کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
سرور جان،نمی خوام امیدوارت کنم ولی همین بلا سر من اومد. نگو موقعی که اطلاعات رو فرستاده بودیم جای اسم و فامیل رو جابه جا فرستاده بودیم. اگه قبول نشده باشید همون اول آب پاکی رو میریزن رو دستتون! ولی اگه اطلاعات مطابقت نداشته باشه، این پیام میاد که براتون اومده. همه چی رو چک کنید. و جا به جا کنید. شاید خبر خوشی به ما هم دادید.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: faraz15 ، mehrdad4422 ، bia2mob
با درود به تمامی دوستان
من هم الان چک کردم HAS NOT BEEN SELECTED
ولی اشکال نداره ، درسته که امسال آماده بودم برای رفتن ، ولی سال های آینده آماده تر میشم و این 1 سال تلاش میکنم سطح زندگیم رو بالاتر ببرم ، زبانم رو خوب کنم و خیلی کار های دیگه
و تا وقتی که زنده باشم و تا وقتی که لاتاری برگزار بشه ثبت نام میکنم
جالبیش اینجاست 10 اردیبهشت تولدمه و هر سال میگم امسال آمریکا بهم کادو تولد یه گرین کارت خوشگل میدهBig Grin
من برم سراغ سایت و سرورم یکم روش کار کنم، که یه نون و آبی بشه
راستی میخواستم بگم سایت مهاجر سرا یکم سرورش ضعیفه دیشب کاملا برای من قطع شده بود بهتره یکم مانیتور کنید و سرور و ارتقا بدید تا این مشکلات پیش نیاد آخه با چند صد تا کاربر که نباید سایت اینجوری بشه
سایت لاتاری هم همینطور، البته اون یکم حق داره چندین میلیون میریزن سرش ولی میشه کاری کرد که سرور کم نیاره ، اصن نمیان به خودم بگن بیا سرور و ارتقا بده بجاش یه گرین کارت دستمزد میدیم بهت بعشدم تو قسمت آی تی kcc استخدامم کنن
دوستان شاید باشید ، پاییز میبینمتون.
روز و روزگار به کام.
يك روز بر گونه ي اين مملكت يك بوسه
و بالاي سرش يك يادداشت مي گذارم
و مي روم:
"‌‌‌ آنچنان زيبا خوابيده اي كه دلم نيامد بيدارت كنم ‎... "
تشکر کنندگان: delikanle ، jalayevatan ، amin_j ، Pakpourasghar ، sepideh1234 ، faraz15 ، mehrdad4422 ، LORDAmiroo ، bia2mob ، dv2017
این پیام هم آخرین گفته من برا امسال دیگه سرتون رو درد نیارم میدونم همه مثل من ناراحتید
ولی خواهشا نرید و همه جا نگید که لاتاری چیه و.......
تا ملتی که واقعا نمیتونن برن- ثبت نام نکنن همینجور عشقی
تشکر کنندگان: behbod ، sepideh1234 ، faraz15 ، mehrdad4422 ، mohsenjoon
(2016-05-04 ساعت 08:58)runioe نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 08:50)amir_esp نوشته:  سلام به همگی

بعد از 6 سال ثبت نام امسال دیگه اسمم در اومد :-)
جالب بدونین که من پرونده F2B دارم و تقریبا 3 ماه پیش welcome letter  اومد برام و درحال نهایی کردن مدارکم برای nvc بودم. و یکسال بود که نامزد کرده بود و منتظر انجام کارام بودم که بتونم به صورت رسمی ازدواج کنم. حالا اگر اشتباه نکنم میتونم به صورت رسمی عقد کنم و از طریق lottery به همراه همسرم اقدام کنم. یا اگر اشتباه میکنم لطفا دوستان مطلع بفرمایند.

به هر جهت از صمیم قلب امیدوارم که تک تک اعضای این forum برندگان لاتاری باشند

مبارکت باشه دوست عزیز. نظر بنده اینه که سوالاتت و در تاپیک مربوطه بنویسی تا جواب بگیری. این تاپیک تاپیک بازنده هاست و اکثرا حوصله ندارن.  Big Grin   Cool    .فقط یه سوال؟؟؟ جواب برنده شدنتونو کی گرفین؟؟ و چند بار تلاش کردین تا جواب رو بده؟؟

دیشب ساعت 11:30 بود. البته به دفعات قبلش سعی میکردم که با نمیشد سایت.
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، faraz15 ، mehrdad4422 ، Elham usa ، jalayevatan
سلام
من اینجا میخواستم از خدا تشکر کنم به خاطر اینکه برای ششمین سال این بنده حقیر و بدبختشو شرمنده و سرافکنده و دشمن شاد کرد و یه بار دیگه ثابت کردن نمیخواد حال بده و از من حالش به هم میخوره و میخواد ذره ذره تو این مملکت کوفتی جوانیم و عمرم رو نابود بشه و درجا بزنم تا مثل یه سگ بمیرم و چالم کنن امسال که شرکت کردم هی با خودم میگفتم

" خدا باید گرین کارت آمریکا رو بده ، اداره امور خارجه آمریکا خره کیه "

اما یه بار دیگه بهم ثابت شده که رسم این دنیا اینه و یاد این شعر افتادم که میگه:

"ابلهان را همه شربت ز گلاب و قند است ، بوته دانایان همه از خون جگر میبینم"
"اسب تازی شده مجروح به زیر پالان ، طوق زرین همه بر گردن خر می بینم ... "

کاشکی دیشب مثل سگ مرده بودم و این صفحه لعنتی رو نمیدیدم ولی انگار لیاقت مرگم ندارم
Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: behbod ، amin_j ، algh90 ، delikanle ، faraz15 ، mehrdad4422 ، bia2mob ، Rezgar ، itprs ، copol ، sheghi ، mohsenjoon
(2016-05-04 ساعت 08:47)mojtaba01 نوشته:  کمک
من Confirmation Number رو فراموش کردم. وقتی در قسمت مربوطه اطلاعاتم رو وارد می کنم میگه اطلاعات وارد شده معتبر نیست. چه کنم حالا؟ کمک کنید لطفاً
دوست عزیز دقیقاً برای من هم این مشکل پیش اومده و نمی تونم کانفیر نامبر همسرم را بازیابی کنم تا 2-3 روز دیگه صبر کن درست میشه
تشکر کنندگان: faraz15 ، mehrdad4422
امسالم که نشد االان حدود 8 ساله ک این کلمه HAS NOT BEEN SELECTED رو میبینم
انشالله سال اینده ...
تشکر کنندگان: itprs
(2016-05-04 ساعت 09:06)dvb3000 نوشته:  سلام
من اینجا میخواستم از خدا تشکر کنم به خاطر اینکه برای ششمین سال این بنده حقیر و بدبختشو شرمنده و سرافکنده و دشمن شاد کرد و یه بار دیگه ثابت کردن نمیخواد حال بده و از من حالش به هم میخوره و میخواد ذره ذره تو این مملکت کوفتی جوانیم و عمرم رو نابود بشه و درجا بزنم تا مثل یه سگ بمیرم و چالم کنن امسال که شرکت کردم هی با خودم میگفتم

" خدا باید گرین کارت آمریکا رو بده ، اداره امور خارجه آمریکا خره کیه "

اما یه بار دیگه بهم ثابت شده که رسم این دنیا اینه و یاد این شعر افتادم که میگه:

"ابلهان را همه شربت ز گلاب و قند است ، بوته دانایان همه از خون جگر میبینم"
"اسب تازی شده مجروح به زیر پالان ، طوق زرین همه بر گردن خر می بینم ... "

کاشکی دیشب مثل سگ مرده بودم و این صفحه لعنتی رو نمیدیدم ولی انگار لیاقت مرگم ندارم

بدبختی ما توی یه شور جهان سوم اینه که همیشه باید منتظر شانس و اقبال باشیم و...
واقعا منم حالم گرفته شد
خیلی توی ذهنم امید داشتم
چون واقعا خسته شدم از این همه بیهودگی توی این مملکت
هر روز صبح باید بیدار شی و کار و کار و کار
بدون هیچ پیشرفتی
توی یه لوپ گیر کردیم و منتظریم که معجزه بشه...
یه زمانی کشور ما بهشت آمریکاییا بود
حالا ببین به چه وضعی افتادیم...
تشکر کنندگان: navidyazdan ، delikanle ، tabim4 ، faraz15 ، mehrdad4422 ، gheshlaghi ، jalayevatan ، mohsenjoon
پیش به سوی آماده شدن برای express entry
تشکر کنندگان: faraz15 ، darabi ، mehrdad4422 ، jalayevatan
Thumbsup 

جالب بدونین که من پرونده F2B دارم و تقریبا 3 ماه پیش welcome letter  اومد برام و درحال نهایی کردن مدارکم برای nvc بودم. و یکسال بود که نامزد کرده بود و منتظر انجام کارام بودم که بتونم به صورت رسمی ازدواج کنم. حالا اگر اشتباه نکنم میتونم به صورت رسمی عقد کنم و از طریق lottery به همراه همسرم اقدام کنم. یا اگر اشتباه میکنم لطفا دوستان مطلع بفرمایند.

تبریک فراوان انشاالله که موفق باشید Smile
تشکر کنندگان: amir_esp ، milade ، sepideh1234 ، faraz15 ، darabi ، mehrdad4422 ، sami2004 ، jalayevatan

تبریک خیلی خیلی مبارک باشه،
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: amir_esp ، sepideh1234 ، faraz15 ، darabi ، mehrdad4422 ، amirmc ، jalayevatan
خوب ميريم كه داشته باشيم يازدهمین سال شرکت در لاتاری رو 2018
دوستان سال دیگه همین جا همین ساعت میبینمتون
قرارمون یادت نره دیر نکنی منتظرم
تشکر کنندگان: faraz15 ، sepideh1234 ، darabi ، jalayevatan ، mohsenjoon
من اولین باری بود که شرکت کردم الان نگاه کردم دیدم قبول نشدم Sad .... دیر نگاه کردن و زود نگاه کردن هیچ تاثیری در قبولی نداره ... :| مال دایی مو دیشب نگاه کردم مال خودمم امروز صبح ,هیچکدوممون قبول نشدیم.... تنها چیزی که اذیت میکنه ادمو اینه که یه عده واسه تفریح ثبت کردن الانم قبول شدن ولی اصلا یادشونم نیست که لاتاری شرکت کردن شایدم اگه بفهمن قبول شدن اصلا نرن.... ,ولی خوشحالم که این مدت با شما ها اینجا بودم...... رتبه ام هم صفر اگه خواستید رتبه بدید.... اینطور که معلومه یکی دوسال با همیم ... Smile
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، darabi ، mehrdad4422 ، tabim4 ، LORDAmiroo ، rivas2009 ، jalayevatan ، itprs ، mohsenjoon ، mr.amir007

با عرض تبریک و آرزوی خوشبختی شما دوست عزیز امیدوارم این بخت و اقبال تا انتهای مسیر ویزا با شما همراه باشد ولی اگر کیس نامبرت بالای 5000 است باید خیلی حساب شده بری جلو وریسک نکنی چون ممکنه خدای نکرده از یه طرف کیس f2b  را ول کنی از طرفی به علت بالا بودن کیس نامبر یه موقع ممکنه ویزا بهت نرسه و به قول معروف از اینجا مانده از اونجا رانده بشی بهترین مشاور شما فقط شرکت پاریز تراول آگهی بالای صفحه میتونه باشه والسلام
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، mehrdad4422 ، darabi ، amir_esp ، m_ganj ، رژینا ، faraz15 ، Ali Sepehr
Rainbow 
آقايون و خانوما عرض كنم كه منم قبول نشدم ، خيلي نامردين اگه به من رتبه بديد ، خيلي !!
تشکر کنندگان: darabi ، mehrdad4422 ، m_ganj ، jalayevatan ، faraz15 ، copol ، mohsenjoon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان