کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
خوب دوستان من هم رفتم تا سال بعد همین موقع ها.دیگه حوصله شمارش معکوسم ندارم.
گله ای نیست اگر هم هست دگر حوصلی ای نیست.دوست دارم آ خدا
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، darabi ، mehrdad4422 ، jalayevatan ، faraz15 ، copol
سلام دوستان
برای اولین بار ثبت نام کرده بودم که این پیام رو دیدم: HAS NOT BEEN SELECTED
به امید برنده شدن در برنامه سال 2018.
خدا حافظ تا ثبت نام بعدی و شش ماه حضور در مهاجرسرا و همراهی با دوستان تا اعلام نتایج 2018.
تبریک به دوستانی که امسال برنده شدن.
به امید دیدار
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، darabi ، hamid_one ، mehrdad4422 ، jalayevatan ، faraz15 ، copol
دوستان انقدر نا امید نباشید.
خدا بزرگه و عالم اگه چیزی که میخوایم رو بهمون نمیده مطمئن باشید یا به صلاحمون نیست یا هنوز موقع اش نشده.
درضمن برنامه ربزی قبلی روی چیزی که احتمال پیشامدش خیلی کمه کار ساده لوحانه ایه.
کسی که به فکر مهاجرته تحقیقاتشو میکنه اگه به این نتیجه رسید امریکا خوبه لاتاری رو ثبت نام میکنه و میره سراغ راه هایی که به تلاش خودش وابسته است نه اینکه روز شماری کنه واسه برنده شدن.اینجوری هم زمان حال رو از دست میده هم آینده رو
به امید برنده شدن تمام افرادی که برنده شدن به صلاحشونه Wink
کيس نامبر: ‎2016AS1***‎
تعداد افراد: 4 نفر
کنسولگری: ‎Abu Dhabi‎ (تغییر کنسول گری از طرفkcc)
تاریخ مصاحبه : 29 oct
برنده: همسرم
خودم : سربازی س ، كار آزاد
آپدیت ها: 1 نوامبر ، 25ژانویه ، 13 و 14 مارچ ، 16 مارچ برای همسرم و خودم ، 20 اپریل همسرم
کلیر:  
سفر به آمریکا: ‎
تشکر کنندگان: darabi ، mehrdad4422 ، jalayevatan ، faraz15
دوستان کسی به این پیغام برخورد کرده که اصلا confirmation number رو شناسایی نکنه ؟
من وارد کردم نه توی حالت forget میاورد نه حالت عادی !
همه اطلاعات هم عکس گرفتم و مطمعن هستم درست وارد میکنم
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: mehrdad4422
Warning: The information entered is not valid.

Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page, including punctuation.
چرا قبول نمیکنه من همه چیو درست میزنم Sad(
سلام دوستان ... من برنده شدم ... اولین باريه که اسم مينويسم و 18 سال دارم بايد چه کار بکنم یکم نروس شدم [FEARFUL FACE]

تشکر کنندگان: milade ، Elham usa ، darabi ، LORDAmiroo ، mehrdad4422 ، arminqt ، saeed2003821 ، m_ganj ، faraz15 ، rainbow21 ، hameddjj ، copol ، mary59 ، Rezgar ، Elina1385 ، dv2017 ، aaraam ، mr.amir007
منم مثل سالهای گذشته برنده نشدم! پنج نفر از دوستان هم که میگفتن برنده نشدن!
امروز تولدم بود گفتم شاید یه کادو خوب بگیرم ):
من که دیگه منتظر سال بعد نمی مونم برای یه کشور دیگه اقدام میکنم

اینکه بشینی فقط به امید اینکه بین 1 میلیون نفر اسمت دربیاد اونم با شانس زیر 1 درصد وقت طلف کردنه
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، arminqt ، shahram LA ، jalayevatan
(2016-05-04 ساعت 10:02)arshia.ddrs نوشته:  سلام دوستان ... من برنده شدم ... اولین باريه که اسم مينويسم و 18 سال دارم بايد چه کار بکنم یکم نروس شدم [FEARFUL FACE]

تبریک - به اینجا مراجعه کنین
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
یه عکس از صفحه ایی که برنده شدین بفرستین تا ما هم یکم آروم بشیم :-(
ولی قلبا خوشحال شدم و بهتون تبریک میگم،
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، faraz15 ، mr.amir007
نکته جالبی که شمارش معکوس امسال برای من داشت این بود که تعدادی برنده توش اومدن و اعلام کردن برنده شدن...
سالای پیش که تا 1 هفته بعد از اعلام نتایج خبری نبود Big Grin
دوستان منم دیگه باید ببینم از چه طریقی میتونم اقدام کنم...
فعلا هدف اصلی: فرصت مطالعاتی P.h.D
ولی خب خدا بزرگه ...
سال دیگه میبینمتون Smile ایشالا تا اون موقع شرایطتون به بهترین نحو ممکن تغییر کرده باشه Smile
فعلا
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: mohammad_esf59 ، alireza_guitar ، faraz15 ، jalayevatan ، Pakpourasghar ، hameddjj ، copol ، Rezgar ، bahram750 ، dv2017
خوب امسالم نشد ، برا ده نفر از دوستان و اشنایان چک کردم ولی اونها همه قبول نشده بودن
پس کی قبول میشه ، !!!!!!!!!!
خوب هرچی خیر صلاحه پیش می اد - ارزوی روزهای خوبی دارم براتون
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: jalayevatan ، mehrdad4422 ، copol ، dv2017
(2016-05-04 ساعت 09:06)dvb3000 نوشته:  سلام
من اینجا میخواستم از خدا تشکر کنم به خاطر اینکه برای ششمین سال این بنده حقیر و بدبختشو شرمنده و سرافکنده و دشمن شاد کرد و یه بار دیگه ثابت کردن نمیخواد حال بده و از من حالش به هم میخوره و میخواد ذره ذره تو این مملکت کوفتی جوانیم و عمرم رو نابود بشه و درجا بزنم تا مثل یه سگ بمیرم و چالم کنن امسال که شرکت کردم هی با خودم میگفتم

" خدا باید گرین کارت آمریکا رو بده ، اداره امور خارجه آمریکا خره کیه "

اما یه بار دیگه بهم ثابت شده که رسم این دنیا اینه و یاد این شعر افتادم که میگه:

"ابلهان را همه شربت ز گلاب و قند است ، بوته دانایان همه از خون جگر میبینم"
"اسب تازی شده مجروح به زیر پالان ، طوق زرین همه بر گردن خر می بینم ... "

کاشکی دیشب مثل سگ مرده بودم و این صفحه لعنتی رو نمیدیدم ولی انگار لیاقت مرگم ندارم

دوست عزیز متن شمارو خوندم خیلی ناراحت شدم.البته من خودم هم قبلاها که قبول نمی شدم این فکرا به سرم میزد.ولی همین رو بدونید خیلیا اونقدر در فقر و فلاکت زندگی می کنند که حتی فرصت فکر کردن به این مسائل و آرزوهاشونم ندارند یا هرروز باید به این امید که فردا زنده بمونند سر به روی بالش بگذارند.انتظار قبول شدن در لاتاری یک انتظار خیلی خیلی زیادی است شانس قبولی خیلی کم برای همین با قبول نشدن در لاتاری اینقدر کام خود رو تلخ نکنید.من خودم خیلی تب مهاجرت داشتم البته الانم دارم ولی خیلی کم شده به خاطر یک سری واقعیت هایی که در زمینه مهاجرت با اونها روبرو شدم.منی که اینقدر انتظار دارم که برم چقدر برای رفتن زحمت کشیده ام؟زبان خوانده ام؟از نظر تحصیلی تلاش و اقدام کرده ام؟سعی کردم تخصصی یاد بگیرم؟آیا توان زندگی در شهر دیگر آنهم تک و تنها را دارم؟(چه برسه به غربت)اینها همون واقعیت هایی است که در پشت پرده شوق مهاجرت گم میشند و چون ما مهاجرت رو یک واکنش و راه حلی می دونیم برای برون رفت از تمام بدبختیا و محدودیت هایی که داشتیم برای همین کمتر به این قضایا توجه می کنیم.مهاجرت تمام شدن یک سری بدبختیا و شروع شدن به سری بدختیای دیگر است.
ای کاش ای کاش وطن جایی بودن برای زیستن. Sad
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
(2016-05-04 ساعت 09:24)elahe mousavi نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 08:50)amir_esp نوشته:  سلام به همگی

بعد از 6 سال ثبت نام امسال دیگه اسمم در اومد :-)
جالب بدونین که من پرونده F2B دارم و تقریبا 3 ماه پیش welcome letter  اومد برام و درحال نهایی کردن مدارکم برای nvc بودم. و یکسال بود که نامزد کرده بود و منتظر انجام کارام بودم که بتونم به صورت رسمی ازدواج کنم. حالا اگر اشتباه نکنم میتونم به صورت رسمی عقد کنم و از طریق lottery به همراه همسرم اقدام کنم. یا اگر اشتباه میکنم لطفا دوستان مطلع بفرمایند.

به هر جهت از صمیم قلب امیدوارم که تک تک اعضای این forum برندگان لاتاری باشند

تبریک خیلی خیلی مبارک باشه،

درود بر شما
از صمیم قلب براتون آرزوی موفقیت دارم،شما به راحتی میتونین با همسرتون از همین طریق لاتاری تشریف ببرید،فقط در انتخاب شهرتون خیلی تحقیق بکنید.
تشکر کنندگان: amir_esp ، jalayevatan ، mehrdad4422 ، soheil77 ، faraz15
(2016-05-04 ساعت 10:02)arshia.ddrs نوشته:  سلام دوستان ... من برنده شدم ... اولین باريه که اسم مينويسم و 18 سال دارم بايد چه کار بکنم یکم نروس شدم [FEARFUL FACE]

مبارکه... موفق باشید Smile
تشکر کنندگان: jalayevatan ، mehrdad4422 ، faraz15
آقایون داداشام
خانمها آبجیام
من بازم قبول نشدم
امسال شد 10سال
دیگه دارم پیر میشم فکر کنم اعلام بازنشستگی کنم
خدا وکیلی بد کوفتیه این انتظار لعنتی . بد تر از قبول نشدن این انتظار ه کشنده است .
اگه همه موافقین از مدیران محترم درخواست یه تاپیک بکنیم که توش فکرهامونو با هم به اشتراک بزاریم هر کی راهی به نظرش میرسه
با بقیه در میون بزاره شاید نتیجه ای بگیریم به خدا ثواب داره
قاطی کردم به خدا دیسک گردنم زد بیرون
مبارک باشه برای همه برنده ها
خدا یه راهی برای همه ما که برنده نشدیم باز کنه آمین
تشکر کنندگان: amin_j ، jalayevatan ، roz naz ، mehrdad4422 ، faraz15 ، copol ، aram_hpanahi ، mohsenjoon ، delikanle ، dv2017 ، mr.amir007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان