کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سلام به دوستان

بنده: HAS NOT BEEN SELECTED

همسرم: HAS NOT BEEN SELECTED

Sad Sad Sad
تشکر کنندگان:
یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا نمیشه لامصب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر بمیرم و اگه دنیای دیگه بود و اگه خدا هم بود فقط میگم:
چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad
واقعا چرا؟؟؟؟؟؟ Sad
خسته شدم دیگه رمقی واسه ثبت نام سالهای بعد نیست.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: moxtar88 ، jalayevatan ، payamshad ، peyman b ، faraz15 ، mehrdad4422 ، arminqt ، shahram LA ، mohsenjoon
سلام به همه دوستان صبح زیبای ‎HAS NOT BEEN SELECTED‎ همتون بخیر .
امیدوارم که امیدتون رو از دست ندین و بازم تلاش کنید.

من و خانومم هم مثل سال های پیش برنده نشدیم.
باشد که سال دیگر برنده شویم.

روز خوش
تشکر کنندگان: moxtar88 ، jalayevatan ، payamshad ، peyman b ، iSalar ، sepideh1234 ، faraz15 ، mehrdad4422 ، shahram LA ، mohsenjoon
منم نشدم دوست دخترمم برنده نشد
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
(2016-05-04 ساعت 08:20)tabim4 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 08:13)Màhsa 75 نوشته:  برای من که دیدم همش  Warning: Session timed out زده.یعنی چی؟؟
احتمالا جزو برنده ها هستی بزار علی الحساب یه تبریک بهت عرض می کنم

من هم همین فکر را میکنم چون سال گذشته برای کسانی که قبول شدند تا 3 یا 4 روز چنین پیغامی می داد
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، faraz15 ، mehrdad4422
من قبول نشدم ولی برای داداشم ‎Session timed outمیزنه.یعنی قبول شده؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 08:24)MSDJVD نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 08:20)tabim4 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 08:13)Màhsa 75 نوشته:  برای من که دیدم همش  Warning: Session timed out زده.یعنی چی؟؟
احتمالا جزو برنده ها هستی بزار علی الحساب یه تبریک بهت عرض می کنم

من هم همین فکر را میکنم چون سال گذشته برای کسانی که قبول شدند تا 3 یا 4 روز چنین پیغامی می داد

فکر نمیکنم امثال مثل پارسال باشه. سایت رو قوی تر و سریع تر کردن. تایم اوت رو قبل از وارد کردن اطلاعات هم میده. در ضمن سرعت نشون دادن هس نات بیین سلکتد از سرعت باز کردن یه فولدر هم سریع تر شده. فکر کنم واسه حالگیری سریع عمل میکنن ولی واسه خوشحالی خیر. امیدوارم مال شما مثل پارسال باشه و بعد چند وقت دیگه ببینید و خوشحال بشید.
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: faraz15 ، mehrdad4422
دیشب خیلی حالم بد شد نه خودو نه همسرم نه مامانم نه.... هیشکی برنده نشد، نه هیچ کدوم از دوستایه اینجا که حد اقل خوشحالمون کنه، خدایا شکرت
ﻣﻴﮕﻮﻳﻨﺪ ﭼﻪ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻯ ‎...‎
ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﻣﻦ ﺧﻮﺏ ﻧﻤﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ ‎...‎
ﻣﻦ ﺟﺎ ﻣﺎﻧﺪﻩ ﺍﻡ
ﻟﺒﺨﻨﺪﻡ "ﺗﻠﺨﻰ ﻋﺼﻴﺎﻥ ﻓﺮﻭﺧﻮﺭﺩﻩ ﻯ ﻧﻮﺟﻮﺍﻧﻰ ﺳﺮﻛﻮﺏ ﺷﺪﻩ ‎...‎
ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﻡ ﻧﻘﺎﺏ ﺳﻨﮕﻰ ﺟﻮﺍﻧﻴﺴﺖ ﻭﺍﻣﺎﻧﺪﻩ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺧﻔﻪ ﻭ ﺧﺎﻣﻮﺵ ‎....‎
ﻣﻦ ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻋﺸﻖ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻣﻰ ﺁﻳﻢ
ﺍﺯ ﺩﻫﻪ ﻯ " ﻧﮕﺎﻩ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎...‎
ﺯﻳﺒﺎﻳﻰ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ‎"...‎
" ﺷﻌﺮ" ﻣﻤﻨﻮﻉ ﻭ " ﻛﻼﻡ " ﻣﻤﻨﻮﻉ ..

ﻣﻦ ﺍﺯ ﺟﻨﺲ ﻫﻴﭻ ﻛﺲ ﻧﻴﺴﺘﻢ ‎.....‎
ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺳﺮﺯﻣﻴﻦ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﻯ ،،،به
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻨﺠﺎﻕ ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻡ ‎
تشکر کنندگان: jalayevatan ، payamshad ، sheghi ، sepideh1234 ، faraz15 ، mehrdad4422 ، LORDAmiroo
(2016-05-04 ساعت 08:17)elahe mousavi نوشته:  اون آقای که 20 تا کانفرمیشن داشت خبری ازش نیست، قبول نشده آیا؟؟؟
قضیه اون مفصله! اکثراً بحث فان و تفریح و خالق تکیه کلام « نازی ....... بریم خارج؟» Smile حضور این دوست عزیز باعث شادی و شیرینی بحث ها در تاپیک میشه
تشکر کنندگان: payamshad ، sherwean001 ، sepideh1234 ، mehrdad4422
امسالم نشد....چهار سال....نشد...اما من امید دارم...فقط خواستم بگم ل...ت به کسایی که بگن مزایایش چیه..من قبول شدم بدرد میخوره برم......همین....
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، itprs ، mohsenjoon
واقعا ببينين چقدر آمار ثبت نام بالاس كه از ما هيشكي برنده نمي شه
ما هم جا مونديم
امسال سال اخرم بود ، تا اخر سال ديگه دانشجويي رفتم
ولي حيفففف
B1 : no clearance , 04,11,2014
DV 2016 waiting
تشکر کنندگان: payamshad ، jalayevatan ، sepideh1234 ، faraz15 ، mehrdad4422
ای شانسسسسسسسسسسسسسس
در نیومد اسمم
خاک بر...............
کاش دو روز دیگه چک میکردیم ی کی اومد گفتا اولش چک نکنید که 99 در صد ردیددددددددددددددددددددددد
مرگ بر آمری....مرگ بر انگ....... مرگ بر اسرایییییللللللللللللللللللل
تشکر کنندگان:
دیشب من روو بردن بیمارستان وقتی جواب رو دیدم که اسمم در نیومده بود چون تشنج کردمم
ده تا سرم زدن ایالت زدن تا سر حال شدم
ی گوسفند هم گرفته بودم اسمم در اومد قربونی کنم که اونم مونده دستم باید ببرم پس بدم ---کسی نمیخواد؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: jalayevatan ، sepideh1234 ، faraz15 ، bia2mob
(2016-05-04 ساعت 08:27)runioe نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 08:24)MSDJVD نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 08:20)tabim4 نوشته:  احتمالا جزو برنده ها هستی بزار علی الحساب یه تبریک بهت عرض می کنم

فکر نمیکنم امثال مثل پارسال باشه. سایت رو قوی تر و سریع تر کردن. تایم اوت رو قبل از وارد کردن اطلاعات هم میده. در ضمن سرعت نشون دادن هس نات بیین سلکتد از سرعت باز کردن یه فولدر هم سریع تر شده. فکر کنم واسه حالگیری سریع عمل میکنن ولی واسه خوشحالی خیر. امیدوارم مال شما مثل پارسال باشه و بعد چند وقت دیگه ببینید و خوشحال بشید.
راجع به باز شدن صفحه نات بین سلکتت با سرعت نور بحثی با یکی از دوستان مهندس کامپیوتر در این تاپیک داشتم هر چند توضیحات خوبی ارائه دادند ولی من باز هم قانع نشدم و به اینگونه عملکرد سیستم اعلام برنده ها شک دارم و ابهام دارد نطریه من این بود که این نرم افزار هوشمند و لی موذیانه عمل می کند که تصورش برای همگان مشکل است!!؟؟ فقط کارکنان بخش نرم افزار در kcc می تونند راز گشایی کنند بعیده بشه کشف کرد که kcc چه الگوریتمی را پیاه سازی می کند و چرا؟؟ Sad
تشکر کنندگان: mehrdad4422
(2016-05-04 ساعت 07:51)sheghi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 16:56)alireza_guitar نوشته:  
hope hope hope hope hope hope hope hope hope

شما برنده شدین ؟

برنده نشدم
اما فراموش نکنید که برنده ی اصلی کسانی هستند که امیدشون رو از دست ندن و از حال حاضرشون لذت ببرن
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: payamshad ، behbod ، tabim4 ، jalayevatan ، puryapurya ، حاجی واشنتن ، mehrdad4422 ، Rezgar ، faaezeh ، dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان