کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
یه دعا میکنم ، داغ دار هستی بگو آمین
الهـــــی اونایی که شرایطش رو نداشتن و میدونستن اگه ثبت نام کنن شانس بقیه رو پایین میآرن و حقشون رو میخورن ، خودت حقشون رو بخور

بگو آمین اگه حقت خورده شده
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
تشکر کنندگان: amin_sh ، navidyazdan ، mary59 ، aram_hpanahi ، Elham usa ، Rezgar ، faraz15 ، mohsenjoon ، jalayevatan ، dv2017 ، tabim4
بریم واسه DV-2018 و سال هجدهم ثبت نام! Smile
با 18 سال سابقه درخشان Big Grin
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
من وهمسر وخواهرم هم قبول نشدیم. اولین بار بود این جمله کذایی رو می دیدم،وبه این نتیجه رسیدم که درصد قبولی در لاتاری خیلی پایین
[از هیچ چیز نمی ترسم.فرشته نگهبانم پیشاپیش من گام بر می دارد وراهم را همواروکامیاب می گرداند.Wink
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، mehrdad4422 ، mary59 ، aram_hpanahi ، arminqt ، faraz15 ، jalayevatan
اقا یعنی کسی برنده نشده؟
تشکر کنندگان:
من که نفهمیدم ملاک انتخاب چیه
مثلا شاید اینجوری باشه که مجردا خانم و آقا یه قرعه کشی
متاهلین یه قرعه
کسایی که چن بار ثبت نام کردن یه قرعه
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون اینجوریه یا همه با هم توی یه قرعه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، moxtar88 ، mehre cyrus
خدا نگه دار تا 2018 ..ادمی با امید زندس .....

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
این hope خیلی نحس
تشکر کنندگان: moxtar88 ، tabim4
من هنوز چک می کنم جمله session timed out برام میاد
نمی دونم یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi
سلام به همگی. من این چند زوز به صورت نامحسوس تاپیک رو دنبال میکزدم.پست نذاشتم که بدشانسی که میگفتن گلوی بچه های اینجا رو میگیره شامل حال من نشه ولی گویا همون عضویت کافی بود:d من و همسرمم قبول نشدیم. من تا امروز صبر کردم بعد چک کردم کلا هرکی هرچی گفته بود رو اجرا کردم ولی بازم افاقه نکرد. امیدوارم هرکسی که دوست داره مهاجرت کنه یه راه خوب و مقصد عالی سر راهش قرار بگیره
تشکر کنندگان: jalayevatan ، faraz15 ، dv2017 ، tabim4
(2016-05-04 ساعت 11:45)آناهیتا-2013 نوشته:  من هنوز چک می کنم جمله session timed out  برام میاد
نمی دونم یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟

مرورگر ببندی دوباره باز کنی درست میشه
Case Number :201XASxxx  
تاریخ رویت قبولی : Big Grin
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا :یک ضرب (ان شاءالله)
مقصد: سان خوزه (ان شاءالله)
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi
درود به همه دوستان.
برای من هم برای هشتمین سال متوالی همون جمله معروف و کذایی اومد.

بالاخره وقتش میرسه...
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، faraz15 ، jalayevatan
(2016-05-04 ساعت 11:51)amin_sh نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:45)آناهیتا-2013 نوشته:  من هنوز چک می کنم جمله session timed out  برام میاد
نمی دونم یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟

این کار رو چند بار انجام دادم اما نشد. یکی از کیس هام رو نشون میده اما اون یکی رو تایم اوت میزنه از همون اولش .
تشکر کنندگان: aram_hpanahi
(2016-05-04 ساعت 11:55)آناهیتا-2013 نوشته:  
(2016-05-04 ساعت 11:51)amin_sh نوشته:  
نمی دونم یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟

این کار رو چند بار انجام دادم اما نشد. یکی از کیس هام رو نشون میده اما اون یکی رو تایم اوت میزنه از همون اولش .

پیغامی که میده یعنی از یک حد مجازی بیشتر تو سایت هستید ریبوت رو هم امتحان کنید اگر نشد کش مرورگزتون پاک کنید
Case Number :201XASxxx  
تاریخ رویت قبولی : Big Grin
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا :یک ضرب (ان شاءالله)
مقصد: سان خوزه (ان شاءالله)
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839
من كه چون ١٩ سالمه سه تا شانس داشتم يه بار با پدرو مادرم يه بارم خودم تنها اما هيچكدوم برنده نشديم.هييييييي خدااااا? بيخيال زندگى ادامه داره
تشکر کنندگان: jalayevatan ، faraz15
اه
ای کاش پولی بشه تا کی باید این جمله لعنتی
اون کسایی که پیر زن 89ساله رو پارسال شرکت دادن مادربزرگشون باید خجالت بکشند این جور ادم ها ... همین ادم ها هستند که 7 جد ابادشون رو عشقی ثبت نام می کنند و شانس رو کردن سراب و قمار بی حد و مرز
بعضی هاهم که 2 بار ثبت نام می کنند به فکر بردن خدا شفاتون بده
اقا مگه کسی با 2 بار ثبت نام کردن اسم خودش برده که شما خبر داشته باشید نه خدایی مگه برده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امریکا اینقد ضعف داره؟؟؟ اخه شما تو مختون چی هست؟ چه فکری می کنید؟
اگه برده وخبر دارید بگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه ندارین چرا حق ماها رو زایه میکنید
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان: mary59 ، aram_hpanahi ، Elham usa ، faraz15 ، حاجی واشنتن ، moxtar88 ، Alizzz ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان