سه بار تاس شما عدد شش را به شما نشان دهد. ميبينيد احتمالش خيلي كمه اما شدنيه.... موفق باشيد
تشکر کنندگان: m_ganj ، jalayevatan ، arminqt ، aram_hpanahi ، msr839

به سلامتی انشاالله... ممنون که جواب دادین... سفرتون بی خطر Shy Rolleyes
تشکر کنندگان: hamiham007 ، arminqt ، aram_hpanahi ، msr839

ایشالا به سلامتی برید و اونجا موفق و شاد باشید
تشکر کنندگان: pishahang2014 ، asrainman ، arminqt ، msr839 ، m_ganj
hamiham007 عزیز با بیست میلیون یعنی کل مراحل انجام میشه برای دو نفر ؟؟؟؟

اطلاعی داری چقدر وجه نقد برای یک سال زندگی در امریکا باید داشته باشیم ؟
تشکر کنندگان: masoud434 ، arminqt ، aram_hpanahi ، msr839
لطف دارید.حالا به محض رسیدن و ۱ استراحت کوتاه توی همین سایت براتون از بدیها و خوبیها و ... مینویسم.امیدوارم که بتونم دینم رو ادا کنم.
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: salii ، Concept ، jalliill ، masoud434 ، asrainman ، aram_hpanahi ، msr839 ، m_ganj
گاهی گمان نمی کنی و می شود

گاهی نمی شود که نمی شود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است

گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست

گاهی تمام شهر گدای تو می شود...

با امید موفقیت برای همگی دوستان
تشکر کنندگان: salii ، jalayevatan ، redbull ، aram_hpanahi ، GreenRoad ، msr839 ، 4ugh
(2016-05-03 ساعت 15:24)hamiham007 نوشته:  فقط ۱ توصیه برادرانه به برندگان عزیز.مجهز به زبان و مسلط به حرفه و کارتون ادامه بدید که مطمئنم همتون موفق میشید.برای همتون موفقیت و سربلندی آرزو میکنم
بعضی وقتها وقتی قرار به انجام کاری و رفتن راهی باشه مطمئن باشید اتفاق میوفته..... حالا هم با اجازه همه دوستان جمعه صبح پروازمونه.برای همتون شادی و موفقیت ارزو میکنم

امیدورام پرواز خوبی داشته باشین و کاراتون به خوبی پیش بره و با پیدا کردن کار مد نظرتون بتونین باقی زندگانی رو با اعصاب آروم و دل خوش بگذرونین، موفق باشید
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: lighter ، Sedagat ، aram_hpanahi ، msr839 ، m_ganj
یعنی واقعا نداریم کسی که عضو اینجا باشه و برنده شده باشه ؟
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: mohammadalir ، Sedagat ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-02 ساعت 23:52)dv2017 نوشته:  وقتي صبح ازخواب بيدارميشی، دوانتخاب داري :
1- دوباره بخوابي و رويا ببيني.
2- يا بيدار بشی و برای رسیدن به روياهات حرکت کني.

برگرفته از امضا @behzadkhatari@  عزیز که چند وقته اینجا پست نمیذارن و البته بنده رو به کسب اولین رتبه در مهاجرسرا مفتخر کردن .

ممنونم. گاه گداری سر میزنم اینجا. اما میدونی هر سال که میگذره و قبول نمیشی Big Grin شور و اشتیاقت کمتر میشه. گفتم امسال بی خیالی طی کنم شاید قبول شدم Big Grin Big Grin البته به نظر من قبول شدن و نشدن به این چیزا نیست داشتن انرژی مثبت خیلی خوبه اما شاید در مورد موارد اینچنین که شانسیه خیلی جواب نده
وقتي صبح ازخواب بيدارميشی، دوانتخاب داري :
1- دوباره بخوابي و رويا ببيني.
2- يا بيدار بشی و برای رسیدن به روياهات حرکت کني.
تشکر کنندگان: mohammadalir ، sheghi ، Sedagat ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان