کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-03 ساعت 15:47)jalliill نوشته:  اعلام ابطال نتایج لاتاری ۲۰۱۲[ویرایش]

نتایج قرعه‌کشی سال ۲۰۱۲ که در ۱ مه ۲۰۱۱ اعلام شده بود به‌دلیل خطای به‌وجود آمده در برنامهٔ انتخاب شرکت کنندگان، روز جمعه ۱۳ مه ۲۰۱۱ لغو شد. آن‌طور که دیوید دوناهو معاون خدمات ویزای گوناگونی اظهار داشت به‌دلیل بروز خطا در برنامه حدود ۹۰ درصد برگزیدگان از میان کسانی بودند که در دو روز نخست نام‌نویسی کرده بودند. ازهمین رو نتایج باطل شده و قرعه‌کشی بار دیگر صورت گرفت و نتایج تازه در تاریخ ۱۵ ژوئیه اعلام شد.

حذف بنگلادش و افزایش سهمیه ایران[ویرایش]

سال ۲۰۱۲ تقریبا چهار هزار و ۴۰۰ نفر از ایرانیان برای برنامه قرعه‌کشی گرین‌کارت برگزیده شدند این در حالی است که بر اساس گزارش وزارت خارجه آمریکا این رقم در سال ۲۰۱۱ تقریبا دو هزار و ۸۰۰ نفر بوده است. دلیل این افزایش چشمگیر حذف کشور بنگلادش از برنامه ویزای گوناگونی و اختصاص سهمیه آن به ایرانیان بوده است. اما به گفته خانم سارا گرو (انگلیسی: Sarah Grow)، یکی از کارمندان امور کنسولی وزارت خارجه آمریکا حدود ۱۰۰۰ نفر از آنان یعنی یک چهارم برندگان ایرانی کارت سبز برای اجرای مراحل قانونی و سفر به آمریکا به سفارتخانه‌های آن کشور مراجعه نکرده‌اند.[۲]

دو مرحله‌ای شدن قرعه‌کشی لاتاری ۲۰۱۳[ویرایش]

در برنامهٔ لاتاری ۲۰۱۳ بر خلاف سال‌های گذشته که کل نتایج در ۱ ماه مه اعلام می‌شد دو مرحله‌ای شده‌است به‌طوری‌که بخشی از نتایج در ۱ ماه مه و بخشی دیگر (احتمالاً کیس نامبرهای بالا) در اکتبر اعلام خواهد شد. مرکز کنسولگری کنتاکی هنوز دلیل این تصمیم خود را اعلام نکرده است. در نتیجه کسانی که در مرحلهٔ نخست قرعه‌کشی در اردیبهشت ماه پذیرفته نشده‌اند باید در مهرماه با مراجعه به وب‌گاه اعلام نتایج دوباره احتمال خود را بیازمایند.[۳]

امسال در یک مرحله اعلا میشه و یا باز دو مرحله ای هست؟
تشکر کنندگان: mohammadalir ، aram_hpanahi ، msr839
شما هم مثل من فکر میکنید اسمتون در میاد و فقط استرس انجام مراحل و هزینه کردن و رفتن رو دارید ؟
تشکر کنندگان: mohammadalir ، nazi56 ، aram_hpanahi ، msr839
دوستان خوبم اميدوارم امشب بهترين اتفاق واسه همه كساني كه واقعا نياز به اين تغيير دارن بيوفته ، بعد از ١٨-١٩ سال ديگه واسه من جايي واسه استرس و هيجان نمونده بسكه اون صفحه منحوس رو ديدم، اما يه چيزي رو يادتون باشه، اونم اينكه اوني كه اون بالاس خودش همه چيزو ميدونه و هيچوقت ما رو تنها نميذاره، به لطف بيكرانش ايمان داشته باشيد و بدونيد هر اتفاقي تو زندگي واستون ميوفته، بهترين اتفاقي بوده كه اون لحظه ميتونسته پيش بياد..
تشکر کنندگان: Sedagat ، mohammadalir ، milade ، rezaeebarmi ، jack87 ، aram_hpanahi ، msr839 ، dolatmandani ، 4ugh
یا خدا سیصدو هفتاد صفحه بدون احتساب حذف چند صد صفحه ؟؟؟؟
اگر صفحات کتابامونو اینجور پیش میبوردیم الان از ا م ر ی کا میامدن بزور میبردنمونننننن.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: Sedagat ، milade ، asrainman ، mohammadalir ، aram_hpanahi ، msr839 ، mary59
(2016-05-03 ساعت 03:47)bagmorad نوشته:  بچه ها امسال سهمیه ایران باز قراره بیشتر شه؟

سال قبل اگه اشتباه نکنم 4992 نفر برنده شده بود.
تو آسیا اول بودیم.

(2016-05-03 ساعت 16:02)jalliill نوشته:  شما هم مثل من فکر میکنید اسمتون در میاد و فقط استرس انجام مراحل و هزینه کردن و رفتن رو دارید ؟

کمترنش خوبه سهمیه Smile)) با این وضعیت..

----

نه داداشم یعنی بدون اگر انتخاب بشیم بخاطر این هست که خدا خودش نیروی بعدی رو هم میرسونه و این نگرانی بزرگ تری نیست.( ان شاءالله )
تشکر کنندگان: Sedagat ، jalliill ، aram_hpanahi ، dolatmandani
دوستان هر چی ناگفته و درد و دل دارید بگید که تا 4 ساعت دیگه این تاپیک به تاریخ میپیونده
وقتي صبح ازخواب بيدارميشی، دوانتخاب داري :
1- دوباره بخوابي و رويا ببيني.
2- يا بيدار بشی و برای رسیدن به روياهات حرکت کني.
تشکر کنندگان: milade ، amirmc ، mohammadalir ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839
سر نماز واسه همتون دعا کردم که قبول نشوید. فقط من بشوم و شما حسرت بخورید.

وسلام.

میگم وضو نگیری اشکال داره؟ کانکشن ارور میده وسطش؟
تشکر کنندگان: redbull ، msr839
(2016-05-03 ساعت 16:10)behzadkhatari نوشته:  دوستان هر چی ناگفته و درد و دل دارید بگید که تا 4 ساعت دیگه این تاپیک به تاریخ میپیونده

من آرزو میکنم با این یوزر نیمتون قبول بشید، حداقل جان خیلیا در ولایت خودمون در امانه :|

طرف معولم نیست چیکارست که خودشم اعتراف کرده :|

یا اصحاب کهف.
تشکر کنندگان: msr839
(2016-05-03 ساعت 16:12)milade نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 16:10)behzadkhatari نوشته:  دوستان هر چی ناگفته و درد و دل دارید بگید که تا 4 ساعت دیگه این تاپیک به تاریخ میپیونده

من آرزو میکنم با این یوزر نیمتون قبول بشید، حداقل جان  خیلیا در ولایت خودمون در امانه :|

طرف معولم نیست چیکارست که خودشم اعتراف کرده :|

یا اصحاب کهف.

ما که منظورتو نفهمیدیم
تشکر کنندگان: milade ، msr839
(2016-05-03 ساعت 16:06)asrainman نوشته:  دوستان خوبم اميدوارم امشب بهترين اتفاق واسه همه كساني كه واقعا نياز به اين تغيير دارن بيوفته ، بعد از ١٨-١٩ سال ديگه واسه من جايي واسه استرس و هيجان نمونده بسكه اون صفحه منحوس رو ديدم، اما يه چيزي رو يادتون باشه، اونم اينكه اوني كه اون بالاس خودش همه چيزو ميدونه و هيچوقت ما رو تنها نميذاره، به لطف بيكرانش ايمان داشته باشيد و بدونيد هر اتفاقي تو زندگي واستون ميوفته، بهترين اتفاقي بوده كه اون لحظه ميتونسته پيش بياد..

خوبه که هر کدوم از ما یطوری خودشون رو قانع میکنن.
باز جای شکرش باقیه شما قبل از چک کردن میدونی مردودی.
بعضیا که بعععععد که چک کردن میگن حکمتی بوده.
اگرم قبول شدن، شانسشون خوب بوده!

حالا خوبه سال اخر لاتاری هست سال دیگه ترامپ جمش میکنه راحت میشیم!

خوبه خوبه.
3- بیدار بشی بری سر کار و.. روزهای تکراری رو ادامه بدی.
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
(2016-05-03 ساعت 16:13)behzadkhatari نوشته:  ما که منظورتو نفهمیدیم

چند نفرید پشت سیستم که نوشتید ما؟
با هم کار میکنید؟ تیم ورکه؟؟
ما بار اوله شركت مي كنيم،نه اينكه تويه همه ي اين سالها دوست نداشتيم شركت كنيم،ولي شرايطشو نداشتيم،شرايط مهاجرت رو الان پيدا كرديم،به اين خاطر كه براي درست كردن شرايط اينجامون خيلي تلاش كرديم ولي به نتيجه نرسيديم،بنابراين تصميم به شركت در لاتاري كرديم،اميد داريم با توكل بخدا قبول شيم.
اميدوارم باقي دوستاني كه شركت كردن و لايق قبولي هستن و فقط براي فان اينكارو نكرده باشن قبول بشن.
قبولي هر كدوم از شما بچه هاي مهاجرسرا باعث خوشحاليست،با ارزوي موفقيت همه ي دوستان.

Category:eb3 unskilled workers
فعلا فقط file number رو دريافت كرديم
تشکر کنندگان: milade ، tenardie2bai ، rezaeebarmi ، salii ، M.Ho ، asrainman ، aram_hpanahi ، msr839 ، bobs
(2016-05-03 ساعت 15:12)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 14:44)someonelikeyou نوشته:  حال آدمی رو دارم که توی شهربازی فلافل خورده ، ۲ دور سوار رنجر شده الان بزور میخان سوار ترن هواییش کنن

پسر خدایی تو آخرشی،ولقعا جات اینجا نیست Big Grin

نوکرم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
دوستان شما اگر جای من بودید و اسمتون در میامد حاضر بودید از کار استعفا بدید ! خونتون رو بفروشید... تمام دارایی ها تونو نقد کنید و ریسک رفتن رو بپذیرید. اینکه حتی ممکنه موفق هم نشید بعد از رفتن!

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان