کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-05-04 ساعت 10:46)arminqt نوشته:  وقتي ثبت نام كردم امسال ١ ماه بود آلمان بودم . اصلا واسم مهم نبود امسال .
١ هفته به نتايج واسم جدي شد . الان ديشب ديدم برنده نشدم . اصلا امروز واسم روز گندي شد . دانشگاه نرفتم و بي حوصله شدم .
اين آمريكاي كوفتي چي داره من نميدونم ?

قبول دارم آمریکا با همه جای دنیا فرق داره ، ولی خدایش اگه من الان آلمان بودم به احمال زیاد این لاتاری دیگه برام زیاد مهم نمیبود و یا اصلا شرکت هم نمی کردم .
تشکر کنندگان: arminqt ، ghzlsa ، aram_hpanahi ، mohsenjoon ، jalayevatan ، moxtar88
من هنوز چک نکردم . میترسم قبول نشده باشم . Cool Big Grin Cool Big Grin Cool Big Grin Cool Wink Cool Big Grin Cool Wink Smile Tongue Tongue
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، faraz15 ، jalayevatan
(2016-05-04 ساعت 11:01)mehrdad4422 نوشته:  من هنوز چک نکردم . میترسم قبول نشده باشم . Cool  Big Grin  Cool  Big Grin  Cool  Big Grin  Cool  Wink  Cool  Big Grin  Cool  Wink  Smile  Tongue  Tongue

الان چک کن ببینیم چیکار کردی...منتظریم... Shy
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، faraz15
(2016-05-04 ساعت 10:58)DV 17 نوشته:  سلام دوستان، کسی قبول شد؟
ما که هیچ کدوم برنده نشدیم

ما هم تا یکی دو درجه فامیلهای اطراف رو خبر گرفتیم، همه سکوت بی معنی ای داشتند.
فقط یکی از دوستان راه دور برنده شدن که ظاهراً حتی نمی دونستن لاتاری چی هست؟ فکر کردن یه جور بلیط بخت آزماییه و حالا دنبال شماره حساب بودن پولی که برنده شدن رو به حسابشون واریز کنن.

خدایا هم اکنون ما را بکش!
شکست خوردن پایان راه نیست. فقط یک سطر از کتاب تجربه است. نقطه سر خط!
شرکت در DV از 1994 الی 2014 - سال 2015 برنده شدم اما کارنت نشدم. نقطه سر خط!!
شروع سطر بعد: شرکت در DV های بعدی، اقدام برای پذیرش دکترا و ...
تشکر کنندگان: Rezgar ، LORDAmiroo ، mary59 ، aram_hpanahi ، faraz15 ، mohsenjoon ، jalayevatan ، bahram750 ، dv2017
این دو سه روز آخر یه احساس هیجانی و امید شدید ایجاد شده برام
اما الآن همون ناامیدی و افسردگی قبل..

تشکر کنندگان: Rezgar ، حاجی واشنتن ، aram_hpanahi ، faraz15 ، jalayevatan
سلام
برای بار سوم با 2 شانس...
HAS NOT BEEN SELECTED
I've learned that you can keep going long after you think you can't
تشکر کنندگان: Rezgar ، mehrdad4422 ، jsmlz ، copol ، aram_hpanahi ، faraz15 ، jalayevatan
وووییی یکی رو چک کردم ارور تایمی داد . بریم خارج
خارج
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، حاجی واشنتن ، aram_hpanahi ، dv2017 ، milade
(2016-05-04 ساعت 11:05)bobs نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 10:58)DV 17 نوشته:  سلام دوستان، کسی قبول شد؟
ما که هیچ کدوم برنده نشدیم

ما هم تا یکی دو درجه فامیلهای اطراف رو خبر گرفتیم، همه سکوت بی معنی ای داشتند.
فقط یکی از دوستان راه دور برنده شدن که ظاهراً حتی نمی دونستن لاتاری چی هست؟ فکر کردن یه جور بلیط بخت آزماییه و حالا دنبال شماره حساب بودن پولی که برنده شدن رو به حسابشون واریز کنن.

خدایا هم اکنون ما را بکش!

اشکال از طرف اونایی هست که می دونن این لاتاری چی هست ولی به قول یکی از دوستان به صورت فله ای هر کی رو ببینن ثبت نام میکنن. اینه که کیس کسایی من من و شما رو که سالهایست ثبت نام میکنیم رو خراب می کنن.
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، faraz15 ، dv2017
(2016-05-03 ساعت 06:18)arezoo bj نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 06:12)sherwean001 نوشته:  دوستان من امسال یازدهمین ساله که دارم شرکت می کنم توی لاتری اما تا الان قسمت نبوده، فقط خواستم بگم آمریکا بهشت نیستش. اونجا هم مشکلات هست اما خب از اینجا بهتره از خیلی جهات، امیدتون بخدا باشه و فردا خیلی ها تکرار میکنم خیلی ها اسمشون در نمیاد ناراحت و افسرده نشین، دیگه تجربست گفتم بگم.

من هم مثل شما چند سالی هست شرکت میکنم .هرچیزی در زمان مناسب خودش اتفاق میوفته.امیدوارم موفق باشید امسال Rolleyes

آرزو جان ممنونم از شما
مطمئن هستم که در تمامی اتفاقات زندگی هر انسانی حکمتی نهفته هستش پس خدا رو شاکر هستم و به امید روزهای بهتر تلاش می کنم
امیدوارم شما هم موفق و پیروز باشید
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، jalayevatan
دوستان عزیز برای من و خانومم هر دو Not معروف اومد انشاالله اونایی که برنده شدن موفق باشن
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، arminqt ، ghzlsa ، copol ، aram_hpanahi ، faraz15 ، jalayevatan
(2016-05-03 ساعت 07:55)ali3875 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 06:12)sherwean001 نوشته:  دوستان من امسال یازدهمین ساله که دارم شرکت می کنم توی لاتری اما تا الان قسمت نبوده، فقط خواستم بگم آمریکا بهشت نیستش. اونجا هم مشکلات هست اما خب از اینجا بهتره از خیلی جهات، امیدتون بخدا باشه و فردا خیلی ها تکرار میکنم خیلی ها اسمشون در نمیاد ناراحت و افسرده نشین، دیگه تجربست گفتم بگم.
دوست عزیز ناامید نشو منم بعد از 8 یا 9 بار شرکت کردن سال 2014 برنده شدم Smile

علی آقا امیدوارم که توی سال 2018 دیگه این اتفاق بیفته
برای حرف خوبتون بسیار ممنونم
از لاتری 2006 تا الان هستیم
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، Rezgar ، faraz15 ، jalayevatan
(2016-05-04 ساعت 11:04)Rezgar نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:01)mehrdad4422 نوشته:  من هنوز چک نکردم . میترسم قبول نشده باشم . Cool  Big Grin  Cool  Big Grin  Cool  Big Grin  Cool  Wink  Cool  Big Grin  Cool  Wink  Smile  Tongue  Tongue

الان چک کن ببینیم چیکار کردی...منتظریم... Shy

بزار یه روز بیشتر تو خیال خودم خوش باشم  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  :
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، Rezgar
(2016-05-04 ساعت 11:21)sherwean001 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 07:55)ali3875 نوشته:  
دوست عزیز ناامید نشو منم بعد از 8 یا 9 بار شرکت کردن سال 2014 برنده شدم Smile

علی آقا امیدوارم که توی سال 2018 دیگه این اتفاق بیفته
برای حرف خوبتون بسیار ممنونم

کلا لاتاری رو اینجوری باید تو ذهنت داشته باشی که نمیشه نمیشه ولی اگر بشه چی میشه
نباید روش حساب کنی چون کلا بر پایه شانسه
Case Number :201XASxxx  
تاریخ رویت قبولی : Big Grin
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا :یک ضرب (ان شاءالله)
مقصد: سان خوزه (ان شاءالله)
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، Rezgar
(2016-05-04 ساعت 11:01)Rezgar نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 10:46)arminqt نوشته:  وقتي ثبت نام كردم امسال ١ ماه بود آلمان بودم . اصلا واسم مهم نبود امسال .
١ هفته به نتايج واسم جدي شد . الان ديشب ديدم برنده نشدم . اصلا امروز واسم روز گندي شد . دانشگاه نرفتم و بي حوصله شدم .
اين آمريكاي كوفتي چي داره من نميدونم ?

قبول دارم آمریکا با همه جای دنیا فرق داره ، ولی خدایش اگه من الان آلمان بودم به احمال زیاد این لاتاری دیگه برام زیاد مهم نمیبود و یا اصلا شرکت هم نمی کردم .

خب من دانشجويي اينجام . اينجا عاليه
اما خب لعنتي عشق آمريكا ام ديگه . به قول دوستمون مهره مار داره
اصلا فكر ميكردم ناراحت نشم . خيلي ريلكس بودم تا ديشب . اما اون جمله نابود ميكنه آدم رو
زندگي را روي شانس نبايد بست

WINTER IS COMING
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، mary59 ، aram_hpanahi ، Rezgar ، faraz15 ، jalayevatan ، elahe mousavi ، amirmc ، dv2017
(2016-04-25 ساعت 11:15)farhanadmin نوشته:  
(2016-04-25 ساعت 01:54)LORDAmiroo نوشته:  ?

یه ایمیل برام اومده که امسال هیچ ایرانی برنده اعلام نمیشه مگر اینکه LORDAmiroo از ثبت نام لاتاری انصراف بده.
آخه هر سال هر سال؟

(2016-05-04 ساعت 10:29)m_ganj نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 10:02)arshia.ddrs نوشته:  سلام دوستان ... من برنده شدم ... اولین باريه که اسم مينويسم و 18 سال دارم بايد چه کار بکنم یکم نروس شدم [FEARFUL FACE]

مبارکه... موفق باشید Smile

تبریک میگم موفق با شید
[از هیچ چیز نمی ترسم.فرشته نگهبانم پیشاپیش من گام بر می دارد وراهم را همواروکامیاب می گرداند.Wink
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، faraz15

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان