کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-04 ساعت 08:36)delikanle نوشته:  دیشب من روو بردن بیمارستان وقتی جواب رو دیدم که اسمم در نیومده بود چون تشنج کردمم
ده تا سرم زدن ایالت زدن تا سر حال شدم
ی گوسفند هم گرفته بودم اسمم در اومد قربونی کنم که اونم مونده دستم باید ببرم پس بدم ---کسی نمیخواد؟؟؟؟؟؟؟

کله پاچش رو برا من نگه دار
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 08:36)delikanle نوشته:  دیشب من روو بردن بیمارستان وقتی جواب رو دیدم که اسمم در نیومده بود چون تشنج کردمم
ده تا سرم زدن ایالت زدن تا سر حال شدم
ی گوسفند هم گرفته بودم اسمم در اومد قربونی کنم که اونم مونده دستم باید ببرم پس بدم ---کسی نمیخواد؟؟؟؟؟؟؟
Big Grin لااقل یه خروس می گرفتی زیاد ضرر نمی کردی! چه فرقی می کنه قربانی قربانیه دیگه مگه هدف خون ریختن یه زبان بسته نیست؟ Smile
تشکر کنندگان: algh90 ، faraz15 ، dv2017
یاران من بیایید با دردهایتان
و بار دردتان را
در زخمِ قلبِ من بتکانید.

من زنده‌ام به رنج…
می‌سوزدم چراغِ تن از درد…
یاران من بیایید

با دردهایِتان
و زهرِ دردِتان را
در زخمِ قلبِ من بچکانید.
""زنده یاد احمد شاملو""
امضاء: یک منتظرو دیگر هیچ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، faraz15 ، mehrdad4422 ، bia2mob ، Rezgar ، dv2017
کمک
من Confirmation Number رو فراموش کردم. وقتی در قسمت مربوطه اطلاعاتم رو وارد می کنم میگه اطلاعات وارد شده معتبر نیست. چه کنم حالا؟ کمک کنید لطفاً
تشکر کنندگان: faraz15
دیشب خاب دیدم اوما بهم میگه بیدار شو تو برنده شدی من بیدار شدم بعد ی برگه دستش بود میگفت بیا بگیر ولی هرچی میرفتم جلو و میدوییدم اون از من دور میشد

حالا که از مهاجر سرا کسی در نیوممده ایشا.. که از ایران هیچ کس در نیاد
تشکر کنندگان: jalayevatan ، faraz15 ، mehrdad4422 ، bia2mob
(2016-05-04 ساعت 08:13)Màhsa 75 نوشته:  برای من که دیدم همش  Warning: Session timed out زده.یعنی چی؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-05-04 ساعت 08:47)mojtaba01 نوشته:  کمک
من Confirmation Number رو فراموش کردم. وقتی در قسمت مربوطه اطلاعاتم رو وارد می کنم میگه اطلاعات وارد شده معتبر نیست. چه کنم حالا؟ کمک کنید لطفاً

مدیران سایت در قسمت برندگان 2017 توضیح کامل دادن که چگونه میشه. Big Grin Cool
امیدوارم خوشحال بشی دوست عزیز
تشکر کنندگان: faraz15 ، mehrdad4422
سلام به همگی

بعد از 6 سال ثبت نام امسال دیگه اسمم در اومد :-)
جالب بدونین که من پرونده F2B دارم و تقریبا 3 ماه پیش welcome letter اومد برام و درحال نهایی کردن مدارکم برای nvc بودم. و یکسال بود که نامزد کرده بود و منتظر انجام کارام بودم که بتونم به صورت رسمی ازدواج کنم. حالا اگر اشتباه نکنم میتونم به صورت رسمی عقد کنم و از طریق lottery به همراه همسرم اقدام کنم. یا اگر اشتباه میکنم لطفا دوستان مطلع بفرمایند.

به هر جهت از صمیم قلب امیدوارم که تک تک اعضای این forum برندگان لاتاری باشند
(2016-05-04 ساعت 08:13)Màhsa 75 نوشته:  برای من که دیدم همش  Warning: Session timed out زده.یعنی چی؟؟

سلام من از برندگان سال قبلم كه الان ويزامم گرفتم ، همين پيغام رو داشتم تا ٥ روز
ايشالله شما هم برنده شديد ، كمكي لازم بود در خدمتم
تشکر کنندگان:
خب امسال هم نشدش از 2006 تا امسال (2017)
میریم برای سال 2018 امید به خدا
دوستان خدا نگه دار
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: jalayevatan ، faraz15 ، mehrdad4422 ، shahram LA ، LORDAmiroo ، bia2mob ، alireza_guitar ، itprs
(2016-05-04 ساعت 08:41)alireza_guitar نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 07:51)sheghi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 16:56)alireza_guitar نوشته:  
hope hope hope hope hope hope hope hope hope

شما برنده شدین ؟

برنده نشدم
اما فراموش نکنید که برنده ی اصلی کسانی هستند که امیدشون رو از دست ندن و از حال حاضرشون لذت ببرن

براتون آرزوی سلامتی، موفقیت و شادکامی رو دارم، واقعا دوست داشتم اسمتون جزو برنده ها باشه. امیدوارم سال بعد اینطور بشه
ما هم سعی میکنیم روزمرگیمون رو به سمت لذت بردن ببریم اگه بزارن
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: jalayevatan ، puryapurya ، sepideh1234 ، faraz15 ، mehrdad4422 ، bia2mob ، amirmc
اینقدر حالم گرفته س که دیگه حوصله ی برگشتن به صفحات قبلو ندارم ، کسی قبول شده ؟

آخه چند سال دیگه باید ثبت نام کنم Sad
تشکر کنندگان:
من که به اونایی که اسمشون در اومده خیلی حسودی میکنم
ولی مبارکشون باشه ایشا.. موفق باشن-حتما ی حکمتی داشته
من هم میرم برا 2018
اوباما اوباما یا با اونا یا با ما
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، faraz15 ، mehrdad4422 ، mohsenjoon
(2016-05-04 ساعت 08:50)amir_esp نوشته:  سلام به همگی

بعد از 6 سال ثبت نام امسال دیگه اسمم در اومد :-)
جالب بدونین که من پرونده F2B دارم و تقریبا 3 ماه پیش welcome letter  اومد برام و درحال نهایی کردن مدارکم برای nvc بودم. و یکسال بود که نامزد کرده بود و منتظر انجام کارام بودم که بتونم به صورت رسمی ازدواج کنم. حالا اگر اشتباه نکنم میتونم به صورت رسمی عقد کنم و از طریق lottery به همراه همسرم اقدام کنم. یا اگر اشتباه میکنم لطفا دوستان مطلع بفرمایند.

به هر جهت از صمیم قلب امیدوارم که تک تک اعضای این forum برندگان لاتاری باشند

مبارکت باشه دوست عزیز. نظر بنده اینه که سوالاتت و در تاپیک مربوطه بنویسی تا جواب بگیری. این تاپیک تاپیک بازنده هاست و اکثرا حوصله ندارن. Big Grin Cool .فقط یه سوال؟؟؟ جواب برنده شدنتونو کی گرفین؟؟ و چند بار تلاش کردین تا جواب رو بده؟؟
تشکر کنندگان: amir_esp ، sepideh1234 ، faraz15 ، mehrdad4422 ، alireza_guitar
شمارش معکوس لاتاری 2018
364 روز 11 ساعت و 32 دقیقه 19 ثانیه
تشکر کنندگان: delikanle ، poonehbahar ، navid32 ، faraz15 ، mehrdad4422 ، sherwean001 ، alireza_guitar ، Rezgar ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان